MS U20 -  ONLINE PŘENOS -  Již. Korea : Senegal - 8. června 2019   20:30

Již. Korea
Již. Korea
62' Lee Kang-in  • 90+8' Lee Ji-sol (Lee Kang-in) • 96' Cho Young-wook (Lee Kang-in)
3:3
(0:1)

3:2 (PEN)

Senegal
Senegal
37' Diagne  (Niane) • 76' Niane   • 120+1' Ciss  (Mbow)
Již. Korea
Lee Gwang-yeon – Hwang Tae-hyeon (C), Lee Ji-sol, Kim Hyun-woo, Lee Jae-ik (85. Um Won-sang), Choi Jun – Park Tae-jun (81. Kim Jung-min), Jeong Ho-jin, Jeon Se-jin (53. Cho Young-wook) – Lee Kang-in (105+3. Kim Ju-sung), Oh Se-hun.
Senegal
Dialy N'Diaye – Dionkou, Cissé, M. N'Diaye (83. Mbow), Aw – Niang (99. Danfa), Diagne (C) – Niane (90+1. Dia N'Diaye), Ciss, Sagna (90+5. Dramé) – Badji.
Sarr, Djiba – Danfa, Dramé, Lopy, Ndaw, Mendy, Mbow, Dia N'Diaye, N. N'Diaye.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Tak v dnešním utkání nakonec vítězí Jižní Korea a postupuje do semifinále Mistrovství světa. Blíže byli Senegalci, kteří za stavu 1:2 pro ně dvakrát slavili, ale ani jednou branka nebyla uznána a v 90+9. minutě inkasovali a museli do prodloužení. V tom dlouho prohrávali, ale v 120+1. minutě vyrovnal Ciss a poslal zápas do penalt. Senegalci vedli i v penaltách, ale o vedení přišli a přišli i o postup. Jižní Korea si tedy zahraje semifinále MS s Ekvádorem, který porazil dnes USA 2:1.
Ousseynou CAVIN DIAGNE neproměňuje.
Žlutou kartu dostává Dialy N'Diaye (Senegal).
Střílení penalt začíná.
Ve druhém prodloužení vyrovnal až v samém závěru Ciss, takže se za pár okamžiků můžeme těšit na penalty.
120+1'
Druhé prodloužení skončilo.
120+1'
Senegal právě vstřelil branku!
Po přízemní přihrávce od Mbowa se prosadil AMADOU CISS, který dokázal, že v toto zápase je opravdu všechno možné – 3:3. Půjde se do penalt.
119'
Přízemní centr posílal do vápna Dionkou. S tímto míčem si obrana Koree dokázala poradit.
117'
Ke střele se za vápnem dostal korejský hráč Jungmin Kim, jenomže jeho střela ze záklonu skončila vysoko nad brankou Senegalu.
115'
Žlutou kartu dostává Souleymane Aw (Senegal).
115'
Žlutou kartu dostává Mamadou Danfa (Senegal).
113'
Další centr do vápna posílal z pravé strany Dionkou. Jeho centr našel nohu Badjiho, ten vystřelil pouze vedle branky.
112'
Senegalci se stále tlačí dopředu. Vypadá to, že mají sílu i chuť ještě vyrovnat.
110'
Po rohovém kopu se k zakončení nikdo nedostal, protože se jeden z útočníku dopustil útočného faulu.
109'
Penalta to není. Jen roh pro Senegal.
109'
Rozhodčí ještě na videu zkoumá případnou hru rukou Hwanga, ale podle mě je to v pohodě.
108'
Rohový kop pro Senegal.
107'
Po centru z pravé strany se k zakončení dostal Badji, jenomže jeho hlavička skončila vedle branky.
106'
Začalo druhé prodloužení.
V prvním prodloužení padla možná rozhodující branka, kterou v 96. minutě vstřelil Cho Young po nádherné nahrávce Lee Kangina. V 1. prodloužení byli celkově Korejci lepší, uvidíme, co přinese 2. část prodloužení.
105+4'
První prodloužení skončilo.
