Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Altglienicke : Köln - 12. září 2020   15:30

0:6
(0:3)
Köln
Köln
19' Hector   • 39' Rexhbecaj   • 44' Czichos   • 65' Rexhbecaj   • 70' Ozcan   • 88' Drexler
Bätge – Lemke, Zeiger, Pütt (77.Manske), Häußler – Meyer, Cigerci, Skoda (46. Jurgens), Brehmer – Breitkreuz, Manske
Gencel, Jurgens, Dunkel, Uzan, Czyborra, Quiring, Binias, Manske, Knoll
Köln
Horn – Schmitz, Mere, Czichos (73. Bornauw), Horn (74. Katterbach) – Skhiri, Rexhbecaj – Thielmann, Hector, Ozcan – Drexler
Hoger, Cordoba, Ehizibue, Lemperle, Bornauw, Clemens, Katterbach, Zieler

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 17:6.
Je konec! Kolín nad Rýnem zvládl pohárové utkání a poráží Altglienicke vysoko 6:0. V 19. minutě se prosadil z pokutového kopu Jonas Hector! Pět minut před přestávkou pak přidal druhou branku Elvis Rexhbecaj a krátce před poločasem přidal po rohovém kopu třetí zásah Rafael Czichos. Po změně stran koncert hostujícího celku pokračoval! Rexhbecaj přidal svou druhou branku. Následně se prosadil také Ozcan a v závěru utkání potrestal chybu domácího brankáře Drexler.
90'
88'
Köln právě vstřelil branku!
Ještě jeden zásah pro Kolín! Domácí brankář zariskoval, chtěl jít do kličky, ale napadající soupeř mu míč vypíchl! Dobíhající DOMINICK DREXLER už měl snadnou práci!
87'
Střídající Manske se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho dělovka mířila přímo do rukavic pozorného Horna.
86'
Ehizibue další přihrávkou nenašel nikoho v červeném a odevzdal míč domácím hráčům. Altglienicke se už ale do útoku zrovna nežene.
85'
Střídající Ehizibue dostal přihrávku na pravou stranu, odkud z první poslal prudký centr na značku pokutového kopu, ale domácí stoper odkopl míč skluzem.
84'
Kolín se znovu pokusil udeřit akcí středem hrací plochy, jenže průnikovou přihrávku dokázal zastavit jeden z domácích zadáků.
83'
Manske bojoval o míč na hranici velkého vápna, kde se provinil nedovoleným zákrokem. Rozehrávat bude Kolín.
82'
Drexler spěchal za nákopem na polovinu soupeře, jenže skákavý míč skončil u domácích stoperů, kteří zapojili do rozehrávky i brankáře.
81'
Střídající Manske se mohl stát hrdinou domácího celku! Jeho dělovka z dobrých pětadvaceti metrů se otřela o břevno!
80'
V závěru utkání už ani jeden z celků nikam nespěchá. Kolín si je vědom svého luxusního vedení, zatímco domácím hráčům už nezbývá moc sil.
78'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Hector, přichází Cordoba.
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Ozcan, přichází Ehizibue.
77'
Střídání v týmu VSG Altglienicke: ze hřiště odchází Putt, přichází Manske.
76'
Kolín stále hraje s míčem na kopačkách. Bundesligový celek si poslední týden před startem ligové soutěže užívá a kráčí za triumfem.
75'
Kolín zcela ovládá dění na trávníku a domácí fotbalisty nepouští prakticky k ničemu. Zadáci v červeném nyní rozjeli akci z vlastní poloviny, ale nákop na pravou stranu byl nepřesný.
74'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Horn, přichází Katterbach.
73'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Czichos, přichází Bornauw.
72'
Brehmer si navedl míč do pokutového území, kde si jej připravil na pravačku, ale jeho přízemní dělovka prosvištěla kolem vzdálenější tyče.
70'
Z rohového kopu už Kolín udeřit dokázal a přidává pátou branku v utkání! Na krásný centr si na malém vápně naskočil SALIH OZCAN a hlavou dostal míč pod břevno! Domácí zadák se na malém vápně natahoval marně!
