Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Schalke : Hertha Berlin - 4. února 2020   20:45

Schalke
Schalke
76' Caligiuri  • 82' Harit  • 115' Raman
3:2
(0:2)
Hertha Berlin
13' Köpke   • 40' Piątek
Schalke
Nübel – Caligiuri (91. Miranda), Todibo (46. Kabak), Nastasić, Oczipka, Boujellab (60. McKennie), Omar Mascarell, Schöpf – Harit – Gregoritsch, Kutucu (60. Raman)
Miranda, Mercan, Langer, Kabak, Becker, Matondo, McKennie, Burgstaller, Raman
Jarstein – Boyata, Stark, Torunarigha – Wolf (90+1. Klünter), Ascacíbar, Maier (105. Dilrosun), Skjelbred, Plattenhardt (69. Mittelstädt) – Piątek, Köpke (77. Lukébakio)

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, Schalke dnes dokázalo otočit zápas ze stavu 0:2 na 3:2 a v prodloužení rozhodlo, proti oslabenému soupeři, o svém postupu! Hertha dnes hrála velmi dobře, ovšem po prvním inkasovaném gólu se hosté tak trochu sesypali a nakonec ztratili v prodloužení i celý zápas.
120+2'
120'
Rozhodčí určitě něco nastaví, ovšem ne tolik, Schalke je blízko postupu.
119'
Jarstein má míč a spěchá s rozehrávkou od své branky.
117'
Hertha hrála po vyloučení Torunarighy dobře, ale co je to hostům nyní platné, když prohrávají 2:3...
115'
Schalke právě vstřelilo branku!
Krutý trest pro Herthu! Hosté rozehrávali roh z pravé strany,ale ve vápně soupeře propadli, po pohotovém pasu se dostal do úniku BENITO RAMAN, který byl i s míčem rychlejší, než vracející se Klünter! Raman si naběhl do vápna a střelou mezi nohy překonal Jarsteina a pravděpodobně rozhodl o postupu Schalke.
114'
Roh pro Herthu, hosté mají další šanci na vstřelení vedoucího gólu.
113'
Hosté rozehráli roh z pravé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
112'
Další roh pro Herthu, je zajímavé, že hosté hrají najednou lépe, bez vyloučeného obránce Torunarighy.
111'
Žlutou kartu dostává Bastian Oczipka (FC Schalke 04).
110'
Byl to zajímavý závar před brankou Schalke, hosté, hrající pouze o deseti, nebyli daleko od gólu!
109'
Hertha zaútočila a vybojovala roh, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
108'
Jarstein (Hertha) vykopává od své branky, míč ale získávají domácí.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+4'
První prodloužení skončilo.
105+3'
Žlutou kartu dostává Juan Miranda (FC Schalke 04).
105'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Arne Maier, přichází Javairo Dilrosun.
105'
Nübel (Schalke) vykopává od své branky.
104'
Pokračuje se ve hře, Mittelstädt (Hertha) vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
103'
Žlutou kartu dostává Skjelbred (Hertha BSC).
102'
Rozhodčí ještě celou situaci prověřil na videu a poté jde dát trenéru Schalke červenou kartu!
100'
Torunarigha (Hertha BSC) padá k lavičce soupeře, kde vzteky mrští bednou s pitím a dostává druhou žlutou kartu, míří tedy pod sprchy.
100'
Hertha vypadla z tempa, po vyrovnání a i nyní v prodloužení je aktivnější Schalke.
99'
Benito Raman (Schalke) přestřeluje branku Herthy.
97'
Gregoritsch (Schalke) z pravé strany posílá míč do vápna Herthy, hraje Jarstein.
95'
Odkop od branky Herthy, domácí se ale znovu snaží co nejrychleji získat míč.
93'
Alessandro Schöpf (Schalke) padá v pokutovém území Herthy, ale faul se nepíská.
91'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Daniel Caligiuri, přichází Juan Miranda.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+5'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Stále se hraje, ale je jasné, že sudí co nevidět ukončí normální hrací dobu a bude nás čekat prodloužení.
90+3'
Caligiuri (Schalke) faulován, nechce se mu na nohy.