105+3'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Lee Kang-in, přichází Kim Ju-sung.
105+2'
105+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.
105'
Na zemi nyní leží Lee Kangin, který už evidentně nemůže.
104'
Senegalci začnou další útočnou akci od vlastní branky.
103'
Dosavadní statistika držení míče: 53%:47%.
101'
Po dlouhém pasu dopředu sklepl Badji míč pro Ndiayeho, který z první vystřelil. Jeho střela ale letěla vysoko nad branku.
99'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Ousseynou Niang, přichází Mamadou Danfa.
98'
K další střele se dostal Jeong, ale jeho střela z 30 metrů letěla vysoko nad branku.
96'
Jižní Korea právě vstřelila branku!
Po nádherné průnikové přihrávce od Lee Kang-ina, se k míči ve vápně dostal CHO YOUNG-WOOK, který nedal brankáři šanci a uklidil míč pod břevno – 3:2.
96'
Penalta se nekoná, pokračujeme dál – 2:2.
95'
Rozhodčí nyní diskutuje s kolegou u videa o penaltě pro Koreu.
94'
Kangin Lee opět centroval míč do vápna, ale tentokrát si senegalská obrana poradila.
93'
Rohový kop pro Koreu.
92'
Po pravé straně se prohnal Dionkou a odcentroval do vápna. Jeho centr byl nepřesný a skončil na vrchní síti korejské branky.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Druhý poločas nabídl mnohem více fotbalové krásy i branek. V 62. minutě Lee Kangin proměnil penaltu a vyrovnal na 1:1. 74. minutě Niane neproměnil penaltu, ale dostal za dvě minuty ještě jednu šanci a šel ji kopnout opět on a tentokrát dal. Pak Senegalcům rozhodčí neuznal dvě branky a v samotném závěru vyrovnal hlavou Lee Ji-Sol.
90+10'
Druhý poločas skončil.
90+8'
Na roh Lee Kang-ina si naběhl na přední tyč LEE JI-SOL, který poslal míč hlavou přímo do tyče – 2:2.
90+6'
Dramé přišel a hned si naběhl po pravé straně a následně nahrál na střed Niangovi, ten vystřelil pouze vedle branky, takže ani jeho střela levou nohou ještě nerozhodla.
90+5'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Amadou Sagna, přichází Ibrahima Dramé.
90+3'
K rozehrávce si stoupl Aw a poslal do malého vápna tvrdý střílený centr. S tím si dokázal v klidu poradil Lee, který míč vyboxoval do bezpečí.
90+2'
Přímý kop pro Senegal z pravé strany.
90+1'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Ibrahima Niane, přichází Dia N'Diaye.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 9 minut.
90'
A je tu další zbytečná radost Senegalu. Tentokrát míč dostal do branky po nahrávce od Nianeho, Badji, ale Niane byl předtím v ofsajdu, takže stále 1:2.
88'
Senegalci se už radovali z třetí branky v zápase. Po rohu Nianga totiž Niane přímo dotlačil míč do branky, ale rozhodčí po konzultaci s videem branku neuznává, takže zápas je stále otevřený 1:2.
86'
Roh pro Senegal.
85'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Lee Jae-ik, přichází Um Won-sang.
84'
Dopředu pelášil Niang, jenomže se mu míč zamotal mezi nohy a skončil mimo hřiště.
83'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Moussa N'Diaye, přichází Mamadou Mbow.
82'
Žlutou kartu dostává Ousseynou Cavin Diagne (Senegal).
81'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Park Tae-jun, přichází Kim Jung-min.
80'
Po jednom ze soubojů zůstal na zemi ležet Moussa N´Diaye, který bohužel hřiště opouští na nosítkách.
78'
Žlutou kartu dostává Ousseynou Niang (Senegal).
76'
K míči se postavil opět IBRAHIMA NIANE, ale tentokrát si vybral druhou stranu a proměnil – 1:2.
75'
Žlutou kartu dostává Lee Gwang-yeon (Jižní Korea).
75'
Tak to je neuvěřitelné. Po penaltě tam byl nějaký faul, takže Senegal bude kopat další pokutový kop.
