MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Již. Korea : Německo - 27. června 2018   16:00

Již. Korea
Již. Korea
90+2' Kim Jong-kwon  • 90+6' Son Hung-min (Ču Se-čong)
2:0
(0:0)
Německo
Německo
Již. Korea
Čche Hjon-u – I Jong, Jun Jong-Sun, Kim Jong-kwon, Hong-čchol – I Če-song, Čong U-jong, Čang Hjon-su, Mun Son-min (69. Ču Se-čong) – Ku Ja-Čeol (56. Hwang Hi-čchan, 79. Ko Jo-han), Son Hung-min (C).
Geiger (USA) – Fletcher (CAN), Anderson (USA)
Kazaň Arena (Kazaň)
41835 diváků
Německo
Neuer (C) – Kimmich, Hummels, Süle, Hector (78. Brandt) – S. Khedira (58. Mario Gómez), Kroos – Goretzka (63. T. Müller), Özil, Reus – Werner.

Děkujeme za pozornost a hezký zbytek dne!
Zákroky brankářů:
Čche Hjon-u (Jižní Korea) – sedm zákroků
Manuel Neuer (Německo) – tři zákroky
Německo tentokráte nespasil Toni Kroos a ani nikdo jiný. Asi největší překvapení tohoto MS je na světě. Pravda je ta, že Němci si zkrátka postoupit nezasloužili. K dnešním duelu s Koreou nepřistoupili vůbec dobře, v prvním poločase si nevypracovali větší šanci a bezbranková remíza odpovídala tomu, co se dělo na hřišti.

Ve druhém dějství poté zhruba od 70. minuty obhájce titulu tlačil svého soupeře, ale například Hummels se několikrát hlavou prosadit nedokázal. Němcům pomohl také střídající Gómez. Jenže Hjon-u prostě balón do sítě nepustil a tohle utkání si bude pamatovat do konce života.

Stejně jako většina Korejců. Ti, ačkoliv (asi) věděli, že Švédové vedou v souběžně hraném duelu nad Mexikem, tak ukázali skvělou vůli po úspěchu.

Ten se dostavil. Němci nejprve neubránili roh a poté už při hře vabank s Neuerem k poli trestala Korea do prázdné branky.
Německo senzačně prohrálo s Jižní Koreou 0:2. Titul z Brazílie tak neobhájí. Turnaj pro něj skončí již po základní skupině...
90+10'
90+9'
Po centru zleva poslal Hummels na středu vápna balón nad břevno.
90+9'
Po centru Kroose zprava na zadní tyč byl Hummelsův pokus zablokovaný na roh.
90+6'
Jižní Korea právě vstřelila branku!
Neuer kombinoval se spoluhráči v levé části poloviny Korejců. A byl zcela mimo své vápno. Následně po dlouhém pásu od spoluhráče zakončoval SON HUNG-MIN zleva po zemi do naprosto prázdné branky. Německo končí ve skupině...
90+6'
Hjon-u vyboxoval balón zprava mimo vápno.
90+5'
Hummels zprava hlavičkoval nad břevno.
90+2'
Po rohu propadl balón do pravé poloviny vápna od nohy Kroose a mezi nohama Süleho ke KIMU JONG-KWONOVI a ten procedil míč pod břevno v době, kdy byl zcela sám před Neuerem.