90+1'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Wolf, přichází Klünter.
90+1'
Po rohovém kopu Schalke se skóre nemění.
90'
Caligiuri (Schalke) si nyní netroufl na individuální akci, domácí ale vybojovali roh.
88'
Po krátkém ošetřování jednoho z domácích borců se již opět pokračuje ve hře.
85'
Žlutou kartu dostává Jordan Torunarigha (Hertha BSC).
85'
Rozehrávka Nübela (Schalke), míče se ale chopili ve středovém kruhu hosté.
84'
No vida, tak máme vyrovnáno, pár minut před koncem normální hrací doby, čeká nás prodloužení?
82'
Daniel Caligiuri poslal z pravé strany parádní přihrávku do vápna, kterou jeden z hráčů Schalke pustil šikovně za sebe, kde se již nabízel zcela volný AMINE HARIT, který nezaváhal a poslal míč neomylně do branky.
80'
Žlutou kartu dostává Benito Raman (FC Schalke 04).
80'
Poslední desetiminutovka normální hrací doby, ve hře je totiž případné prodloužení v případě, že by domácí dokázali vyrovnat.
79'
Před dotírajícím Benito Ramanem zasahuje gólman Jarstein (Hertha), který chytá míč a bude moci vykopávat.
78'
Dá se očekávat mohutný nápor Schalke, Herthu nečeká snadný závěr.
77'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Köpke, přichází Lukébakio.
76'
Tak pozor, že by ještě zápletka? DANIEL CALIGIURI zachytil na pravé straně, uvnitř vápna, míč na brankové čáře, vrátil se s ním více do vápna a pohotově vypálil, na což nestihl gólman Jarstein zareagovat.
76'
Schalke s míčem na polovině soupeře, hosté se brání před vlastní šestnáctkou.
74'
Niklas Stark (Hertha) faulován na své polovině a znovu hosté spěchat s rozehrávkou nebudou.
73'
Rohový kop Schalke, domácí rozehráli z pravé strany, znovu ale zaúřadovala obrana Herthy.
72'
Hosté rozehráli roh z pravé strany, ale míč končí v rukavicích Nübela, který následně celkem rychle rozehrává.
71'
Marius Wolf (Hertha) vybojoval roh pro svůj tým.
70'
Jarstein (Hertha) rozehrává od své branky, míče se ale rychle chopili domácí.
69'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Marvin Plattenhardt, přichází Maximilian Mittelstädt.
66'
A na druhé straně končí útočná akce Schalke tradičním ofsajdem.
65'
Hosté měli k dispozici rohový kop z pravé strany, míč ale končí v rukavicích Nübela.
64'
Žlutou kartu dostává Amine Harit (FC Schalke 04).
64'
Domácí si pomalu, ale jistě, vytváří tlak a i nyní se drží na útočné polovině.
63'
Další dnešní typický prvek ve hře Schalke – dostat se k vápnu Herthy OK, ale pak nic... nyní letí centr z pravé strany do míst, kde nebyl vůbec nikdo v modrobílém.
62'
Schalke se snaží, ale něco tomu, v podání domácích, zatím stále chybí, hlavně klid a přesnost ve vápně Herthy.
60'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Nassim Boujellab, přichází Weston McKennie.
60'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Ahmed Kutucu, přichází Benito Raman.
60'
Čeká nás poslední půl hodina hry, hosté i nadále celkem v poklidu drží dvoubrankový náskok, domácím se v útočné fázi moc nedaří.
58'
Hosté branku Nübela ohrozit nedokázali a sami se nyní musí vracet zpět na svou polovinu.
57'
Marius Wolf (Hertha) vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře.
56'
Jarstein rozehrává od své branky a samozřejmě nespěchá.
55'
Hraje se u půlící čáry, hostům toto samozřejmě bude vyhovovat.
53'
Rakušan Gregoritsch (Schalke) rozehrál přímý kop, branku Herthy ale přestřeluje.
52'
Zajímavá standardka pro Schalke, v těsné blízkosti šestnáctky soupeře.
51'
A nakonec z toho nic nebude, hosté branku při této akci ohrozit nedokázali, rozehrávka Nübela (Schalke).
