Kolenko – Kovala, Holzer, Tomšů, Ptáček (67. Smékal), Praus (87. Hasala), Kolaska, Plesník (C), Mládek (46. Šindler), Moučka, Buchvaldek (67. Wala)
275 diváků
Zlín B
Dostál – Silný (84. Hamalčík), Jura, Trtek (77. Červinka), Mlýnek, Číž (90+1. Fuksa), Švach (77. Fojtů), Hartman, Němeček (C) (46. Slouk), Polášek, Kulíšek
Slezák – Slouk, Hönig, Fuksa, Hamalčík, Červinka, Fojtů

Kroměříž dnes vyhrála a Hlučín pouze remizoval, což znamená jediné, letošní ročník MSFL vyhrají fotbalisté Kroměříže, kteří mají kolo před koncem na Hlučín čtyřbodový náskok! Domácí se dnes proti Zlínu B prosadit nedokázali, ačkoliv pár šancí měli. To stejné ale lze říct i o hostech, kteří rozhodně nevypadali jako outsider. Duel tedy končí zaslouženou remízou, je ovšem škoda, že nepadla žádná branka.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou!
90+5'
90+4'
Na druhé straně se mohl prosadit Červinka, který si poradil v krkolomné pozici, ale pak už byl ve velkém úhlu. Kolenko předvedl skvělý reflex.
90+4'
Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Jan Holzer).
90+3'
Žlutá karta pro tým FC Trinity Zlín B (Stanislav Dostál).
90+3'
Obrovskou šanci měl na kopačce Ondřej Moučka, jenž si zpracoval míč na levé straně. Zbavil se obránce a rázem se objevil sám před Dostálem. V ideální pozici ale branku přestřelil, což je možná klíčový moment duelu.
90+1'
Hlučín si mohl pomoct rohovým kopem, ale ten odvrátili fotbalisté ve žlutých dresech, kteří jsou velmi blízko k zisku bodu.
90+1'
Střídání v týmu FC Trinity Zlín B:
ze hřiště odchází Adam Číž, přichází Tomáš Fuksa.
90'
Žlutá karta pro tým FC Trinity Zlín B (Adam Číž).
90'
Červinka měl poměrně daleko k míči, který nakopl dopředu Dostál. Souboj s Kolaskou tedy prohrál.
89'
Kolaska vybídl Plesníka, jenž si pomohl rychlou kličkou, ale poté nezvládl přihrávku směrem do vápna.
88'
Dalekonosná střela hostů neměla gólové parametry, Kolenko mnoho práce neměl.
87'
Střídání v týmu FC Hlučín:
ze hřiště odchází Matěj Praus, přichází Dominik Hasala.
87'
Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Vojtěch Kolaska).
87'
Hlučín se provinil faulem a právě Dostál za okamžik nakopne míč co nejdále. Už je velmi pravděpodobné, že duel skončí bezbrankovou remízou.
86'
Žlutá karta pro tým FC Trinity Zlín B (Tomáš Fojtů).
86'
Jeden z domácích se dostal k míči a velmi pohotově střílel, ale jistý Dostál si pohlídal místo u bližší tyče.
84'
ze hřiště odchází Jan Silný, přichází Radim Hamalčík.
83'
Smékal se průnikovou přihrávkou snažil vybídnout Moučku, ale tomu pár metrů chybělo. Znovu byl Polášek dostatečně důsledný.
82'
Polášek velice dobře přečetl náběh domácích a míč za sebe nepustil.
81'
Smékal si hodil míč do běhu, obránce dokonce předběhl, ale následná klička se mu nevydařila, tudíž zisk balónu pro Zlín.
80'
Zakončení hlavou zamířilo vysoko nad branku, kterou dnes střeží Stanislav Dostál.
79'
Moučka se u zadní tyče dostal k odraženému míči, ale jeho zakončení přesné nebylo. Hlučín ale bude pokračovat rohovým kopem.
79'
Mlýnek nebyl zrovna jistý při odkopu poblíž vlastního pokutového území, jeho zaváhání ale napravili spoluhráči.
77'
ze hřiště odchází David Trtek, přichází Dalyn Červinka,
ze hřiště odchází Marek Švach, přichází Tomáš Fojtů.
75'
Centr hostů z levé strany byl poměrně značně nepřesný, ani jednoho hráče tedy nenašel.