Vše zkoumalo, ještě video. Nejprve nebyl gól uznaný pro ofsajd Korejce, jenže balón k němu dopadl od nohy Kroose...Takže video nemohlo jinak než poslat Koreu do vedení.
90+1'
Jong se zvedl ze země a Korea může kopat roh.
90+1'
Šest minut mají Němci na to, aby si zajistili osmifinále MS!
90'
Předtím poslal Kroos na levé straně balón do Jonga, konkrétně do citlivého pánského místa a obránce Korejců zůstal ležet na hřišti.
90'
Při kontru Korejců tři na tři napálil jeden z Korejců Süleho a bude se kopat roh proti Německu.
89'
Korejcům už o nic nejde, přesto moc touží vyřadit z turnaje Německo.
89'
Po zákroku rukama nakopl Neuer ihned balon na polovinu soupeře.
88'
Kroos narval balón pravačkou zprava do levého dolního rohu branky, kde nastavil ruce Hjon-u.
88'
Brandt nalil Korejcům na levé straně, ale Korea oplácela stejnou mincí.
87'
Po nahrávce Kimmicha centroval zprava Özil na střed na hranu malého vápna, ale hlavička Hummelse skončila vedle pravé tyče po levé ruce korejského gólmana.
86'
Hung-min poslal centr na bližší tyč k hlavě německého obránce a Neuer poté spěchá z velkého vápna.
86'
Hjon-su centroval zleva, ale Süle nohou uklidil balón na roh po pravici Neuera.
85'
Kimmich zasáhl na pravé straně a balón poté podržel ve velkém vápně nohama Neuer.
85'
Hjon-u vykopával na levou stranu na hlavu Süleho, následně uvidíme korejský aut.
84'
Brandt s Kroosem si vyměnili míč. Do hry se zapojil také Müller až zakončoval Brandt z levé poloviny vápna do jednoho z Korejců.
84'
Po útočném faulu Korejců rozehrává Hummels na levé straně.
84'
Kroosova střela jde zprava vedle druhé tyče a vykopávat by měl od své branky Hjon-u.
83'
Němcům teče do bot, v posledních minutách se hraje výhradně před korejským vápnem.
82'
Özil a Müller kombinovali. Stejně tak Kimmich na pravé straně, jeho centr na zadní tyč šel mimo hřiště.
81'
Werner nezakončil zleva a poté už nechal Hjon-u míč dopadnout za branku.
81'
Wernerův centr zleva byl zablokovaný, Němci zůstávají u míče.
80'
Reus byl v pravé části vápna v ofsajdu.
79'
Německá obrana je otevřená a víceméně hraje obhájce titulu už vabank.
79'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Hwang Hi-čchan, přichází Ko Jo-han.
78'
Mohlo být po šanci Německa na postup. Hong-min zakončoval zleva těsně vedle kratšího dolního rohu branky.
78'
Kroosova pravačka umístila balón na střed malého vápna do rukavic korejského brankáře.
78'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Jonas Hector, přichází Julian Brandt.
77'
Werner přihrál Reusovi do pravé poloviny vápna a Reus trefil protihráče, roh.
77'
Němci si nerozuměli v rozehrávce, ale i s pomocí kopaček Neuera se ubránili.
77'
Němci začínají Korejce pořádně dusit...
76'
Tlak Německa trval dál. Jenže Wernerovi se nepovedl centr zprava na druhou tyč po nahrávce Kimmicha.
75'
Neuer byl daleko ze svého vápna na levé straně a hasil vše nohama.
74'
Švédsko se dostalo již do vedení 3:0...
74'
Na hrací ploše zůstal ve svém vápně ležet jeden z Korejců.
74'
Po centru Hummelse zleva na přední tyč na Müllera budou Němci zahrávat roh.
74'
Hector prohrál jeden na jednoho na levé straně, ale Němci vhazují u šestnáctky Korejců.
73'
Německo drželo soupeře pod tlakem u jeho vápna, ale zatím se nikdo neodhodlal k zakončení.
73'
Kroos poslal balón na levou stranu k Wernerovi, ale ten udělal chybu ve velkém vápně.
72'
Tlak Německa se začíná stupňovat.
71'
Reus s Kimmichem se postarali o centr zprava, ale Gómez nedokázal balón usměrnit do sítě na hraně malého vápna.
71'
U-jong rozehrál nakrátko zleva z poloviny hřiště.
70'
Özil s Kimmichem připravili míč na střed hrací plochy pro Kroose, jehož zakončení padalo nad horní tyč.
69'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Mun Son-min, přichází Ču Se-čong.
68'
Gómez si naskočil na středu vápna na centr zprava a hlavou posílal míč pod břevno, Hjon-u chytil balón rukou.