50'
Krzysztof Piątek (Hertha) místo střely z levé strany volí přihrávku za sebe.
49'
Jarstein (Hertha) vykopává od své branky, míč se dostává k půlící čáře, kde ho však získává soupeř.
48'
Ofsajdem končí útočná akce domácích, tradiční obrázek dnešního zápasu.
46'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Jeanclair Todibo, přichází Ozan Kabak.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
První poločas vyšel báječně hostům, kteří se na hřišti Schalke prezentovali ve velmi dobrém světle. Hosté hráli velmi zodpovědně dozadu, navíc dokázali hrozit i rychlými brejky. Do branky Schalke padly dva góly a vypadá to, že Hertha si dnes do VELTINS-Areny přijela pro postup.
45+3'
45+1'
Tak z tohoto rohu určitě ne, i ten hosté dokázali ubránit.
45'
Další roh pro Schalke, dokáží domácí v posledních sekundách první půle ještě snížit?
44'
Rohový kop rozehrávají domácí z pravé strany, odkud míč putuje přízemní střelou na bližší tyč, poté do vápna, kde střílí Schöpf, ale gólman Jarstein chytá. Nicméně pěkná nacvičená akce v podání domácích.
43'
Nepřesným centrem z levé strany končí akce domácích, kteří ale ještě přece jenom zabojovali a je z toho roh.
42'
Jak jinak, než ofsajdem, končí akce domácích.
40'
Hertha právě vstřelila branku!
Gólové situaci hostů předcházelo reklamování domácích hraní rukou jednoho z bránících borců Herthy, v pokutovém území hostů... sudí ale nechal hru plynout dál a z protiútoku vstřelil druhý gól Herthy KRZYSZTOF PIĄTEK, který slabou, ale dobře umístěnou střelou k tyči nedal Nübelovi příliš šancí.
39'
Rozehrávka domácích od půlící čáry, dlouhý pas míří k vápnu Herthy, ale to je asi tak všechno, v podání domácích.
37'
Centr z pravé strany zamířil do vápna, ale přímo na hlavu prvního bránícího hráče Herthy.
36'
Po dalším faulu mají domácí výhodu volného kopu.
35'
Série faulů a hra se nám začala trochu kouskovat.
33'
Gregoritsch (Schalke) se z pravé strany neprodral s míčem do vápna soupeře, byl odstaven obráncem.
32'
Odkopem od branky Schalke končí akce hostů, Nübel nakonec volí rozehrávku na pravou stranu.
31'
Následuje útočný faul hostů, hrát tak mohou domácí.
30'
I tuto standardku dokázali domácí v pohodě ubránit, nicméně hosté jsou aktuálně přece jenom o něco lepší a znovu se tlačí do útočení.
29'
Piątek (Hertha) padá na polovině Schalke, po zákroku Schöpfa, volný kop pro hostující tým.
28'
Celá akce, po rohovém kopu z pravé strany, končí nepovedenou střelou ze střední vzdálenosti.
27'
Hosté rozehrají roh z pravé strany, míč si opět bere tradiční exekutor těchto standardek, Marvin Plattenhardt.
26'
Rychlá akce hostů, tři na tři... ale nakonec se domácí stihli zformovat, nicméně hosté vybojovali alespoň roh.
25'
Hosté jsou ale zpět na polovině Schalke, k dispozici mají autové vhazování z pravé strany.
24'
Volná kop Herthy, míč letí do vápna Schalke, kde ale úřadují domácí obránci, kteří míč posílají daleko z vlastní šestnáctky.
23'
Útočným faulem Kutucua končí akce Schalke, míč pro Herthu.
22'
Marvin Plattenhardt (Hertha) poslal míč z levé strany do vápna, tam ale fauluje útočící Boyata.
21'
Rohový kop pro Herthu, hosté budou rozehrávat z levé strany.
20'
První dvacetiminutovka nabídla velmi zajímavý fotbal, jestli bude tempo pokračovat i ve zbývajícím čase, máme se na co těšit!
19'
A po krátké odmlce útočí hosté, Wolf se dere z pravé strany do vápna, kde padá, ale penalta se nepíská.