74'
Dostál velice dobře přečetl nákop domácích a u míče byl jako první.
72'
Polášek předvedl parádní akci, po které se protáhl až ke střele, která šla k zadní tyči, ale vytáhl ji Kolenko. Dorážka byla pohotová, jenže tentokrát míč těsně před brankovou čárou odkopl zadák.
72'
Smékal se snažil podržet míč na útočné polovině, ale to se mu úplně nepovedlo. Jeho spoluhráči se proto musí vracet.
71'
Hosté rozehráli zkraje 71. minuty standardní situaci, která ale byla pohotovými obránci odvrácena.
69'
Polášek si rovnal na svou pravačku míč poblíž šestnáctky, jenže do střely mu skočil bránící hráč. O chvíli později tlak Zlínských pokračoval, avšak byl bez gólového vyústění.
68'
Přišla pohotová střela hostů, kterou ale zastavil Kolenko.
68'
Hlučínu byl odpískán nedovolený zákrok na útočné polovině, což jsou pro domácí celek velmi zbytečné ztráty.
67'
ze hřiště odchází Tomáš Buchvaldek, přichází Vojtěch Wala.
67'
ze hřiště odchází Jakub Ptáček, přichází Dominik Smékal.
66'
Zlín rozehrál rohový kop, který úplně povedený nebyl. Možný kontr Hlučína dokázal zastavit Patrik Kulíšek.
65'
David Trtek posílal do vápna velice zajímavý centr. Balón ale jeden z obránců posunul hlavou na pozorného Kolenka.
63'
Ptáček se snažil dostat okolo vracejícího se obránce, ale jeho snažení vyšlo vniveč. Následný aut navíc rozehraje Zlín.
61'
První centr se nevydařil a o ten druhý se postaral Kovala, ale všechny adresáty jeho míč přeletěl.
60'
Matěj Praus se chtěl po zpracování míče rychle otočit, ale brzy u něj byli zlínští fotbalisté. O chvíli později se ale pískal nedovolený zákrok, takže zajímavá standardní situace pro Hlučín.
59'
Hlučín se po delší době chtěl usadit poblíž zlínské šestnáctky, jenže nákop se nevydařil. Dostál znovu uvede hrací předmět do hry.
57'
Polášek se rozběhl vpřed a následně si všiml Mlýnka, jehož průniková pobídka ale byla zastavena.
56'
Slouk zabojoval v hlavičkovém souboji. Rozehrávky autu se za okamžik ujme Polášek.
55'
Mlýnek podržel míč na útočné polovině svého celku. Zlín se pouští do kombinace.
54'
Silný si chtěl přebrat míč po dlouhém autu, ale pomohl si faulem, tudíž rozehrávat budou fotbalisté v zeleném.
53'
Ševci si chtěli pomoct dlouhým nákopem, jenže pokračovat nemohli, neboť je zastavil ofsajd.
52'
Dostál zastavil nákop domácích a pak počkal, poněvadž věděl, že má celkem hodně času.
51'
Kolaska se rychle rozběhl po levé straně, přičemž si míč narazil s Buchvaldkem. Rohový kop pro své barvy ale nezískal.
49'
Kulíšek měl dostatek času na to, aby přihrávku zavřel a následně si pomohl s Dostálem.
48'
Druhý poločas načali aktivněji domácí, kteří znovu zkoušeli něco vymyslet. Plesníkův nákop si ale Zlín pohlídal.
47'
Po rohovém kopu domácích balón vyplaval mimo vápno, kde si míč zpracoval Holzer, ale už mnoho času na střelu neměl.
46'
Silný se hned na začátku druhého poločasu tlačil před obránce, ale ten byl důraznější.
46'
ze hřiště odchází Dominik Mládek, přichází Marek Šindler.
46'
ze hřiště odchází Filip Němeček, přichází Matěj Slouk.
46'
První poločas gól nenabídl, přestože nějaké šance na obou stranách k vidění byly. Ačkoliv je Hlučín favoritem, Zlín se mu zatím minimálně vyrovnává a možná byl v mnoha chvílích nebezpečnějším celkem. Zatím kvalitní výkony ale podávají oba brankáři, Kolenko i Dostál.