69'
Drexler se prosmýkl do pokutového území, kde svedl souboj s obráncem, po kterém se dožadoval odpískání pokutového kopu. Sudí ukázal pouze roh.
68'
Drexler kouzlil s míčem na pravé straně, kde nasadil jesličky jednomu ze soupeřů, pokračoval vpřed, ale jeho centr srazil obránce do autu.
67'
Bundesligový celek pokračuje v aktivní hře a nadále se tlačí do útoku. Domácí zadáci by se už nejraději viděli v kabině po zápase.
65'
Kolín pokračuje ve střeleckém představení a přidává čtvrtou branku! Domácí brankář nedokázal odkopnout míč. Hosté poté poslali centr do velkého vápna, kde si míč připravil na střelu Drexler, jehož pokus obránce srazil ELVIS REXHBECAJOVI, který přidal svůj druhý zásah!
64'
Drexler se pohybem přihlásil o další průnikovou přihrávku za obranu, jenže tentokrát měl k míči o dva kroky dále než obránce.
63'
Kolín se nádhernou kombinací dostal až na malé vápno, kam si naběhl Drexler, jemuž v zakončení zamezil obětavým a riskantním skluzem Zeiger.
62'
Domácí celek se následně vydal do rychlého protiútoku, po kterém zakončoval z hranice velkého vápna Uzan, ale ani jeho rána nebyla přesná.
61'
Kolín zahrával další rohový kop. Jonas Hector poslal prudký centr na malé vápno, kde se do zakončení nedostal nikdo v červeném dresu.
60'
Ozcan si v pokutovém území naskočil na parádní centr z pravé strany a pokusil se o akrobatické zakončení! Jeho projektil však prosvištěl nad břevnem!
59'
Domácí celek hraje po změně stran o něco odvážněji a tlačí se do otevřených prostor. Zadáci Kolína však soupeři nedávají prostor pro zakončení.
58'
Domácí brankář nakopl míč na levé křídlo, kde znovu vystoupili obránci v červených dresech, kteří míč odhlavičkovali mimo nebezpečný prostor.
57'
Kolín zahrával po předchozím souboji další přímý kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kam vystartoval domácí brankář, jež míč vyboxoval.
56'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících fotbalistů zůstává po předchozím souboji ležet na trávníku a drží se za levou nohu.
55'
Žlutou kartu dostává Zeiger (VSG Altglienicke).
54'
Po následném rohovém kopu přiletěl míč na vzdálenější tyč, kde hlídkoval Uzan, který zkoušel vypálit z ostrého úhlu, jenže jej poslal do rukavic brankáře.
53'
Domácí celek se mohl dočkat snížení! Do úniku se dostal rychlonohý Manske, ale vyběhnutý Horn jeho dělovku vykopl na roh!
52'
Kolín se pro změnu rozhodl pro akci vedenou po levém křídle. Aktivní Drexler táhl míč na polovinu soupeře, jenže nikdo ze spoluhráčů se mu nenabídl.
51'
Skhiri si dal pozor na nákop za obranu a bez problémů odkopl míč na polovinu domácího mužstva. Celek hrající regionální ligu ale podává sympatický výkon.
50'
Kolín se probil do velkého vápna. Drexler ustál souboj na jeho hranici a odcentroval na malé vápno. Domácí zadák rybičkou odvrátil centr na roh.
49'
Hostující brankář nakopl míč na polovinu soupeře, kam spěchal rozběhnutý Hector, jenže proti přesile domácích obránců neměl šanci na úspěch.
48'
Domácí fotbalisté se vydali do útoku a pokusili se překvapit obranu soupeře vysokým nákopem. Pobídka však skončila až u brankáře.
46'
Střídání v týmu VSG Altglienicke: ze hřiště odchází Skoda, přichází Jurgens.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce je prakticky rozhodnuto! Kolín potvrdil roli favorita a vede už o tři branky! V 19. minutě se prosadil z pokutového kopu Jonas Hector! Pět minut před přestávkou pak přidal druhou branku Elvis Rexhbecaj a krátce před poločasem přidal po rohovém kopu třetí zásah Rafael Czichos.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Žlutou kartu dostává Haussler (VSG Altglienicke).
