Senegal - Ekvádor | ONLINE | 28.5.2017 11:00 | MS U20 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám hezký zbytek slunečného víkendu.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 8:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:11.
Je dobojováno! Senegal v závěrečném utkání základní skupiny F uhrál potřebný bod a díky remíze USA se Saúdskou Arábií postupuje do vyřazovacích bojů z druhého místa. Ekvádorci naopak smutní, ve vyrovnané tabulce získali jen dva body a končí na poslední čtvrté pozici.
90+5
Konec zápasu.
90+5
Senegal dohrával utkání v devíti lidech, po vhazování Estupiñána se ale ubránil a už může slavit definitivu postupu do osmifinále!
90+4
Nastavený čas zřejmě bude trvat o něco déle, než bylo původně naplánovano. Krépin Diatta si k sobě volá senegalský realizační tým, aby jej ošetřil.
90+3
Ousseynou Diagne ve středovém kruhu šlapákem fauloval Sierru a po zásluze dostal druhou žlutou, respektive červenou kartu!
90+2
Senegalci se trošku zbytečně sami vyhnali ze hřiště a budou muset bránit další z ataků Jihoameričanů, kteří mají na vstřelení potřebné branky už jen pár desítek sekund.
90+1
Ayovího přihrávku sklepl Lino ideálně pro Caiceda, který sice pohotově vystřelil z hranice vápna, ale míč poslal doprostřed branky, kde všechno vyřešil Mouhamed M´Baye.
90
Druhý poločas je prodloužen o čtyři minuty nastaveného času!
89
V souboji dvou hráčů s dvojkou na zádech Preciado povalil Awa, který šetří čas a zatím v poklidu leží na trávníku.
88
Lino po přihrávce od Ayovího vracel míč pod sebe na Caiceda, jehož centr ale skončil na hrudníku jednoho ze senegalských stoperů.
87
Dnešní utkání sleduje 11 047 diváků.
86
Spolupráce mezi Pouyem a Diattou Senegalu jistotu postupu do osmifinále nepřinesla, od druhého jmenovnaého se míč odrazil do zámezí.
85
Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Bryan Cabezas, přichází Wilter Ayoví.
85
Caicedo hlavičkou uvolnil Lina, který ale nedokázal zkrotit míč a ten neměl jak vrátit nabíhajícímu si Caicedovi.
84
Mouhamed M'Baye vyběhl z branky i z pokutového území, aby zamezil Linově úniku. To se senegalskému brankáři nakonec povedlo, když při snaze odkopnout trefil balónem soupeřovu ruku.
83
Alioune Guèye skluzem nemilosrdně sestřelil po křídle postupujícího Herlina Linu a může jenom děkovat rozhodčímu, že také nedostal žluté napomenutí.
82
Na druhé straně byl k vidění rohový kop a nepřesná koncovka, kterou se prezentoval Waly Diouf.
81
Od zad Rojase se balón dostal za senegalskou obranu, nicméně Linovi byl správně odmáván ofsajd, a tak se na M´Bayeho řítit nemohl.
80
Estupiñán přímého kopu nevyužil, z necelých pětadvaceti metrů napálil míč do M´Bayem dobře postavené zdi.
79
Za faul na Caiceda dostává Souleymane Aw žlutou kartu a v případě senegalského postupu si v osmifinále nezahraje.
78
Málem jsem to dokonale zakřikl! Ekvádorci se zničeho nic řítili do mnohonásobného přečíslení, na jehož konci byla Rojasova střela z hranice šestnáctky a sebejistý zákrok Mouhameda M´Bayeho!
77
Odchodem Washingtona Coroza se ofenzíva Ekvádoru ze hřiště zcela vytratila. Nepostup Jihoameričanů ze základní skupiny je tak na spadnutí.
76
José Gabriel Cevallos vyrazil nebezpečnou hlavičku z nařízené standardky k Diarrovi, který už byl naštěstí pro Ekvádor v signalizovaném ofsajdu.
75
Pouye se prohnal okolo Pervise Estupiñána, který ho stihl jenom faulovat. Pan Lahoz je nekompromisní a už v ruce drží žlutou kartu.
73
A svým spoluhráčům se za špatné zakončení z více než třiceti metrů omlouvá také Ousseynou Diagne, který se opřel do odraženého balónu, ale Cevallose rovněž neprověřil.
72
Nejčerstvější hráč na hrací ploše se teď neuvedl v nejlepším světle, Pouye trochu zbytečnou nepřipravenou střelou ze střední vzdálenosti poslal míč daleko od branky.
71
Akhibou Ly při snaze odcentrovat nastřelil jenom Nazarena. Balón pak šel do autu právě od něj a Ekvádorci tak vhazují z hloubi vlastní poloviny.
