Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Opava : Prostějov - 4. září 2020   11:00

0:2
(0:1)
Prostějov
Prostějov
10' Jurásek   • 46' Jurásek
Opava
Fendrich (46. Šrom) – Harazim, Žídek (63. Ščudla), Hrabina – Dordič (63. Darmovzal), Zavadil (46. Řezníček), Texl (63. Smékal), Pikul, Helešic (63. Vrána) – Holík (46. Mondek), Juřena.
Šrom – Řezníček, Vrána, Darmovzal, Jelínek, Mondek, Ščudla, Smékal
Prostějov
Mucha – Langer, Rolinc, Kopřiva, Zapletal

90+1'
88'
Krátce před koncem utkání měli dobrou možnost i domácí. Do odraženého balonu se z hranice vápna opřel z voleje Dominik Smékal, jehož pěkná rána byla těčována těsně vedle branky. Následovat bude rohový kop.
84'
Žlutou kartu dostává Matěj Hrabina (SFC Opava).
63'
Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Jan Žídek, přichází Adam Ščudla.
Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Matěj Helešic, přichází Jakub Vrána.
Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Jiří Texl, přichází Dominik Smékal.
Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Bojan Dordič, přichází Denis Darmovzal.
51'
Mohlo to být o tři branky! Jurásek udržel balon před vápnem a poté ho předal Matouškovi. Ten střelou z ostrého úhlu jen těsně minul levou tyčku.
46'
Prostějov právě vstřelil branku!
Domácí ztratili míč a Prostějovští odpověděli balonem za obranu. Tam se ho zmocnil DAVID JURÁSEK a pololobem překonal brankáře Šroma.
46'
Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Vilém Fendrich, přichází Vojtěch Šrom.
Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Lukáš Holík, přichází Karol Mondek.
Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Pavel Zavadil, přichází Jan Řezníček.
46'
45'
10'
Hosté jdou krátce po začátku utkání do vedení. Zmatků v opavské obraně dokonale využil DAVID JURÁSEK.
1'

SFC Opava: Fendrich – Harazim, Žídek, Hrabina – Dordič, Zavadil, Texl, Pikul, Helešic – Holík, Juřena.
Náhradníci: Šrom – Řezníček, Vrána, Darmovzal, Jelínek, Mondek, Ščudla, Smékal

1. SK Prostějov: Bréda – Bala, Omale, Matoušek, Zikl, Šteigl, Bialek, Machynek, Spáčil, Sečkář, Jurásek
Náhradníci: Mucha – Langer, Rolinc, Kopřiva, Zapletal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.