Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Chrudim - 12. ledna 2022   11:00

Sparta
Sparta
35' Hložek  • 39' Čvančara  • 48' Karabec  • 65' Pulkrab  • 86' Patrák
5:0
(2:0)
Chrudim
Chrudim
Sparta
1. poločas Heča (31. Nita) – Wiesner, Čelůstka, Pavelka, Polidar – Pešek (31. Minčev), Sáček, Dočkal, Hložek, Laco Krejčí (31. Haraslín) – Čvančara
2. poločas Nita (60. Holec) – Gabriel, Panák, Vitík, Suchomel – Minčev (60. Patrák), LK37, Karabec, Haraslín (60. Ryneš) – Sejk, Pulkrab
Chrudim
1. poločas Tůma – Kesner, Fišl, Šejvl, Řezníček – Tkadlec – Čáp, Průcha, Juliš – Breda – Surmaj
2. poločas Kotek – Kesner, Fišl, Drahoš, Řezníček – Tkadlec – Šplíchal – Průcha, Vrána – Rybička – Firbacher

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a přejí hezký zbytek dne.
Je konec! Sparta zvládla přípravný zápas proti Chrudimi, potvrdila roli favorita a s chutí si zastřílela. Hráči z Letné byli po celý zápas lepší, celému zápasu dominovali a po zástluze vyhráli. Navíc si mohli dovolit takový luxus, že v zápase nasadili pět svých brankářů. Tři nastoupili za Spartu, dva dorostenci pak pomohli Chrudimi, která před zápasem měla na této pozici právě personální problémy.
90'
88'
Chrudimští to ještě zkouší, aby aspoň zkorigovali skore. Sparťanská obrana ale dobře brání a nepouští je do zakončení.
86'
Sparta právě vstřelila branku!
Sparťané to v závěru zápasu ještě jednou zvládli. Na přesný centr z levé strany si v pokutovém území hlavou naskočil VOJTA PATRÁK, který hlavou překonal Kotka v chrudimské bráně.
84'
Vrána se dopustil útočného faulu právě vůči Suchomelovi.
83'
Domácí hráči Sparty to ještě v závěru zkouší znovu postupným útokem.
82'
Sledujeme teď klidnější pasáž hry, bez nějaké té větší šance na jedné či druhé straně.
79'
Centr Karabce do pokutového území našel pouze obránce Chrudimi.
77'
Pulkrab v v další šanci a opět nepřesné zakončení.
74'
Pulkrab mohl přidat další branku. Ale Kotek dobře vyběhl a zmenšil úhel. Nakonec došlo k souboji, po kterém se míč jako poslední dotknul Pulkrab, od kterého se míč dostal mimo branku. Nebude to tak ani roh a čeká nás rozehrávka Kotka.
73'
K vidění jsou teď nepřesnosti na obou stranách.
70'
Chrudimský pokus o kombinaci skončil míčem v autu. Sparťané tak budou znovu zkoušet něco vymyslet.
67'
Chrudimští budou zahrávat rohový kop.
65'
Spartě vyšla další rychlá akce, kdy po skvělé přihrávce z pravé strany do pokutového území se prosazuje MATĚJ PULKRAB.
64'
Hra se nám teď mírně uklidnila, hraje se nám převážně ve středu hřiště.
62'
Sparťané teď rozehráli dva rohové kopy, ale ani z jednoho nedokázali zakončit přesně.
61'
Hlavička Krejčího našla připraveného brankáře Kotka. Mimochodem oba dva na podzim odehráli několik společných zápasů ve sparťanském béčku.
60'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Nita, přichází Holec.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází MInčev, přichází Patrák.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Haraslín, přichází Ryneš.
59'
Haraslín teď nebezpečně protáhl Kotka v bráně Chrudimi. Zaskakují brankář Sparty v dresu Chrudimi nádherným skokem dokázal míč zlikvidovat.
58'
Ladislav Krejčí si naskakoval na centrovaný míč. Sparťanský hráč ale nedokázal zakončit.
57'
Zakončení Karabce bylo zblokováno na další rohový kop.
