MSFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Karviná B - 24. září 2023   10:15

Ukončeno
Slovácko B
Slovácko B
0:2
(0:1)
Karviná B
Karviná B
21' Ayaosi   • 65' Ezeh  
Slovácko B
Sestavy:
Urban – Stropsa, Kratochvíla (C), Růžička, Kočí, Severa, Břečka, Koryčan, Holásek, Okoromi, Janečka
Náhradníci:
Klas – Kozel, Kremr, Šlechta, Chramcov
Rozhodčí
O. Terber – M. Švehla, M. Malimánek
Kunovice-tráva.
Karviná B
Sestavy:
Mrózek – Soukeník, Motyčka (C), Ezeh, Ayaosi, Moses, Franko, Hošek, Kahuan Vinícius, Bielan, Ražnatovič
Náhradníci:
Lapeš – Kaká, Jurčák, Molitorisz, Jurga, Zedníček, Kaňák
Přenos se aktualizuje automaticky

Tímto vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne!
Souboj ligových rezerv tak vyzněl pro Karvinské, kteří se drží mezi elitou MSFL, zatímco Slovácko zůstane skrčené na dně tabulky.
Hlavní sudí foukl do píšťalky, čímž ukončuje utkání, v němž si Karviná připsala zaslouženou výhru 2:0. Tři body pečetil povedenou hlavičkou Lucky Ezeh, který předvedl skvělý výkon. Slovácko může nadávat jen samo sobě, protože v prvních dvaceti minutách nevyužilo dvě velké šance a pak už bylo pasivnějším a horším týmem.
90+4'
Konec zápasu.
90+4'
Přetažený centr je však neúspěšný, Karviná drží míč v blízkosti svého rohového praporku a šetří čas. Už ho moc nezbývá.
90+3'
Okoromi si pěknou individuální akcí u pravé postranní čáry vybojoval faul a přímý kop pro Slovácko. Domácí mají šanci alespoň zmírnit porážku.
90+3'
Karviná už je dvě minuty od vítězství, a to zejména díky dobré práci. Slezané nedávají domácím míč, a když už ho ztratí, důsledným napadáním nedovolují Slovácku žádnou kombinaci.
90+2'
Po rozehrávce nakrátko však přišla střela hostujícího borce, která skončila v bazénu, anebo vysklila okno některého z kunovických domů. Novým držitelům míče přejeme spoustu fotbalové radosti!
90+1'
Karviná zahájila nastavení rozehrávkou na své polovině, načež se přesunula s míčem až na soupeřovu polovinu, kde si u postranní čáry vybojovala faul a standardku.
90+1'
Rozhodčí přidává rozkouskované druhé půli čtyři minuty navíc, ve kterých se domácí musí obejít bez zraněného kapitána.
90'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází Kratochvíla, přichází Kozel.
89'
Nepřesná kombinace Slovácka končí v zámezí, rozehrávat může Mrózek a zdá se, že pošle míč dlouhým nákopem co nejdál od své branky.
89'
Slovácko marně dobývá útočnou polovinu, kde si Karviná zjednodušuje hru a snaží se utkání dotáhnout k poklidnému vítězství.
87'
Nepřesností však přibývá na obou stranách.
86'
Protiútok Karviné i přes slibný průběh vedl jen k nepřesnému centru, který domácí odvrací. Slezané se však drží na míči.
86'
Karviná si naopak situaci nekomplikuje, všechny náznaky nebezpečí rychle odkopává daleko od branky a šetří čas.
85'
Snaha Slovácka už se proměňuje v křeč. Mrózek výrazněji zasahovat nemusí, jelikož veškeré ofenzivní pokusy domácích končí u vápna.
83'
Ve vápně se dostal ke střele z otočky Šlechta, jenže v pádu trefil jen bránícího hráče před sebou.
83'
Jurčák držel míč na vlastní polovině, ale lehkém přistrčení šel k zemi příliš ochotně, proto sudí zůstává klidný a Slovácko může zaútočit.
82'
Účinkování zraněného hráče bylo kratší, než bylo plánováno. Zranění nedovolí hostujícímu hráči pokračovat, proto hosté museli sáhnout po dalším střídání.
82'
Střídání v týmu MFK Karviná B:
ze hřiště odchází Molitorisz, přichází Jurga.
80'
Na útočné polovině zůstává ležet Molitorisz, který po tvrdém a čistém souboji se soupeřem potřebuje asistenci lékařů.
79'
Slovácko se není schopné dostat k vápnu, proto zkouší vysoké centry, ale ty Karviná úspěšně odvrací jeden za druhým.
78'
Střídání v týmu MFK Karviná B:
ze hřiště odchází Ezeh, přichází Jurčák,
ze hřiště odchází Moses, přichází Kaňák.
77'
Karviná navíc drží míč ve své moci, rozhodně nezmatkuje a snaží se trpělivě šetřit čas a využít okének v domácí obraně.
76'
Karviná už moc nevymýšlí, úspěšně boří ofenzivní kombinace Slovácka a čeká na brejky. Domácí už na nějaký razantní vzestup nevypadají.
75'
