Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Bayern : Sonnenhof - 9. ledna 2018   17:00

Bayern
Bayern
33' Coman  • 50' Müller  • 59' Ribéry  • 63' Ribéry  • 69' Ribéry
5:3
(1:1)
Sonnenhof
Sonnenhof
40' Sané   • 56' Sohm   • 61' Rodriguez
Bayern
Druhý poločas: Starke – Götze, Javi Martínez, Friedl, Bernat – Rudy, Dorsch (76. Wintzheimer) – Müller, Shabani, Ribéry – Mai.
Sonnenhof
Broll – Thermann , Leist, Gehring, Fehr – Baku, Bösel, Hägele, Fountas – Sane, Röttger.
Druhý poločas: Reule – Thermann (66. Schiek), L. Hoffmann, Hägele (60. Gutjahr), Vitzthum – Binakaj, Pelivan, J. Hoffmann, Gyau – Sohm, Rodriguez.

Přátelské utkání v Allianz Areně mezi Bayernem Mnichov a Sonnenhofem nabídlo před startem jarní části Bundesligy nadmíru atraktivní a pohledné střetnutí, během něhož padlo celkem osm branek. Třetiligový Grossaspach třikrát dokázal bleskově odpovědět na vedení bavorského klubu, jenže Franck Ribéry po přestávce přišel na hřiště a čistým hattrickem rozhodl o výhře favorita. Konečný výsledek. Bayern Mnichov 5 Sonnenhof Grossaspach 3.
90'
89'
Franck Ribéry a Thomas Müller si rychle vyměňovali míč, poslední přihrávka ale skončila na kopačkách hostujících hráčů.
88'
Gutjahr a Sohm rozjeli pěknou kombinační akci, jenže do zakončení se nedostali. Pozorná obrana Bayernu Mnichov odvrátila míč na rohový kop.
88'
Do konce utkání zbývají odehrát dvě minuty a už nyní můžeme říci, že přátelský duel mezi Bayernem a Sonnenhofem předčil očekávání. Osm gólů asi nečekal nikdo, a když už, tak do sítě hostů.
84'
Střídající Hannes Hoffmann šest minut před koncem zabránil jistému gólu Bayernu! Málem to bylo už 6:3.
82'
Mario Rodriguez potřetí v zápase nebezpečně vypálil a od kontaktního gólu ho opět dělilo pár centrimetrů!
80'
Do konce utkání zbývá odehrát deset minut a zejména po přestávce sledujeme fantastický zápas. Sonnenhof dokázal třikrát rychle odpovědět na vedení Bayernu, krátce před koncem ale prohrává o dva góly. Obrovskou zásluhu na tom má Franck Ribéry, který po přestávce zkompletoval čistý hattrick.
76'
Joe Gyau předvedl pěkný sprint a z dvaceti metrů napřáhl k přímé střele na bránu, se kterou Starke neměl problém.
74'
Franck Ribéry si to namířil do šestnáctky, před kterou ho tentokrát fauloval Binakaj. Hosté si musí dávat na francouzského reprezentanta obrovský pozor, zatím se jim to ale moc nedaří.
69'
Bayern právě vstřelil branku!
FRANCK RIBÉRY ukázal po příchodu na hřiště proč patří mezi světovou extratřídu a po dalším fantasticky sehraném útoku Bayernu zkompletoval hattrick!
63'
FRANCK RIBÉRY se před pár okamžiky prezentoval přesnou technickou střelou a nyní skóroval znovu, když se prosadil po bleskově sehraném protiútoku Bayernu, který vede 4:3! Na opačné straně mohl podruhé v zápase skórovat také Mario Rodriguez, jeho hlavička se ale mezi tři tyče nevešla!
61'
Sonnenhof právě vstřelil branku!
Další střídající hráč se prosazuje a stav utkání je rázem vyrovnaný 3:3! MARIO RODRIGUEZ napřáhl z dvaceti metrů k přesné střele a je obrovská škoda, že je Allianz Arena téměř prázdná.
59'
FRANCK RIBÉRY rozvlnil síť hostujícího Sonnenhofu a bleskově vrátil Bayernu ztracené vedení! Jsme svědky nádherného ofenzivního koncertu, který už nabídl pět branek!
56'
Střídající PASCAL SOHM napřáhl ze 45 metrů k nádherné střele, kterou nedal Starkemu žádnou šanci a vyrovnal z obrovské dálky na 2:2! Tom Starke vyběhl mimo své pokutové území, aby míč odkopl do bezpečí, a poté už se do brány nestačil vrátit.
53'
Pascal Sohm vyhrál osobní souboj s domácím Maiem a vybojoval pro Sonnenhof volný přímý kop.
50'
Devatenáctiletý Shabani rozjel pěknou akci Bayernu a THOMAS MÜLLER po jeho přihrávce chladnokrevně zamířil do černého! Bayern krátce po přestávce získal zpět ztracené vedení a je to 2:1.
48'
Střídající Lukas Hoffmann odvedl ve vlastní šestnáctce skvělou práci, když uspěl proti dvojnásobné přesile Bayernu.
46'
Také Sonnenhof udělal několik změn. Konkrétně devět. Ze hřiště odešli Broll, Leist, Gehring, Fehr, Bösel, Baku, Fountas, Röttger a Sané, které nahradili Reule, Vitzthum, L. Hoffmann, Pelivan, J. Hoffmann, Gyau, Binakaj, Sohm a Mario Rodriguez.
46'
Bayern Mnichov nastoupil do druhého poločasu ve složení: Starke – Götze, Javi Martínez, Friedl, Bernat – Rudy, Dorsch – Müller, Shabani, Ribéry – Mai.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:03.