68'
Özilova nahrávka neprošla na pravou stranu vápna k Müllerovi.
67'
Özil potěšil na pravé straně všechny švédské a korejské fanoušky ztrátou.
67'
Fotbal nahoru-dolů v posledních minutách.
66'
Korejský útok tři na čtyři! Ale Son-min celou akci zazdil v levé polovině vápna, kdy vše přehrál a nevyužil pasu do druhé vlny. Jeho zasekávačka vše ukončila.
65'
Hung-min si šel v pravé části vápna pro penaltu a padl na trávník v souboji s Reusem. Jasná žlutá karta za simulování.
65'
V zápase se Švédskem vykartovaný Boateng a Klose sledují v hledišti, jak nejsou Němci daleko od vyřazení z MS již po základní skupině.
64'
Balón skončil v levé polovině vápna u Wernera, ten následně po zpracování hrudí zakončil vedle první tyče.
64'
Werner centroval zprava do nohy Hong-čchola a vybojoval roh.
63'
Švédové vedou v 62. minutě nad Mexikem již 2:0...
63'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Leon Goretzka, přichází Thomas Müller.
63'
Hung-min netrefil ze středu pravý horní roh branky, výkop pro Neuera.
62'
Měl by to být Goretzka, kdo půjde dolů.
62'
Za pár sekund se do hry podívá Müller.
61'
Özil přihrál na levou stranu do druhé vlny Wernerovi, jehož střelu tečoval obránce na roh.
61'
Je to velká bída v podání Německa...
60'
Na Özilův centr zprava na zadní tyč si naběhl Hummels, ale balón dopadl až za branku Korejců.
60'
Kimmich proti třem hráčům na pravé straně neuspěl.
60'
Werner si narazil balón s Kimmichem na pravé straně, ale jeho centr poté nedoletěl do vápna.
59'
Hummels vyhrál v pravé části svého vápna Hi-čchana a uvidíme výkop Neuera.
58'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Sami Khedira, přichází Mario Gómez.
58'
Němci na levé straně sevřeli soupeře, ale nezakončili. Navíc ihned po ztrátě balónu faulovali.
57'
Hector založil útok na levé straně s Kroosem, ale Reus udělal ztrátu zhruba dvacet metrů od korejské branky.
56'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Ku Ja-Čeol, přichází Hwang Hi-čchan.
56'
Ja-Čeol v doprovodu dvou Korejců míří mim hřiště a bude vystřídaný.
55'
Po souboji se Sülem je ošetřovaný Ja-Čeol.
55'
Reus z pravé poloviny vápna z úhlu chyboval a kontrovat bude Korea.
55'
Hummels uklidil centr zprava na přední tyči mimo vápno.
54'
Kimmich a Khedira nastřelili z pravé strany pokaždé jednoho z Korejců a poté už kontroloval situaci ve vápně Hjon-u, když skryl odražený míč do rukavic.
53'
Korejská obrana přežila roh Kroose z pravé strany, Hjon-u vůbec nezasahoval.
52'
Ve druhém zápase vedou Švédové nad Mexikem 1:0, takže Němci dnes musí vystřelit branku, aby postoupili.
51'
Özil v levé polovině vápna zrychlil hru patou a zřejmě s Reusem si vyměnil míč. Vzápětí vypálil z jedničky z osy vápna Werner vedle levé tyče pouze o pár centimetrů.
51'
Kimmich a Werner zatlačili Koreu na pravé straně, ale zatím bez centru před branku soupeře.
50'
Kimmich se Sülem brali rozehrávku společně s Neuerem. Korejci dobře presovali, ale balón nezískali.
49'
Werner hrál po levé straně s Kroosem až zakončení jednoho z Němců mířilo vedle levé tyče.
48'
Son-min si prohlédl kartu za faul na Kroose po ztrátě míče.
48'
Po centru Kimmicha zprava na střed vápna hlavičkoval z výskoku Goretzka k levé tyči, ale tam natáhl Hjon-u svou pravou ruku. Zatím zákrok zápasu!
47'
Útok Süleho a Kimmicha po pravé straně byl přerušen, následovat bude německý aut.
46'
Po ztrátě Özila zakončil jeden z Korejců doprostřed branky, kde měl ruce Neuer.
46'
Němci nehrají vůbec dobře. Zejména prvních zhruba pětadvacet minut duelu byli směrem dopředu nuloví. Bude to znít skutečně zvláštně, ale Korejci měli ke gólu blíže. Jednou zahrál pořádně německým fanouškům na nervy Neuer, který nedokázal chytit standardku na zadní tyč do koše a nechybělo mnoho, aby Korea šla z dorážky do vedení.