Karviná mohla vyrazit do otevřené defenzivy Slovácka, kam slibně nabíhal Ezeh, ale Motyčkův pokus o průnikovou přihrávku končí fiaskem a na kopačce bránícího hráče.
74'
Slovácko se však rychle zmocnilo míče, načež byl jeho útok po levé straně odražen do zámezí – aut domácích.
73'
Vzdušný souboj ve středu hřiště vyzněl lépe pro hosty, respektive přinesl faul domácího hráče.
72'
Na levé straně se Slovácko pokusilo zahrozit dlouhým centrem, který si však obránce pohlídal a Mrózek tak může v poklidu rozehrát od své branky.
71'
Kapitán Karviné na půlící čáře mezi střídačkami zatáhl za ruční brzdu při brejku Slovácka – žlutá pro Davida Motyčku (KAB).
70'
Brejk Karviné završil Ezeh nepovedeným centrem ze strany do prvního obránce, který mu však míč vrátil – Karviná si vzápětí vybojovala alespoň roh.
69'
Slovácko si rychle vybojovalo míč zpět, načež donutilo hosty faulovat, ale rozehrávka domácím vůbec nevyšla.
69'
Střídání v týmu MFK Karviná B:
ze hřiště odchází Franko, přichází Molitorisz.
68'
Střídání v týmu MFK Karviná B:
ze hřiště odchází Ayaosi, přichází Kaká.
68'
Nepříjemnou situaci hosté ustáli, domácí se navíc provinili útočným faulem, tudíž si musí na druhý rok nechat zajít chuť. Karviná střídá.
67'
Žlutou kartou je potrestaný Kahuan Vinícius (KAB), který musí se svými parťáky bránit nepříjemnou standardku.
67'
Slovácko se nevzdává, snaží se zaútočit po levé straně a vybojovalo si díky faulu soupeře zajímavou standardku!
66'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází Růžička, přichází Šlechta.
65'
Karviná právě vstřelila branku!
Slovácko je na kolenou. Urban podcenil odražený míč, a přestože se zdálo, že napadající Kahuan Vinícius už je příliš zahnaný do strany, z otočky vrátil míč na penaltu. Tam už si naběhl a nadskočil LUCKY EZEH, který přesnou hlavičkou k zadní tyči korunuje povedený výkon.
64'
Chybuje však také Karviná, jelikož se u velkého vápna nepochopili Ražnatovič se Soukeníkem a přihrávka prvního jmenovaného letí jen do protipohybu spoluhráče.
64'
Druhá vzdušná pobídka vzápětí letí pro změnu do Mrózkových rukavic. Co si budeme povídat, gól by zápasu pomohl.
63'
Slovácko se nastěhovalo před vápno, přímočaře zaútočilo po levé straně, ale centr po průnikové přihrávce končí jen u bránícího hráče.
62'
Slovácko se snaží útočit a brankou průběh druhé půle zlomit, jenže vlastní nepřesnosti jeho snahu sráží. Diváci v Kunovicích se aktuálně příliš nebaví – nemají čím.
60'
Slovácko si na rohu vápna vybojovalo zajímavou standardku, ale záměr se nesetkal s provedením. Nacvičený signál hosté zachytili a obránce v zárodku akce odkopává míč do bezpečí.
59'
Zakroucený míč propadl až na zadní tyč k Ražnatovičovi, který ze zajímavé pozice pálí jen vedle branky!
58'
Karviná se přeci jen dostala do útoku, načež si dokázala vybojovat rohový kop. První pokus na přední tyč byl odvrácen, Slezané rozehrávají znovu.
56'
Kvalita finální fáze na obou stranách poněkud poklesla, sledujeme hodně nepřesností a faulů. Karviná však zůstává aktivnější a drží míč převážně ve své moci.
54'
Diváci sledují převážně nakopávanou bez potřebného efektu. Míč se stěhuje od jednoho brankáře ke druhému, aniž by se některý z nich musel výrazněji činit.
53'
Už se zdálo, že Koryčan bude moci jít po chybě hostující obrany do samostatného úniku, jenže sudí ho záhy zastavuje – ofsajd.
52'
U střídaček dostal naloženo pro změnu domácí kapitán Motyčka, leč čistě a po krátké pauze a rozdýchání bude Karviná vhazovat.
51'
Ve vápně zůstal ležet Koryčan, který šel do nepříjemného souboje se soupeřem. Rozhodčí tak přerušil hru, ale zdá se, že domácí hráč bude v pořádku.
50'
Na druhé straně si Slovácko rychlým útokem vybojovalo další rohový kop, a přestože centr na přední tyč propadl, střela domácího hráče je zablokována.
49'
Moc pěkná akce Karviné! Ezeh u levé postranní čáry udržel míč a přenesl hru, načež přiletěl přetažený centr zprava. Jeden z Karvinských ho dokázal hlavičkou vrátit na penaltu, odkud hlavičkoval Franko, ale Urban pohotově zareagoval!
49'