74'
Niane poslal míč přímo do rukavic korejského brankáře, který tak vyrazil. Stále 1:1.
74'
Ibrahima Niane (Senegal) neproměňuje pokutový kop.
73'
Je to pokutový kop. Senegal má velkou šanci se přiblížit postupu.
72'
Tak je tu další konzultace s videem. Nyní se mluví o ruce, kterou ve vápně zahrál korejský Jae-Ik Lee.
72'
Penalta není, pokračuje se dále.
71'
Rozhodčí znovu komunikuje s kolegou u videa. I tentokrát se jedná o penaltu pro Koreu.
Připomínám, že vítěz tohoto souboje se utká v semifinále s Ekvádorem, který porazil dnes USA 2:1.
68'
Na levé straně se uvolnil Jun a hned centroval do vápna. Tam si míč v klidu našel Cisse a odhlavičkoval ho.
67'
Na zemi poté zůstal ležet N´Diaye, který nyní odchází z hrací plochy a má nějaký problém v oblasti hlavy.
66'
Roh zahrával Lee Kalgin, který našel centrem v malém vápně Ji-Sol Leeho, který se k hlavičce dostal, ale naštěstí pro senegalského brankáře, který vyběhl a míč neměl, branku netrefil.
65'
Roh pro tým Koree.
64'
Po rychlém přechodu se k centru dostal Aw, jenomže jeho centr trefil pouze Parka.
62'
K míči si stoupl LEE KANG – IN a jeho střela levou nohou se dostala do branky, i přesto, že brankář vystihl stranu – 1:1.
61'
Je to penalta.
60'
Rozhodčí se jde podívat na video. Zkoumá případnou penaltu pro Korejce.
59'
Roh byl rozehraný na blízkosti a následně míč dostal na vápno Jeong, jehož střelu v klidu ukryl senegalský brankář do rukavic.
58'
57'
Ke střele z veké vzdálenosti se odhodlal korejský bek Jae – Ik Lee. Jeho tvrdý pokus jenom o kousek letěl vedle branky Senegalu.
56'
Zidaneho kličku převedl ve středu hřiště Jeong a následně hned hledal dlouhým pasem vepředu Oha, jenomže ten si míč špatně zpracoval a uskočil mu pryč.
54'
Nahrávku na hranici vápna dostal Oh, ale vystřelit nemohl, protože se mu nepovedlo zpracování a o míč přišel.
53'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Jeon Se-jin, přichází Cho Young-wook.
52'
Korejci už připravují první střídaní do hry by měl jít Cho Young.
51'
Z poloviny hřiště dostal nahrávku Ciss a zkoušel kolmým pasem najít Badjiho vepředu, jenomže to nebyl dobrý nápad, protože u míče byl dříve Kim a míč odkopl.
50'
Korejský záložník Jeon předchozí zákrok už rozchodil a je zpět ve hře.
49'
Dlouhý senegalský pas letěl dopředu na Sagnu, který míč zpracoval a hned nahrával doprostřed na Badjiho. Ten míč nezpracoval dobře a přišel o něho.
48'
Na zemi zůstal ležet Jeon, který má asi nějaký svalový problém.
47'
Z levé strany nacentroval do vápna Sagna, i když se Badji po míči hodně natahoval, tak se mu to nepovedlo a u míče jsou nyní Korejci.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:32.
V prvním poločase byla k vidění jediná branka, který vstřelil v 37. minutě vysoký záložník Ousseynou Diagne po nahrávce hlavou od Nianeho. V 15. minutě byl blízko branky Badji, jenomže jeho skluz až k míči nevedl. V 28. minutě stejný hráč zkusil akrobatické zakončení, ale ani tentokrát úspěšný nebyl. Ke konci poločasu přišla i šance Koree, když Kangin Lee zahrával přímý kop, ale brankáře Senegalu překonat nedokázal. V první půli byl senegalský tým lepší, takže stav 0:1 může být pro Korejce ještě dobrý.
