Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians : Táborsko - 6. srpna 2020   11:00

Bohemians
Bohemians
10' Navrátil(vl.)  • 59' Novák
2:0
(1:0)
Táborsko
Táborsko
Bohemians
Kouba – Schumacher, Jindřišek, Nečas, Krch, Dostál, Vodháněl, Pokorný, Vacek, Bederka, Koubek
druhý poločas: 2. poločas: Kouba – Bartek, Köstl, Hůlka, Vondra – Novák, Hronek, Levin, květ – Keita, Puškáč.
Valeš – Vondra, Bartek, Levin, Hronek, Keita, Novák, Hašek, Květ, Vaníček, Köstl, Puškáč, Hůlka, Ugwu
Ulrich – Slavíček, Polena
Táborsko
Zadražil – Almeida, Navrátil, Penc, Havrda – Majka (46. Šplíchal), Boula, Schramhauser (46. Petr), Tolno (66. Plachý) – Kučera – Musiol (66.Vozihnoj)

Bohemians Praha – Táborsko 2:0 (1:0)
Branky: 10. vlastní Navrátil, 59. Novák (Bartek).Rozhodčí Ulrich – Slavíček, Polena. ŽK Boula (Táborsko).

Bohemians Praha 1905: 1. poločas: Kouba – Bederka, Krch, Pokorný – Dostál, Vacek, Jindřišek, Schumacher – Nečas, Vodháněl – Koubek. 2. poločas: Kouba – Bartek, Köstl, Hůlka, Vondra – Novák (70. Vaníček), Hronek (70. Hašek), Levin, Květ – Keita, Puškáč (70. Ugwu).

