Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Girona : Villarreal - 22. ledna 2020   21:00

Girona
Girona
0:3
(0:0)
Villarreal
Villarreal
54' Mori   • 70' Cazorla   • 72' Chukwueze
Girona
Juan Carlos – Calavera, Ramalho, Alcalá, Bigas Vargas – Granell (C), Diamanka (57. Coris), Jozabed (81. Gumbau) – Brandon (75. Carlos Martínez), Gual, Gallar Falguera.
Municipal de Montilivi, Girona
Villarreal
Andrés – Rubén Peña, Funes Mori, Torres (76. Niño), Quintillá – Morlanes (64. Iborra) – Ontiveros Parra (55. Chukwueze), Anguissa, Cazorla (C), Gomez – Bacca.

Fotbalisté Villarrealu potvrdili roli mírného favorita, když dokázali vyhrát na hřišti Girony a postoupili do pátého kola španělského poháru Copa del Rey. O osudu utkání krátce po přestávce rozhodl Ramiro Funes Mori, po kterém se prosadili Santi Cazorla a střídající Samuel Chukwueze, který předvedl úžasnou individuální akci. Konečný výsledek střetnutí. Girona FC 0 Villarreal CF 3.
90+3'
90'
Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 3 minuty.
89'
Gerard Gumbau fauloval u levé postranní čáry a hlavní rozhodčí si ho rychle našel, aby mu udělil žlutou kartu.
88'
Carlos Martínez hlavičkoval po centru z levého křídla k levé tyči brány, jenže Andrés předvedl senzační zákrok a následná dorážka Girony byla zablokována! Domácím dnes zkrátka není přáno.
87'
Marc Gual byl sražen v blízkosti šestnáctky Villarrealu k zemi a následoval volný přímý kop, jenže domácí napálili pouze zeď a Andrés mohl zůstat v bráně hostí klidný.
86'
André-Frank Zambo Anguissa se snažil vybojovat míč na ose hřiště v blízkosti šestnáctky soupeře, jenže to přehnal s důrazem a fauloval. Hra byla přerušena.
84'
Fotbalisté Villarrealu fantasticky napadali rozehrávku Girony a Santi Cazorla se dostal na pravém křídle k přízemnímu centru, žádného spoluhráče ale nenašel.
83'
Villarreal vede nad Gironou rozdílem třídy a na bránu domácího týmu se žene jeden útok za druhým. Jedinou otázkou zůstává, kolik dnes padne gólů.
81'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Sánchez Ruiz Jozabed, přichází Gerard Gumbau.
79'
Villarreal měl na pravé straně hřiště výhodu rohového kopu a na přední tyč přilétl ostrý centr, domácí hráči ho ovšem dokázali hlavou odvrátit a přečkali další útok.
76'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Pau Francisco Torres, přichází Fernando Niño.
75'
Samuel Chukwueze vypálil levačkou na hranici šestnáctky a jeho rána mířila pod horní tyč, Martinez Corral Juan Carlos ji ale vytáhl nad!
75'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Thomas Brandon, přichází Carlos Martínez.
72'
Villarreal právě vstřelil branku!
Střídající SAMUEL CHUKWUEZE předvedl úžasnou individuální akci, když na pravém křídle pronikl do šestnáctky, povodil si trojici protihráčů a přízemní střelou z blízkosti zamířil k přední tyči!
70'
Kapitán SANTI CAZORLA se ocitl na levé straně šestnáctky ve slibné šanci, zachoval se ovšem nesobecky a přihrával před bránu, míč se k němu ale odrazil zpět, a tak ho technickou přízemní střelou bez přípravy poslal ke vzdálenější tyči!
69'
Střídající Samuel Chukwueze vypálil zpoza šestnáctky a Martinez Corral Juan Carlos předvedl nepřesvědčivý zákrok, nakonec ale míč zastavil a následně rozehrál.
67'
Xavier Quintillá dostal dodatečně žlutou kartu poté, co fauloval před rychlým protiútokem fotbalistů Girony.
66'
Domácí Girona mohla vyrovnat po střele z levé strany šestnáctky, jenže přízemní střela z úhlu zamířila pouze do náruče Andrése, který na přední tyči snadno zasáhl.
65'
Domácí kapitán Alex Granell dnes nastoupil v dresu Girony ke svému 211. zápasu. Gratulace!
64'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manuel Morlanes, přichází Vicente Iborra.
60'
Alejandro Gallar Falguera mohl využít patičky jednoho ze svých spoluhráčů, jeho střela zpoza šestnáctky teď ale minula vzdálenější levý horní roh brány Villarrealu.
57'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Pape Diamanka, přichází Sebastián Coris.
57'
Santi Cazorla mohl nyní skórovat po nádherné kombinační akci na levé straně šestnáctky, když přízemní střelou mířil ke vzdálenější pravé tyči, Martinez Corral Juan Carlos šel ale rychle k zemi a levou rukou míč skvěle vytáhl na rohový kop!
55'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Javier Ontiveros Parra, přichází Samuel Chukwueze.
54'
RAMIRO FUNES MORI nyní využil prodlouženého centru Santiho Cazorly z rohového kopu, když hlavou z blízkosti zamířil o levou tyč do brány!
51'
David Bigas Vargas a Rubén Peña se začali postrkovat a rozhodčí je oba dva odměnil žlutou kartou. Kompromis.
51'
Girona centr z rohového kopu bez problému odvrátila a poté na levé straně hřiště vystřelila zpoza šestnáctky, Andrés byl ale na přední tyči brány včas. Stále 0:0.
50'
Javier Ontiveros Parra poté mohl skórovat po pěkné kombinační akci Villarrealu na pravé straně šestnáctky, jeho přízemní střela ale byla sražena na rohový kop.
48'
Girona na levé straně hřiště rozehrála rohový kop nakrátko a po následném centru na přední tyči hlavičkoval těsně nad bránu Pedro Alcalá!
47'
Martinez Corral Juan Carlos nedokázal zachytit sražený míč po střele Villarrealu a hosté se zadarmo dostali k rohovému kopu, přízemní centr byl vzápětí odvrácen.
46'
Girona během úvodních pětačtyřiceti minut udržela Villarreal na uzdě a jsme zvědaví, zda v dobrém výkonu bude pokračovat i po přestávce nebo dnes prohraje.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:01.
Úvodní poločas dnešního zápasu Copa del Rey nabídl velice vyrovnaný průběh, i když územní převahu měli fotbalisté Villarrealu a krátce před přestávkou mohli jít do vedení, jenže hostující záložník André-Frank Zambo Anguissa pak hlavičkoval po rohovém kopu těsně nad. Skóre po prvním poločase. Girona FC 0 Villarreal CF 0.
45+1'
45'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
44'
Carlos Bacca si nabíhal na přední tyči na přízemní centr z levé strany šestnáctky, i kdyby ovšem dokázal ve skluzu skórovat, proti Villarrealu se poté pískal ofsajd.
42'
Domácí kapitán je během posledních okamžiků zápasu hodně aktivní a nyní vypálil v blízkosti šestnáctky, jeho střela ovšem těsně minula pravý horní roh brány hostí.
40'
Alex Granell na pravé straně hřiště nyní vypálil zpoza šestnáctky a jeho přízemní střela mířila k přední tyči, hostující brankář Andrés u ní byl ovšem snadno včas.
39'
Rubén Peña se snažil prosadit na pravém křídle a po souboji s protihráčem upadl, faul se ovšem na jeho osobu nepískal a následoval odkop od domácí brány.
37'
Santi Cazorla teď na levé straně hřiště rozehrál rohový kop a André-Frank Zambo Anguissa po jeho centru poté hlavičkoval těsně nad bránu!
35'
Girona má nyní velký problém s tím, aby se vůbec dostala přes půlící čáru, a Villarreal stále pokračuje v dobývání domácí brány Girony, která dobře brání.
33'
Oba týmy se střetly v loňské sezóně dvakrát a oba dva zápasy skončily těsným výsledkem 1:0. Nejprve těsně vyhrála Girona a poté Villarreal. Ani dnes to na hody nevypadá. Po více než půlhodině je to stále bez gólu.
32'
Villarreal je směrem dopředu o něco aktivnější, jenže jeho kombinačním akcím schází přímočarost. Fotbalisté Girony se bez problému dokáží vracet za míč a bránit.
31'
Santi Cazorla si teď naběhl uprostřed šestnáctky na pěknou zpětnou přihrávku z pravé strany, jenže jeho přízemní střela bez přípravy minula bližší pravou tyč.
27'
Útočník Carlos Bacca chtěl po centru z rohového kopu hlavičkovat k levé tyči, jenže jeho pokus neprošel a na konci rychlého protiútoku Girony byl odpískán ofsajd.
26'
Alejandro Gallar Falguera si rychle zpracoval míč na ose hřiště a zpoza šestnáctky napřáhl k přízemní střele, která zamířila přímo do rukavic brankáře Andrése.
25'
Villarreal odvrátil centr z rohového kopu a okamžitě vyrazil do protiútoku, přízemní střela Carlose Baccy ale zamířila přímo do rukavic domácího brankáře Girony.
24'
Alejandro Gallar Falguera si naběhl na přední tyči na pěkný přízemní centr z pravého křídla a poté chtěl poslat míč před bránu, hosté ho ale odvrátili na roh.
22'
Villarreal se po několikáté v zápase dostal k centru na levém křídle a opět nebyl špatný, jenže na přední tyči byl připravený Pedro Alcalá, který ho hlavou odvrátil.
21'
Ze zápasu uběhlo úvodních dvacet minut a zatím jsme byli svědky pouze jedné střely na bránu, když v úvodu zápasu hlavičkoval do náruče brankáře Carlos Bacca.
20'
Villarreal na levém křídle rozjel krásnou kombinační akci a Santi Cazorla se pokusil vypálit zpoza šestnáctky, střela bývalého hráče Arsenalu ale byla zablokována.
19'
Carlos Bacca si nabíhal uprostřed šestnáctky na další pěkný centr z levého křídla, tentokrát ho ale těsně před ním dokázal na přední tyči odvrátit Pedro Alcalá.
17'
Rubén Peña se dostal na pravé straně šestnáctky k odraženému míči a okamžitě ho chtěl poslat před bránu, jeho diagonální centr byl ale hodně nepřesný.
16'
Alejandro Gallar Falguera si navedl míč z pravého křídla na osu hřiště a zpoza šestnáctky pak napřáhl k prudké střele levačkou, která zamířila vysoko nad bránu hostí.
15'
Villarreal předvedl pěknou a dlouhou kombinační akci, na jejímž konci roztáhl hru doprava, následný přízemní centr Rubéna Peñi z pravého křídla byl ale zablokován.
13'
Carlos Bacca prokázal obrovskou bojovnost, když se v blízkosti šestnáctky domácího týmu snažil rychle získat ztracený míč zpět, pomohl si ovšem útočným faulem.
11'
Pedro Alcalá si naběhl na vzdálenější pravé tyči na vysoký diagonální pas ze standardní situace a jeho následná hlavička zamířila vysoko nad bránu hostí.
10'
Thomas Brandon na levém křídle fantasticky vybojoval míč pro Alexe Granella, který byl vzápětí faulován, a Girona tedy měla k dispozici první standardní situaci.
8'
Javier Ontiveros Parra si zpracoval míč na ose hřiště a zpoza šestnáctky napřáhl k přízemní střele, která byla nepřesná a minula levou tyč domácí brány Girony.
5'
Carlos Bacca se dostal k hlavičce po nádherném centru z levé strany, jenže hlavičkoval pouze doprostřed brány a Martinez Corral Juan Carlos snadno zakročil.
4'
Girona odpověděla akcí taženou po levém křídle a do šestnáctky z ostrého úhlu nyní poslala nebezpečnou zpětnou přihrávku, fotbalisté Villarrealu ji ale přečetli.
2'
Villarreal podnikl první nebezpečnou akci, jenže na jejím konci byla nepřesná kolmá přihrávka a domácí brankář Martinez Corral Juan Carlos mohl rozehrávat.
1'