Statistiky 1. poločasu:
Držení míče: 48%:52%
Střely na branku: 0:3
Rohy: 0:3
Ofsajdy: 0:0
Fauly: 4:8
45+1'
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
44'
Sagna společně s Awem se snažili projít po levé straně dopředu, ale tam to zavřel Park a nikoho nepustil.
42'
Míče se ujal Kangin Lee, jehož levačka míč zakroutila vedle zdi. Jenomže to nestačilo na Ndiaye, který míč v klidu vyrazil a následně i chytil.
41'
N´Diaye fauloval Oha, takže Korejci mají k dispozici přímý kop ze zhruba 28 metrů.
39'
Niane ztratil míč u vápna soupeře, čímž založil jejich brejk. Jenom škoda pro Koreu, že Jeon při průniku neměl více sebevědomí a otočil míč zpět na obranou polovinu.
37'
Po rohovém kopu se míč odrazil na pravou stranu, odkud nacentroval míč do vápna Dionkou. Jeho centr našel Ibrahimu Nianeho, který hlavou míč vrátil za sebe do malého vápna. Tam byl připravený vysoký záložník OUSSEYNOU DIAGNE, který dělovkou posílá Senegal do vedení – 0:1.
37'
Další roh pro Senegal.
36'
K rozehrávce se postavil Niang a centroval míč do malého vápna. Tam úřadoval brankář Lee, který míč vyboxval pryč.
35'
34'
Po nahrávce od Cisse centroval z pravé strany do vápna Niane, ale jeho centr obrana Koree odvrátila.
33'
Dlouhý nákop brankáře Koree se dostal na hlavu N´Diayeho, který nehlavičkoval přesvědčivě, takže vše vyřešil až zákrok Ndiayeho.
31'
Rychlý míč dopředu po levé straně dostal Sagna, jenomže následně ho ztratil a když ho znovu získal, tak mu rozhodčí odpískal faul.
30'
Po solidní kombinaci ve středu hřiště se míč dostal až k Junovi, jehož centr nebyl nijak kvalitní a Niang ho mohl v klidu odkopnout.
29'
Míč na vápno dostal z levé strany Ciss, následně se ještě rozhodl nahrávat doprava, ale to byla chyba, protože tam byl připravený Jeon a míč si vzal pro sebe.
28'
Po centru z pravé strany se ve vápně o akrobatické zakončení pokoušel Badji. Jeho střela ale pouze doplachtila do rukavic brankáře Koree.
26'
Po dlouhé době se dopředu dostali i Korejci, jenomže Jeong sólovou akci zakončit nedokázal. Nyní vpředu opět Senegalci.
25'
Z větší vzdálenosti centroval do vápna Aw. Jeho centr nikoho ve vápně nenašel a propadl mimo hřiště.
23'
Po několika hlavičkách ve vápně Koree se ke střele z vápna dostal Ciss, ale jeho tvrdá střela trefila pouze prvního protihráče, který mu stál v cestě.
22'
Už od půlky posílal vpřed míč Cisse, ale jeho centr našel pouze připravené rukavice Leeho.
21'
Při snaze získat míč fauloval Badji. Korejci budou rozehrávat z vlastního vápna.
20'
Chybu na polovině v rozehrávce vyrobil Kim, čímž založil brejk Senegalu. Naštěstí pro něho následný centr Dionkoua byl nepřesný.
19'
Dlouhý míč dopředu centrem posílal Cisse, ale nikoho v bílém nenašel.
18'
Dlouhý centr letěl na pravou stranu na Hwanga, ale ten si míč nezpracoval, takže od branky budou rozehrávat Senegalci.
17'
Nyní u míče Korejci, kteří kombinují u poloviny hřiště.
16'
Další útočnou akci Senegalu zastavuje hvizd rozhodčího, protože si Ciss pomohl v souboji s Kimem rukou.
15'
Obrovská šance Senegalu. Na pravou stranu vápna dostal míč Dionkou a hned nahrával po zemi do malého vápna. Tam ve skluzu jen o kousek na míč nedosáhl Badji.
14'
Míč dopředu k vápnu soupeře dostal Park, následně se ale ocitl na zemi a o míč přišel.
