MSFL - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-Místek : Kroměříž - 10. června 2023   17:30

Frýdek-Místek
0:1
(0:1)
Kroměříž
Kroměříž
41' Houser
Prokel – Blejchař, Massaniec, Nevřela (76. Kohut), Kostka, Janjuš (59. Barkov), Obuch, Němec (46. Zupko), Střelec, Martiník (69. Konečný), Rubý (C)
David – Barkov, Konečný, Kohut, Vykopal, Šponer, Zupko
Tomanec – Svoboda, Drozdy
Stadion Stovky, Frýdek-Místek
306 diváků
Kroměříž
Dostál – Zavadil, Tiahlo, Cupák, Machálek, Houser (89. Votava), Matoušek (C), Jeleček (70. Mlčoch), Vyhlíd, Chwaszcz, Jambor (77. Dočkal)
Lebánek – Votava, Mlčoch, Surynek, Švajda, Dočkal, Machálek

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek dne.
Je to tady. Konec zápasu. Kroměříž běží slavit. Postupuje totiž do druhé nejvyšší soutěže. Druhý poločas byl v podobném duchu jako ten první, branku jsme ale neviděli. Ke konci se hosté snažili jen držet čas a to se jim podařilo. V posledním kole s Uničovem už tak o nic hrát nebudou a postup již mají jistý.
90+6'
90+6'
Do tutové šance se ještě dostal nejlepší střelec soutěže, ale trefil jen brankáře.
90+6'
Hlučín remízoval. To znamená jediné. Kroměříži stačí udržet aktuální stav a postoupí.
90+6'
Hostům se to daří skvěle. Votava navíc získal faul.
90+5'
Kroměříž rozehraje další roh. Dá se očekávat, že to bude znovu jen držení času.
90+5'
Hostující fanoušci už pomalu slaví. Ví, jak se vyvíjí druhý zápas a zde do konce chybí poslední desítky vteřin. Teď ale může Frýdek znovu zaútočit poté, co u středového kruhu došlo k faulu.
90+2'
Kroměříž rozehrávala roh, ale snažila se držet čas. Domácím se podařilo od rohového praporku dostat a můžou ještě útočit.
89'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž:
ze hřiště odchází Houser, přichází Votava.
89'
Centr od rohu letěl na hranici velkého vápna, kam si sběhl jeden z domácích. Svou ranou mířil k levé straně branky, avšak o kousek minul.
89'
Hostující lavička uviděla žlutou kartu. Pravděpodobně za nějaké protesty.
88'
Většina hráčů byla nastoupena až v brance, balon také tímto místem nebezpečně proletěl. Po teči uvidíme další roh.
88'
Teď ale uvidíme roh domácích fotbalistů.
87'
Frýdku už nezbývá moc času, naopak Kroměříž by už ráda slyšela závěrečný hvizd.
85'
Ač se to domácím moc nelíbí, je jim odpískán útočný faul. Balon rozehraje brankář.
84'
Střela Kostky byla zblokovaná a brankář Dostál tak mohl zůstat v klidu. Pokračuje se autem před domácím kotlem.
83'
Kroměříž se snaží držet balon co nejdál od své branky. A to se jí daří. Vhazovat bude aut u rohového praporku Frýdku.
81'
Centr Vyhlída si pohlídal brankář Prokel. Na nic nečekal a rychle rozehrál dopředu.
80'
Hosté zatím vedou, naopak druhý Hlučín branku nevstřelil, stav je tam stále 0:0, a momentálně by tak postoupil do druhé ligy celek hrající právě ve Frýdku-Místku, tedy Kroměříž.
78'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Konečný).
78'
Kroměříž nyní útočí už do trochu otevřené obrany. I tak se ale domácí defenzíva drží a udržuje i jednobrankový rozdíl.
77'
ze hřiště odchází Jambor, přichází Dočkal.
76'
Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
ze hřiště odchází Nevřela, přichází Kohut.
76'
Uvidíme rohový kop domácího týmu. Z levé strany bude rozehrán po střídání.
76'
Frýdek teď zkouší zaútočit po pravé straně. Tam je ale hodně zahuštěný prostor.
74'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Kostka).
73'
Kroměříž chtěla odpískat faul před šestnáctkou, ale sudí zůstal klidný.
71'
Rubého zakončení nebylo zvlášť nebezpečné, ale ještě uvidíme roh.
71'
Frýdek získal faul na polovině Kroměříže. Uvidíme tak standardku. Míč si staví Rubý.
70'
ze hřiště odchází Jeleček, přichází Mlčoch.
69'
ze hřiště odchází Martiník, přichází Konečný.
67'
Ani tentokrát se domácím nepodařilo projít až do zakončení. Z hlediště se ozvalo jen povzdechnutí.
65'
Frýdku je odmáván a následně odpískán ofsajd.