Německo má sice balón více na svých kopačkách, ale vyložených šancí mělo v úvodním dějství jako šafránů. To Korea se mohla prosadit například Hung-minem, ale ten napálil odražený balón těsně vedle bližší tyče.

Ve druhém utkání „německé“ skupiny remizují taktéž Švédové s Mexičany 0:0.
45+4'
45+3'
Hjon-u vykopl balón na pravou stranu, kde Hung-min se zbavil Süleho a mezi nohama Hummelse vystřelil po zemi vedle vzdálenější tyče.
45+3'
Kimmich měl proti sobě na pravé straně dva hráče a poté centroval do prostoru za brankou Korejců.
45+2'
Na pravé straně utekl Če-songovi balón do zámezí a Němci můžou vhazovat z poloviny hřiště.
45+2'
Obrana Korejců přečetla nahrávku na střed šestnáctky k Wernerovi a Özil trefil z pravé strany vápna protihráče.
45+1'
Hummels rozehrával se Sülem, Němci byli celkem trpěliví při postupném útoku.
45+1'
Tři minuty se nastavují!
45'
Hector zrychlil hru na levé straně, ale Korea si dala pozor na Reuse.
44'
Hung-min si chtěl na pravé straně vyměnit balón se spoluhráčem. Tlak pokračoval až zasáhl ve velkém vápně Khedira.
44'
Wernerova přihrávka zleva na střed patřila k těm nepřesným.
43'
Hector fauloval na středu vápna nohou proti Če-songovi. Po odpískání napálil Werner levou tyč po pravé ruce korejského brankáře.
43'
Korea byla pod tlakem, ale Goretzka se neprosadil zprava.
42'
Če-song je v pořádku, ačkoliv na první pohled to vypadalo, že by mohla Korea i střídat.
41'
I Če-song mimo hru padl k zemi ve velkém vápně Německa a nevypadá to s ním vůbec dobře.
40'
Hector byl proti útok Korejců na levé straně.
39'
Balón propadl od hlavy Goretzky zprava křížem na zadní tyč, kde Werner sklepl míč pro Hummelse. Ten byl na malém vápně sám proti brankáři. Hjon-u mu však velice dobře zmenšil střelecký úhel a rukama podržel Koreu.
39'
Wernerova střela z pravé poloviny vápna byla sražena nad břevno. Roh pro Německo po levici brankáře Korejců.
38'
Je pískaný faul Goretzky na Jong-kwona a Korejci budou rozehrávat zleva ze svého území.
37'
Jong vhazoval z pravé strany na polovině soupeře, ale o klid před Neuerem se postaral Kroos se spoluhráčem.
37'
Kimmichův centr zprava na zadní tyč neohrozil korejskou branku.
36'
Dlouhá německá kombinace u korejského vápna, ale po nahrávce Wernera vše pokazil na pravé straně Khedira.
36'
Özil byl poslaný k zemi na pravé straně, kde si také Němci vyměňují balón.
35'
Po rozehrávce Neuera na levou stranu využil pasu svého brankáře Hector a Němci poté pokračovali na polovině Korejců.
35'
Němci mají převahu na držení míče v posledních minutách, ale do větší šance se nedostali.
34'
Po křižném pasu od Kroose byl na balonu na pravé straně Goretzka a posléze Süle, zatím však nikdo neodcentroval.
34'
Korea napadala německou rozehrávku až byl Kimmich držený na pravé straně Son-minem.
33'
Reus byl na ose velkého vápna zablokovaný a Hector zasáhl míč hlavou v šestnáctce již v ofsajdu.
32'
Korejci vedou na střely 3:1...To asi hovoří za vše...
32'
Němci si trošku hrají s ohněm a jako kdyby tohle utkání dost podcenili.
32'
Hjon-u nadvakrát rozehrál, napodruhé odehrál balón na levou stranu na nohu Goretzky.
31'
Po chybě Goretzky budou mít výhodu útoku Korejci.
31'
Nepřesný centr zprava na druhou tyč a balón odkopl do bezpečí Hung-min.
30'
Kroos a Hector se dotkli balónu, stejně tak Reus a Hummels při kombinaci na polovině Korejců.
30'
Korea vše zvládla, ale u míče je na pravé straně Werner.
29'
Po ošetřování Jong-Sun budou Korejci bránit roh Kroose v deseti.
29'
Werner otřel centr z levé části vápna o hlavu Jong-Suna, takže roh.
28'
Centr zprava nezpracoval Werner, ale Němci mají míč nadále na svých kopačkách.
28'
Hummels, Kheidra a Kroos byli na levé straně součástí rozehry, ale Korea dobře a aktivně bránila na půli.
27'
Khedira přišel o balón na levé straně po skluzu bránícího hráče a nemohl tak nahrát volnému Özilovi.
26'
Son-min fauloval Kimmicha. S výrokem sudího nesouhlasil.
26'
Držení míče – 32:68 (vyjádřeno v procentech).
25'
Kimmich přihrál Wernerovi na pravé straně, ale ten šel na hranici velkého vápna do dvou hráčů.
25'
Němci tohle utkání celkem podcenili a dvě největší šance zápasu mělo zatím mužstvo v červeném.
25'
Hung-min si na pravé straně velkého vápna našel odražený míč a z první vypálil mimo branku.
