Sturm Graz - Ml. Boleslav | ONLINE | 25.6.2019 18:00 | Přípravné zápasy 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Sturm Graz : Ml. Boleslav - 25. června 2019   18:00

Ukončeno
Sturm Graz
Sturm Graz
83' Hosiner 
1:0
(0:0)
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
Sturm Graz
Sestavy:
Siebenhandl – Schrammel (74. Trummer), Avlonitis, Lackner, Sakic, Jantscher (78. Amoah), Pink (46. Hosiner), Filip (46. Lema), Spendlhofer (74. Ferk), T. Koch (46. Kiteishvili), Obermair (46. Grozurek).
Náhradníci:
Schutzenauer, Kiteišvili, Grozurek, Hosiner, Ferk, Lema, Amoah, Trummer
Ml. Boleslav
Sestavy:
Šeda – Fulnek, Takács, Pudil, Túlio (61. Křapka) – Budinský (61. Ladra), Hubínek (46. Auer) – Wiesner, Matějovský (46. Bucha), Přikryl (76. Provazník) – Mešanovič (61. Jiří Klíma)
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Je konec! Mladá Boleslav nakonec nezvládla přípravné utkání se Sturmem Graz a prohrála 0:1! V první půli byl český celek o něco aktivnější a vypracoval si několik možností. Ta největší šance skončila na tyči. Po změně stran zlepšily obrany svůj výkon, ale přesto jsme viděli branku. Po faulu Takácse proměnil pokutový kop Philipp Hosiner!
90+1'
Konec zápasu.
90'
Wiesner zastavil protiútok soupeře nedovoleným zákrokem a dostává žlutou kartu.
90'
Český celek v samotném závěru zkusil překvapit soupeře dlouhým autem až do pokutového území. Nikdo v modrém se do zakončení nedostal.
89'
Ladra si došel pro přihrávku až na polovinu hřiště. Mladé Boleslavi už moc času na vyrovnání nezbývá. Také trenér nabádá své svěřence k aktivitě.
88'
Graz následně zahrával ještě jeden rohový kop. Povedený centr tentokrát přiletěl na zadní tyč, kde kralovala pozorná obrana Mladé Boleslavi.
87'
Mohlo to být 2:0! Rakouský celek podnikl bleskový přechod do útoku. Amoah ještě předložil přihrávku na malé vápno, jenže nikdo v černém na jeho pobídku nedosáhl!
86'
Philipp Hosiner se tentokrát zapojil do defenzivní činnosti svého celku. Autor dosud jediné branky přetlačil Ladru a získal míč pro Graz.
85'
Fotbalisté Mladé Boleslavi se tlačí do pokutového území se snahou o vyrovnání. Český celek kombinuje kolem šestnáctky, ale nedaří se mu zakončit.
83'
Sturm Graz právě vstřelil branku!
Rakouský celek se dostává do vedení! K rozehrávce pokutového kopu se postavil PHILIPP HOSINER, který se štěstím propálil Jana Šedu!
82'
Pozor! Takács fauloval v pokutovém území a Sturm Graz bude zahrávat pokutový kop!
81'
Před branku Grazu pro změnu přiletěl prudký centr z pravé strany. Do zakončení se však nedostal nikdo z útočníků Mladé Boleslavi.
80'
Zadáci Mladé Boleslavi si poradili s nákopem soupeře na polovinu českého celku. Hráči v modrém se hecují, aby rozhodli o své výhře.
79'
Ladra napadal rozehrávku Grazu na jeho polovině. Rakouský celek musel do kombinace zapojit také brankáře.
78'
Obrana Mladé Boleslavi dnes zvládá centrované míče svého soupeře na jedničku. Pro další nepovedený centr si došel brankář Šeda.
77'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Přikryl, přichází Provazník.
76'
Tomáš Přikryl si připravil míč v blízkosti pokutového území a zkusil zakončit pravačkou. Jeho rána však proskákala kolem zadní tyčky.
75'
Graz zahrával další rohový kop. Centrovaný míč se tentokrát stáčel přímo do branky, kde stál připravnený gólman Mladé Boleslavi.
74'
Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Spendlhofer, přichází Ferk.
73'
Ani po rohovém kopu nedokázal rakouský celek ohrozit branku Mladé Boleslavi. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, kam si pro něj došel brankář.
