Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Bayern : Hoffenheim - 5. února 2020   20:45

Bayern
Bayern
12' Hubner(vl.)  • 20' Muller  • 37' Lewandowski  • 80' Lewandowski
4:3
(3:1)
Hoffenheim
Hoffenheim
8' Boateng (vl.)  • 82' Dabbur   • 90+2' Dabbur
Bayern
Neuer (C) – Pavard, Boateng (83. Odriozola), Alaba, Davies – Kimmich, Tolisso – Muller (81. Cuisance), Coutinho, Gnabry – Lewandowski (81. Zirkzee)
Sascha Stegemann – Thorsten Schiffner, Sascha Thielert
Allianz Arena, Mnichov
Hoffenheim
Pentke (C) – Nordveit, Akpoguma, Hubner – Kadeřábek, Rudy, Grillitsch (71. Ribeiro), Zuber – Bebou (61. Dabbur), Kramarič, Bruun Larsen (71. Baumgartner)
Esser – Baumgartner, Beier, Bičakčič, Dabbur, Posch, Ribeiro, Samassekou, Skov

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 5:7. Fauly: 8:6.
Je konec tohoto utkání a do čtvrtfinále Německého poháru postupuje Bayern Mnichov, který porazil Hoffenheim 4:3.
Hosté byli prvním týmem, který vstřelil v tomto zápase branku, konkrétně to byl v 8. minutě Boateng, jenž si vstřelil vlastní gól. Ve 12. minutě se ale trefil hostující hráč Hubner rovněž do své svatyně a bylo srovnáno. Ve 20. minutě už Mnichov otočil utkání po brance Mullera. Ve 37. minutě se trefil také nejlepší kanonýr Bayernu Lewandowski.
Ve druhé půli domácí potvrzovali roli favorita a v 80. minutě se podruhé prosadil Lewandowski. Ovšem nakonec nás čekal velice napínavý konec, protože o dvě minuty později snížil Dabbur a v 90+2. minutě se podruhé trefil Dabbur. V závěrečném tlaku ale Hoffenheim nedokázal dál čtvrtý gól.
90+6'
90+6'
Následně se ale k míči dostal na levé straně Davies a je rozhodnuto.
90+5'
Ovšem stále se hraje a následuje ještě jeden aut pro hostující celek.
90+5'
Po autu do vápna musel Neuer vyboxovat míč a následně Bayern odkopl balón do bezpečí.
90+4'
Baumgartner se dostal ke střele z levé strany, ale jeho rána byla zblokována a následuje aut pro hosty.
90+4'
Boateng odkopl přihrávku soupeře, ale Hoffenheim se následně už opět dostává dopředu.
90+3'
Dlouhý nákop hostujícího celku před šestnáctku našel pouze hlavu domácího hráče.
90+2'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Hosté snižují na 3:4 a čeká nás velké drama v posledních minutách nastaveného času! Centr z pravé strany se snažil Pavard odkopnout, ale trefil jen tyč a následně se z dorážky podruhé prosazuje MUNAS DABBUR.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
90'
Dabbur poslal centr do šestnáctky domácího celku, ale Pavard odhlavičkoval balón do bezpečí.
89'
Nyní už ale domácí uklidnili hru a drží míč na svých kopačkách.
88'
Momentálně je hra velice vyrovnaná a Hoffenheim je poslední minuty od druhé vstřelené branky lepším týmem.
87'
V obrovské šance se ocitl Dabbur, ale jeho hlavička po centru z levé strany skončila těsně vedle levé tyče!
86'
Útočná akce Hoffenheimu je u svého konce, neboť se útočník Kramarič nachytal opět v ofsajdu.
85'
Ovšem následná standardní situace nepřinesla nic nebezpečného a Bayern tak bude u míče, konkrétně brankář Neuer.
84'
Alaba zastavil útok svého soupeře a následuje tak volný kop pro hostující celek.
83'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Boateng, přichází Odriozola.
82'
Po chybě v obraně domácích je tady branka hostů na 2:4! Zuber z levé strany poslal míč do vápna, kde se s ním skvěle obtočil MUNAS DABBUR a jeho střela mezi nohy Neuera skončila až v bráně Bayernu. Asistence: Zuber.
81'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Muller, přichází Cuisance.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Lewandowski, přichází Zirkzee.
80'
Bayern právě vstřelil branku!
Nyní už je definitivně rozhodnuto, protože domácí celek vede už 4:1! Centr Kimmicha z rohového kopu letěl na přední tyč, kde se dostal ke hlavičce ROBERT LEWANDOWSKI a jeho nekompromisní zakončení skončila za zády Pentkeho. Asistence: Kimmich.