45+4'
45+3'
Ale pozor! Do protiakce se ještě dostal Zlín. Silný posunul na Číže, jehož ránu, která mířila pod břevno, zastavil pozorný Ondřej Kolenko.
45+2'
Rozhodčí samozřejmě první poločas ještě protahuje, poněvadž jsme v něm viděli hned dvě ošetření. Hlučín bude moct ještě jednou zaútočit.
45'
Moučka posunul na Tomšů, který se na pravé straně rychle zorientoval a poslal míč na malé vápno. Mládek zakončil, ale trefil před sebou stojícího beka.
45'
Zlínská akce byla přečtena poměrně rychle, pro balón si doběhl brankář Kolenko.
43'
Mládek si už hledal prostor u zadní tyče, ale v útočné akci domácí pokračovat nemohli, poněvadž byl odmáván ofsajd.
42'
V pokutovém území byl k vidění chaos, ale Zlín to zvládl. Posléze přišel další centr, který celek ve žlutém opět odvrátil.
41'
Hlučín vybojoval rohový kop, tudíž většina hráčů v zelených dresech se stěhuje do Dostálova vápna.
40'
Už jen zhruba pět minut nám schází do konce prvního poločasu. Sledujeme hodně vyrovnané utkání.
39'
Žlutá karta pro tým FC Trinity Zlín B (Marek Švach).
38'
Kulíšek si ve středu pole pomohl velice sympatickou kličkou. Následně míč rychle předal na útočnou polovinu.
38'
V posledních desítkách sekund je aktivnější zlínský celek, který se znovu snaží něco kloudného vymyslet.
36'
Trtek vypálil hned po rozehrání rohu těsně vedle bližší tyče. Jeho rána ale pravděpodobně byla tečována, tudíž se bude kopat opět od rohového praporku.
35'
Švach postupoval dopředu ve velké rychlosti. O míč si říkal Silný, který jej málem dostal proti noze, ale obránci se stačili vrátit a odkopli na rohový kop.
34'
K odraženému míči se v šestnáctce dostal domácí Dominik Mládek, jehož rána minula zadní tyč zhruba o metr.
34'
Plesníkova pobídka byla sražena, na rozehrání dalšího autu se už chystá Tomšů.
33'
Hlučínští předvedli velice přímočarou akci, avšak jeden ze zlínských stoperů skluzem poslal balón do zámezí.
31'
Buchvaldek se uvolnil po přihrávce Tomšů. Vyslal střílený centr, se kterým měl Dostál problémy, ale nebezpečí nakonec zažehnal.
29'
Švach se rozbíhal, ale na přetažený míč nedosáhl. Práci s odkopem bude mít Kolenko.
29'
Hartman a Jura uklidňují hru, poslali míč až k brankáři Dostálovi, takže Zlín teď nikam spěchat nebude.
28'
Vypadalo to, že Hlučín pořádně zahrozí. Na pravém křídle se objevil osamocený Tomáš Buchvaldek, jehož centr ale nebyl úplně přesný.
27'
Domácí se k centru z levé strany nedostali. Po aktivním začátku sledujeme útlum z obou stran.
26'
Švach šel do hlavičkového souboje, který sice prohrál, ale míč doputoval do zámezí, tudíž je tady aut pro Zlín B.
24'
Dostál měl práci, když musel vyrazit nepříjemný přízemní centr z pravé strany. Gólman, který výrazně pomohl k záchraně zlínského áčka, odolal.
23'
A další ošetření, tentokráte na trávníku zůstal ležet Kulíšek. Je vidět, že zápas je od začátku hodně soubojový.
22'
Tomšů se snažil prostrčit balón po lajně na rozběhnutého kolegu, ale Ševci akci přečetli.
20'
Na hrací ploše zůstal po jednom ze soubojů ležet Číž. Už k němu přiběhli lékaři, ale zdá se, že zlínský fotbalista bude v pořádku.
19'
Tomšů rozehrál autové vhazování na Buchvaldka, který si poté pomohl s obránci.
18'
Právě Ondřej Moučka vybojoval rohový kop, který rozehrál na přední tyč, ale tam domácím zakončení nevyšlo úplně ideálně. Další práce pro Dostála s rozehrávkou.
18'
U lajny byl k vidění velice ostrý souboj, po kterém domácí okamžitě rozehráli na pravou stranu, kde operuje Moučka.