72'
Rakouský celek v posledních minutách zvýšil svou aktivitu. Průnik po pravé straně skončil centrem do pokutového území, který obrana srazila do autu.
71'
Ladra si pohybem řekl o přihrávku za obranu Grazu, jenže znovu dostal příliš prudkou pobídku, se kterou si hravě poradila obrana.
70'
Graz zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na hranici pokutového území, jenže nikdo v černém dresu se do zakončení hlavou neprobil.
69'
Obrovská šance Grazu! Avlonitis se dostal do pokutového území, přehodil si míč na levačku, ale přízemní střelou těsně minul zadní tyč!
68'
Právě Klíma se po přímém kopu natáhl po centru z pravé strany, jenže hlavou míč jen lehce lízl a prodloužil jej do zámezí.
67'
Hra je znovu přerušena! Jeden z fotbalistů Mladé Boleslavi zůstává ležet na trávníku a drží se za levé koleno. Uvidíme, zda bude pokračovat.
66'
Klíma se hnal za přízemním centrem z pravé strany hrací plochy, jenže jeho zakončení skončilo na hrudi prvního obránce v černém dresu.
65'
Mladá Boleslav se znovu usadila na polovině soupeře a fotbalisté v modrém přenášejí hru z jedné strany hrací plochy na druhou.
64'
Křapka se krátce po svém příchodu dostal do útočné akce, jenže míč mu v pokutovém území uskočil od nohy a Křapka nezískal ani roh.
63'
Graz se po dlouhé době dostal do zakončení, jenže rána mířila přímo do míst, kde stál brankář, který míč bez problémů vykopl mimo tři tyče.
62'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Tulio, přichází Křapka.
61'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Mešanovič, přichází Klíma.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Budinský, přichází Ladra.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního přípravného duelu. Po změně stran se ze hry navíc vytratily také příležitosti.
59'
Sakic prošel po levém křídle až na hranici velkého vápna, odcentroval na značku pokutového kopu, ale nikdo v černém nezakončil.
58'
Matějovský si pokryl míč ve středu hřiště a jeden ze soupeřů jej fauloval. Mladá Boleslav bleskově rozehrála a tlačí se do útoku.
57'
Muris Meašanovič si naběhl na další průnikovou přihrávku mezi obránce, jenže znovu příliš dlouho kličkoval a obránce jej připravil o zakončení.
56'
Rakouský celek uklidňuje hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Fotbalisté v černém jsou sice aktivní, ale nemohou se dostat do zakončení.
55'
Muris Mešanovič se snažil vystihnout nepřesnou přihrávku obránce směrem na rakouského brankáře. Obrana Grazu stačila nedorozumění rychle napravit.
54'
Fulnek znovu potáhl míč několik metrů vpřed. Tentokrát se pokusil překvapit obranu Grazu prudkou přihrávkou, ale trefil prvního soupeře v černém.
53'
Před českým celkem se otevřela skvělá možnost. Fulnek si zbytečně zasekával míč na levačku, ale obránce v černém skvěle zasáhl.
52'
Další útočnou akci Grazu zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
51'
Graz po změně stran o něco zvýšil svou aktivitu. Fotbalisté v černém se stále nemohou dostat do zakončení, ale obrana Mladé Boleslavi si musí dávat pozor.
50'
Koch dostal ještě jednu šanci na reparát. Jeho centr se snesl na malé vápno, nicméně nikdo v černém dresu se do zakončení nedostal.
49'
Koch odcentroval z levé strany do pokutového území, kam si na míč naběhl Obermair, jenže jeho hlavička prolétla nad břevnem.
48'
Také Mladá Boleslav se vydala do útoku, nicméně nikdo v modrém dresu nedokázal odcentrovat do šestnáctky. Graz může přejít do útoku.
47'
Rakouský celek zahrával svůj první roh ve druhé půli. Tentokrát vyslali dlouhý centr do pokutového území, ale nikdo v černém na balón nedosáhl.
46'
Muris Mešanovič obstaral výkop do druhého poločasu. Mladá Boleslav se ihned vydala do útoku, ale nákop na levé křídlo byl příliš dlouhý.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme se branky nedočkali! O něco aktivnějším mužstvem byla Mladá Boleslav, která v úvodu nastřelila tyč a poté si vypracovala další šance. Ani jedna z nich se však neujala. Graz byl směrem dopředu spíše hodně opatrný. Do kabin se proto odchází bez branek.
