MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rokycany : Kladno - 17. srpna 2022   18:00

Rokycany
Rokycany
117' Glazer
1:0
(0:0)
Kladno
Kladno
Rokycany
Houdek – Matas, Hereit (K), Glazer, Zajíček, Procházka, Černý (69. Titl, 106. Pergl), Lehký (96. Pražský), Nový (46. Laubr), Stejskal (59. Holek), Kroc (106. Janota).
Wohlmuth – Pergl, Laubr, Janota, Pražský, Holek, Titl.
Vnuk – Vojáček, Zoufalý.
Rokycany
200 diváků
Kladno
Cimrman (24. Pettík) – Borák, Rendla, Pechr, Kolářský (69. Růžička), Dostál (46. Slabý), Balšánek, Holub (86. Rottner) (K), Procházka (46. Blažek), Ježdík, Kafka (106. Pospíšil).
Pettík – Pospíšil, Slabý, Růžička, Blažek, Rottner.

Rokycany po tuhém boji udolaly Kladno v prodloužení a postoupily do 2. kola MOL Cupu.
Zápas sledovalo 200 diváků.
120'
117'
Rokycany právě vstřelily branku!
Tak jsme se přeci jen dočkali! Tři minuty před koncem prodloužení ukončil gólový půst TOMÁŠ GLAZER. Rokycany jsou blízko postupu!
107'
Žlutá karta pro tým FC Rokycany (Pergl).
106'
Střídání v týmu SK Kladno:
ze hřiště odchází Kafka, přichází Pospíšil.
106'
Střídání v týmu FC Rokycany:
ze hřiště odchází Titl, přichází Pergl.
106'
ze hřiště odchází Kroc, přichází Janota.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Nemohoucnost střelců trvá i po první části prodloužení. Pokud nerozhodne druhá, budeme svědky pokutových kopů.
105'
První poločas prodloužení skončil.
96'
ze hřiště odchází Lehký, přichází Pražský.
92'
Žlutá karta pro tým FC Rokycany (Zajíček).
91'
Začal první poločas prodloužení.
Tak ani po přestávce jsme branku neviděli, na řadu tak přichází prodloužení hrané 2x 15 minut.
90+3'
Druhý poločas skončil.
86'
ze hřiště odchází Holub, přichází Rottner.
69'
ze hřiště odchází Kolářský, přichází Růžička.
69'
ze hřiště odchází Černý, přichází Titl.
63'
Žlutá karta pro tým SK Kladno (Pechr).
59'
ze hřiště odchází Stejskal, přichází Holek.
46'
ze hřiště odchází Procházka, přichází Blažek.
46'
ze hřiště odchází Dostál, přichází Slabý.
46'
ze hřiště odchází Nový, přichází Laubr.
46'
V úvodním dějství gól nepadl. Hráči ale mají dalších 45 minut na to s aktuálním stavem zahýbat. Povede se jim to, nebo se dočkáme prodloužení? To je otázka pro druhý poločas.
45+6'
45+5'
Žlutá karta pro tým FC Rokycany (asistent trenéra – Veselý).
45+5'
Žlutá karta pro tým SK Kladno (Dostál).
24'
Střídání brankářů v týmu SK Kladno:
ze hřiště odchází Cimrman, přichází Pettík.
1'

FC Rokycany: Houdek – Matas, Hereit (K), Glazer, Zajíček, Procházka, Černý, Lehký, Nový, Stejskal, Kroc.
Náhradníci: Wohlmuth – Pergl, Laubr, Janota, Pražský, Holek, Titl.
Trenér: Milan Dejmek.

SK Kladno: Cimrman – Borák, Rendla, Pechr, Kolářský, Dostál, Balšánek, Holub (K), Procházka, Ježdík, Kafka.
Náhradníci: Pettík – Pospíšil, Slabý, Růžička, Blažek, Rottner.
Trenér: Jan Procházka.

Rozhodčí: Vnuk – Vojáček, Zoufalý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.