16'
Hodně se nám zvedl vítr a zároveň začalo pršet, což hře rozhodně neprospěje.
14'
Zajímavá střílená přihrávka hostů, avšak míč adresáta nenašel a zároveň doputoval vedle zadní tyče.
13'
První rohový kop utkání rozehrál Zlín, avšak domácí balón bez potíží odhlavičkovali.
12'
Jeden z domácích vystřelil z voleje velice nebezpečně, ale jeho projektil nakonec zapadl nad břevno.
12'
Centr z pravé strany se domácím vůbec nevydařil. Za pár sekund rozehraje velezkušený brankář Stanislav Dostál.
10'
Kolaska si naváděl balón do střelecké pozice, ale od hracího předmětu byl odstaven. Na druhou stranu vyrazil aktivní Silný. Už se zdálo, že zakončí, ale stoper na poslední možnou chvíli situaci zvládl.
9'
Praus nepředal míč přesně na svého spoluhráče. Domácí sice jsou aktivní, ale nepříliš přesní.
9'
Hartmanův centr našel na malém vápně zakončujícího Silného, jehož hlavičku ale zastavil gólman Kolenko. První větší příležitost zůstala neproměněna.
8'
Už to vypadalo, že Číž dostane míč do dobré pozice k zakončení, ale znovu přišel na řadu kvalitní obranný zákrok.
7'
Mlýnek se ve středu pole dostal do potíží, poněvadž domácí poměrně vysoko napadali. Tak si musel pomoct s brankářem Dostálem.
5'
Kovala ztratil balón a pak se musel rychle vracet, ale defenzíva Hlučína nakonec zareagovala dobře.
4'
Buchvaldek posunul míč vpřed, kde došlo k faulu. Domácí budou rozehrávat standardní situaci z útočné poloviny.
3'
Sledujeme sympatický začátek, kdy akce střídala akci. Dopředu se opět hnal Zlín, tentokrát zprava, ale Silný do pokutového území nenacentroval.
2'
Číž si nabíhal za obranu na nákop spoluhráče, ale souboj neuhrál. Dopředu už pádí Hlučín.
1'
V prvních sekundách si domácí přihrávali na své polovině, ale teď už získali balón fotbalisté ve žlutých dresech.
1'

FC Hlučín: Kolenko – Kovala, Holzer, Tomšů, Ptáček, Praus, Kolaska, Plesník (C), Mládek, Moučka, Buchvaldek
Náhradníci: Fojtíček – Wala, Hasala, Šindler, Smékal, Levčík, Kocur
Trenér: Filip Smékal

FC Trinity Zlín B: Dostál – Silný, Jura, Trtek, Mlýnek, Číž, Švach, Hartman, Němeček (C), Polášek, Kulíšek
Náhradníci: Slezák – Slouk, Hönig, Fuksa, Hamalčík, Červinka, Fojtů
Trenér: Jan Jelínek

Rozhodčí: Slabý – Řezníček, Lukašík.
Dvě kola před koncem soutěže Hlučín stále bojuje o postup do druhé ligy. Ve 32 zápasech nasbíral 71 bodů a na první Kroměříž ztrácí pouhé dva body. Hlučín bude v tomto zápase jasným favoritem, do utkání navíc jde se třemi výhrami v řadě. Vyhrál na půdě Vrchoviny, pak uspěl s Velkým Meziříčím a minule zvítězil 2:1 na stadionu Kvítkovic. Nejlepšími střelci mužstva jsou Ondřej Moučka a Adam Zajíček, oba mají na kontě dvanáct branek.

Zlín B už v posledních zápasech nemá takovou motivaci. Pohybuje se v klidném středu tabulky, momentálně je na deváté pozici, přičemž bude se chtít vyhoupnout ještě před Kvítkovice. Rezerva celku, který se na poslední možnou chvíli udržel v nejvyšší soutěži, nedávno padla čtyřikrát v řadě, ale pak remizovala bez branek s Kvítkovicemi a minulý týden uspěla doma nad Slováckem B. Střelecky se nejvíce daří Janu Silnému, který se přesně trefil desetkrát.
Hezké sobotní odpoledne při sledování textového přenosu z MSFL. Dnes se společně zaměříme na duel mezi Hlučínem a Zlínem B. Začínáme v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.