To je pro dnešek z přípravného zápasu Viktorie Plzeň všechno. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek svátečního večera.
Viktoria Plzeň má za sebou první zápas na rakouském soustředění a musíme dodat, že úspěšné vystoupení. O výhře v utkání proti Kluži rozhodla Plzeň už v prvním poločase, kdy se postupně trefili Limberský, Ďuriš a Darida. Ve druhém poločase, kdy se sestava Západočechů doznala změn už to takový válec nebyl, přesto si svěřenci Pavla Vrby výhru pohlídali, i když těsně před koncem skóroval za Kluž Brazilec Ronny.
90
Rozehrávky Jakuba Hory byla velmi nepřesná.
89
Ještě rohový kop pro Plzeň.
88
Kluž právě vstřelila branku! Hráči Kluže se dostali do brejku dva na jednoho. Nicoara našel přihrávkou RONNYHO, který snadno dává do prázdné branky!
87
Žlutá karta, kterou za svůj faul vidí Radek Šírl.
86
Rozehrávka nebyla špatná, ale nakonec branku míč minul.
85
Plzeň vybojovala rohový kop.
84
Kluž opět dokázala zahrozit po jednom z brejků.Nakonec míč končí v náručí Petra Bolka.
82
Velmi zajímavý útok Viktorie Plzeň nakonec končí nedorozuměním a míč je v náručí gólmana Kluže.
80
Jednoznačným kladem dnešního utkání je i rozhodčí, který nechává hru plynout a zbytečně jí nekouskuje.
79
Pomalu nám začíná poslední desetiminutovka utkání. Do útoku míří Kluž.
77
V dresu Kluže se na trávníku objevil Brazilec Ronny a hned zatápěl Procházkovi při rozehrávce.
76
Nyní je vidět, že hráči, kteří jsou v dresu Plzně nejsou sehraní a trochu to vázne nejen v komunikaci.
75
A hned Štípek mohl vybojovat penaltu pro Plzeň. Sudí ale dnes hodně zákroků pouští.
73
Na hřišti končí pro dnešek i Pavel Horváth, nahradí jej mladý záložník David Štípek.
71
Kapetanos se snažil dostat kolem Procházky do zakončení, nakonec neúspěšně.
69
Hlavní sudí nyní pustil hodně ostrý zákrok na pronikajícího Horu.
68
Murašan dokázal vypálit kolem Malakjana, střela záložníka Kluže nakonec šla nad branku Petra Bolka.
67
Další standardka pro Kluž v době, když Kluž také střídala.
66
Do zakončení se dostal kapitán Kluže Cadu, ale v zakončení úspěšný nebyl.
65
Standardní situace pro Kluž z dobré vzdálenosti...
64
Pavel Horváth se po rozehrávce směrem do středu hřiště převtělil do role hrotového útočníka, ale nakonec míč poslal jen do rukavic gólmana.
63
Rohový kop Plzně...
62
Horváth pořádně zaměstnal gólmana Felmeirase.
61
Martin Fillo byl poslán ostře na zem. Standardka pro Plzeň.
58
Další střídání Plzně. Ze hry odešel Darida, Rajtoral a Ďuriš. Na trávník přišli Řezník, Wágner a Hora.
58
58
57
Za dlouhým nákopem mířil Ďuriš. Míč měl dříve gólman Kluže.
56
Murešan hrál na hranici faulu a Horváth se hodně rozčiloval. Nepískalo se.
55
Kluž se snaží po přestávce ohrožovat branku Petra Bolka ze všech možných úhlů, zatím neúspěšně.
53
Z rohu opět nic Kluž nedokázala vytěžit, ale ke střele se následně dostal Murešan.
52
Další rohový kop pro Kluž.
49
Plzeň zatím na svou první šanci ve druhém poločase stále čeká.
49
Plzeň o pauze střídala. Čišovského na stoperu nahradil Ševinský. Limberského vystřídal Šírl a Koláře Bakoš.
49
49
48
Rohový kop pro Kluž, který ale nebezpečí pro Bolka nepřinesl.
46
Druhý poločas rozehraje Kluž.
Druhý poločas začne kolem 19:00.
První poločas přípravného utkání v rakouském Westendorfu je už minulostí. Viktoria Plzeň zatím je jasně lepším týmem a to potvrdila v prvním poločase hned třemi zásahy do sítě rumunského mistra. Poprvé se trefil už ve druhé minutě Limberský a další dva zásahy ještě obstaral po brejku Ďuriš a v závěru poločasu přesně mířil Vladimír Darida, který do branky uklidil střelu právě Ďuriše.
45
Už nám běží ve Westendorfu nastavení, které by mělo trvat minutu.
44
Malakjan poslal výtečný pas Kolářovi, který jen o kousek minul branku!
