Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Sokolov - 23. ledna 2020   14:00

Plzeň
Plzeň
13' Čihák(vl.)  • 16' Beauguel  • 19' Kovařík  • 41' Hořava  • 55' Beauguel  • 81' Hořava
6:0
(4:0)
Sokolov
Sokolov
Plzeň
Sváček – Havel, Hejda (C), Hubník (46. Gabriel), Hloušek (77.Žilák) – Procházka (46. Pihrt (77. Svoboda)), Bucha, Hořava – Kayamba (32. Šulc), Beauguel, Kovařík.
Mařík – Šulc, Svoboda, Žilák, Gabriel, Pihrt
Houdek – Hrabovský, Špindlerová
Stadion v Luční ulici, Plzeň
Sokolov
1. poločas Šiman – Ruml, Čihák, Hasil, Tasić – Kovář (C), Kopřiva – Vávra, Tkadlec, Šmehyl – Kanghyun
2. poločas Šiman – Ruml, Tkadlec, Hackl, Tasić – Wermke, Štursa, Machuča, Kovář, Fišer – Manzia

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního odpoledne se s vámi loučím a u dalších fotbalových přenosů z Plzně se opět budu těšit, na shledanou.
Je dobojováno. Plzeň ve druhém dnešním zápase vítězí jednoznačně 6:0. Dvakrát se prosadil Jena-David Beauguel s Tomášem Hořavou, jednu branku Kovařík a poslední gól si dal Sokolov sám. Nyní Viktorii čeká španělské soustředění. V Plzni se další zápas bude hrát až 22. února, kdy se na západě Čech odehraje druhé jarní kolo FORTUNA:LIGY.
90'
89'
Baník si dal málem druhý vlastní gól v zápase, tentokrát tečovaná rána skončila nad brankou.
88'
Hosté v závěru drží balón, nicméně k ohrožení Sváčka má Sokolov daleko.
87'
Domácí kombinují na své polovině hřiště.
85'
Novic v týmu Karel Žilák zachytil nepřesný pas Sokolova, hosté se dneska zřejmě nedočkají ani čestné branky.
83'
Tomáš Hořava udržel ve středu pole balón. Hrát může následně Kovařík.
81'
Plzeň právě vstřelila branku!
TOMÁŠ HOŘAVA přesnou ranou k levé tyči dává šestou branku v zápase. Šiman naprosto bez šance.
81'
V pokutové území byl faulován domácí hráč a Viktoria bude kopat druhou penaltu v zápase.
80'
Hlavní rozhodčí ukazuje, že kulatý nesmysl už opustil hrací plochu, tudíž brankář Šiman bude rozehrávat.
78'
Rychlý výpad Sokolova. Štursa přenechal míč Tasićovi, toho Sváček vychytal.
77'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pihrt, přichází Svoboda.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Hloušek, přichází Žilák.
76'
Míč si postavil Pavel Bucha a i když zeď přestřelil, tak na brankáře si nepřišel.
75'
Lukáš Pihrt byl faulován v blízkosti pokutového území a před námi je velice zajímavá standardní situace.
73'
Hejda zahrál raději na jistotu a vrátil míč až k plzeňskému brankáři.
71'
Do vápna nasprintoval Ondřej Ruml, tomu ovšem pod nohy skočil Sváček a zažehnal nebezpečí před svou brankou.
70'
Na hranici vápna si míč zpracoval Tomáš Hořava, s míčem udělal dva rychlý kroky do vápna, avšak následná střela se plzeňskému středopolaři vůbec nepovedla.
69'
Ten si domácí zopakovali, druhý pokus vyrazil svými rukavicemi Šiman do bezpečí.
68'
Z něho domácí branku neohrozili, nicméně k míči se dostal Pavel Bucha, jehož centr hlavou krásně trefil Lukáš Hejda. Další rohový kop pro domácí.
67'
Hloušek na levé straně zakombinoval s Kovaříkem, následný centr srazil Tasić na rohový kop.
66'
Hloušek ve vápně oslovil Beauguela, ten se následně obtočil kolem obránce vypálil nebezpečně pod horní tyčku. Šiman připraven.
64'
Na rohový kop si naskočil obránce Lukáš Hejda, jeho hlavička ovšem nenabrala větší přesnost a skončila vedle Šimanovy brány.
63'
Ondřej Machuča se ve středu pole vůbec nerozpakoval a z velké dálky poslal míč rovnou na Sváčka. Rána mířila jen doprostřed brány, tudíž velké starosti plzeňské dvojce nenadělala.
62'
Jan Kovařík se vrátil až do obrany. Tělem uhlídal Manziu a poté se míč opustil hrací plochu bude Sváček rozehrávat.
60'
Milan Havel si pomohl v souboji nedovoleně a pískáno je proti Plzni.
58'
Opět v akci plzeňská devítka, nyní netradičně bojovala u postranní čáry, ale ani rohový kop Beauguel nevybojoval.
55'
Plzeň se prosazuje popáté. JEAN-DAVID BEAUGUEL si na hraně šestnáctky narazil se svým spoluhráčem a tváří v tvář brankáři se prosadil přízemní střelou. Plzeňský hráč dnes střílí svou druhou branku v zápase.
53'
Tomáš Hořava pod tlakem ztratil balon, do vápna se probíjel Manzia, který ještě přihrál Štursovi, ten už zakončit nedokázal.
52'
Ondřej Ruml se probíjel na levé straně a k centru od rohového praporku se nedostal.
50'
Brankář Sváček si zařval na své spoluhráče a balon si uzmul pro sebe. Ten následně přesným pasem rozehrál.
49'
Opět byl v akci plzeňský Kovařík, tentokrát byl u něj včas Lukáš Šulc, který celou situaci pro hosty zachránil.
48'
Hořava přihrál na levou stranu Kovaříkovi, jeho ostrý centr nikoho z jeho spoluhráčů nenašel.
47'
Za vápnem napřáhl Ondřej Štursa, branku Viktorie ovšem netrefil.
46'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Hubník, přichází Gabriel.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Procházka, přichází Pihrt.
46'
Sestava Baníku Sokolov pro druhý poločas:

Je za námi úvodní poločas, Viktoria Plzeň po něm vede 4:0. Nejprve si dal vlastní branku Čihák, následně se trefil z pokutového kopu Beauguel a skóre prozatím uzavřeli Kovařík s Hořavou. Po krátké přestávce pokračujeme.
45'
44'
Milan Havel fauloval ve středu hřiště a krátce před koncem prvního poločasu budou hosté rozehrávat.
42'
K ojedinělé akci se dostal i Sokolov. Spoustu prostoru dostal na levé straně šestnáctky Kanghyun, ale přihrávkou našel pouze plzeňské.
41'
Jean-David Beauguel sebral obránci balon, čímž se dostal do úniku. V pokutovém území předvedl, že není sobec a před prázdnou bránu naservíroval branku TOMÁŠI HOŘAVOVI.
40'
Beauguel byl velmi dobře bráněn, ani jedna z jeho dvou přihrávek neprošla přes prvního bránícího hráče.
39'
K odraženému míč na hraně šestnáctky se dostal Pavel Bucha, jeho ostrou ránu na poslední chvíli zablokoval Jakub Kopřiva.
38'
Hloušek předvedl další ze svých náběhů, tentokrát ovšem centrovaným balonem spíše ohrozil diváky za branou Šimana.
37'
A další pěkný centr Adama Hlouška. Ten je na levé straně dnes velmi aktivní, přesným pasem našel špičku kopačky Beauguela, ten v obtížné pozici poslal balon těsně vedle.
36'
Centr z levé strany se dostal až na zadní tyč, kde čekal Pavel Bucha, navrátilec z hostování ovšem trefil jen pravou tyč.
35'
Pavel Šulc se okamžitě zapojil do akce, ale a pravé straně stál proti mnohačlenné přesile.
34'
Roman Hubník tak jak ho známe. Ostrým zákrokem, ale naprosto čistým poslal balon do zámezí, čímž dal stopku hostujícímu útoku.
32'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kayamba, přichází Šulc.
31'
Sokolov si na západ Čech přivezl i jednoho fanouška, ten sice stojí proti velké přesile, ale když starší pán zařve, je slyšet až na plzeňské náměstí.
30'
Po půl hodině hry se parádní "zidanovkou" ve středu hřiště prezentoval Lukáš Hejda.
29'
Kayamba se na pravé straně zbavil obránce, čímž měl před sebou dálnici. Následný centr ovšem neměl tolik potřebnou přesnost.
27'
Jan Kovařík přesným pasem přes celou šíři hřiště našel Pavla Buchu, ten z pokutového území svatyni Šimana přestřelil.
25'
Tasić raději zahrál do zámezí a domácí mohou pokračovat v trvalé tlaku.
24'
Parádní souhra plzeňského celku. Beauguel poslal míč do běhu Buchovi, ten se podíval, před ve vápně ještě přihrál Romanu Procházkovi, kterého Šiman včasným zákrokem vychytal.
24'
Kayamba se vzápětí prezentoval ostrým šlapákem proti Rumlovi. Baník bude rozehrávat.
22'
Joel Kayamba využil špatné hostující přihrávky a z levé strany orazítkoval vzdálenější tyč.
21'
Brankář Sváček si narazil s Pavlem Buchou a následně předal míč přesně na levou stranu, kde byl Adam Hloušek.
19'
A už je to o tři branky. JAN KOVAŘÍK obdržel výborný pas do běhu a křižnou střelou se prosadil přes padajícího gólmana. Výborná desetiminutovka plzeňského mužstva.
19'
Karel Hasil usahil nebezpečí před svou brankou. K míči se hnal Tomáš Hořava, ale díky výborné práci hostujícího stopera se k míči vůbec nedostal.
18'
Vstřelené branky nalily hráčům do žil novou krev a Baník se nemůže vůbec dostat k míči.
16'
Míč si na penaltový puntík postavil JEAN-DAVID BEAUGUEL a střelou k pravé tyči nedal brankáři šanci.
16'
Lukáš Hejda byl sražen v pokutovém území a je z toho penalta pro Plzeň!
13'
Plzeň se ujímá v zápase vedení. Jan Kovařík hlavou přiťukl míč Hlouškovi, jehož následný centr si do vlastní branky srazil hostující obránce Adam Čihák. Šťastná branka pro Viktorii.
11'
Kayamba z pravé strany cpal míč do vápna, tam ovšem bylo více zelených dresů a hosté mohli zůstat pro tentokrát v klidu.
10'
Ondřej Ruml zachytil pas Milana Havla a Sokolov může jít do rychlého brejku.
10'
Lukáš Hejda hledal na hrotu Beauguela, přihrávka se plzeňskému stoperu ale vůbec nepovedla.
9'
Stanislav Vávra si postavil míč dle svých představ, nicméně pak kulatý nesmysl poslal jen do náruče brankáře Sváčka.
8'
Milan Havel do protihráče ostrým skluzem a Baník má k dispozici volný přímý kop.
7'
Jan Kovařík přízemním centrem našel kopačku Beauguela, ten minul bránu.
6'
Jakubu Šimanovi, jenž má plzeňskou minulosti, se nepovedl odkop od branky a domácí budou vhazovat.
5'
Vzápětí Viktoria rozehrála druhý rohový kop, tentokrát byl Pavel Bucha přesnější. K míči se dostal Roman Procházka, ale z obtížné situace poslal míč nad bránu.
4'
Plzeň měla k dispozici první rohový kop. Pavel Bucha servíroval míč do šestnáctky, ale tam se k míči nikdo z plzeňských nedostal.
4'
Roman Hubník se snažil podél levé strany vysunout Jana Kovaříka, tomu ovšem míč utekl do zámezí. Začátek zápasu je z obou stran velmi opatrný.
2'
Hostující Adam Čihák se snažil dlouhým pasem oslovit pravé křídlo, avšak míč se dostal k Pavlu Buchovi, který hledá někoho ze svých spoluhráčů.
1'
Plzeň měla výkop, s míčem se hned seznámil i brankář Sváček, který přesným výkopem našel Milana Havla.
1'

