Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Liberec : Chrudim - 22. ledna 2020   11:00

Liberec
Liberec
10' Rondić  • 14' Mikula  • 56' Pešek  • 62' Beran  • 83' Kuchta
5:2
(2:1)
Chrudim
Chrudim
12' Surmaj   • 73' Rybička
Liberec
Knobloch, Koscelník, Hromada, Michal, Musa
Chrudim
Zíma – Dostálek, Sulík, Rybička, Kesner, Trávníček, Ujec, Zrůst, Vencl

90'
83'
Liberec právě vstřelil branku!

Skórovat se podařilo i hostovi ze Slavie Janu KUCHTOVI.
73'
Chrudim právě vstřelila branku!

RYBIČKA snížil na rozdíl dvou branek.
65'
Z technických důvodů budou jen změny stavu. Omlouváme se.
62'

Gól vstřelil mladý BERAN.
59'
Sledujeme klidnou hru ve středu hřiště.
56'

PEŠEK naprosto v klidu proměnil.
55'
A je tu penalta pro Slovan.
54'
Roh Chrudimi bez sebemenších problémů odvrátila obrana týmu z Liberce.
52'
Střídající Ujec tvrdě sjel Chaluše po kotníku. Nepříjemný střet.
50'
Po krátkém ošetření je schopen pokračovat.
48'
Došlo ke srážce hlavami, s Fukalou to vůbec nevypadá dobře.
47'
Vracíme se do zápasu tam, kde jsme přestali. A to k tlaku Liberce.
46'
45'
44'
Přesto že časomíra ukazuje 43:33, rozhodčí ukončil první poločas.
43'
Rondić šel do souboje s brankářem, po němž se oba svalili. Liberecký útočník si přál penaltu, verdikt byl ale opačný.
42'
Brankář Mrázek teď předvedl dva skvělé zákroky. Vychytal jak střelu z vápna mladého Berana, tak dorážku Rondiće.
40'
Rychlý protiútok 5 proti 2 Kuchta zničil svým centrem a jeho 4 spoluhráči se po něm jen naštvaně ohlédli.
37'
Ztráta libereckých hráčů vyústila v rohový kop Chrudimi. Jeden z libereckých hráčů poznamenal, že si jeho tým až moc zahrává.
36'
Hra se uklidnila. Liberec drží balon většinu času, ale dopředu se nijak zvlášť nepouští.
33'
Breite poslal Peška do samostatného úniku, ten oběhl brankáře, i kvůli blížícímu se protihráči neměl dostatečný klid a zakončil vedle.
32'
Po přistrčení Berana vyslal Kuchta krásný přízemní centr, žádný spoluhráč si ho nenašel a Chrudimští balon odkopli do autu.
31'
Kuchta předložil balon Breitemu těsně před vápnem, ten zakončoval prudce, ale těsně nad bránu.
29'
Mara připravoval Breitemu střelu, jeho přihrávka byla moc razantní a vše skončilo faulem a odkopem na opačnou stranu.
27'
Nikodém dělá Mikulovi velké problémy. Znovu mu unikl po levém křídle a křižnou střelou jen těsně minul vzdálenější tyč.
26'
Nikodém unikal po lajně liberecké obraně, Mikula ho zastavil jen za cenu faulu. Následný centr z přímého volného kopu skončil ofsajdem.
24'
Rychlý liberecký protiútok přerušil skluzem Sixta, v mistrovském utkání by dostal zcela jistě žlutou kartu, zde mu rozhodčí jen domluvil.
23'
Odražený centr se dostal k Surmajovi, jeho střela z první letěla o pár metrů nad.
21'
Chaluš dostal ránu do nosu, což je v této zimě jistě nepříjemná záležitost. Vypadá, že se z toho však oklepe a hra bude moct pokračovat.
20'
Kuchta šel po přiklepnutí Rondiće ze strany sám na bránu, trefil jen brankáře.
19'
O střelu z velké dálky se pokusil Alibekov, ta se mu ale hrubě nepovedla.
18'
Kuchta po rychlém protiútoku skvěle předal Fukalovi, ten ještě hledal spoluhráče před brankou, tam mu ale už nikdo nenaběhl.
15'
Zápas začíná nabírat na obrátkách, šance střídá šanci a hraje se nahoru dolu. Každý se chce trenérovi ukázat v tom nejlepším světle.
14'

Následnou rozehrávku Chrudimi Liberečtí vystihli a MIKULA zpoza vápna levačkou zkušeně obstřelil brankáře. Krásný gól.
14'
Centr Fukaly na zadní tyč zakončoval Mikula z malého vápna těsně nad.
12'

Po brance přišel tlak Liberce. Z ničeho nic však utekli soupeři, Nikodém Nguyena ještě neprostřelil, SURMAJ se do prázdné brány již nemýlil.
10'

V závaru se nejlépe zorientoval RONDIĆ, který nůžkami zakončil přesně k tyči.
8'
Chrudim se snaží hrát riskantně na kombinaci už od brankáře a zatím poměrně pravidelně ztrácí míče v nebezpečných prostorech. Po jedné takové ztrátě nebezpečně centroval Pešek, adresáta však nenašel.
6'
Dlouhá liberecká kombinace byla zakončena jen nepřesným centrem Jana Mikuly.
5'
Hlavička Rondiće skončila ve středu branky v náručí golmana.
4'
Liberec má k dispozici přímý volný kop ze strany hřiště.
2'
K zakončení se snažil protlačit Pešek, přes stopera Chrudimi se mu to však nepodařilo a vše skončilo poklidným zásahem brankáře.
1'
Hra začala. Balón zatím v poklidu drží Chrudim na vlastní půlce.
1'

FC Slovan Liberec: Nguyen – Fukala, Alibekov, Chaluš, Mikula – Pešek, Mara, Beran, Breite, Kuchta – Rondić
Náhradníci: Knobloch, Koscelník, Hromada, Michal, Musa

MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Drahoš, Krištof, Hlavsa – Mužík, Sixta, Havlena, Nikodém – Surmaj, Vašulín
Náhradníci: Zíma – Dostálek, Sulík, Rybička, Kesner, Trávníček, Ujec, Zrůst, Vencl.
U obou týmů se jedná o druhé přátelské utkání v zimní pauze. Zatímco Liberec jednoznačně přejel Mas Táborsko 7:2, Chrudim remizovala s prvoligovými Teplicemi 2:2. Jak Chrudim, tak Liberec se chtějí dobře připravit na jarní část sezony, kdy se budou snažit propracovat do horní poloviny tabulky druhé, respektive první ligy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.