65'
Další postup k brance Kroměříže skončil ještě dřív, než došlo k zakončení. Defenzíva Hanácké Slavie funguje dobře.
63'
Frýdku je odpískán faul u středové čáry. Hosté na nic nečekají a rozehrávají směrem dopředu.
62'
A teď už se zase hraje, u míče je domácí tým, který postupuje dopředu po lajně.
60'
K fanouškům Kroměříže ještě promlouvá kapitán Matoušek. Snad se brzy bude pokračovat.
59'
ze hřiště odchází Janjuš, přichází Barkov.
58'
Hlavní sudí jde ještě něco řešit s hlavním pořadatelem ohledně hostujících fanoušků. Pak už se bude moci pokračovat.
57'
Hosté při přechodu do útoku získali faul. Domácí se zatím pomalu vrací do své šestnáctky, aby tuto situaci bránili.
55'
Střelec získal autové vhazování nedaleko praporku Kroměříže.
54'
Hlavička Šimona Chwaszcze protáhla brankáře Prokela! Ten skvělým zákrokem vytáhl míč na roh!
53'
Modří nějakou chvíli i kombinovali na polovině Kroměříže, ale zakončení nepřišlo. Teď se znovu vrací k míči hosté.
51'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Massaniec).
51'
Frýdek na malou chvíli vyjel na útočnou stranu, pak se ale musel znovu rychle vracet. Do zakončení se znovu dostal Chwaszcz, hlavou však znovu mířil vedle.
49'
Hosté dál tlačí soupeře k vlastní brance a snaží se přidat druhý gól.
48'
A další zakončení hlavou, tentokrát končí po odrazu na tyčce.
48'
Z rohu se k hlavičce dostal právě Šimon Chwaszcz, hlavou mířil kousek vedle. Míč byl ale tečovaný, takže se roh ještě jednou zopakuje.
47'
Chwaszcz se dostával před šestnáctku soupeře. K zakončení ale neměl prostor, a tak nahrával do strany na spoluhráče. Ani on zakončit nezvládl, ale získal alespoň roh.
46'
ze hřiště odchází Němec, přichází Zupko.
46'
První poločas právě skončil. Viděli jsme zatím jednu branku, kterou vstřelil Houser ze standardní situace. Hosté mají mírnou převahu a vypracovali si více šancí, Frýdek ale není odepsaný. I on měl své příležitosti, chybí však oproti soupeři zakončovat. Druhá polovina začne asi za 15 minut.
45+2'
45+2'
Centr do vápna letěl k zadní tyčce, kde čekal Kostka, ale přeci jen to měl od sebe daleko a na míč nedosáhl. Druhý centr už vypadal lépe, ale ani z něj se domácím nepodařilo srovnat.
45'
Modří se hrnuli po lajně dopředu, ale přímo před zraky čárového se dopustili přihrávky do ofsajdu. Za míčem tak nyní jde brankář Kroměříže a nakopne balon dopředu.
44'
Další zakončení hostujícího hráče s číslem 10. Ten se tentokrát opřel do míče z druhé strany, než ze které skóroval. Teď mu byla ale rána sražena na roh.
43'
Žlutá karta pro tým SK HS Kroměříž (Jambor).
41'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Čistý průstřel! Asi tak by se dal popsat gól, který vstřelil ADAM HOUSER. Svou ranou z místa přestupku rozvlnil síť, když mířil do horní levé části branky.
41'
Kroměříž bude zahrávat standardku. Rubý se dopustil faulu u rohu velkého vápna.
40'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Rubý).
39'
Tomáš Jeleček mohl otevřít gólový účet v zápase! Ač není Tomáš Jeleček nejvyšší postavy, v šestnáctce soupeře si našel centr z pravé strany a mířil do branky. Skvěle ale zasáhl znovu Jiří Prokel, který balon zastavil na brankové čáře!
38'
Celou akci ukončil dobrým zákrokem u přední tyčky Prokel.
38'
Červenobílí budou rozehrávat standardku poté, co sudí Tomanec u postranní čáry viděl faul.
36'
Útočný faul je pískán i na druhé straně. Tam rozehraje balon brankář.
35'
Frýdku je odpískán útočný faul. Pokračovat může kapitán hostujícího celku.
33'
Jambor se dostal k míči před velkým vápnem modrých, ale pro zakončení se nerozhodl. Na pravé straně si všiml volného Housera a tak mu přihrál. Ten pak ale přihrávkou, do prostoru mezi penaltový puntík a čáru velkého vápna, nikoho nenašel.
32'
Kostka si pomohl menším faulem, když se před něj dostal protihráč. K přestupku došlo ještě na polovině Kroměříže.
31'