45'
První poločas skončil.
45'
Mladá Boleslav ještě v závěru prvního poločasu zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, jenže nikdo v modrém nezakončil.
44'
Mladá Boleslav skvěle brání už od půlící čáry. Hráči v modrém napadají rozehrávku Grazu a nenechávají soupeři čas na rozehrávku.
43'
Mešanovič při napadání rozehrávky soupeře napadal až brankáře rakouského mužstva. Gólman Grazu si jej všiml a odkopl míč do bezpečí.
42'
A byla z toho obrovská šance! Po přímém kopu se do zakončení hlavou dostal Tulio, ale brankář Grazu jeho střelu vyrazil nad břevno!
41'
Tomáš Přikryl schytal v souboji na levé straně hřiště úder loktem do obličeje a poroučel se k zemi. Mladá Boleslav bude zahrávat přímý kop.
40'
Marek Matějovský dostal přihrávku na hranici pokutového území, jenže si zrovna nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil k obránci.
39'
Další hráč Mladé Boleslavi zůstává ležet na trávníku! Tentokrát byl důvodem šlapák jednoho z hráčů Grazu.
38'
Hra je přerušena! Jeden z hráčů Mladé Boleslavi si při zpracování podle všeho natáhl sval, ale bude schopen nadále pokračovat.
37'
Ani další centr před branku Sturmu nebyl zrovna přesný. Za míčem se sice hnal rychlonohý Mešanovič, ale ani rychlost mu k zakončení nepomohla.
36'
Tomáš Přikryl se snažil kouzlit s míčem u levé pomezní čáry. Rychlonohý křídelník měl proti sobě přesilu dvou obránců a nedokázal se jich zbavit.
35'
Graz se v posledních minutách přeci jen o něco osmělil a tlačí se do útoku. Nikdo v černém dresu se tentokrát neprobil do střelecké pozice.
34'
Muris Mešanovič se v pokutovém území krásně otočil kolem obránce a zakončil nártem. Také brankář rakouského mužstva předvedl dobrý zákrok.
33'
Zajímavou šanci měl také rakouský celek! Po pěkné přihrávce zakončoval Lackner, jenže mířil přímo do míst, kde stál brankář!
32'
Právě Matějovský se při napadání rozehrávky soupeře dopustil útočného faulu a připravil Mladou Boleslav o držení míče. Rozehrávat bude Graz.
31'
Marek Matějovský se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče a přímým nártem jej poslal směrem na branku. Jeho rána však prosvištěla nad břevnem.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a stále čekáme na úvodní branku. Mladá Boleslav je zatím o něco aktivnější, ale do šancí se dostává jen těžko.
29'
Mešanovič se v pokutovém území natahoval po centru z pravé strany, nicméně špičkou kopačky na prudkou pobídku nedosáhl.
28'
Ani tento rohový kop nebezpečí pro branku Mladé Boleslavi nepřinesl. Obrana v modrém si dala na prudký centr pozor a odehrála míč ven ze šestnáctky.
27'
Hosté se po dlouhé době usadili v blízkosti pokutového území Mladé Boleslavi. Z velkého házenkářského tlaku vybojovali jen rohový kop.
26'
Marek Matějovský si povodil soupeře na vlastní polovině, krásně se s míčem otočil, jenže jeho následný nákop na Přikryla byl příliš prudký.
25'
Pokračuje se ve hře. Marek Matějovský odcentroval na hranici velkého vápna, jenže tam v hlavičkovém souboji uspěl jen obránce Grazu.
23'
Rozhodčí nyní na kratší dobu přerušil hru a oba týmy mají možnost občerstvit se.
22'
Do rozehrávky Mladé Boleslavi se musel zapojit také brankář. Ten přenesl hru na levou stranu a český celek se už znovu tlačí do útoku.
21'
Graz se nyní jen brání a odkopává míče z hranice pokutového území na polovinu Mladé Boleslavi. Hráči v modrém zatím hrají opravdu dobře.
20'
Mladá Boleslav nadále pokračuje ve své aktivitě. Středočeský celek se znovu nastěhoval na polovinu soupeře a hledá si cestičku do zakončení.