FC Viktoria Plzeň: Sváček – Havel, Hejda, Hubník, Hloušek – Procházka, Bucha, Hořava – Kayamba, Beauguel, Kovařík.
Náhradníci: Mařík – Šulc, Svoboda, Žilák, Gabriel, Pihrt

FK Baník Sokolov: Šiman – Ruml, Čihák, Hasil, Tasić – Kovář, Kopřiva – Vávra, Tkadlec, Šmehyl – Kanghyun
Náhradníci: Tichota, Šulc, Fišer, Štursa, Hackl, Machuča, Manzia.
Krásné čtvrteční odpoledne z Plzně!

Srdečně vítám všechny fotbalové fanynky a fanoušky u textového přenosu z druhého přátelského zápasu plzeňské Viktorie. Dnes budeme společně sledovat utkání mezi FC Viktorí Plzeň a hostujícím FK Baník Sokolov.

Plzeň už pod novým trenérem Adrianem Guľou dvě utkání odehrála. V sobotu přijelo na západ Čech Ústí nad Labem. Domácí si během prvního poločasu vypracovali tříbrankový náskok. V tom druhém Viktoria přidala ještě jednu a branku a celkově vyhráli 4:1. Góly červenomodrých zaznamenaly Čermák, Kayamba, Mihálik a Alvir. Dnes od jedenácti hodin hrála Plzeň s jmenovkyní Viktorií Žižkov. Zápas skončil bezbrankovou remízou 0:0.

Dámy a pánové, pohodlně se usaďte a užijte si příjemné odpoledne s doprovodem našeho textového přenosu, tím vás provede Jakub Štěrba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.