12'
Niane zatáhl míč po pravé straně až k brankové čáře, jenomže tam byl zdvojen a o míč přišel.
11'
Lee Kangin je zpět na hrací ploše.
10'
Senegalci nyní kombinují na polovině hřiště.
9'
Po jednom ze soubojů odpadl Lee Kangin, který se drží za obličej a opustil hrací plochu.
8'
Ze střední vzdálenosti se ke střele dostal Badji, ale jeho střela letěla nad branku Leeho.
6'
Dlouhý míč dostal po lajně Jeon a z první nahrával do vápna, ale tento těžký míč se mu svezl po noze. U míče jsou nyní Senegalci.
5'
V souboji u postranní čáry vybojoval míč Niane, ale přitom se dopustil útočného faulu, takže rozehrávat budou Korejci.
4'
Na prvou stranu dostal míč Hwang a chtěl centrovat do vápna, jenomže nad tím dlouho přemýšlel, až k němu přiběhl Sagna a míč mu sebral.
2'
Po pěkné přihrávce vpřed se k míči dostal Lee a vystřelil, ale jeho střela skončilo o hodně vedle branky.
1'

Jižní Korea: Lee Gwang-yeon – Hwang Tae-hyeon (C), Lee Ji-sol, Kim Hyun-woo, Lee Jae-ik, Choi Jun – Park Tae-jun, Jeong Ho-jin, Jeon Se-jin – Lee Kang-in, Oh Se-hun.
Náhradníci: Park Ji-min, Choi Min-soo – Um Won-sang, Cho Young-wook, Kim Se-yun, Kim Jung-min, Go Jae-hyeon, Lee Sang-jun, Lee Kyu-hyuk, Kim Ju-sung.

Senegal: Dialy N'Diaye – Dionkou, Cissé, M. N'Diaye, Aw – Niang, Diagne (C) – Niane, Ciss, Sagna – Badji.
Náhradníci: Sarr, Djiba – Danfa, Dramé, Lopy, Ndaw, Mendy, Mbow, Dia N'Diaye, N. N'Diaye..
V této věkové kategorii Jižní Korea a Senegal doposud žádné vzájemné utkání neodehráli.
Senegal:
Senegalci vyhráli svoji skupiny A, když porazili Tahiti 3:0, porazili Kolumbii 2:0 a remizovali s Polskem 0:0. Skončili 1. ve skupině se ziskem 7 bodů a skóre 5:0. V osmifinále se utkali s Nigérií, kterou porazili 2:1. Prosadili se v 36. minutě Sagna a v 45+3. minutě Niane. Nejlepší střelec týmu na turnaji je právě Sagna, který vstřelil už 4 branky a je na druhém místě v pořadí střelců. Sagna momentálně nastupuje za tým Cayor Foot v Senegalu.
Poslední tři utkání:
03.06.19 Senegal U20 VS. Nigérie U20 2:1
29.05.19 Senegal U20 VS. Polsko U20 0:0
26.05.19 Senegal U20 VS. Kolumbie U20 2:0
Jižní Korea:
Korejci skončili v základní skupině F na druhém místě, když prohráli s Portugalskem 1:0, porazili výběr Jižní Afriky 1:0 a porazili Argentince 2:1. Do čtvrtfinále proklouzli díky osmifinálové výhře nad Japonskem 1:0, když se prosadil 84. minutě Se-Hun Oh. Nejlepší střelec týmu na turnaji je právě Se-Hun Oh, který hraje za tým Asan Mugunghwa a na turnaji vstřelil 2 branky. O další branku se postaral Young-Wook Cho hrající za Seoul.
Poslední tři zápasy:
04.06.19 Japonsko U20 VS. Jižní Korea U20 0:1
31.05.19 Jižní Korea U20 VS. Argentina U20 2:1
28.05.19 Jižní Afrika U20 VS. Jižní Korea U20 0:1
Zdravím všechny fanynky a fanoušky MS do 20 let. Ve čtvrtfinále turnaje na sebe narazí týmy Jižní Koree a Senegalu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.