Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Č. Budějovice : Táborsko - 13. května 2020   11:00

Č. Budějovice
9' Mészáros  • 26' Šulc  • 48' Granečný  • 70' Brandner  • 82' Táborský
5:1
(2:0)
Táborsko
Táborsko
74' Uzlík
Houdek – Nenadál, Szikszay
SCM Složiště
Táborsko
Pecháček – Navrátil, Penc, Kučera, Havrda (71. Uzlík), Tolno (88. Brabec), Janošík, Vozihnoj, Sima (85. Říha), Schramhauser (71. Petr), Alves (83. Icha).

Je tady konec utkání, ve kterém Dynamo bylo jasně lepším týmem a po pěti vstřelených brankách odchází ze zápasu vítězně. Ode mě je to vše, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne.
90'
89'
Budějovičtí mají dnes problém s proměňováním velkých šancí. Další teď nevyužil Michal Rabušic, když ve vápně přestřelil v jasné příležitosti.
88'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Tolno, přichází Brabec.
86'
Míč si postavil Lukáš Havel, ale branku přestřelil, takže skóre se nemění.
86'
Rabušice poslal ve vápně k zemi stoper Navrátil a sudí nařídil pokutový kop!
85'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Sima, přichází Říha.
83'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Alves, přichází Icha.
82'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Pěkná akce a pátá branka v síti Táborska. Čolič si vyměnil míč s IVO TÁBORSKÝM, který následně nekompromisní střelou k tyči zvýšil na 5:1.
80'
Další stoprocentní příležitost, kterou domácí neproměnili. Brandner šel sám na Pecháčka, ale vystřelil pouze do jeho rukavic.
78'
Do prudkého centru Rabušice vložil nohu Patrik Brandner a míč nakonec skončil těsně nad břevnem.
76'
Dva bravurní zákroky si připsal Martin Janáček, když vychytal příležitosti Tolna i Uzlíka a výrazně podržel svůj tým.
74'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Po pár chvílích na hřišti se prosazuje VÁCLAV UZLÍK a snižuje na rozdíl tří branek. Po dobré přihrávce byl sám před Janáčkem, který jeho první pokus zlikvidoval, jenže míč se od něho odrazil znovu a dokutálel se až za čáru.
73'
Autor poslední branky se nyní ocitl v ofsajdovém postavení.
71'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Havrda, přichází Uzlík.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Schramhauser, přichází Petr.
70'
Táborský našel dlouhým pasem PATRIKA BRANDNERA, který se elegantně zbavil obránce a se štěstím překonal i vyběhnutého Pecháčka.
68'
Na hranici vápna zakončoval Ivo Táborský, ale jeho zblokovaný pokus neměl šanci na gólový úspěch.
66'
Při napadání byl Granečný moc tvrdý a hlavní sudí mu odpískal útočný faul.
64'
Táborský našel pasem za obranu Denise Granečného, který se znovu řítil na Pecháčka, ale druhou branku v zápase si nepřipsal. Se zakončením dlouho otálel a nakonec se mu táborský gólman vrhl pod nohy.
62'
Pár centimetrů chybělo Tolnovi, aby ve výskoku zasáhl míč a poslal ho na branku.
60'
Dobrým výběhem z branky nyní zastavil Šimon Pecháček akci domácích, míč odkopl daleko od přibíhajícího Rabušice.
58'
Hodně nepřesně zakončil Emmanuel Tolno a Martina Janáčka tak vůbec neprověřil.
56'
Další přerušení hry, s krvavým zraněním musí do zámezí Lukáš Havel.
54'
Tak bohužel to nevypadá dobře. Premiérový start v A-týmu Dynama si David Pravda neužil dlouho a musí být střídán. Do hry se vrací Pavel Šulc.
53'
U poloviny hřiště se srazili Pravda s Schraumhauserem, ale oba se nakonec zvedli a vypadá to, že budou pokračovat ve hře.
52'
Z hranice vápna hlavičkoval Ivo Táborský, ale pokus neměl takovou razanci, aby si s ním Pecháček neporadil.
50'
Obrovskou příležitost neproměnil Patrik Brandner! Rabušic doběhl míč a naservíroval ho Pavlu Novákovi. Krajní obránce ještě vyšperkoval situaci a Brandner posílal míč do odkryté branky, jenže jeho pokus vykopl z brankové čáry Václav Penc.
48'
Jediný hráč Dynama, který v zápase pokračuje i po prvním poločase, zvyšuje náskok svého týmu. Ve vápně si zpracoval míč Michael Rabušic, přihrál ho na DENISE GRANEČNÉHO, který tvrdou ranou z první propálil Pecháčka.
48'
Míč za obranu nestihl Patrik Brandner na hrací ploše, takže vhazovat budou hosté.
47'
Hosté vstoupili do druhého poločasu beze změn v sestavě, Budějovičtí až na Denise Granečného vystřídali všechny hráče.
46'
Sestava Dynama pro druhý poločas: Janáček – Čolič, Havel, Kulhánek, Novák – Pravda, Čavoš – Brandner, Táborský, Granečný – Rabušic.
45'
45'
Nebezpečnou střelou protáhl Zdeňka Křížka obránce Havrda, ale i nadále drží budějovický brankář čisté konto.
44'