54'
K vidění jsou teď nepřesnosti v zakončení na obou stranách.
52'
Sparťané znovu to zkouší postupným útokem na polovině Chrudimi.
49'
Michal Vrána mohl z ojedinělé akce skorovat. Ale Chrudimský hráč nedokázal míč poslat přesně mezi tři tyče!
48'
Sparta do druhého poločasu vstoupila dobře, když se dokázal prosadit ADAM KARABEC s pomocí nechtěné teče před brankou od hostujícího Petra Drahoše.
46'
Do druhé půle za Chrudim nakonec nastoupí další sparťanský brankář – Kotek.
46'
Sestava Sparty pro druhý poločas:
Nita – Gabriel, Panák, Vitík, Suchomel – Minčev, LK37, Karabec, Haraslín – Sejk, Pulkrab
46'
Sestava Chrudimi pro druhý poločas: Kotek– Kesner, Fišl, Drahoš, Řezníček – Tkadlec – Šplíchal – Průcha, Vrána – Rybička – Firbacher
Skončil nám první poločas, který dopadl lépe pro Spartu. Ta po celý zápas dominiovala, ale většina jejich pokusů skončila na výborně chytajícím zaskakujícím brankáři Tůmovi. Toho Sparta před zápasem půjčila právě Chrudimi. Překonat ho dokázali domácí jen dvakrát a to nejprve Hložkem a posléze Čvančarou. Ten tak hned v prvním zápase za Spartu přidal svůj první gól.
45+1'
45+1'
Roh pro Spartu.
45'
Čáp se přesunul na rozehrání rohového kopu. Centrovaný míč nikoho z hráčů v šedých dresech nenašel.
45'
Čáp teď rozehrál standardní situaci z levé strany. Centr do vápna Čelůstka poslal na rohový kop.
43'
Tůma si dost říká o angažmá v Chrudimi! Sparťanské útoky dnes likviduje ve velkém.
42'
Sparťané i nadále jsou hodně aktivní a kombinují před brankou Tůmy.
39'
Další povedená přihrávka Hložka za obranu, z které Sparta podruhé v zápase se prosazuje. Pátý souboj mezi Tůmou a TOMÁŠEM ČVANČAROU už dopadl lépě pro pro nováčka v útoku Sparty, který umístěným zakončím dokázal zamířit k tyči a vstřelil tak svůj první gól za svého nového zaměstnavatele.
36'
Sparťané jsou i nadále hodně aktivní.
35'
Nyní už to domácím vyšlo. První střelcem Sparty v roce 2022 se stal ADAM HLOŽEK, který dostal ideální přihrávku od Dočkala za obranu Chrudimi a přízemní střelou na bližší tyč překonal výborného brankáře Tůmu.
33'
Souboj Wiesnera proti Kesnerovi ve vápně skončil míčem v autě. Rozhodčí střet rameno na rameno pustili. Nita bude rozehrávat od své brány.
32'
Pavelkovi teď rozhodčí odpískali útočný faul.
31'
Začala nám běžet pomyslná druhá třetina tohoto zápasu a začala nám tam kde ta druhá skončila sparťanským tlakem na polovině soupeře.
31'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Heča, přichází Nita.
30'
Peškova přihrávka z pravé strany na Holožka byla nepřesná. K míči se tak dostali hosté.
29'
Monentálně teď sledujeme takovou nakopávanou ve středu hřiště.
28'
Hložek zkoušel vyslat Krejčího do průniku. Přihrávka měla oči, i nápad. Obojí ale přečetla obrana Chrudimi.
26'
Pavelka vyslal nebezpečnou střelu z dálky na Tůmu. Poslal ho ale do míst, kde stál připravený brankář Tůma.
26'
Sparťané to opět zkouší postupným útokem na polovině soupeře.
25'
23'
To nic nemění na tom, že Sparta pokračuje dál ve své kombinační hře.
22'
Dočkalovi míč z rohového kopu sjel z nohy a poslal ho místo do vápna úplně mimo hřiště.
22'
Sparta bude zahrávat další rohový kop.
22'
Sparta je teď hodně aktivní.