Frýdek se posunul s kombinací na stranu Kroměříže. Nakonec musel také vybíhat z branky golman Dostál, aby zlikvidoval přihrávku na útočníka Frýdku.
30'
Po centru do šestnáctky se srazil se Massaniec a Matoušek. Oba se chytli za hlavu a lehli si na zem. Nebylo však nakonec zapotřebí ani ošetření, takže se mohlo hned pokračovat.
29'
Dlouho to však netrvalo a hosté se k balonu vrátili. Rozehrávat budou roh.
28'
A jelikož rozehrávka, tedy aut, dlouho trval, sudí odpískal a otočil hru. Pokračují autem tedy domácí hráči Frýdku.
28'
Žlutá karta pro tým SK HS Kroměříž (Vyhlíd).
28'
Kroměříž pokračuje autovým vhazováním na soupeřově straně.
26'
Nepovedenou přihrávku spoluhráče napravil ziskem míče ve středovém kruhu Rubý.
23'
Hosté rozehrají rohový kop.
23'
Matoušek si dlouho vybíral, komu vhodí aut. Nakonec ho vhodil po lajně dopředu, kde jeho spoluhráč vybojoval další aut.
22'
Rubý svůj centr přetáhl, takže k zakončení nedošlo. I tak se ale modří drží dál u balonu a mohou zaútočit.
21'
Zakončení Slavie z šestnáctky prošlo jen malý kousek od vzdálenější tyčky! V hledišti bylo slyšet jen vydechnutí!
20'
Prokel dostal těžkou nahrávku od obránce, míč tak odkopl jen do autu.
19'
Frýdek se nákopem dopředu dostal až k rohovému praporku soupeře, jenže to netrvalo dlouho a o míč přišel kvůli ofsajdové přihrávce.
18'
Hosté se dožadovali odpískání ruky na polovině Frýdku, a ač už měl rozhodčí v puse píšťalku, nakonec do ní nefoukl.
18'
Nepovedená přihrávka po lajně končí až za ní. Autem pokračuje obránce Kroměříže.
16'
Na začátku šestnácté minuty přišlo tvrdé zakončení na branku Frýdku-Místku, naštěstí pro domácí letěla pumelice mimo prostor branky.
15'
Centr nebezpečně padal do branky! Brankář musel pohotově vyrážet pryč!
14'
Nepovedené zakončení hostů končí u rohového praporku.
13'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Obuch). To už se však nedá říct pro následující souboj, kdy si Obuch našel unikajícího protihráče a poslal ho k zemi.
13'
Čistý souboj o míč u středového kruhu. Ač na zemi chvíli zůstal hráč Kroměříže, o faul se nejednalo a hra tak může pokračovat.
12'
Obránci Frýdku si přihrávají. Vyčkávají na náběh spoluhráčů vepředu.
11'
Zakončení hostů končí mimo. Balon si bere jednička domácích a nakopne ho dopředu.
10'
Těžko říct, jestli se náhodou hostům nepodařilo skórovat! Centr na zadní tyč si našel jeden z útočících hráčů Kroměříže a hlavou balon srazil k bližší tyčce. Brankář sice po zakončení šel a balon chytil, otázka zní, jestli náhodou balon nepřešel brankovou čáru. Sudí však jasně ukázal, ať hra pokračuje, tudíž míč asi nebyl celým objemem za čárou. Stav zůstává 0:0.
10'
Jambor se snažil centrovat do šestnáctky, to se mu nepovedlo. Pak ale zabojoval a získal balon zpět.
8'
Kroměříž hrála s míčem u rohového praporku soupeře do té doby, než jim byla odmávána přihrávka do ofsajdu.
6'
Nejlepší střelec soutěže mohl skórovat, ale zamířil jen nad branku! Přišlo první zakončení v zápase, kdy se brankáři nepodařilo míč zkrotit na poprvé. K dorážce se cpal Šimon Chwaszcz, jenže branku přestřelil.
6'
Na druhé straně si s míčem neporadil Pavel Střelec. Odkop od branky.
5'
Útočný faul odpískán hostům. Pokračovat rozehrávkou bude brankář Prokel zhruba z čáry značící velké vápno.
5'
Červenobílí jsou u míče a snaží se dobýt branku soupeře.
4'
Nepovedený nákop domácích končí u brankáře Dostála.
3'
Střelec se spoluhráčem chtěli rychle přejít do útoku, jenže je zklamalo zpracování a domluva. Balonu se tak ujal středopolař z Kroměříže.
2'
Až nyní se Kroměříž dostane k míči. Bude vhazovat aut na druhé straně od střídaček.
1'
Hned v první minutě je hra přerušena, protože na zemi zůstal Martiník. Sám se ale pomalu zvedá a ošetření nebude zapotřebí.
1'
Frýdek začal zápas s míčem u kopaček. Kroměříž se snaží aktivně napadat a co nejdřív kontrolu nad balonem převzít.
1'
Oba celky nastupují na trávník. Domácí mají modré dresy, hosté oblékli červenobílé dresy.

