To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Do utkání naskočil v 81. minutě i Tomáš Rosický, který si připsal jeden náběh do pokutového území (míč však nedostal) a jeden faul v blízkosti vlastní šestnáctky. Víc toho za přibližně deset minut na hřišti nestihl. Přesto byl bouřlivě přivítán diváky na Emirate Stadium.
První pokutový kop, po němž padl první gól utkání, byl v minutě šestadvacáté, ten druhý pak téměř o čtyřicet minut později, přesněji v minuté čtyřiašedesáté. Oba, jak již bylo zmíněno, proměnil Arteta a Arsenal tak porazil WBA 2:0
Skončilo dnešní utkání, v němž se ze tří důležitých bodů raduje Arsenal, který na svém stadionu dokázal přehrát West Bromwich Albion 2:0, když se dvěma proměněnými pokutovými kopy blýskl Mikael Arteta.
90+4
Arsenal posílá dlouhý nákop na Girouda, ten je ale v ofsajdu.
90+3
Popov ubránil na svých zádech Girouda, hosté budou rozehrávat od brány.
90+3
V samém závěru utkání se již opět prosazují domácí, hosté zřejmě již vzdali snahu o zvrat ve skóre.
90+2
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.
90+1
Neskutečné, co nyní Lukas Podolski, takový kanonýr, dokázal neproměnit! Byl s míčem na hranici malého vápna, stačilo ho "jen" kopnout před sebe. Místo toho přišla "minela" a míč končí vysoko nad bránou!
90
Běží poslední minuta řádné hrací doby, centr do pokutového území Arsenalu je ofsajdový, domácí budou rozehrávat.
89
Sagna postupuje po pravém křídle až k pokutovému území WBA, ale tam jeho akce končí na prvním bránícím hráči.
88
A pozor, i přesto, že Podolski patřil před zápasem mezi nemocné, objevuje se nyní na hřišti, když na poslední minuty nahradil Cazorlu, který dnes odehrál výborný zápas.
87
Lukaku ale hlavičkuje mimo bránu.
87
Rosický fauluje v blízkosti vlastní šestnáctky, publikum "bučí", ale nic to již nemění na faktu, že hosté budou zahrávat dobrou standartní situaci.
86
Arsenalu se ale v posledních minutách nedaří přejít polovinu s míčem na kopačkách.
85
Long v ofsajdu a útočné snažení WBA je u konce.
84
Hosté jsou ale nyní aktivnější, sbírají jeden míč za druhým, zřejmě poslední snaha o zvrat ve skóre.
83
Nepřesnost při nákopu hostů, míč končí mimo hřiště, odkop od brány Arsenalu.
82
Jeho vstup na hřiště doprovázel hlasitý potlesk a publikem byl velice vroucně přivítán.
81
Rosický na hřišti
A pozor, na hřiště přichází česká hvězda, Tomáš Rosický, který nahradil Gervinha.
79
Reid zastavuje útočnou akci domácích jen za cenu faulu a dostává žlutou kartu.
78
Vzápětí střídají i domácí, prvním "čerstvým" hráčem v sestavě Arsenalu je Francis Coquelin, který nahradil Alexe Oxlade-Chamberlaina.
76
Hosté střídají, ze hřiště odchází Zoltan Gera, místo něho nastupuje Markus Rosenberg.
76
Myhill musí zasahovat před Oxlade-Chamberlainem, jeho skluz již nebyl nic platný, gólman byl u míče dříve.
75
Obrana hostů odvrací, míč však končí na kopačkách defenzivní řady Arsenalu.
74
Nabíhaný centr odvrací Brunt na rohový kop.
73
Mulumbu fauluje Wilshera v blízkosti šestnáctky WBA a je důrazně upozorňován sudím, že tyto zákroky trpět nebude. Další šance pro Cazorlu.
72
Arsenal se již tolik do útoku nehrne, v podstatě se na hrotu osamostatnil pouze Giroud, na kterého putují dlouhé míče. Ty ale dobře odebírá obrana WBA.
71
Krásná kombinace, míč se po ose Cazorla, Wilshere dostává až ke Giroudovi, před kterým musí zasahovat obránce Olsson. Rozhodčí nechává rozehrávat od brány.
70
Cazorla rozehrává, ale jeho střelu "schytal" někdo ve zdi, to ale musela být rána!
69
Faul Longa, který doslova srazil Gervinha ve vzádlenosti zhruba pětadvaceti metrů od vlastní šestnáctky. Dobrá standartka pro Arsenal!
68
Sagna centruje z pravé strany, na míč si v šestnáctce hostů naskakuje Giroud, ale míč mu ideálně nesedl a končí vysoko nad.
67
Na ten si nejlépe vyskočil gólman Szczesny, který boxuje míč mimo šestnáctku. A za zbytečné řeči dostává žlutou kartu domácí Per Mertesacker.
66
Míč však končí po zásahu Mertesackera opět mimo hřiště, hosté budou zahrávat další rohový kop z opačné strany.
65
Uvidíme, jak se druhý inkasovaný gól podepíše na herním výkonu West Bromwich. Lukaku nyní vybojoval v souboji s Vermaelenem rohový kop.
64
Arsenal právě vstřelil branku!