24'
Zatím rozhodně Němci nikterak výrazně Koreu nepřehrávají.
23'
Několikátý faul Korejců. Tentokráte se o něj postaral Če-song (KOR) v souboji s Goretzkou za cenu žluté karty.
23'
Viděli jsme faul na Kroose v podání Če-songa a Němci se rozhodli pro krátkou rozehrávku zleva ze své poloviny.
22'
Hummelsova nahrávka letěla na pravou stranu ke Kimmichovi. Jeho centr padal na osu malého vápna do náruče Hjon-u, který si připsal zásah před Goretzkou.
21'
Hector útočil po levé straně, napoprvé odcentroval do nohy protihráče, posléze už jej obrana ve velkém vápně k balónu nepustila.
21'
Po rozehrávce Neuera na pravou stranu došlo k faulu na Süleho na polovině Německa.
20'
Özil si zpracoval balón a vyzval Wernera, ten se nedostal přes Jong-Suna.
19'
Štěstí pro Neuera! Reus, Goretzka a Khedira byli ve zdi. Německý gólman vyrazil standardku na zadní tyč rukama před sebe, ale stihl ještě poslat balón na roh před dorážejícím Korejcem.
18'
Khedirova vysoká noha proti U-jongovi a bude se hrát proti Němcům z osy hřiště.
17'
Po souboji s Goretzkou byl ještě ošetřovaný Ja-Čeol, ale vše je v pořádku.
16'
Kroos rozehrál nakrátko. Özil centroval zleva na druhou tyč ke Goretzkovi, jehož zakončení hlavou schoval Hjon-u do koše.
15'
Spolupráce Reuse s Hectorem na levé straně znamená opět roh pro Němce.
15'
Němci si nevytvořili za necelých patnáct minut vyloženou šanci.
14'
Kroos nacentroval na hlavu Khedira, ten hlavičkoval ze záklonu směrem do pravé části branky, kde zasáhl rukama Hjon-u.
14'
Reus nenašel zprava na bližší tyči Wernera, ale jeho centr byl i tak sražený na roh.
13'
Neuer plnil roli jakéhosi třetího stopera až jeho nákop na levou stranu uklidil Hung-min hlavou k brankáři outsidera duelu.
13'
Hjon-u vyslal dlouhý míč na pravou stranu, ale tam si obrana Německa pohlídala jednoho z Korejců.
12'
Khedira s Kroosem podrželi balón na polovině hřiště, vzápětí byl připravený na levé straně Hector. Zatím bez většího nebezpečí pro korejskou branku.
11'
Kroos a Özil byli u míče. Kroos poslal balón pravačkou do ohně, ale vše se obešlo bez zákroku korejského brankáře.
11'
Po faulu na Kimmicha na pravé straně budou Němci kopat standardní situaci v blízkosti vápna svého soupeře.
10'
Hector s Reusem a Kroosem pokračovali na levé straně, ale Korea se ubránila hlavou ve velkém vápně.
10'
Özil přihrával na pravou stranu na Kimmicha, jeho centr na přední tyč odvrátil protihráč nohou.
9'
Süle s Kimmichem si vyměnili balón na pravé straně a poté jim pomohl Goretzka.
9'
Čong U-jong dostává kartu za tvrdý zákrok a skluz proti Hectorovi.
8'
Hector dostal přihrávku na levé straně, ale neprošel přes obránce, i tak alespoň aut pro beka Německa.
8'
Hjon-u se zapojil do rozehrávky, stejně tak jeho čtyři kolegové z obrany. Werner tou dobou presoval.
7'
Němci jsou zatím daleko více na balonu, ale to asi není překvapení.
7'
Če-song byl na pravé straně u vápna proti přesile až mu balón sebral čistě nohou Khedira.
7'
Hjon-u a Neuer jsou zatím bez zásahu.
6'
Po centru zprava do levé poloviny vápna zakončoval Reus z jedničky mimo tři tyče.
5'
Rychlý přechod Němců po levé straně s Hectorem, ale Korejci se stihli vrátit do obrany.
5'
Kimmich zapsal ztrátu na pravé straně a reagovat tak může Korea po autu, který bere Hong-čchol.
4'
Německo nadále drželo protivníka pod tlakem sérií krátkých nahrávek na polovině hrací plochy.
4'
Özil s Khedirou spolupracovali na polovině hřiště, na levé straně se setkal s balónem také Kroos.
3'
Kroos byl faulovaný na levé straně a následovala krátká rozehrávka Německa.
3'
Süle si na pravé straně pomohl čistě tělem a od své branky rozehrál nakrátko Neuer.
2'
Če-song útočil po pravé straně, ale ve velkém vápně byl pokrytý Hung-min a nikterak nezakončil na Neuera.
2'
Če-song hrál na pravé straně na území Německa v zámezí a evropský celek bude mít aut.
1'
Německo faulovalo na půli, Korejci s rozehrávkou nikam nepospíchají.
1'
Německo rozehrávalo s Khedirou v kombinaci a postupným útokem po pravé straně se přesunulo na polovinu soupeře.
1'
Německo mělo výkop Özilem.
1'
Poslechli jsme si hymny obou zemí.
Jižní Korea nastoupí v červených dresech a černých trenýrkách.
Oba celky nastupují na hrací plochu.