FK Frýdek-Místek: Prokel – Blejchař, Massaniec, Nevřela, Kostka, Janjuš, Obuch, Němec, Střelec, Martiník, Rubý (C)
Náhradníci: David – Barkov, Konečný, Kohut, Vykopal, Šponer, Zupko
Trenér: Robert Pištěk

SK HS Kroměříž: Dostál – Zavadil, Tiahlo, Cupák, Machálek, Houser, Matoušek (C), Jeleček, Vyhlíd, Chwaszcz, Jambor
Náhradníci: Lebánek – Votava, Mlčoch, Surynek, Švajda, Dočkal, Machálek
Trenér: Bronislav Červenka

Rozhodčí: Tomanec – Svoboda, Drozdy.
Minulé zápasy

5:0

V minulém zápase doma Kroměříž přivítala nováčka letošního ročníku – Hranice. Roli favorita potvrdila a soupeři nasázela pět branek. Střelecky se prosadil také nejlepší střelec soutěžě s 27 brankami – Šimon Chwaszcz.

1:1

Frýdek-Místek naopak hrál venku. V Rosicích sice vedl, jenže asi o dvacet minut později se domácím podařilo vyrovnat a tak i zápas skončil. Oslabením pro Frýdek ale bude absence Velnera, který dostal přímou červenou kartu za vulgární výroky k rozhodčím.
FK Frýdek-Místek – SK HS Kroměříž

Frýdek-Místek doma přivítá první Kroměříž. Jde již o předposlední kolo, ve kterém už má domácí tým jistou záchranu a také jisté to, že nepostoupí. Hrát tak teď může jen o postavení ve středu tabulky. Naopak Kroměříž potřebuje bodovat, a to nejlépe za všechny tři body. Nad Hlučínem má sice dva body náskok, ale jak už bylo řečeno, do konce zbývají stále dvě kola, tedy hra o šest bodů. Pokud by se však Kroměříži podařilo nad Frýdkem zvítězit a Hlučín by vyhrát nedokázal, Kroměříž bude mít jistý postup do F:NL.

Když se oba týmy naposledy potkaly, všechny body brala Kroměříž. Dva zápasy dozadu to ale byl Frýdek, který zvítězil. Když se hrálo naposledy na trávníku Frýdku-Místku, zápas skončil lépe pro Kroměříž, která vyhrála 4:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.