I druhý pokutový kop MIKAEL ARTETA proměňuje a opět střelou doprostřed brány, tentokrát Myhill zvolil opačnou stranu, než při první penaltě, přesto mu to nebylo nic platné. Dobře kopnutý pokutový kop!
63
Rohový kop obrana Arsenalu odvrací, následuje rychlý brejk a faul na Alexe Oxlade-Chamberlaina a pozor, je z toho další poutový kop ve prospěch domácího týmu!
62
Romelu Lukaku ještě před rohovým kopem nahradí Petera Odemwingieho.
61
Ale centr z pravé strany odvrací obrana Arsenalu na roh.
60
Rychlý protiútok zastavuje jeden z domácích hráčů faulem, hosté bude zahrávat standartní situaci ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů.
59
Gervinho se opět dostává do zakončení, ale nakonec je o zlomek vteřiny u míče dříve bránící hráč, který zahrává gólmanu Myhillovi do náruče.
58
Chris Brunt je ale mnohem razantnější směrem k rozhodčímu a dává svou nepsokojenost s verdiktem sudího hodně nevybíravě najevo, což sudí trestá žlutou kartou.
58
Gareth McAuley dává rozhodčímu najevo, že byl při bránění rohového kopu faulován, ale rozhodčí je opačného názoru.
58
Vermaelen odvrací na druhé straně "pouze" na roh, hosté zahrávají svůj první roh.
57
Gervinho se dostává k hlavičce po centru z levé strany, ale míč z jeho hlavy končí hodně mimo bránu.
56
Domácím hráčům zbývá vždy krok nebo dva k zakončení, dříve jsou u míče obránci WBA.
56
Arsenal ale vzápětí o míč přichází, hrát budou hosté.
55
Další dlouhý pas na levé křídlo, který musí hosté zastavovat pouze za cenu odehrání do autu.
54
Jonas Olsson je prvním potrestaným hráčem utkání, za faul na Girouda dostává žlutou kartu.
53
Předtím se výbornou individuální akcí blýskl Gervinho, který prokličkoval až do šestnáctky hostů.
52
Cazorla si nyní až příliš viditelně říkal o odpískání pokutového kopu a může být rád, že jeho "výkon" není oceněn žlutou kartou.
51
Nepřesnost v rozehrávce hostů, vše sleduje z hlediště i bývalá hvězda domácích, Thierry Henry.
50
Poprvé ve druhém poločase se více k míči dostávají hosté a je z toho nakonec dobrá standartní příležitost v blízkosti šestnáctky Arsenalu. Centr z levé strany ale domácí obrana v pohodě odvrací.
49
Výborný pas na Gervinha, před kterým musí zasahovat Myhill.
48
Brunt centruje do šestnáctky domácích, ale tam se k hlavičce Gareth McAuley nedostal, míč bude vykopávat Myhill.
47
Arsenal vstoupil do druhého poločasu opět dobře, zatím nepůjčuje míč soupeři, ale nepřesný pas končí jeho útočnou snahu.
46
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začně přibližně v 17:02 hodin.
Hosté toho zatím na Emirates Stadium příliš nepředvedli, což je důsledkem právě dobré hry Arsenalu. Ve druhém poločase tak musí hodně zapřemýšlet nad svým výkonem, chtějí-li vyrovnat utkání, případně otočit jeho stav.
Skončil první poločas ve kterém jsme sledovali nadprůměrný fotbal, zejména v podání Arsenalu. Výsledkem dobré hry domácích pak byl první gól, který padl díky proměněné penaltě Artety ve 26. minutě.
45+2
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
45+1
Mertesacker prohrál hlavičkový souboj s obráncem WBA a ani pokus o efektní nůžky v podání Oxlade-Chamberlaina nevychází.
45
Běží poslední minuta prvního poločasu, Arsenal nastěhován před šestnáctkou hostů a je z toho další rohový kop. Cazorla si již jde pro míč a bude rozehrávat z levé strany.
44
Arsenal kombinuje a spoléhá na rychlé pasy po křidlech, další takový ale končí dobrý obranný zákrok hostů. Domácí vhazují.
43
Obrana WBA odvrací a následuje faul Artety na Mulumbu, hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.
42
Giroud posílá nepřesný centr do šestnáctky, ale k míči se nakonec přesto dostává Sagna, střílí na bránu a Myhill skvělým zákrokem a špičkami rukavic vytěsňuje jeho střelu na rohový kop!
41
Mertesacker byl zřejmě tím, kdo poslal míč ven z hřiště, přesto rozhodčí nechal rozehrát od brány.
40
Sagna fauluje a rozhodčí mu musí rázně domluvit, příště to již může být karta! WBA rozehrává volný kop a nakonec je z toho dlouhý centr do šestnáctky Arsenalu, ale nebude z toho nic, ani rohový kop.
39
Arsenal s míčem na kopačkách na polovině hřiště, většinu akcí nyní putuje přes levou stranu, kde hraje, zatím výtečný, Gervinho.
38
A nakonec se k zakončení dostává Wilshere po dobré přihrávce Gervinha z levé strany, ale míč netrefil ideálně, to ale byla gólovka!
37
Gervinho kombinuje s Cazorlou na levé straně u šestnáctky hostů.
36
Ofsajd končí dobrou standartní situaci hostů, Szczesny vykopává.
36
Míč končí u Szczesnyho, ten vykopává až na polovinu West Bromwich a hostující hráči mohou založit další akci.
34
Mezitím hra pokračuje, Arsenal se v této fázi utkání trochu stáhl a nikam se nežene. Jsou to hosté, kdo častěji kombinují.
32
Hosté ale nezpracovávají dlouhý výkop a u míče domácí.
31
Ve vápně připraveni i Mertesacker a Vermaelen, ale rozhodčí hned po rozehrání píská faul jednoho z domácích hráčů. Odkop od brány.
30
Cazorla posílá do šestnáctky hostů dobrý centr z pravé strany, tam ale není nikdo v červeném dresu, kdo by hlavičkoval. Je z toho alespoň rohový kop pro domácí.
29
Sagna nepřesně přihrává, u míče hráči West Bromwich.
28
A Arsenal je při chuti, ale musí dávat pozor na defenzivu, snahu hostů nyní zastavuje zvednutý praporek asistenta a hlavním sudím odpískaný ofsajd.
27
Hosté se oprávněně na sudího zlobí, toto penalta být opravdu neměla, nicméně rozhodčí to má hodně těžké a rozhodnout se ve zlomku vteřiny nebývá zrovna lehké.
26