44'
Kolín ještě před přestávkou přidává třetí branku a prakticky rozhoduje o svém triumfu! Na krásný centr si na malém vápně naskočil RAFAEL CZICHOS a hlavou překonal brankáře!
43'
Rexhbecaj si naběhl na prudký nákop na polovinu soupeře, zvládl sprinterský souboj, ale centrem na malé vápno našel jen domácího zadáka.
42'
Domácí mužstvo se pokusilo překvapit obranu favorizovaného celku nákop za obranu, jenže pobídka mířila jen do ofsajdu.
41'
Aktivní Jonas Hector táhl další akci Kolína po levém křídle. Autor úvodní branky se tlačil do pokutového území, ale nedokázal si míč přehodit na pravačku.
39'
Tentokrát už Kolín svou šanci využívá a odskakuje na rozdíl dvou branek! Na přihrávku za obranu si sice počkal domácí stoper, který míč neodhlavičkoval. V pokračující akci si na přihrávku naběhl ELVIS REXHBECAJ a přízemní střelou dostal míč do sítě!
38'
Další útok bundesligového celku zastavuje nepřesná přihrávka směřující do ofsajdu. Své postavení si nepohlídal autor úvodní branky Jonas Hector.
37'
Kolín mohl přidat svou druhou branku v utkání! Zpoza velkého vápna to tentokrát vyzkoušel Hoger, jehož dělovka skončila na břevně!
36'
Kolín zaútočil po pravé straně, jenže nikdo v červeném dresu se tentokrát nedostal až do zakončení. Domácí obránci kralovali na hranici velkého vápna.
34'
Kolín diktuje tempo dnešního utkání a domácí celek prakticky k ničemu nepouští. Fotbalisté hostujícího mužstva jsou v každém souboji o krok dříve.
33'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Schmitz, přichází Cordoba.
32'
Kolín se hnal do zajímavého protiútoku. Hector vymyslel krásnou přihrávku mezi obránce, ale jeho pobídka prosvištěla až do zámezí.
31'
Dalším potrestaným hráčem je Cigerci, který fauloval na vlastní polovině u pomezní čáry.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního pohárového souboje. Kolín nad Rýnem se rychle dostal do vedení a od té doby kontroluje dění na trávníku.
29'
Hra je přerušena! Hostující Schmitz zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
28'
Žlutou kartu dostává Hector (1. FC Kolín nad Rýnem).
Žlutou kartu dostává Skoda (VSG Altglienicke).
27'
Hector táhl útočnou akci Kolína po pravém křídle, dostal se s míčem na polovinu soupeře, jenže nikdo v červeném dresu se mu nestačil uvolnit.
26'
Domácí fotbalisté se dožadovali odpískání pokutového kopu po sporném souboji na hranici velkého vápna. Sudí měl střet přímo před očima a nechal pokračovat ve hře.
25'
Domácí brankář Bätge se musel zapojit do rozehrávky svého celku. Gólman nakopl míč na pravé křídlo, odkud přišel centr, ale našel jen obránce.
24'
Zadáci hostujícího celku znovu uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v bílém dresu rozehrávku Kolína neatakuje. Ligový celek má vývoj duelu pod kontrolou.
23'
Kolín zahrával další rohový kop. Prudký centr tentokrát přiletěl na přední tyč, kde hlídkoval jen obránce v bílém dresu Altglienicke.
22'
Jonas Hector si naběhl na přihrávku do pokutového území a ve skluzu se snažil předložit míč do pokutového území. Jeho pobídku zablokoval obránce na roh.
21'
Domácí celek se ihned po obdržení úvodní branky vydal do útoku a snaží se o rychlou odpověď. Před branku bundesligového celku přiletěl centr z pravé strany, ale obrana si s ním poradila.
19'
Hostující celek se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil JONAS HECTOR a se štěstím procedil míč do sítě!
18'
Pokutový kop pro Kolín nad Rýnem! Schmitz si naběhl na přihrávku do velkého vápna, kde byl faulován a sudí neváhal!