Girona FC: Juan Carlos – Calavera, Ramalho, Alcalá, Bigas Vargas – Granell (C), Diamanka, Jozabed – Brandon, Gual, Gallar Falguera.
Náhradníci: Aurelio – Gumbau, Juanpe, García, Aurelio, Mojica, Coris, Carlos. Trenér: Jose Martí.

Villarreal CF: Andrés – Rubén Peña, Funes Mori, Torres, Quintillá – Morlanes – Ontiveros Parra, Anguissa, Cazorla (C), Gomez – Bacca.
Náhradníci: Barbosa – Mario, Iborra, Chukwueze, Trigueros, Moreno, Niño. Trenér: Javi Calleja.

Rozhodčí: Guillermo Cuadra. Asistenti: Teodoro Sobrino, Juan López. Čtvrtý rozhodčí: Javier Moreno.
Vzájemné zápasy

Oba týmy se střetly v loňské sezóně dvakrát a z vítězství se vždy radoval tým hostí, shodou okolností po výsledku 1:0. Nejprve Girona a poté Villarreal.
Villarreal CF

Fanoušci Villarrealu CF prožívají velice krušné dny, když jejich tým o víkendu nestačil na Espanyol a na začátku nového týdne navíc klub opustil kamerunský útočník Karl Toko Ekambi, který odešel na hostování do týmu Lyonu. Villarreal prohrál po sérii pěti vítězství a bude usilovat o návrat na vítěznou dráhu. Dokáže vyhrát?
Girona FC

Fotbalisté Girony budou vstupovat do střetnutí proti Villarrealu s dvěma výhrami v řadě poté, co na těsnou výhru v prvním kole Copa del Rey proti Linares navázali v ligovém střetnutí s Cartagenou. Girona se představí venku již počtvrté za sebou a poslední dva venkovní zápasy vyhrála. Tentokrát ji čeká ostrý a náročný test.
Villarreal se představí ve středu večer v Gironě, kde ho čeká zápas španělského poháru Copa del Rey. Hosté se budou muset obejít jednoho z hráčů, kterého měli fanoušci velice rádi, a budou se snažit odčinit ligovou porážku s Espanyolem. Girona vyhrála dvakrát v řadě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.