MIKEL ARTETA střelou přímo doprostřed brány, kdy gólman "šel" k pravé tyči, dává první gól utkání.
25
Pokutový kop po faulu na Reida, opakovaný záběr ale ukazuje, že rozhodně o faul nešlo, Cazorla upadl bez cizího zavinění.
24
Gevinho přihrává nabízejícímu se Cazorlovi, ale tomu bere míč v poslední chvíli obránce WBA, dobrá příležitost domácích.
23
Domácí tým si již vypracoval několik dobrých příležitostí, zatím jim ale chybí více klidu v zakončení.
22
Série nepřesnotí na jejímž konci je pokus o pas na Gervinha, tomu ale bere výborným obranným zákrokem míč jeden z obránců WBA.
21
Ofsajd zastavuje dobrou akci Oxlade-Chamberlaina a Cazorly, kdy druhý jmenováný se nabízel na malém vápně a mohl zakončit z bezprostřední blízkosti.
20
Nakonec se vše obejde bez velkého ošetřování, Brunt je již na hrací ploše.
19
Sagna vystihl další nepřesnou přihrávku hostů, ale vzápětí je míč odkopnut do autu, Brunt se nemůže postavit na vlastní nohy. Sagna ho v souboji o míč zřejmě trochu "přišlápl".
18
WBA vhazuje a konečně se dostává na delší dobu k míči, ale nepřesná přihrávka a míč mají opět domácí.
17
Arsenal nyní kombinuje na polovině a míč soupeři nepůjčuje.
16
Další pas na Oxlade-Chamberlaina, který okamžitě posílá centr z první do šestnáctky, tam se k míči dostává Cazorla, ale míč mu ideálně nesedl a končí vysoko nad bránou.
15
Stále jsou domácí nastěhováni na polovině hostů, ti se musí bránit nebezpečným útočným výpadům Arsenalu.
14
A vzápětí Wilshere posílá nepřesný nákop na Girouda. Odkop od brány.
13
Druhý rohový kop Arsenalu z levé strany zahrává Cazorla, ale obrana WBA odvrací.
12
Domácí zatím aktivnější, hosté se ještě k ohrožení branky Arsenalu nedostali.
11
Cazorla střílí ze vzdáloenosti zhruba dvaadvaceti metrů, ale míč končí mimo bránu.
10
Myhill si dává na čas s výkopem, domácí publikum píská.
9
Giroud končí zajímavou akci domácích, na jejímž začátku byl Wilshere, který ale dostal velice nepřesnou narážečku právě od Girouda a tím celá akce skončila.
9
Gervinho proniká s míčem do šestnáctky hostů, ale je zastaven Morrisonem.
8
Střídající Popov poprvé u míče, ale hned o něj přichází a kombinuje Arsenal.
7
Goran Popov střídá nešťastně zraněného Ridgewella, který má problémy s chodidlem a nemůže pokračovat v utkání.
6
Dlouhý nákop na Oxlade-Chamberlaina postrádal potřebné parametry a končí mimo hřiště.
6
Sagna faulován na vlastní polovině, hosté přichází o míč.
4
Závar v pokutovém území na jehož konci je střela Gervinha, která končí necelý půl metr vedle levé tyče WBA.
3
Ried zariskoval při vlastní rozehrávce, ale Arsenal jeho zaváhání netrestá, nicméně budeme sledovat první rohový kop v utkání.
2
Nepřesný nákop na Longa dává míč domácím.
1
První akci budou zakládat hosté poté, co vhodí aut z levé strany na vlastní polovině.
1
Tomáš Rosický je připraven na lavičce, do utkání možná naskočí v jeho průběhu.
Hráči obou týmů jsou již na hrací ploše, utkání začne každým okamžikem.