17'
Hostující stoper Czichos si dal pozor na skákavý nákop za obranu, pustil míč za sebe a pomohl si malou domů. Kolín může rozjet další akci od své branky.
16'
Stopeři Kolína nad Rýnem uklidňují rozehrávku pomocí postupné kombinace na vlastní polovině. Nikdo z hráčů domácího celku ji neatakuje.
15'
Kolín se až nyní po delší době nastěhoval na polovinu soupeře, kde hosté rozjeli postupnou kombinaci plnou krátkých přihrávek.
13'
Domácí celek se znovu dostal do zakončení z blízkosti pokutového území. Do míče se opřel Thielmann, jehož dělovka prolétla vysoko nad břevnem.
11'
Rozehrávky přímého kopu se ujal Horn, který poslal nadýchaný centr na malé vápno, kde nebyl nikdo v červeném. Domácí obrana těžkou situaci ustála.
10'
Drexler si skvěle pokryl míč na hranici pokutového území a poroučel se k zemi. Kolín bude zahrávat přímý kop ze slibné pozice.
9'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících fotbalistů zůstává po souboji na polovině trávníku ležet s bolestivou grimasou v obličeji.
8'
Schmitz ustál souboj na pravé straně a poslal průnikovou přihrávku na polovinu soupeře. Akce Kolína však byla hodně kostrbatá a ligový celek se do zakončení nedostal.
7'
Horn si dal pozor na rozběhnutého Brehmera, natlačil se před něj tělem u rohového praporku a v tísni odehrál míč do zámezí. Rozehrávat budou domácí.
6'
Drexler si naběhl na průnikovou přihrávku mezi obránce domácího celku, jenže měl velké problémy se zpracováním a míč mu od kopačky uskočil do autu.
5'
Kolín se snažil rychle rozehrát přímý kop z vlastní poloviny, ale rozhodčí nechal rozehrávku zopakovat, jelikož míč podle něj nebyl v klidovém stavu.
4'
Další akci domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si totiž nepohlídal Brehmer, který se nechal lapit v ofsajdu.
3'
Breitkreuz napadal rozehrávku Kolína na jeho polovině. Hostující brankář při odkopu trefil domácího hráče do ruky, což neuniklo sudímu. Hosté budou rozehrávat.
2'
Stopeři domácího celku uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině hřiště. Fotbalisté Kolína se soupeře vydali napadat, ale míč nezískali.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Altglienicke se ihned vydalo do útoku, jenže nákop propadl do autu.
1'

VSG Altglienicke: Bätge – Lemke, Zeiger, Pütt, Häußler – Meyer, Cigerci, Skoda, Brehmer – Breitkreuz, Manske
Náhradníci: Gencel, Jurgens, Dunkel, Uzan, Czyborra, Quiring, Binias, Manske, Knoll

1. FC Kolín nad Rýnem: Horn – Schmitz, Mere, Czichos, Horn – Skhiri, Rexhbecaj – Thielmann, Hector, Ozcan – Drexler
Náhradníci: Hoger, Cordoba, Ehizibue, Lemperle, Bornauw, Clemens, Katterbach, Zieler.
VSG Altglienicke

Domácí celek hraje Regionální ligu severovýchod. Tam už se rozběhl nový ročník. Po pěti duelech má Altglienicke na svém kontě dvanáct bodů a drží se na druhém místě za Viktorií Berlín. Právě s Viktorií si dosud připsalo jedinou porážku v novém ročníku. V posledním kole však doma přehrálo 2:1 Auerbach.
1. FC Kolín nad Rýnem

Kolín nad Rýnem obsadil v posledním ročníku Bundesligy čtrnáctou pozici a zachránil se pouze o pět bodů. Před novým ročníkem ale absolvoval parádní přípravu, během které přehrál Porz, Deutz, Lohne, Bochum a Union Berlín. Až v poslední generálce prohrála Kolín na vlastním trávníku s Wolfsburgem 0:3.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání německého poháru mezi VSG Altglienicke a 1. FC Kolín nad Rýnem. Výkop je stanoven na 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.