77'
Gnabry v dobré pozici ještě posunul balón na Mullera, ale jeho následná střela letěla jen nad bránu soupeře.
76'
Nyní to byl na druhé straně Muller, jenž byl atakován ve vápně, ale opět z toho není penalta.
75'
Baumgartner po pár minutách na hrací ploše mohl vstřelit gól, ale svůj pokus posla nad bránu Neuera!
74'
Kimmich z volného kopu poslal centr do vápna, ale tam si s ním hostující obrana poradila bez problémů a následuje roh.
73'
Nyní se na druhé straně snažil vymodlit penaltu Gnabry, ale sudí nechal hru pokračovat.
72'
Hosté se už radovali ze druhé vstřelené branky, když si ve vápně zpracoval míč Hubner a posléze vypálil do šibenice, ale gól nakonec neplatí, jelikož podle sudího si hostující hráč zpracoval míč rukou!
71'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Bruun Larsen, přichází Baumgartner.
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Grillitsch, přichází Ribeiro.
70'
Zuber si skvěle zpracoval míč ve vápně a následně vypálil, ale jeho rána pod horní tyč skončila na skvělém zákroku Neuera!
67'
Kramarič skluzem poslal k zemi Kimmicha, ale vše se obešlo bez žlutých karet.
66'
Bayern dál pokračuje v krasojízdě, ale momentálně se toho na hrací ploše příliš neděje, jelikož domácí hrají něco jako přesilovku v hokeji, ale beze střel.
64'
Grillitsch skluzem poslal k zemi Mullera a hra je tak postavena. Hostující hráč se navíc při tomto zákroku zranil a je ošetřován.
63'
Coutinho se sice diví, ale nakonec to bude Hoffenheim, který se postará o autové vhazování.
62'
Davies dnes hraje velice dobrý zápas, ale jeho střela z levé strany byla zblokována.
61'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Bebou, přichází Dabbur.
60'
Hodina hry je za námi a Bayern stále vede nad Hoffenheimem 3:1.
58'
Coutinho si hledal střeleckou příležitost, ale posléze se dopustil jen faulu.
57'
Hned čtyři hráči Hoffenheimu se ocitli v ofsajdovém postavení a domácí tak opět mohou něco vymyslet směrem dopředu.
55'
Pavard uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
54'
Hostující mužstvo získalo standardní situaci, kde se následně dostal do zakončení hlavou Nordveit, ale toho kopl do tváře Pavard a hostující hráč je ošetřován.
53'
Posléze přišel rychlý protiútok Hoffenheimu a po centru z pravé strany se dostal do zakončení Kramarič, ale jeho střela letěla nad bránu.
52'
Thomas Muller pálil zpoza vápna, ale svoji střelu poslal těsně nad bránu a další šance Bayernu tak neskončila gólem!
51'
Posléze získal Bayern rohový kop a po centru Kimmicha se dostal do zakončení hlavou Lewandowski, ale jeho pokus pod břevno vyrazil brankářem Pentke!
50'
Muller velice dobře napadal hostující rozehrávku a brankář Pentke pod tlakem raději odkopl balón do zámezí.
49'
Ve velké šanci se opět ocitl Gnabry, ale jeho střela skončila nad bránou a navíc se možná nachytal v ofsajdu.
48'
Po rohovém kopu to opět vřelo ve vápně Hoffenheimu, ale hosté se nakonec dokázali ubránit.
47'
Domácí se dostali k centru z levé strany, ale ten byl nakonec zblokován a následuje rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:45.
První poločas je u svého konce a Bayern Mnichov naprosto v pohodě vede nad Hoffenheimem 3:1. Ovšem byli to hosté, kteří šli v 8. minutě do vedení, když si vstřelil vlastní branku Boateng. Ve 12. minutě se ale trefil hostující hráč Hubner rovněž do své svatyně a bylo srovnáno. Ve 20. minutě už Mnichov otočil utkání po brance Mullera. Ve 37. minutě se trefil také nejlepší kanonýr Bayernu Lewandowski.
45'
44'
Domácí hrají ve velké pohodě a Alaba centroval z levé strany do vápna, kde si ale s míčem neporadil Gnabry.
43'
Muller čistým zákrokem odzbrojil o míč svého soupeře a Bayern tak může jít opět směrem dopředu.
42'
Coutinho to vzal na sebe, ale jeho rána z dálky letěla pod břevno, ale pouze doprostřed, kde byl připraven Pentke.
41'
Opět se domácí dostali ke střele, ale ta skončila pouze vedle hostující svatyně.
40'
Tolisso poslal Larsena k zemi a dostal od rozhodčího žlutou kartu.
38'
Hosté se dopustili faulu ve středu hrací plochy a Bayern získal balón na své kopačky.
37'
A nyní už je to 3:1 pro hráče Mnichova! Muller šel uvnitř vápna do hlavičkového souboje s Hubnerem, kde se ještě snažil vyboxovat balón brankář Pentke, ale nakonec se balón odrazil znovu do vzduchu, kde už byl připraven ROBERT LEWANDOWSKI a ten tak hlavičkou zakončil takřka do prázdné brány. Asistence: Muller.
37'
Ovšem posléze se diváci v Allianz Aréně nedočkali ničeho velkého a tempo hry trochu opadlo.
36'
Nyní může zahrozit Hoffenheim, který získal rohový kop z levé strany.
35'
Fantastická přihrávka Pavarda přes dva hráče našla Mullera, který na hranici vápna dával míč pod sebe, ale pouze do míst kde byla obrana soupeře.
34'
Kramarič si řekl o přihrávku za obranu, ale to už se zvedl praporek pomezního na signalizaci ofsajdu.
33'
Píšťalka sudího se ozvala, neboť se Muller ve hlavičkovém souboji dopustil nedovoleného zákroku.
32'
Hráči Bayernu nedávají soupeři ani kousek místa na nějakou kombinaci a presink Mnichova je obrovský.
31'
Boateng nejprve skluzem obral Nordtveita, kterému se to nelíbilo a ten se tak posléze dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu.
30'
Následný roh byl rozehrán nakrátko a po chvíli se ocitl v ofsajdovém postavení Kimmich.
29'
Coutinho vyslal po levé straně Daviese, který skvěle zabojoval a nakonec získal pro domácí celek rohový kop.
28'
Nyní se na pár minut hra odlehčila z velkého tlaku Mnichova a nepřesná přihrávka Lewandowského skončila jen za bránou Hoffenheimu.
26'
Tlak Bayernu je momentálně obrovský a obrana hostujícího celku neví kde jim hlava stojí.
25'
A další velká možnost, kterou měl Gnabry, jenž se opět dostal přes obránce a posléze vystřelil, ale Pentke i nyní podržel svůj tým parádním zákrokem!
24'
Gnabry se parádně dostal přes Hubnera a posléze pálil ke vzdálenější pravé tyči, ale Pentke předvedl další famózní zákrok!
23'
Tentokrát se Muller ocitl v ofsajdovém postavení a hra je tak pozastavená.
22'
Další velká šance Bayernu, ale tentokrát z toho není gól! Countinhův centr z levé strany našel ve vápně volného Lewandowského, ale jeho zakončení z otočky skončilo na skvělém zákroku Pentkeho!
21'
Bebou nyní nadělal domácí obraně menší problémy, ale Bayern si nakonec poradil.
20'
Domácí celek otáčí vývoj tohoto zápasu a jde tak do vedení 2:1! Naprosto exkluzivní a přesný centr vyslal do vápna Alaba a THOMAS MULLER jako zkušený kanonýr dokázal z voleje zakončit do hostující svatyně. Asistence: David Alaba.
19'
Opět hostující celek nedokázal udržet míč na svých kopačkách delší dobu a Mnichov jasně dominuje.
18'
Coutinho si chtěl narazit s Lewandowskim, ale to se mu tentokrát nepodařilo a Hoffenheim bude mít odkop od své svatyně.
17'
Davies se prodíral z levé strany až do šestnáctky, když si povodil dva hráče, ale obrana Hoffenheimu s Pavlem Kadeřábkem nakonec dostala balón do bezpečí.
15'
Muller se snažil odcentrovat tentokrát z levé strany, ale míč skončil v zámezí a Pentke tak má odkop od své svatyně.
14'
Bayern hraje ve velké pohodě a myslím si, že nebude dlouho trvat, kdy vstřelí druhou branku a půjde do vedení.
12'
Je srovnáno na 1:1! Coutinho skvělou přihrávkou vyslal po levé straně Daviese, jenž poslal přízemní centr do vápna, kde se snažil zakončit Thomas Muller, ale nakonec si balón srazil do brány BENJAMINI HUBNER.
11'
Muller se snažil něco vymyslet opět na pravé straně, ale jeho nepřesná přihrávka přerušila útok Bayernu.
10'
Pavardův centr do šestnáctky sice letěl z pravé strany, ale obrana Hoffenheimu dokázal dostat balón do bezpečí.
9'
Bayern se už tlačí směrem dopředu a je v tlaku, ovšem skóre je pro Mnichov momentálně nepříznivé.