19'
Rakouský celek zahrával další rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, ale obrana Mladé Boleslavi znovu dokázala zasáhnout.
18'
Příležitost však přišla nyní! Na prudký přízemní centr si počkal jeden z fotbalistů Mladé Boleslavi, ale jeho technický pokus vyhlavičkoval obránce mimo tři tyče.
17'
Rozehrávky rohového kopu se ujal Budinský. Bývalý fotbalista Karviné zvolil rozehrávku do kombinace, po které se Mladá Boleslav do šance nedostala.
16'
Právě Mešanovič dostal pěknou přihrávku do pokutového území, přehodil si míč na pravačku, ale jeho ránu srazila obrana na rohový kop.
15'
Muris Mešanovič napadal stopery rakouského celku na hranici velkého vápna. Jednoho ze středních obránců vytlačil až k rohovému praporku, kde míč nezískal.
14'
Znovu to obrana Mladé Boleslavi sehrála skvěle. Mezi stopery sice přiletěla prudká průniková přihrávka, nicméně jeden ze zadáků si pomohl malou domů.
13'
Před branku Mladé Boleslavi přiletěl zajímavý centr z levé strany. Brankář českého výběru byl pozorný, vyrazil na malé vápno a ukryl míč v rukavicích.
12'
Marek Matějovský tentokrát skvěle vypomohl defenzivě, když se vrátil na vlastní polovinu a včasným skluzem zastavil rodící se akci soupeře.
11'
Rakouský celek se po rychlém přechodu do útoku hodně zlobí. Jeden z fotbalistů v černém totiž upadl po souboji na hranici šestnáctky, ale sudí hru nepřerušil.
10'
Spendlhofer zastavil rodící se akci Mladé Boleslavi a dostává žlutou kartu.
9'
Rohový kop se však rakouskému celku nepovedl. Prudký centr se snesl na malé vápno, nicméně nikdo v černém dresu se nedostal do zakončení.
8'
Po delší době se do útoku dostal také Graz. Centrovaný míč z pravé strany však stoper Mladé Boleslavi srazil do zámezí na rohový kop.
7'
Tomáš Přikryl si u rohového praporku pomohl zpětnou přihrávkou na Matějovského. Ani jeho další centr neoslovil nikoho z hráčů v modrém dresu.
6'
Marek Matějovský tentokrát skvěle přenesl hru na pravé křídlo, nicméně následný centr prolétl pokutovým územím, aniž by jej někdo v modrém zasáhl.
5'
Marek Matějovský tradičně diriguje rozehrávku středočeského celku. Záložník, který má zkušenosti z Premier League, vybojoval jen vhazování.
4'
Další zakončení Mladé Boleslavi. Znovu se jednalo o střelu zpoza hranice pokutového území, jenže dělovka tentokrát postrádala přesnost.
3'
Fotbalisté Mladé Boleslavi kombinují s míčem na vlastní polovině a nechtějí jej půjčit svému soupeři. Rakouský celek však napadá velmi vysoko.
2'
Daniel Pudil si na vlastní polovině pomohl nedovoleným zákrokem a přišlápl jednomu ze soupeřů kopačku. Rozehrávat bude Sturm Graz.
1'
Mladá Boleslav měla hned v úvodní minutě dnešního souboje obrovskou šanci! Střela zpoza pokutového území skončila na tyči!
1'
Utkání právě začalo.
Přípravu rozjela Mladá Boleslav už o víkendu. Na turnaji v Benátkách nad Jizerou nejprve remizovala 3:3 s Příbramí, ale v dalším duelu přehrála 2:1 Teplice a slaví turnajové prvenství.
Mladá Boleslav zakončila minulou sezónu úspěchem v podobě postupu do předkola Evropské ligy. Ten si zajistila až ve finálovém utkání na půdě Baníku Ostrava, kde vyhrála 1:0. Ve druhém předkole Evropské ligy se Mladá Boleslav střetne s vítězem dvojzápasu Ordobasy Šimkent – Torpedo Kutaisi. Středočeský celek navíc mohutně posiluje. Do kádru přivedl Tomáše Wágnera a Lukáše Budinského z Karviné. Z Anglie se pak vrací Daniel Pudil.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z přátelského utkání mezi SK Sturm Graz a FK Mladá Boleslav. Výkop je stanoven na 18 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud