MSFL - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Hulín - 18. dubna 2018   17:00

Vel. Meziříčí
34' Dolejš  • 41' Mucha  • 70' Simr  • 89' Pokorný
3:2
(2:1)
Hulín
Hulín
30' Vyskočil
Vlk, Bouček, Mezlík, Krejčí, Pokorný P., Kruba
Vostrejž – Hlubinka, Hanáková
V. Meziříčí - hlavní
386 diváků
Hulín
Unger, Michálek, Rožek

S konstatováním, že dnešní klání sledovalo 386 diváků se s vámi pro dnešek loučím, přeji příjemný zbytek dne.
Je dobojováno! Domácí fotbalisté si po zásluze z dnešního utkání odnáší tři body, když s přehledem porazili outsidera z Hulína. Náskok Prostějova na Velké Meziříčí se tedy ztenčil na pouhé dva body, a tak nás čeká velmi vypjatý závěr soutěže.
90+2'
90+2'
Z toho byla střela mimo bránu. Je rozhodnuto.
90+2'
Poslední šance pro Hulín, jehož hráči mají k dipozici rohový kop.
90'
Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec základní hrací doby dvě minuty.
89'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto! Z penalty se prosazuje PATRIK POKORNÝ, který tak potvrdil vítězství domácího týmu v tomto zápase.
88'
Penalta pro Hulín!
87'
Volný kop pro Hulín nepřineslo nejspíš to, co od něho hulínští hráči očekávali, jelikož balón okamžitě získali domácí.
85'
Rohový kop pro hráče druhého mužstva třetí nejvyšší soutěže.
84'
Něco málo přes pět minut do konce a Velké Meziříčí kombinuje na půli soupeře.
82'
Myslím si, že dnešní zápas je již rozhodnutý. Domácí celek se tedy udrží v souboji o celkového vítěze moravskoslezské fotbalové soutěže.
81'
Z protiútoku byl vyslán projektil na svatyni hostujícího brankáře, který nakonec zasahovat nemusel.
80'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Oulehla, přichází Michálek.
79'
Tlak Hulína stupňuje, bohužel pro hosty ovoce nenese.
78'
Pokus na bránu Velkého Meziříčí lapil domácí brankář, jenž si připsal další zákrok.
77'
Po faulu na hostujícího hráče zůstane Spartak u kulatého nesmyslu.
75'
Domácí nyní zahrávali rohový kop, po kterém přišlo zakončení, to však v bráně Hulína neskončilo.
75'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Berka, přichází Vlk.
74'
A tento zlepšený výkon vyústil ve střelu na Pokorného, který si s pokusem soupeře poradil.
72'
Hulínští nejspíš byli nejspíš brankou probráni, jde vidět, že se s tímto výsledkem nesmíří.
71'
Hostující hráč poslal míč pouze do zámezí, následuje odkop od brány.
70'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Minář, přichází Rožek.
70'
Tak to vypadá, že moje slova o atraktivnosti duelu byla vyslyšena! Do dvoubrankového vedení jdou chvíli na to zásluhou PAVLA SIMRA domácí, kteří si kráčí pro tři body.
69'
Ani jednomu z mužstev se nedaří dostat před střed hřiště, poněkud nudnější pasáž utkání.
68'
Z toho ovšem nic nevzniklo, hrají hosté.
67'
Přímý volný kop pro Velké Meziříčí z pozice, ze které se dá ohrozit brána soupeře.
66'
Fotbalisté Spartaku se s míčem příliš nepomazlili, protože takřka okamžitě o něj přišli.
65'
Útočného faulu se dopustil jeden z hráčů v červených dresech, a proto rozehrávají hosté z Hulína.
64'
Po něm si připsal zákrok Dostál, jenž následně vyslal své spoluhráče směrem vpřed.
63'
Pokus zpoza vápna přinesl domácím rohový kop.
62'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Krejčí.
61'
Rohový kop Velkého Meziříčí v tomto případě zakončení nepřinesl.
60'
Obrana Hlína má v posledních minutách opravdu hodně práce, zatím ale úspěšně drží naděj na bodový zisk.
59'
Po delší odmlce vystrčili růžky hráči Spartaku, jejichž střela se mezi tři tyče nevměstnala.
58'
Střely na bránu: 6 – 4
57'
Znovu bylo před Dostálem dusno, jelikož dvakrát po sobě přišlo zakončení z rohového kopu, avšak ani jednou hostující brankář zasahovat nemusel.
56'
Domácí fotbalisté se konečně dostávají do tempa a čím dál častěji zavařují soupeřům.
55'
Střela z něho minula bránu hostí.
54'
Z těchto přihrávek vyústil následný útok Velkého Meziříčí, po kterém budou zahrávat domácí volný kop.
53'
Domácí kombinují na vlastní polovině.
52'
Žlutou kartu dostává Josl (SK Spartak Hulín).
51'
Pokus hráče v červeném dresu minul zařízení.
50'
Nyní už Pokorný musel zasahovat, ani tento pokus ho ale nezaskočil.
49'
Tento fakt se nezmění i tentokrát, protože střela hostujícího fotbalisty mířila mimo tři tyče.
48'
V začátku druhého poločasu mají více ze hry hosté, zatím jsme však střely na bránu svědky nebyli.
47'
Útok Velkého Meziříčí skončil neúspěšně, následuje odkop od brány Spartaku.
46'
Teď jsme mohli vidět faul na obou stranách, toho druhé se dopustil hráč domácích, a tak mohou hrát hosté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:04 .
První půle je u konce! V ní byli jednoznačně aktivnější domácí, kteří ale překvapivě inkasovali jako první. Naštěstí pro Velké Meziříčí přišly v krátkém časovém úseku dva góly, jenž otočily vývoj utkání ve prospěch hráčů v červených dresech.
45+1'
45'
Krátce před koncem poločasu hrají s míčem u nohou hosté, kterým se podařilo vystřelit, avšak vedle.
44'
Z toho přišel pokus na domácí bránu, který ji ovšem minul.
44'
Rohový kop pro Hulín.
42'
Chvíli po rozehře rozehráli hosté standardní situace, ale ta srovnání nepřinesla.
41'
Krátce před koncem poločasu Velké Meziříčí otáčí vývoj utkání! Míč skončil v síti po rohovém kopu, ze kterého se tedy trefují i domácí, jmenovitě PATRIK MUCHA.
40'
Postupný útok Meziříčí byl zastaven faulem, domácí tedy budou mít k dispozici přímý volný kop ze skvělé pozice.
38'
Střela z této pozice ovšem končí mimo.
38'
A další standardka, tato bude zahrávána z velmi nebezpečné pozice.
37'
Volný kop pro Hulín těsně před půlící čárou.
35'
Hráči Velkého Meziříčí se s bodem nespokojí a stále hrají velmi útočně.
34'
A zajímavý útok domácího týmu přináší srovnání poté, co dorážka PETRA DOLEJŠE rozvlnil síť hostující brány.
32'
Po faulu na půli hřiště budou rozehrávat fotbalisté Spartaku.
31'
To je velký šok pro domácí hráče! Jejich převaha totiž branku nepřinesla, oproti tomu hosté využili hned první možnost a jdou do vedení.
30'
Hulín právě vstřelil branku!
Z rohu se prosadil MARTIN VYSKOČIL, který tímto způsobem otevřel skóre dnešního duelu!
29'
Roh pro hráče hostujícího týmu.
28'
Teď už to bylo o něco lepší, ani tato střela ale bránu Spartaku neohrozila.
26'
Velkému Meziříčí se nedaří dobít pevnost soupeře, a z toho důvodu je skóre stále nerozhodné.
25'
Žlutou kartu dostává Michal Vyskočil (SK Spartak Hulín).
24'
Odkop od brány Velkého Meziříčí.
24'
Rohový kop domácích byl zakončen střelou mimo bránu.
23'
Rychlá akce hulínských fotbalistů je ukončena dobrou obrannou činností domácích.
21'
Pasáž plná chyb na obou stranách, což rozhodně nepřidává atraktivitě tohoto zápasu.
20'
Hulínští ztrácí po delší době míč, a tak se musí rychle vracet zpět do defenzívy.
19'
Velké Meziříčí je stále aktivnějším mužstvem, nyní ale útočí hosté.
10'
Autové vhazování Hulína vystihl jeden z hráčů v červených dresech, načež přišel z pravé strany centr, jenž mířil vysoko nad bránu.
7'
Střela zpoza vápna nebyla ale vůbec přesná, jelikož ji tečoval jeden z hostů.
6'
Pužův centr do vápna zablokoval první stojící obránce soupeře, s míčem na kopačkách i přes to stále hrají domácí.
1'