Jižní Korea: Čche Hjon-u – I Jong, Jun Jong-Sun, Kim Jong-kwon, Hong-čchol – I Če-song, Čong U-jong, Čang Hjon-su, Mun Son-min – Ku Ja-Čeol, Son Hung-min (C).

Náhradníci: Kim Sung-kju, Kim Čin-Hjon – Čong Song-hjon, O Pak-suk, Pak Ču-ho, Ču Se-čong, Kim Šin-uk, I Sung-u, Hwang Hi-čchan, Kim Min-u, Ki Song-jung, Ko Jo-han.

Německo: Neuer (C) – Kimmich, Hummels, Süle, Hector – S. Khedira, Kroos – Goretzka, Özil, Reus – Werner.

Náhradníci: Trapp, ter Stegen – Plattenhardt, Ginter, Draxler, T. Müller, Rüdiger, Rudy, Brandt, Gündoğan, Mario Gómez.

Rozhodčí: Geiger (USA) – Fletcher (CAN), Anderson (USA).
Manuel Neuer má momentálně nesmírně pevnou pozici na postu německé brankářské jedničky. Oliver Kähn sdělil již před zápasem s Mexikem (0:1), že takhle pevné místo snad nikdy reprezentační německý gólman nikdy neměl. Marc-André ter Stegen z Barcelony a Kevin Trapp z Paris St. Germain tak nyní nemají na rok na práci mezi třemi tyčemi.
Nejmenovaný švédský novinář daroval po čtvrtečním tréninku Němců Samimu Khedirovi vytvořenou letenku do Berlína s datem v pozdních sobotních večerních hodinách. "Domnívám se, že ji budeme potřebovat až 16. července!" odvětil německý záložník.
Postupová matematika ve skupině F:

Mexiko by v případě remízy Němců se Švédy již slavilo postup do osmifinále. Jenže takhle potřebuje dnes v souběžně hraném duelu se severským celkem uhrát bod.

Pro Němce je dostačující výhra nad Jižní Koreou (a na ostatní soupeře se nemusí ohlížet, má vše ve svých rukou). Švédové se poté mezi šestnáctku nejlepších v Rusku podívají pakliže zdolají Mexičany, anebo nasbírají více bodů než Německo.

Co rozhoduje o postupu ze skupiny v případě rovnosti bodů?