Kopečný dlouhým pasem na Ledeckého našel jenom Pecháčka, který vrací míč na polovinu Dynama.
42'
Rychlou akcí se prezentoval Almeida De Alves, ale celou ji zakončil střelou nad břevno.
40'
Svěřenci Davida Horejše podrželi míč a dostali se na polovinu soupeře. Celá akce skončila přetaženým centrem Kladrubského, který se otřel i o břevno.
38'
Do těžké pozice se dostal Pavel Šulc a v přesile protihráčů míč neudržel.
36'
Táborští dobře napadali a donutili odkopnout míč Křížka do autu.
34'
Další útočnou akci rozbíhal s míčem u nohy Tolno, ale o balon brzy přišel.
32'
První vážná příležitost Táborska! Po nedůrazu ve vápně měl velkou šanci Tolno, ale Křížek vytáhl skvělý zákrok a nepustil míč za svá záda.
30'
Kladrubský nepustil za sebe pronikajícího Vozihnoje a vysloužil si pochvalu od trenérů i spoluhráčů.
28'
Ani jeden ze dvou rohových kopů Táborsko nedokázalo využít ke snížení. První chytil do svých rukavic Křížek, druhý odvrátil Sivok.
26'
Převaha Dynama je proměněna v druhou branku. Po rohovém kopu Mészárose se k míči dostal PAVEL ŠULC a doslova ho procpal až za brankou čáru.
25'
Další akce Dynama končí už několikátým rohovým kopem.
24'
Velice pohledná akce Dynama brankou nekončí. Domácí se dostali až do vápna, Kladrubský přenesl míč na Mészárose, který z voleje netrefil balon ideálně a velkou příležitost tak nevyužil.
22'
Přímého kopu za vápnem se ujal Jiří Kladrubský, ale střelou doprostřed si na Pecháčka nepřišel. Rohový kop pro domácí.
21'
Další spálená šance černobílých! Šulc vysunul Denise Granečného, který ve stoprocentní příležitosti poslal míč vedle.
20'
I pod tlakem si dokázal Talovierov poradit a nepřipustil příležitost pro hosty.
18'
Útočník Sima byl v ofenzivní činnosti až příliš důrazný a po faulu na Javorka připravil svůj tým o míč.
17'
Přes Janošíka se dostal Mészáros a poslal míč na unikajícího Ledeckého. Obávaný kanonýr ale tváří v tvář s Pecháčkem neuspěl, protože táborský brankář jeho pokus přečetl a vyrazil.
16'
Poprvé v akci jsou pomezní rozhodčí, nyní odpískal ofsajd domácímu týmu.
14'
Možnost brejkové příležitosti nevyužil David Ledecký, protože se zbytečně rychle zbavil míče a poslal ho až k Pecháčkovi.
13'
U lajny se s míčem prosadil Jiří Kladrubský, ale centr do pokutového území mu odvrátil Navrátil.
11'
Nechybělo mnoho a Karol Mészáros mohl slavit další branku v zápase. U rohového praporku se šikovně uvolnil Miloš Kopečný a našel slovenského záložníka ve vápně. Mészáros se s míčem rychle otočil a zamířil pár centimetrů vedle hostující branky.
9'
Budějovičtí fotbalisté se zcela zaslouženě ujímají vedení. Dlouhý míč si na levé straně zpracoval Jiří Kladrubský, poslal do vápna přesný centr a KAROL MÉSZÁROS ve skluzu pokořil Pecháčka.
8'
Poprvé se do hry mohl zapojit i Zdeněk Křížek, ale Martin Janošík poslal míč nad branku.
7'
Rychlík Mészáros prostrčil míč na Davida Ledeckého, jehož pokus ze strany vyrazil Pecháček na další roh.
6'
Po rychlé akci centroval Mészáros, ale na míč dosáhl až Kladrubský, který v těžké pozici poslal míč mimo branku.
5'
Z rohového kopu nic nebylo, na druhé straně se útočným faulem provinil Emmanuel Tolno.
4'
Nebezpečný centr Granečného do vápna odehrál Havrda na rohový kop.
3'
Kapitán Navrátil musel rozehrávat pod tlakem, ale poradil si a získal pro svůj tým alespoň autové vhazování.
2'
Kopečný hledal za obranou Táborska rozběhnutého Mészárose, ale obránce Havrda dobře zasáhl a odehrál míč do zámezí.
1'
Úvodního výkopu se ujali fotbalisté Dynama, kteří drží míč na svých kopačkách.
1'
Fotbal je zpět! Tento týden se pomalu začíná vracet vše do normálu a kluby první a druhé ligy se chystají na dohrávku dvou nejvyšších soutěží. Nejinak tomu bude i v Českých Budějovicích, kde se dnes od 11 hodin ve Sportovním centru na Složišti utká domácí Dynamo s třetiligovým Táborskem. Pro budějovické fotbalisty to bude první ze dvou přípravných zápasů před startem dohrávky FORTUNA:LIGY.

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Kopečný, Talovierov, Sivok, Kladrubský – Havelka, Javorek – Mészáros, Šulc, Granečný – Ledecký
Náhradníci: Janáček – Havel, Novák, Táborský, Čavoš, Čolič, Pravda, Brandner, Kulhánek, Rabušic.

FC MAS Táborsko: Pecháček – Navrátil, Penc, Kučera, Havrda, Tolno, Janošík, Vozihnoj, Sima, Schramhauser, Alves.
Náhradníci: Zadražil – Voleský, Říha, Jáša, Uzlík, Petr, Studnička, Brabec, Teršl, Icha, Cissé, Zadražil.

Rozhodčí: Houdek – Nenadál, Szikszay.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.