8'
Po dvou velkých šancích domácích přichází trest a hosté jdou nečekaně do vedení! Coutinho ztratil balón a nastaly tak velké problémy, jenž skončily střelou Beboua, kterou si srazil do vlastní branky JEROME BOATENG.
7'
Následně ještě gól přezkoumal videorozhodčí, ovšem ten jej rovněž neuznal, což je zajímavé, protože o ofsajd se pravděpodobně nejednalo.
6'
Domácí dávají gól, ale ten nakonec neplatí díky ofsajdu! Gnabryho střela byla zblokována a míč se odrazil k Mullerovi, jenž se měl nachytat v těsném ofsajdu, ovšem ten pravděpodobně nebyl. Nicméně po jeho přihrávce zakončil Lewandowski do zcela prázdné svatyně.
5'
Hoffenheim se snažil něco vymyslet s míčem, ale nakonec o něj přišel a Bayern už tak opět dominuje s balónem na nohou.
4'
Lewandowski se dostal k míči směrem dopředu, který přenechal Coutinhovi, jenž si jej dal na pravou nohu a posléze ze střední vzdálenosti vypálil přízemní ránu, která ale skončila jen vedle levé tyče!
3'
Po rozehrávce Pentkeho měla obrana hostujícího celku menší problémy, ale nakonec Hoffenheim vše vyřešil.
2'
Posléze to Mnichov zkusil po pravé straně, ale opět z toho nebylo nic nebezpečného a u míče tak bude Hoffenheim.
1'
O úvodní výkop tohoto utkání se postaralo domácí mužstvo, které tak začíná svou akci z obrany.
1'

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard, Boateng, Alaba, Davies – Kimmich, Tolisso – Muller, Coutinho, Gnabry – Lewandowski
Náhradníci: Ulreich – Alcantara, Batista Meier, Cuisance, Dajaku, Goretzka, Hernandez, Odriozola, Zirkzee

TSG 1899 Hoffenheim: Pentke (C) – Nordveit, Akpoguma, Hubner – Kadeřábek, Rudy, Grillitsch, Zuber – Bebou, Kramarič, Bruun Larsen
Náhradníci: Esser – Baumgartner, Beier, Bičakčič, Dabbur, Posch, Ribeiro, Samassekou, Skov

Rozhodčí: Sascha Stegemann – Thorsten Schiffner, Sascha Thielert.
Hoffenheim se v 1. kole ukázal na stadionu Wurzburgeru Kickers. Ve 29. minutě vstřelil první branku utkání český obránce Kadeřábek. V 54. minutě šli hosté do dvoubrankového vedení, když se prosadil Bebou. Ovšem v 68. minutě snížil Kaufmann a o sedm minut později srovnal z penalty Vrenezi. Nakonec se šlo do prodloužení, kde v 99. minutě šel Hoffenheim zpátky do vedení a to po brance Szalaie, ale ve 114. minutě srovnal Pfeiffer. Nakonec se tak šlo do penalt, kde nakonec hosté zvítězili na penalty 5:4.
V dalším zápase Hoffenheim hrál v Disburgu, kde byl stav po poločase 0:0. V 52. minutě šli ale hosté do vedení po brance Grillitscha. O šest minut později se trefil také Adamjan a Hoffenheim vyhrál 2:0.
V 1. kole se Bayern představil na půdě Chotěbuzi. Ve 32. minutě poslal hosty do vedení kanonýr Lewandowski. Po prvním poločase tak Mnichov vedl 1:0. V 64. minutě to bylo už 2:0, když se trefil Coman. V 85. minutě vstřelil podruhé branku Lewandowski. Domácí se ale přece jenom dočkali gólu, jelikož se v 90+3. minutě prosadil z penalty Taz. Bayern Mnichov tak zvítězil 3:1.
V 1/16-finále se Bayern přestavil na Vonovia Ruhrstadionu, kde hraje své zápasy Bochum. V 36. minutě si Davies vstřelil vlastní gól a domácí celek vedl po poločase 1:0. Už to vypadalo na senzaci, ale v 83. minutě srovnal Gnarby a minutu před koncem dokonce otočil zápas Müller. Bayern Mnichov tak po skvělém obratu ke konci utkání zvítězil 2:1.
V osmifinále Německého poháru se proti sobě utkají týmy Bayern Mnichov a TSG 1899 Hoffenheim. Naposled se spolu tato mužstva utkala v říjnu na půdě Bayernu, ovšem tam Hoffenheim překvapil a zvítězil 2:1. Dnes se bude opět hrát v Allianz Aréně v Mnichově. Tento stadion nabídne kapacitu pro 75 024 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Sascha Stegemann a jeho asistenti Thorsten Schiffner a Sascha Thielert. Úvodní výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.