Arsenal FC: Szczesny - Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs - Arteta, Wilshere, Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Gervinho - Giroud

West Bromwich Albion: Myhill - Reid, McAuley, Olsson, Ridgewell - Brunt, Mulumbu, Morrison, Gera - Odemwingie, Long

Rozhodčí: Mike Jones.
Předpokládané sestavy:

Arsenal FC: Szczesny - Gibbs, Vermaelen, Mertesacker, Jenkinson - Cazorla, Arshavin, Arteta, Wilshere, Oxlade-Chamberlain - Giroud

West Bromwich Albion: Myhill - Ridgewell, Olsson, McAuley, Jones - Yacob, Brun, Gera, Morrison - Long, Odemwingie

Vítejte u dnešního on-line přenosu šestnáctého kola anglické Premier League, ve kterém se domácí Arsenal FC přivítá West Bromwich Albion.
Arsenal FC
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice až desátého klubu Premier League, když v doposud odehraných patnácti zápasech pětkrát vyhráli a šestkrát remízovali. Ve čtyřech zápasech odešli poraženi, nicméně s jedenadvaceti body se drží s pouze dvoubodovou ztrátou na šestý Everton. Co je pro Arsenal nepříjemné, je domácí bilance, když z posledních deseti utkání na Emirates Stadium pouze třikrát zvítězili. Tým kouče Arséne Wengera tak přišel o svou sílu z předchozích sezón, kdy na svém stadionu body rozhodně nerozdával.
Arséne Wenger nemůže v dnešním utkání počítat se zraněným Walcottem a Podolskim, kteří jsou na marodce a nebudou připraveni ani jako náhradníci. Mimo hru jsou také Koscielny, Diaba a Fabianski.
West Bromwich Albion
Hosté jsou na tom v tabulce Premier League o mnohem lépe, než domácí tým, když je s šestadvaceti body na pátém místě. V patnácti utkáních dokázal osmkrát zvítězit a dvakrát remízovat. S šestadvaceti body je na tom WBA stejně, jako třetí Chelsea. Pátá příčka jen podtrhuje skvělý vstup do ligy, nejlepší od roku 1980! Motivací WBA je vidina premiérové účasti v milionářské Ligy Mistrů, kam ještě Baggies nikdy nepronikli.
Do dnešního utkání nemůže nastoupit brankář Foster, naopak objevit na trávníku by se mohli již rekonvalescenti Odemwingie, Brunt, Reid a Morrison
Češi na hřišti
V dresu Arsenalu dostane zřejmě příležitost dvaatřicetiletý záložník Tomáš ROSICKÝ, který když nenastoupí v základní sestavě, jistě ho Wenger pošle na hřiště při střídání. V posledním utkání, když Arsenal prohrál na hřišti Olympiakosu v posledním utkání skupiny LM, dal právě Rosický jediný gól hostů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.