70
Senegalci jsou v posledních minutách častěji u balónu. Ten teď ale v moci nemají, neboť ho Diarra nakopl do rukavic nikým neatakovaného Cevallose.
69
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Ibrahima Niane, přichází Mouhamed Pouye.
68
Žlutou kartu dostává Ousseynou Diagne (Senegal).
67
Jordan Sierra je už asi potřetí v nefotbalové pozici a po tvrdém střetu nevypadá, že by se měl rychle postavit na nohy.
66
Linova přihrávka do běhu ke spoluhráči neprošla, na hranici pokutového území byl včas střídající Akhibou Ly.
65
Rojas prodloužil centr z ekvádorské standardní situace jenom do autu. Jihoameričané míč ale rychle získali zpět a pokračují v útoku.
63
Mamadou M´Baye nakopl míč do vápna, kde byl před dobíhajícím útočníkem u balónu jako první gólman Cevallos.
61
Otřeseným hráčem je jmenovitě Souleymane Aw, který vypadá hodně otřeseně. Osobně bych váhal s jeho vpuštěním zpět na trávník.
60
Hra je už poněkolikáté zastavena kvůli ošetřování. Zdravotní trable má jeden z hráčů Senegalu.
59
Souleymane Aw neobešel Caiceda, který nakonec nastřelil nohy senegalského beka a získal pro Ekvádor vhazování.
58
Utkání tak pokračuje za bezbrankového stavu. Po faulu na Lina budou ze středu hřiště rozehrávat Ekvádorci.
55
Senegalci se radovali z vedoucí branky, kterou ale videorozhodčí správně neuznali! Nianeho hlavičku po rohového kopu Cevallos s problémy zastavil na brankové čáře a Aliou Badji dorážel v momentě, kdy měl ekvádorský brankář míč pod oběma rukavicemi, což pravidla nepovolují!
54
Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Washington Corozo, přichází Jordy Caicedo.
54
Diattovu přihrávku do ohně zastavil Jhonnatan Bravo odkopem do autu. Následuje rohový kop Krépina Diatty.
53
Corozo neměl kudy vystřelit, a tak přes Cabezase posunul míč na mnohem volnějšího Sierru, jehož dobrý pokus zpoza vápna skončil těsně vedle senegalské branky!
52
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Habib Guèye, přichází Akhibou Ly.
51
Cevallos lapil další balón směřující před jeho branku a rozjel rychlou akci Ekvádoru. Na jejím konci byl Lino, který z dvaceti metrů nasměroval míč rovnou do M´Bayeho náruče.
50
Souleymane Aw to nemyslel vůbec špatně, zleva přihrával podél kraje malého vápna a jednomu z jeho spoluhráčů chybělo málo, aby se dostal k zakončení do prázdné branky.
49
Diatta ranou z dálky sestřelil Brava, který možná dostal prudce letícím míčem do hlavy, ovšem musí se rychle oklepat a pokračovat v bránění.
48
Spojené státy americké v souběžně hraném utkání vedou nad Saúdskou Arábií. Za těchto výsledků by tak měli zajištěný postup týmy USA a Senegalu. Ekvádorci naopak potřebují zvítězit.
47
Hráči ze západní Afriky začali aktivně, Ibrahima Niane ale zkazil oba centry z levé strany a navíc si zřejmě poranil pravé stehno.
46
Rozehrávku druhé půle obstarali Ekvádorci, kteří nastupují ve žlutých, zatímco Senegalci v kompletně bílých dresech.
46
Začal druhý poločas.
První pětačtyřicetiminutovka zápasu mezi Senegalem a Ekvádorem nabídla vyrovnanou podívanou. Oba celky vyprodukovaly pět střel, mezi tyče ale letěla jedna jediná, se kterou si senegalský brankář Mouhamed M'Baye navíc poradil.
45+4
První poločas skončil.
45+4
Posledním momentem prvního poločasu byla standardní situace v podání Krépina Diatty, jehož centr zadáci Ekvádoru bezpečně odhlavičkovali do bezpečí.
45+3
Rojas měl velké problémy se zpracováním Linovy přihrávky a zbrzdil protiútok Ekvádoru. Cabezas poté musel centrovat z levé strany a nadělal ve vápně poměrně velké zmatky, které však obrana Senegalu přečkala bez úhony.
45+2
Ekvádorci ještě dostali výhodu rohového kopu, ale z něj si ani v tomto případě žádné zakončení nevypracovali.
45+1
Diagne odvrátil centr ze standardní situace směrem k brankové čáře, kde Linu nebezpečně vypadajícím zákrokem odzbrojil brankář M´Baye.
45
Nastavují se 3 minuty!
44
Habib Guèye využil klopýtnutí jednoho z ekvádorských obránců a zleva vyslal křižnou střelu, která ale vzdálenější tyčku asi o dva metry minula.