Neuspělo, jelikož se znovu zbytečně zahnalo až do zámezí. Aut však Karviné hrubě nevyšel a domácí jsou opět u míče.
48'
Oťukávanou zastavuje obranný faul Karviné na polovině hřiště, po němž může Slovácko rychle rozehrát.
47'
Na druhé straně si Slovácko po rychlém protiútoku vybojovalo roh, ze kterého ale přetaženým centrem nezahrozilo – míč letí kolem zadní tyče do autu.
46'
Karviná pokračuje v aktivitě z první půle! Povedenou kombinaci z pravé strany zakončil střelou zpoza vápna Soukeník, jehož pokus letí nad břevno.
46'
Začal druhý poločas.
Ano, nepřesný centr z levé strany je poslední událostí úvodní poloviny. Úvodních dvacet minut patřilo Slovácku, které mělo dokonce dvě velké šance, ale gólman Karviné se pokaždé vytáhl! Následně však šťastně udeřil hostující Emmanuel Ayaosi, čímž domácí opařil a Slezany naopak nastartoval. Další góly však nepadly, ale uvidíme, co s průběhem zápasu udělá poločasová přestávka.
45+1'
První poločas skončil.
45+1'
Silný Ezeh znovu dokázal udržet míč pro Karvinou, která se ale nemůže dostat k ohrožení Urbana. Zdá se, že tím už poločas skončí.
45+1'
Domácí hráč však neustál souboj s obráncem, tudíž se Karviná ujímá míče a může zaútočit po své levé straně.
45'
Hlavní sudí Terber přidává prvnímu poločasu minutku navíc, kterou domácí zahajují útokem po karvinské levé straně.
44'
Závěr poločasu je značně rozkouskovaný nepřesnostmi a fauly. Jednoho z nich se na polovině hřiště dopustil jeden z Karvinských.
43'
Nepřesná kombinace Karviné však končí za brankovou čárou, tudíž mohou domácí rozehrát v poklidu od své branky.
42'
Slovácko se u střídaček zahnalo do autu, vhazovat tak může Hošek a vrátit svůj tým na polovinu domácích.
41'
Ezeh je na míči ohromně silný, defenziva Slovácka s ním má značné problémy, jenže společně s tím je zbrklý a jeho nepřesná přihrávka zajímavě rozjetou akci zhatila.
40'
Karviná se postupnou kombinací dostala k zajímavému centru z pravé strany, po němž se Ezeh marně dožadoval faulu a penalty. K zakončení nedošlo, míč končí v zámezí a Urban rozehrává.
38'
Obrovská šance Karviné! Zajímavý útok táhl zejména Ezeh, který se nejprve výborně zbavil obránce a následně zatáhl míč do vápna, kde centrem hledal Kahuana Viníciuse, ale ten povedenými nůžkami míč netrefil!
36'
Karviná po rychlé rozehrávce zkoušela zaútočit zleva, načež si vybojovala rohový kop. Centrovaný míč byl ovšem rychle odvrácen.
35'
Slovácko vypadlo z tempa, po gólu je horším týmem a Karviná kontroluje dění na hřišti. Aktivita hostů přináší další domácí faul za půlící čárou.
34'
Slovácko zachybovalo, faulovalo a nabídlo Karviné další standardku. Přetažený míč do levé strany zachytil Hošek a jeho zjevně marná střela nakonec vyděsila domácí fanoušky, protože neletěla tak daleko od zadní tyče!
33'
Karviná se rychle vrátila k vápnu, u kterého dobře pracuje Franko. Hostující hráč opět vytvořil šanci pro svého parťáka, jenže Kahuan Vinícius pálí z otočky jen do připraveného Urbana!
32'
Tentokrát už zakroucený míč letí přímo do malého vápna, kde ho Urban pohotově stahuje do své náruče.
31'
Slovácko je pod tlakem! Ač centrované míče odvrací, Karvinští je rychle vrací a tentokrát si vybojovali další roh.
31'
Franko dobře vybojoval míč u pravé postranní čáry, a přestože po jeho centru nedokázal Ezeh projít přes obránce, nátlak Karviné trvá.
30'
Na zakroucený míč svého parťáka si ve vápně naskočil Ezeh, jehož hlavička letí jen těsně vedle levé tyče!
29'
Karvinský exekutor se pokusil poslat míč přímo na branku, čímž Urbanovi pořádně zavařil, ale domácí gólman prokázal klid a míč zpod břevna vyškrábl na další roh.
28'
Karviná po autu dokázala zahrozit, jelikož si vytvořila střelu zpoza vápna. Ač druhý gól nepřidala, povedená rána končí alespoň rohem!
28'
Trápení Slovácka utvrdila nepřesná kombinace Břečky s Koryčanem u levé postranní čáry, kde si oba domácí borci vůbec nerozuměli a poslali míč do zámezí.
27'
Karviné se daří bourat domácí kombinaci, a přestože není zatím příliš nebezpečná, vedení ji zjevně uklidnilo.
26'
Slovácko je po gólu jako opařené, najednou se ztratila lehkost z útočné poloviny a domácí se marně dostávají zpátky do tempa.
25'
Karviná se navíc dostala do dalšího útoku, jenže střela z levé strany byla příliš naivní – letěla vysoko a úplně mimo.
24'
Slovácku se však nedaří udržet míč na soupeřově polovině a jeho vysoké míče se velmi rychle vrací zpátky.
23'
Na levé straně velkého vápna zkoušel projít ještě Hošek, ale obránce ho úspěšně zastavil – na tahu je Slovácko.
23'
Karviná se ujímá vedení, leč trošku nezaslouženě, ale Slovácko může ztrátu vyčítat jen samo sobě. Centr hostů z pravé strany tentokrát lapí Urban za křiku "Mám!".
21'
Karviná právě vstřelila branku!
Zastřelte trávníkáře! Karviná dokázala zatlačit Slovácko do vápna, načež se po povedené kombinaci dostal k míči EMMANUEL AYAOSI a poslal míč na branku. Jeho střelu by Urban zřejmě měl, ale to by před ním nesměl být drn, od kterého se míč odrazil a dopadl do branky.
20'
Kratochvíla šel do souboje na polovině hřiště neohrabaně, tudíž sudí píská faul a nabízí Karviné šanci rozehrát.
19'
V posledních minutách je to spíš čutaná. Karviná se se štěstím prokombinovala až před vápno, odkud jeden z hostů pálí vysoko nad.
18'
To byl výkop, panečku! Míč letí na střídačky a Karvinští tak mohli vhazovat, jenže vzápětí předvedli nepřesný a dlouhý centr na Ezeha – míč je za brankovou čárou.
17'
Karviná se přece jen dostala na okamžik k šestnáctce, ale střela ze strany letí hodně vedle zadní tyče! Urban může rozehrát.
15'
Oba týmy se střídají v držení míče, ale za poslední desítky vteřin se těžko dostávají na soupeřovu polovinu.
14'
Karviná se snaží, ale je jí to marné, protože se nedokáže dostat do střeleckých pozic a navíc si musí hlídat zadní vrátka. Slovácko završilo brejk dalekonosnou střelou, kterou Mrózek kryje.
12'
Snaha marná, sudí krátce po zahrání píská do píšťalky, jelikož ve vápně zahlédl útočný faul Karviné.
11'
Celek ze Slezska si na levé straně dokázal vybojovat alespoň rohový kop, tak uvidíme, co dalšího dokáže vymyslet.
10'
Po krátkém ošetření hostujícího hráče se hra přenáší zpět do středu hřiště, kde se pro změnu snaží hrát Karviná.
9'
Obrovská škoda pro Slovácko! Chyba obránce soupeře dala šanci nehlídanému Okoromimu tváří v tvář Mrózkovi. Domácí hráč však v těžké pozici ještě posunul do strany Kratochvílovi, který měl ovšem gólmana blízko, a když udělal kličku, v odkryté bráně trefil jen vracejícího se obránce!
9'
Centrovaný míč z levé strany nedokázal Ezeh zkrotit a přes obránce poslat směrem k brance – brejk Slovácka.
8'
Karviné se podařilo utlumit mírně narůstající tlak domácích. V posledních desítkách vteřin se hraje převážně ve středu hřiště, odkud se hosté snaží zahrozit vysokými a dlouhými míči – zatím bez úspěchu.
7'
Slovácko je při chuti! Domácí jsou aktivnější, měli už dvě nebezpečné šance a nebýt Mrózka, už dávno vedli.
6'
Mrózek se musí činit! Gólman Slezanů se musel tentokrát položit proti střele z hranice vápna, kterou úspěšně vyrazil na roh.
5'
Žlutá karta pro Dominika Soukeníka (KAB), který si ve zbytku zápasu musí dávat pozor.
5'
Okoromi se hnal za nakopnutým míčem po levé straně, načež byl zastaven tvrdým zákrokem hostujícího hráče – další standardka.
4'
Velmi zajímavá standardka domácích přiletěla do vápna, kde byl v obrovské Koryčan, ale jeho zakončení z malého vápna vytáhl na čáře Mrózek!
3'
Na druhé straně zastavil domácí protiútok po pravé straně Moses, Slovácko tak dostává příležitost přímého kopu!
2'
Slovácko však vzápětí zachybovalo, čehož Karviná využila a vybojovala si faul. Zmatky ve vápně mohl trestat Franko, ale jeho individuální průnik ze strany byl neúspěšný a Urban zasahovat nemusel.
2'
Karvina nedokázala nadvakrát odpovědět, pokaždé byla zahnána zpátky ke své brance a Mrózek poslal míč dlouhým nákopem jen k Urbanovi.
1'
Oba týmy si po losovačce prohodily strany, načež se o první útok utkání postaralo domácí Slovácko. Přízemní akci středem hřiště však zakončil dlouhý nákop, pro který si Mrózek pohotově vyběhl.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

1.FC Slovácko B: Urban – Stropsa, Kratochvíla (C), Růžička, Kočí, Severa, Břečka, Koryčan, Holásek, Okoromi, Janečka
Náhradníci: Klas – Kozel, Kremr, Šlechta, Chramcov
Trenér: P. Němčický

MFK Karviná B: Mrózek – Soukeník, Motyčka (C), Ezeh, Ayaosi, Moses, Franko, Hošek, Guimaraes, Bielan, Ražnatovič
Náhradníci: Lapeš – Carneiro, Jurčák, Molitorisz, Jurga, Zedníček, Kaňák
Trenér: Č. Kročil

Rozhodčí: O. Terber – M. Švehla, M. Malimánek.
Slovácko B

Domácímu celku se zatím nedaří, po 8. kole jsou na poslední pozici s pouhými šesti body, když si dosud připsali jediné vítězství, tři remízy a čtyři porážky, k tomu přidali osm vstřelených a jedenáct inkasovaných gólů. Povede se jim dnes zaznamenat druhou výhru?


Karviná B

To hosté jsou ve zcela jiné situaci, sezónu sice začali prachbídně, když si z prvních tří duelů neodnesli jediný bod, poté však následovala remíza 2:2 s Frýdkem a čtyři výhry za sebou, které katapultovaly rezervu Karviné na šestou příčku, soupeřům poslali do sítě osmnáct míčů, třináct jich museli lovit ze své brány.
Dobrý den, dvěma zápasy pokračuje 8. kolo Moravskoslezské fotbalové ligy. Jako první přijde na řadu souboj týmů ze spodní a vrchní části tabulky, rezervních týmů mužstev z nejvyšší soutěže, a sice Slovácka B a Karviné B. Navzdory postavení v tabulce se očekává vyrovnaný mač.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.


Články odjinud