21'
Další centr Peška z pravé strany, které hledal Čvančaru. Sparťanský hráč se k míči tentokráte nedostal.
21'
Příběh Čvančara – Tůma má své další pokračování. Sparťanský hráč dostal ideální přihrávku, kterou zkoušel zakončovat hlavou. Míč ale mezi tři tyče tentokráte neposlal.
20'
Hložek teď předvedl svou kličkovanou v pokutovém území, přihrál na pravou stranu na Peška, který centroval do vápna. Tam ale našel pouze obránce Chrudimi.
18'
Čáp zkoušel překvapit Heču z úhlu, ale poslal míč místo na zadní tyč k rohovému praporku.
18'
Sparťané jsou dál aktivnější a kombinují s míčem před brankou soupeře.
16'
Čvančara – Tůma 0:3. Sparťanský hráč se opět dostal do zakončení, když se uvolnil kolem Kesnera, zkusil přízemní střelu, z které ale trefil pouze nohu výborného brankáře Tůmy.
16'
Surmaj měl dost prostoru na levé straně hřiště, potáhl si míč k bráně a z míst na hranici levé strany pokutového území nedokázal vůbec zakončit.
15'
Polidar je v pořádku a je zpět na hřišti.
14'
Breda dostal ideální přihrávku na střed pokutového území. Chrudimský hráč ale míč nezpracoval a poslal ho do míst, které jsou vysoko nad domácí brankou.
13'
Hra nám pokračuje, Sparta zatím hraje v deseti.
12'
Polidar zůstal po hlavičce se soupeřem trochu otřesen a je ošetřován.
11'
Čvančara opět v zakončení, ale jeho hlavičku Tůma dokázal vytáhnout.
10'
Krejčí rozehrál roh z levé strany na krátko.
10'
Průnik Polidara byl zblokovaný na další rohový kop.
9'
Sparťané znovu uzavřeli soupeře na jejich polovině.
8'
Začala nám běžete osmá minuta tohoto přípravného utkání. Kromě jednoho zakončení Čvančary jsme zatím žádnou větší šanci na Strahově neviděli.
7'
Míč zapadl na zadní tyč, kde byl Čvančara. Ten to napálil z první pouze do připraveného brankáře soupeře.
7'
Čvančara vybojoval rohový kop pro Spartu.
6'
Více aktivnější jsou zatím Sparťané, kteří mají míč častěji na svých kopačkách.
6'
Sparťané jsou znovu u balónu a opět to zkouší kombinačně se dostat přes dobrou obranu soupeře.
5'
Wiesner stihl míč na hrací ploše, zkoušel odcentrovat z pravé strany. V pokutovém území našel ale pouze obránce v šedých dresech.
5'
Sparťané to teď znovu zkouší dopředu postupným útokem.
4'
Dočkal hledal v pokutovém území spoluhráče hlavičkou. Našel tam pouze obránce soupeře.
3'
Kesnerovi teď rozhodčí odpískali šlapák, míč pro Spartu.
2'
Začátek zápasu se nám odehrává převážně ve středu hřiště, k vidění jsou nepřesnosti.
1'
Chrudim rozehrála první poločas. Nastupuje do utkání v šedých dresech. Sparta má svou klasickou rudou kombinaci.
1'
Chrudim měla před zápasem problémy s brankáři, do zápasu za ni tak naskočí devatenáctiletý brankář Sparty Tůma!
1'

AC Sparta Praha: Heča – Wiesner, Čelůstka, Pavelka, Polidar – Pešek, Sáček, Dočkal, Hložek, Laco Krejčí – Čvančara

MFK Chrudim: Tůma – Kesner, Fišl, Šejvl, Řezníček – Tkadlec – Čáp, Průcha, Juliš – Breda – Surmaj.
Pro Spartu tohle bude první zápas v přípravě před novou sezónou, to Chrudim už má za sebou jeden zápas a to s překvapivým výsledekm, když porazila 1:0 Liberec.
Hezký den všem fanouškům fotbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z přípravného zápasu před startem jarní fotbalové sezóny. V našem online přenosu vám přiblížíme zápas mezi AC Sparta Praha a MFK Chrudim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.