43
První poločas se chýlí ke svému závěru. Rozhodně se nedá říct, že by se hráči na hřišti nesnažili, nicméně kromě jedné šance na straně Ekvádoru jsme moc zajímavých momentů neviděli.
42
Právě Rojas zazdil další ekvádorskou akci, když sice poslal na párek Mamadou M´Bayeho, ale ze třiceti metrů poté vystřelil balón hodně vysoko nad horní tyčku.
41
Jeho jmenovec Mamadou M'Baye v hlavičkovém souboji rukou sáhl do obličeje Rojase. Podle rozhodčích ale fauloval právě hráč Ekvádoru.
40
Z nařízené standardní situace Jihoameričané nic nevytěžili, míč doskákal do autu a zpět do hry ho uvede několikrát zmíněný Mouhamed M'Baye.
39
Herlin Lino se chtěl po M´Bayeho odkopu rychle vrátit před senegalskou branku. Diouf ho ale chytře fauloval a Afričané tak mají dostatek času na návrat do vlastního vápna.
38
Washington Corozo si vzal míč na půlící čáře, aby nabral rychlost a obešel Alioune Guèyeho. V šestnáctce už ale narazil na vyběhnutého Mouhameda M'Bayeho, který odvážným zákrokem tuto individuální akci zastavil.
37
Senegal tak znovu hraje v deseti. Míč ale má v držení, tak může střádat plány na ohrožení Cevallose.
36
Krépin Diatta si ublížil při zákroku na Estupiñána. Zřejmě to odneslo zápěstí, které mu ekvádorský fotbalista zalehl.
35
Herlin Lino byl v momentě přihrávky na jeho osobu za posledním senegalským obráncem a musí se smířit s odmávaným ofsajdem.
34
Mouhamed M'Baye trošku pocuchal nervy senegalských trenérů a fanoušků, když si před napadajícím Corozem troufl na riskantní kličku. Tu naštěstí pro něj zvládl a konstruktivně rozehrál.
33
Ousseynou Diagne doslova naskočil na Sierru, který se pomalu zvedá zpět na nohy. Ani teď se první žlutá karta ale udělovat nebude.
32
Afričané se postupnou kombinací dostali až před vápno, kam Diouf nakonec poslal vysokou svíci, jež si snadno sebral Cevallos.
30
Souleymane Aw nebezpečně centroval z levého konce pokutového území a Ekvádorcům pomohl až brankář Cevallos, který padl do přihrávky a nepustil ji k plánovanému adresátovi.
29
Jean N'Decky strávil poslední minuty v zámezí. Kvůli zraněným zádům ale nemůže pokračovat ve hře a na hřišti ho musí nahradit Alioune Guèye.
29
Před senegalskou branku nakonec přilétly hned dva centry. Ten první z nich byl vrácen na levou stranu, odkud Rojas napodruhé poslal míč do M´Bayeho rukavic.
28
Pervis Estupiñán nabral větší rychlost než Niane, který musel vedle pokutového území faulovat. Na řadu tak přichází standardní situace připomínající rohový kop.
27
A znovu Senegalci nebezpečně propadli u středového kruhu. Herlin Lino se ale hodně unáhlil a pomalou přízemní střelou z dobrých pětatřiceti metrů M´Bayeho rozhodně nevystrašil.
26
Ekvádorci snad poprvé zaútočili do otevřené obrany. Lino posunul míč doprava Rojasovi, který ale nenasměroval finální přihrávku tak, aby dobíhající spoluhráč mohl před pozorným M´Bayem zakončovat.
25
José Gabriel Cevallos se odvážně vydal proti míči, který se mu nakonec povedlo ze změti těl vyboxovat mimo šestnáctku.
24
Mamadou M'Baye se vyhnul blížícímu se Sierrovi, ale faulujícího Estupiñána už neobešel. Je z toho standardní situace v senegalský prospěch.
23
S jeho bráněním neměli Senegalci žádné větší problémy a ihned odvrátili balón do bezpečného středu hřiště.
22
Cabezasův vysoký pas byl odvrácen k Rojasovi, který napřáhl k voleji z necelých třiceti metrů. Před střelce se ale postavil Diarra a přesměroval míč na roh.
21
Félix Torres zůstal po jednom ze soubojů ležet na hrací ploše. Ošetřit se ale nenechal a zřejmě bude moci pokračovat ve hře.
20
Po delší době se zapotila také obrana Ekvádoru, která nejprve zastavila Diattu a poté odvrátila i centr z levé strany.
18
Washington Corozo nechtěně použil ruku při zpracování skákajícího míče. Sudí si toho všimli a přiřkli balón do držení afrického týmu.
17
Prakticky totožná situace se opakovala i o pár sekund později. Bryan Cabezas se po zasekávačce tentokrát dostal ke střele, ale ta senegalského brankáře neohrozila.