FC Velké Meziříčí: Pokorný T.– Šimáček (C), Puža, Dolejš, Šuta, Simr, Smejkal, Demeter, Berka, Komínek, Mucha
Náhradníci: Vlk, Bouček, Mezlík, Krejčí, Pokorný P., Kruba

SK Spartak Hulín: Dostál – Zlámal (C), Josl, Hradil, Michal Vyskočil, Malenovský, Dvořáček, Šrom, Oulehla, Martin Vyskočil, Minář
Náhradníci: Unger, Michálek, Rožek

Rozhodčí: Vostrejž – Hlubinka, Hanáková.
SK Spartak Hulín
Hulínští hráči již hrají pouze o umístění, protože záchrana je téměř jistá a postup nereálný. Deváté mužstvo soutěže vstřelilo aspoň jednu branku v posledních šestnácti zápasech, a to je velmi dobrá vizitka pro klub ze zlínského kraje.
Nejvíce vstřelených gólu má na svém kontě Michal Šrom, jenž se mohl z překonání brankáře soupeře radovat v této sezóně devětkrát.
FC Velké Meziříčí
Druhý tým třetí nejvyšší české soutěže stále ještě bojuje o postup do druhé ligy, jelikož na první Prostějov ztrácí pouhých pět bodů. Avšak proti Meziříčí hovoří i to, že z posledních pěti domácích duelů dokázali fotbalisté s nejlepším útokem v lize uhrát jen sedm bodů, což určitě není pro takový celek ideální.
Nejproduktivnějším hráčem domácích je jednoznačně Pavel Simr, jenž s patnácti vstřelenými brankami okupuje druhou příčku v tabulce kanonýrů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.