A je tu konec dnešního utkání! Jihlava se sice relativně brzy ujala vedení, to jí ale příliš dlouho nevydrželo a ještě do poločasu obdržela tři branky. Skóre 3:1 se v celém druhém poločase nezměnilo a utkání tak končí relativně hladkou výhrou ruského favorita.
Děkujeme vám za sledování dnešního on-line přenosu a přejeme pěkný zbytek slunného dne!
85
Ani nadějná jihlavská standardka z kraje pokutového území neznamenala změnu stavu
80
Vše nasvědčuje tomu, že Krasnodar v dnešním utkání uspěje. Připsal by si tak, po prohře se Slávií a remíze s Plzní, první vítězství nad klubem české nejvyšší soutěže v této letní přípravě.
73
Roh pro Jihlavu,.... bez úspěchu.
70
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jungr, přichází Kučera.
60
Střídání v týmu FC Vysočina JIhlava: ze hřiště odchází Marek, přichází Mikula.
60
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Josl, přichází Kliment.
57
Ve druhé půli tempo opadlo. Hra se odehrává především ve středu hřiště, šance zatím nepřicházejí.
48
První šanci druhé půle si vypracoval Krasnodar, to když si v pokutovém území počínal drze opět Wanderson
46
43
Krasnodar právě vstřelil branku!

Do dvoubrankového vedení posílá Krasnodar svou druhou přesnou střelou v zápase Wanderson!
38
Aktivní Pizzeli pálil z hranice pokutového území nad bránu.
35
Obraz hry se příliš nemění, ruský celek aktivnější, Jihlava ovšem nebezpečná při protiútocích.
28
Po brankově úrodné desetiminutovce se hra uklidnila.
23

Pizzelli střelou ze střední vzdálenosti otáčí vývoj utkání!
20
Krasnodar se dál jeví jako aktivnější, už se ale přesvědčil, že Jihlava své útočné akce umí zakončovat dokonale.
18

Jihlavské vedení příliš dlouho netrvalo, Wanderson vrací zápasu nerozhodný stav!
16
FC Vysočina právě vstřelila branku!

Jihlava se ujímá vedení! Rychle zahraný přímý kop končí až za zády brankáře Krasnodaru. Autorem branky je Přeučil.
7
Mírnou převahu mají v úvodu hráči ruského celku. po rohovém kopu vyprášil od úvodu aktivní útočník Wanderson pouze boční síť Hanušovy branky
1
Pro ruský tým to bude už třetí český celek, se kterým porovná v rámci letošní letní přípravy síly. Po prohře se Slavií Praha (3:5) dokázal v sobotu remizovat s českým mistrem Viktorií Plzeň (2:2). Jihlava v rámci letošní letní přípravy odehrála doposud pět utkání. Pouze v jednom z nich dokázala zvítězit, především poslední utkání s Pardubicemi (0:3) nebylo z jihlavské strany povedené. Příležitost na nápravu budou mít tedy svěřenci trenéra Komňackého dnes proti Krasnodaru. V historii oba týmy ještě nikdy síly neporovnaly.
Utkání, hrané v Rakousku v rámci soustředění FC Vysočina Jihlava, má svůj úvodní výkop naplánovaný na 15:00.
Přeji příjemné fotbalové odpoledne. V dnešním přípravném zápase se představí desátý celek uplynulé sezony nejvyšší ruské fotbalové soutěže, proti desátému celku té české nejvyšší, půjde tedy o velice zajímavou konfrontaci. Sázkové kanceláře logicky favorizují zkušenější ruský celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.