16
Nazareno se přihrávkou za obranu snažil uvolnit Cabezase, který si ale prvním dotykem ukopl balón do autu. Následuje odkop od branky Mouhameda M´Bayeho.
15
Senegalci se stáhli do obranného bloku a nepustili dlouze kombinující soupeře ani do blízkosti pokutového území.
13
Na hřišti se začínají kupit nepřesnosti, oba týmy si okolo půlící čáry vyměňují míč jako horký brambor.
12
Trvalo ale jen pár sekund, než se Jihoameričané vrátili k míči. Aw posléze fauloval Rojase a hra se znovu stěhuje před M´Bayeho.
11
Herlin Lino si u pravé autové čáry vypomohl útočným faulem. Kopat se tak bude proti ekvádorské brance.
10
Ibrahima Niane se svou hodně ambiciózní ranou z velké dálky neuspěl, Cevallosovu svatyni přestřelil o několik metrů.
9
Jordan Sierra byl faulován v hlavičkovém souboji, po němž se nějakou dobu nezvedal, a tak španělští rozhodčí raději přerušili hru.
8
Krépin Diatta znovu nezahrál rohový kop vůbec špatně, na jeho centr z levé strany si tentokrát naskočil Mamadou M'Baye, ale ani on hlavou netrefil míč ideálně.
7
Nové ekvádorské snažení zabrzdil ofsajd, ve kterém při dalším nákopu ze středu hřiště zůstal Washington Corozo.
6
Joao Rojas si naběhl na chytrou kolmici z půlící čáry a střelou ze třiadvaceti metrů pořádně protáhl M´Bayeho, který levou rukou balón vyrazil.
5
Diatta na druhé straně rozehrál první rohový kop, nicméně následná Badjiho hlavička prolétla hodně vedle pravé tyče Cevallosovy branky.
4
M´Baye hodně podcenil situaci po svém výběhu a měl velké štěstí, že na hranici šestnáctky nenaservíroval Ekvádorcům míč do gólové šance.
3
Cabazasův centr z levého konce hřiště do pokutového území neprošel. První ekvádorský útok tak zůstane nezakončený.
2
Utkání se bude odehrávat v komorní atmosféře, na stadion v Čondžu si našlo cestu jen pár stovek fanoušků a dost možná se bude jednat jednu z vůbec nejnižších návštěv celého šampionátu.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Senegal: Mouhamed M'Baye – N'Decky, Diouf, Diarra (C), Aw – Mamadou M'Baye, Diagne, Niane – Diatta, H. Guèye – Badji.
Náhradníci: Idrissa N'Diaye, L. Sarr – Ba, A. Guèye, Ly, B. Kane, Ibrahima N'Diaye, Niang, Pouye, S. Sarr.

Ekvádor: Cevallos – Preciado, F. Torres, Bravo, Estupiñán – Rojas, Nazareno, Sierra (C), Cabezas – Corozo, Lino.
Náhradníci: Carabalí, Terreros – Minda, Quintero, Segovia, Guerrero, Jaramillo, Quiñónez, Caicedo, Ayoví.

Rozhodčí: Lahoz – Devis, Pérez (všichni ESP).
Ekvádor

Zástupce jihoamerické kopané vstoupil do turnaje v pondělí a ještě dodnes ho určitě mrzí ztracené dva body ze zápasu s USA. Ekvádor po sedmi minutách vedl už 2:0, ale po inkasovaném gólu ze čtvrté inkasované minuty nakonec jenom remizoval 3:3. Další smolné utkání odehráli Ekvádorci se Saúdskou Arábií. Tu značně přestříleli, jenže ke gólu jim nepomohla ani nařízená penalta a Caicedova branka z 89. minuty už jenom korigovala porážku 1:2. Se skóre 4:5 tak Jihoameričané jsou na posledním čtvrtém místě a k postupu dnes musí bezpodmínečně zvítězit.
Senegal

Reprezentace ze západního konce Afriky, na rozdíl od svého nastávajícího soupeře, v úvodu turnaje s outsidery ze Saúdské Arábie nezaváhala. Dvěma rychlými góly si zajistila vedení 2:0 a to až do samotného konce nepustila. Před třemi dny už Senegalci tak úspěšní nebyli. V duelu se Spojenými státy sice vyprodukovali solidních patnáct střel, nicméně z nich jenom dvě mířily na branku. To Američané byly efektivnější a k výhře 1:0 jim stačila Sargentova trefa ze 34. minuty. Afričané tak jsou v tabulce se třemi body na druhé příčce a také oni dnes potřebují v zamotané tabulce bodovat.
Všem fotbalovým fanouškům přeji hezké nedělní poledne při sledování textového přenosu ze zápasu mistrovství světa hráčů do 20 let. Od jedenácti hodin se můžeme těšit na duel mezi Senegalem a Ekvádorem!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.


Články odjinud