Kevin Broll podržel Grossaspach několika skvělými zákroky, a přestože po půlhodině hry otevřel skóre Kingsley Coman, pět minut před přestávkou vyrovnal Saliou Sané. Třetiligový Sonnenhof zatím drží v Allianz Areně s Bayernem překvapivě krok. Skóre po prvním poločase. Bayern Mnichov 1 Sonnenhof Grossaspach 1.
45'
40'
Jerome Boateng sundal v pokutovém území Tima Röttgera a SALIOU SANÉ o minutu později vyrovnal z penalty na 1:1, když přízemní střelou zamířil přesně k levé tyči! Blesková odpověď třetilogového celku.
37'
Hostující brankář Kevin Broll je zatím klíčovou postavou dnešního utkání. Nyní se na něj málem řítil sám Sandro Wagner, nová posila Bayernu Mnichov ale byla u míče pozdě.
33'
KINGSLEY COMAN využil fantastického sprintu Arjena Robbena a otevírá skóre dnešního zápasu! Bayern Mnichov vede 1:0! Arjen Robben z pravého křídla pronikl až do šestnáctky, kde se na přední tyči ocitl ze střeleckého úhlu, dokázal ovšem vrátit míč pod sebe a Kingsley Coman z blízkosti zamířil pod břevno.
32'
Arjen Robben předvádí hru, kterou vyčnívá nad ostatními hráči, a přesným pasem našel Kingsleyho Comana, jehož hlavička byla nepřesná a zamířila mimo bránu.
30'
Arjen Robben předvedl parádní sprint a dostal se až do pokutového území, Kevin Broll ale včas vyběhl z brány a vrhl se mu pod nohy, aby míč ukryl vzápětí pod sebou!
28'
Timo Röttger si všimnul, že je Ulreich daleko z brány, a střelou z 50 metrů se ho pokusil zaskočit, jeho pokus ovšem nabral příliš velkou výšku a zamířil nad bránu.
27'
Bayern se o víkendu představil v Kataru, kde zvítězil v přátelském utkání vysoko 6:0. O hladkou výhru bavorského klubu se postarali Corentin Tolisso, Arjen Robben, Kingsley Coman, Niklas Dorsch a Niklas Süle.
25'
Kevin Broll je ostřelován ze všech stran, zatím ale drží v Allianz Areně čisté konto a skóre zůstává bezbrankové.
24'
Vzápětí to zkoušel prudkou střelou z přibližně 20 metrů domácí Tolisso, také jeho pokus byl ale nepřesný a skončil těsně nad břevnem hostující brány Grossaspachu!
22'
Bayern má nyní obrovský tlak a málem se mu podařilo skórovat. James Rodríguez našel přesným centrem z volného přímého kopu hlavu Sandra Wagnera, jeho hlavička ale skončila nad.
20'
Utkání mezi Bayernem Mnichov a Sonnenhofem pokračuje ve vysokém tempu a hosté zatím drží domácí na uzdě.
16'
James Rodríguez předvedl své skvělé technické dovednosti a výsledkem byla velmi nebezpečná střela z blízkosti, Kevin Broll ale předvedl fantastický zákrok a podržel hosty nad vodou!
12'
Ačkoliv je skóre stále bezbrankové, Sonnenhof se v Allianz Areně prezentuje skvělým výkonem a během úvodních 11 minut zápasu jsme byli svědky krásného fotbalu nahoru a dolů.
9'
Bayern předvedl pěknou kombinační akci, na jejímž konci byl Arturo Vidal, Broll se ale překonat nenechal a po dobrém vyběhnutí okamžitě založil rychlý protiútok Sonnenhofu.
6'
Thermann našel krásným pasem uprostřed šestnáctky nabíhajícího Toma Röttgera a jeho střela z blízkosti zamířila těsně nad břevno brány Bayernu Mnichov! Také Sonnenhof zahrozil, obrovská šance třetiligového celku ale gólem neskončila.
5'
V sestavě domácího Bayernu dnes nechybí Arjen Robben nebo bývalý hráč Realu Madrid James Rodríguez. Uvidíme, zda se jeden z nich dokáže prosadit.
3'
Tolisso našel přesnou přihrávkou Comana, který se již ve třetí minutě utkání postaral o první brankovou příležitost, střela francouzského reprezentanta ale těsně minula tyč hostující brány!
1'
Utkání nakonec začalo o proti původně planovanému času s mírným zpožděním. Nyní už je ale zápas mezi Bayernem a Sonnenhofem v plném proudu.
1'
Fotbalisté obou týmů právě nastoupili na hrací plochu a do výkopu zápasu v Allianz Areně zbývá pár okamžiků.

Bayern Mnichov: Ulreich – Rafinha, Boateng, Süle, Alaba – Tolisso, Vidal – Robben (C), Rodríguez, Coman – Wagner.
Náhradníci: Starke – Müller, Juan Bernat, Rudy, Dorsch, Mai, Friedl, Ribéry, Götze, Javi Martínez, Shabani. Trenér: Josef Heynckes.

SG Sonnenhof Grossaspach: Broll – Thermann, Leist, Gehring, Fehr – Baku, Bösel, Hägele (C), Fountas – Röttger, Sané.
Náhradníci: Reule – Pelivan, L. Hoffmann, Vitzthum, Sohm, Binakaj, J. Hoffmann, Gyau, Schiek, Rodriguez, Gutjahr. Trenér: Sascha Hildmann.
Bayern Mnichov se po dvaceti dnech zimní přestávky vrací zpět do akce a před pátečním bundesligovým zápasem proti Leverkusenu v úterý přivítá v Allianz Aréně třetiligový Sonnenhof Großaspach, proti kterému odehraje před startem jarní části sezóny poslední přátelský zápas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.