18'
Domácí rozehráli roh z pravé strany, ale je jim odpískán útočný faul.
17'
Schalke se nyní snaží útočit, do vápna Herthy míří míč, který bránící Torunarigha odhlavičkovává na roh.
16'
Další zajímavá střela domácích z levé strany, gólman Jarstein ale znovu skvěle zasáhl.
15'
Na druhé straně hned obrovská šance, kdy to již vypadalo, že míč byl za brankovou čárou, ale obránce zřejmě včas zasáhl a míč vykopl!
13'
Tentokrát se již PASCAL KÖPKE dokázal gólově prosadit, když si jednoduše naběhl mezi dvěma obránci Schalke na k malému vápnu, na přihrávku z pravé strany a pak již stačilo jen nastavit nohu a poslat míč do branky.
12'
A míč se nakonec dokutálí až k brankáři Nübelovi, který vykopává.
11'
Hosté rozehrávají z levé strany, jmenovitě Plattenhardt, který posílá centr do vápna, kde ale odhlavičkovává obránce Schalke.
10'
Zajímavou střelou z pravé strany se nyní prezentuje Köpke (Hertha), míč končí nad brankou a je z toho roh pro Herthu.
8'
Hertha neúspěšná na polovině Schalke, domácí vrací míč až k Nübelovi, který ho výkopem posílá k půlící čáře.
7'
Míč se nese na polovinu domácích, kde ho bránící Todibo zahrál do autu.
6'
Jarstein (Hertha) má míč ve svých rukavicích a rozehrává od své branky.
5'
Ofsajdů Schalke je hned v úvodu zápasu poměrně dost, nyní je opět máváno a posléze máváno nedovolené postavení jednoho z domácích borců.
3'
Nübel (Schalke) se zapojuje do rozehrávky, následuje další ofsajd domácích.
2'
Amine Harit (Schalke) na pravé straně v ofsajdu, míč získávají hosté.
1'

FC Schalke 04: Nübel – Caligiuri, Todibo, Nastasić, Oczipka, Boujellab, Omar Mascarell, Schöpf – Harit – Gregoritsch, Kutucu
Náhradníci: Miranda, Mercan, Langer, Kabak, Becker, Matondo, McKennie, Burgstaller, Raman

Hertha BSC: Jarstein – Boyata, Stark, Torunarigha – Wolf, Ascacíbar, Maier, Skjelbred, Plattenhardt – Piątek, Köpke
Náhradníci: Esswein, Lukébakio, Pekarík, Klünter, Smarsch, Ibišević, Mittelstädt, Grujić, Dilrosun.
HERTHA BSC
Hertha také o letních prázdninách, v utkání 1. kola, uspěla na hřišti účastníka regionální soutěže – VfB Eichstättu, kde vyhrála snadno 5:1 v zápase, v němž se prosadil i Vladimír Darida. Překvapivě velké problémy však měla Hertha ve druhém kole, hraném 30. října, kdy doma přivítala druholigové Dynamo Drážďany. Tým, který se v 2. Bundeslize pohybuje u samého dna, dokázal vybojovat remízu v normální hradí době a v prodloužení se na Olympijském stadionu v Berlíně dokonce ujal i vedení! Domácí srovnali ve třetí nastavené minutě druhého prodloužení a nakonec v penaltách vydřeli postup.
SCHALKE 04
Schalke zahájilo svou pohárovou pouť již o letních prázdninách. V 1. kole uspěl naprosto v klidu na hřišti Drochtersenu, kde vyhrál 5:0. 2. kolo pak bylo na pořadu v říjnu, přesněji 29. října, kdy již na Schalke čekal o poznání těží soupeř – druholigový Bielefeld, který má v této sezóně ambice vrátit se zpět do nejvyšší soutěže. Schalke šlo naprosto jasně za vítězstvím a po 31. minutách vedlo v Bielefeldu již 3:0! Nicméně domácí v poslední dvacetiminutovce zápasu dvakrát skórovali a nebyli daleko od vyrovnání.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání osmifinále německého DFB-Pokalu, v němž SCHALKE 04 přivítá na svém stadionu HERTHU BSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.