43
Plzeň právě vstřelila branku! Michal Ďuriš dostal perfektní přihrávku od Koláře a vypálil téměř z první! Rána slovenského útočníka skončila na spojnici, odkud se míč odrazil přesně k VLADIMÍRU DARIDOVI, který dotlačil balón do sítě!
42
Petr Bolek na ránu Mureshana dobře viděl a zneškodnil jí.
42
Nyní bude poměrně rušno před Bolkem. Standardní situace pro Kluž!
41
Plzeňská velmi dlouhá kombinace ve středu hřiště. Celou kombinaci dirigoval a vedl Pavel Horváth.
40
Bolek poměrně dlouho váhal s rozehrávkou, nakonec jeho odkop skončil u soupeře.
39
Jasného a zbytečného faulu se nyní dopustil na útočné polovině Michal Ďuriš.
38
Plzeň už opět u balónu.
37
Sougou nyní využil chybičky, kterou udělal Limberský. Centr do pokutového území nakonec spoluhráče nenašel.
36
Plzeňští v útoku.
34
Plzeň teď zakládá útok až od své branky. Míč má v držení Procházka.
32
Tempo hry nám nyní trochu polevilo a nyní přišel faul, kterého se dopustil navrátilec do plzeňské sestavy Martin Fillo, který na jaře působil v dresu Mladé Boleslavi.
30
Z rohu Kluž nedokázala nic vytěžit.
30
Valente se dokázal obtočit kolem Rajtorala a vypálil. Jeho střela byla zblkovaná a bude to roh.
29
Mureshanova rozehrávka končí nad brankou Petra Bolka.
28
Standardní situace pro Kluž z dobrých 35 metrů.
27
Po rozehrávce rohového kopu se do zakončení opět tlačil Sougou, tentokráte neúspěšně.
26
Na druhé straně nebezpečí pro Bolka znamenal Sougou. Bude to rohový kop.
26
Rána z dálky v podání Koláře značně nepřesná.
25
Do útoku se dostává i celek Kluže. Střela řeckého útočníka Kapetanose končí nad brankou Petra Bolka.
24
Rajtoral našel přihrávkou Ďuriše, který ještě přiťukl balón na Koláře, toho nakonec odzbrojil obránce.
22
Plzeň zatím hraje v pohodě. Hru Kluže nyní zdobí hodně nepřesností.
21
A další útok Plzně. Po pravé straně ho vedl Rajtoral, ale v zakončení jeho úmysl nepochopil Ďuriš.
20
Plzeň právě vstřelila branku! Hned z protiútoku skóruje Plzeň! MICHAL ĎURIŠ se dostal za dva obránce a pohodlně překonal padajícího brankáře!
19
Pochybení plzeňské defenzivy a míč skončil po střele Mureshana na břevně za zády Petra Bolka!
18
Plzni se rozehrávka vůbec nepovedla, když míč trefil hned prvního clonícího hráče.
17
Rohový kop Plzně.
16
Malakjan dostal míč po rozehrávce na krátko. Rána mladého Arménce v dresu Plzně skončila mimo.
16
Standardní situace pro Plzeň.
14
Horváth se snažil rychle rozehrát do strany, míč nakonec skončil mimo.
12
Kapitán Kluže Cadu zakládá útok rumunského celku...
11
Po rychlém útoku Plzně nakonec míč má v držení gólman Kluže.
9
Míč mají na svých kopačkách a na své polovině hráči Plzně.
7
Malakjan se dral za míčem, ale nakonec se dostal do těžkého úhlu a nedokázal už přesněji zakončit.
5
Darida rozehrál rohový kop, na míč číhal Čišovský, ale nedočkal se.
4
Rohový kop pro Plzeň.
2
Plzeň právě vstřelila branku! Tak to je neskutečný úvod ze strany Plzně! První gól dává DAVID LIMBERSKÝ!
1
Viktoria Plzeň zatím odehrála dva přípravné zápasy proti týmům z okolí západočeské metropole. Rokycany porazila 8:1 a Domažlice 2:1. Pak ještě přišli dva duely na severozápadě Čech. Výhra nad Sokolovem 4:2 a nad Ústím nad Labem 9:0.
Kluž už má za sebou několik přípravných zápasů na novou sezónu rumunské ligy ve které bude obhajovat mistrovský titul. Dva zápasy tento tým absolvoval také proti týmům z Čech. České Budějovice porazila Kluž 4:0 a s pražskou Spartou prohrála 1:0.
Hezký páteční podvečer, už za pár chvil začne první přípravný zápas Viktorie Plzeň na rakouském soustředění, kam svěřenci Pavla Vrby odcestovali v polovině tohoto týdne. Soupeřem bude rumunský mistr CFR Kluž.