FC MAS Táborsko 1. poločas: Zadražil – Almeida, Navrátil, Penc, Havrda (60. Janošík)- Majka (46. Šplíchal), Boula (73. Toutou, 85. Icha), Schramhauser (46. Petr), Tolno (66. Plachý) – Kučera – Musiol (66. Vozihnoj).
Bohemians Praha 1905 vyhrává v tomto zápase 2:0.
90+0'
90'
Volný kop pro Táborsko v samotném závěru. Gólman vyboxoval míč na rohový kop.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém polčoase.
88'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, mnoho šancí momentálně k vidění není.
87'
Rychlá akce hostujícího celku byla zakončená střelou z bezprostřední blízkosti. Gólman si dokázal poradit, a tak dál drží čisté konto.
85'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Toutou, přichází Icha.
85'
Bohemians se nyní vrací k aktivní hře, a tak musí být obrana Táborska pozorná.
82'
Táborsko se pokoušelo probojovat na útočnou polovinu, ale pomohlo si faulem.
81'
Táborsko rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasát hry. Souboje o míč pak probíhaly na útočné polovině.
80'
Deset minut hry zbývá do konce, rozehrávat budou fotbalisté v zeleném rohový kop.
79'
Obrana Bohemians rozehrává od své branky.následně se dostali domácí ke střele, se kterou si brankář Táborska celkem snadno poradil.
77'
Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, mnoho šancí k vidění není.
75'
Aktivně hrající Táborsko vybojovalo rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
74'
Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí tým vede o dvě branky a celkem snadno si bez problémů hlídá své vedení.
73'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Boula, přichází Toutou.
70'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Novák, přichází Vaníček.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Hronek, přichází Hašek.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Puškáč, přichází Ugwu.
66'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Tolno, přichází Plachý.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Musiol, přichází Vozihnoj.
65'
Bohemians pokračují v aktivní hře a snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.
61'
Fotbalisté v zeleném diktují tempo hry, pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře.
60'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Havrda, přichází Janošík.
60'
Patnáct minut hry z druhého poločasu je pryč, zatím jsme v této části zápasu žádnou výraznější šanci neviděli.
59'
Bohemians právě vstřelili branku!
Aktivněji hrající Bohemians navyšují své vedení. Nyní se prosazuje VOJTĚCH NOVÁK. Jeho spoluhráč to zkoušel nůžkami, ale neuspěl. Míč z bezprostřední blízkosti do branky dostal až Novák.
58'
Domácí vybojovali autové vhazování, následně se míč dostal do pokutového území, ale rána byla zblokovaná.
55'
Faulu se dopustil tým Bohemians, a tak bude od své branky vykopávat brankář Táborska.
54'
Bohemians to zkoušeli středem, ale kolmá přihrávka do předbrankového prostoru nebyla přesná.
52'
Fotbalisté Táborska se nyní usadili na útočné polovině, kde se pokoušeli něco vymyslet. Modří se ale do střelecké pozice nedostali.
50'
Domácí se usadili na útočné polovině, ale do výraznější šance se nedostali.
49'
Souboje o míč probíhají zejména na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.
48'
Obrázek hry je hodně podobný, Bohemians mají převahu, hrají aktivně a pokouší se vypracovat si další šance.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem,
46'
45+0'
45'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
44'
Nyní se Táborsko prokombinovalo na útočnou polovinu, ale střílený centr před branku postrádal přesnost. Rozehrávat bude Kouba.
42'
Gólman Zadražil nyní podržel své spoluhráče, musel zasahovat proti střele z bezprostřední blízkosti.
40'
Táborský brankář Zadražil bude nyní vykopávat od své branky. To se dostáváme do finální fáze hry v prvním poločase.
40'
Obrovská šance Táborska. Jeden z hostujících hráčů se dostal sám před branku, ale trefil jen brankáře.
38'
Žlutou kartu dostává Boula (FC MAS Táborsko). Jeden z hráčů Táborska viděl žlutou kartu za faul na útočné polovině.
37'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Bohemians mají převahu, míč mají pod kontrolou, ale nemohou se propracovat do výraznějších šancí.
34'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hostující celek pobýval na polovině soupeře, ale do výraznější šance se propracovat nedokázal.
32'
Bohemians vybojovali vhazování na útočné polovině, o míč ale přišli, a tak může hrát Táborsko. Jeho rychlý pokus o brejk středem zastavila obrana.
31'
Půlhodina hry je pryč, sledujeme hru na polovině hrací plochy. mnoho šancí momentálně k vidění není.
29'
Zajímavý útočný výpad Bohemians překazilo postavení mimo hru. Vykopávat bude od své branky gólman Táborska.
28'
Hostující celek se po delší době propracoval do střelecké pozice, jeho rána končí nad brankou. Gólman Kouba zasahovat nemusel.
25'
Pražané se usadili před brankou, následoval pokus o zakončení z levé strany, ale míč končí vysoko nad brankou.
24'
Fotbalisté v zeleném hrají aktivně, mají převahu a pokouší se něco vymyslet na útočné polovině.
22'
Tým vedený jako domácí se před brankou dopustil útočného faulu, a tak budou rozehrávat fotbalisté Táborska od své banky.
20'
Dvacet minut hry je pryč, zatím jsme viděli jednu výraznější šanci Boemians a míč nakonec skončil v síti.
18'
Bohemians přečkali tlak soupeře a nyní už se zase pohybují na útočné polovině,kde se pokouší něco vymyslet.
17'
Táborsko rozehrává volný kop. Střílený centr se snesl před branku, ale nikdo z hráčů v modrém nedokázal tečovat.
16'
Ze střední vzdálenosti vypálilo Táborsko. Brankář Kouba byl pozorný a dokázal si se střelou poradit. Míč mířil k tyči.
15'
Hráči Bohemky zatlačili soupeře na jeho polovině, ale do střelecké pozice se hráči nedostali.
13'
Sledujeme souboje o míč na polovině hrací plochy. Mírnou převahu v soubojích mají fotbalisté Bohemians Praha, kteří po zásluze vecou.
10'
Domácí fotbalisté se dostávají do vedení. Po nepřehledné situaci před brankou si míč do vlastní branky srazil jeden z hráčů Táborska. Podle všeho to byl JAKUB NAVRÁTIL.
8'
Fotbalisté Bohemky hrají aktivně, usadili se na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Ale centr před branku byl nepovedený.
7'
Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.
5'
Další volný kop pro domácí tým. Centr se snesl před branku, ale obrana dokázala míč odhlavičkovat.
4'
Táborsko rozehrávalo volný kop, ale zakončení bylo hodně nepřesné. Brankář Bohemky nemusel zasahovat.
3'
Sledujeme klidný úvod zápasu.
1'
Táborsko hraje druhou ligu. V minulé nedohrané sezóně skončil tento tým na prvním místě s dvoubodvým náskokem na AC Sparta Praha B. V posledním přípravném zápase prohrálo Táborsko se Spartou 0:5.
Hned první srpnový víkend čeká Bohemians náročný program, během tří dnů sehrají dva zápasy. Nejprve hráli s Chrudimí, a dnes je čeká zápas proti Táborsku.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky českého fotbalu. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Bohemians Praha 1905 a FC MAS Táborsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.