Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Mirandés : Villarreal - 5. února 2020   21:00

Mirandés
Mirandés
17' Aias  • 45+3' Merquelanz  • 59' Onainda  • 90+2' Sánchez
4:2
(2:1)
Villarreal
Villarreal
33' Ontiveros   • 56' Cazorla
Mirandés
Limones – González, Onaindia, Sergi, Franquesa (85. Kijera) – Malsa, Sánchez – Rey, Peňa (68. Guridi), Merquelanz – Aias (80. Marcos)
Barco, Guridi, Kijera, Marcos, Muňoz, Raul, Vicente
De Burgos – Díaz, Nuňez
Estadio Municipal de Anduva
Villarreal
Fernández – Gaspar, Mori, Chakla (46. Peňa), Quintilla – Chukwueze (65. Alcácer), Zambo (72. Gomez), Iborra, Cazorla, Ontiveros – Moreno
Alcácer, Bacca, Barbosa, Gomez, Nino, Pena, Trigueros

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:11.
Je konec! CD Mirandés předvedlo další heroický výkon a postupuje do semifinále Copa del Rey! Villarreal sice vlétl do utkání hodně aktivně, ale hosté si nedokázali vypracovat vyloženou možnost. Naopak domácí celek uspěl hned z první šance, kterou proměnil Matheus Aias! Villarreal ale dokázal vyrovnat, když se z přímého kopu prosadil Javier Ontiveros! V závěru prvního poločasu ale sudí po prohlédnutí videa odpískal penaltu pro domácí, kterou s přehledem proměnil Martín Merquelanz! Krátce po změně stran zahrával penaltu také hostující celek a Santi Cazorla vyrovnal. O dvě minuty později ale vrátil domácím vedení Onainda. Hosté v závěru utkání otevřeli hru a vrhli všechny síly do útoku. Domácí v nastavení využili prostor a z brejku napsal gólovou tečku Sánchez.
90+4'
90+2'
Mirandés právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Domácí celek v nastaveném čase rozhoduje o svém postupu! Domácí se dostali do brejku, ve kterém postupovali ve dvou proti gólmanovi. Přihrávku před prázdnou branku nakonec dostal ANTONIO SÁNCHEZ a bez problémů zakončil do sítě!
90+2'
Domácí celek už se hlavně snaží sbírat cenné vteřinky k dobru. Hráči Mirandése udrželi míč na polovině soupeře a vybojovali další minutku.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Paco Alcácer neustál souboj v pokutovém území, jenže domácí obránce trefil míč a penalta se v tomto případě pískat nebude. Villarreal bude jen vhazovat.
89'
Gaspar dalším centrem našel Iborru, jenže ten musel pálit v krkolomné pozici a Limones si připsal snadný zákrok. Domácí brankář nebude s rozehrávkou spěchat.
88'
Znovu byl v hlavní roli Mario Gaspar, který tentokrát oslovil Cazorlu, jenže i s jeho dloubákem do velkého vápna si obrana domácího mužstva věděla rady.
87'
Villarreal už se usadil na polovině domácího celku. Gaspar odcentroval z pravé strany do velkého vápna, ale domácí obrana byla opět připravená.
86'
Domácí celek se hnal do zajímavého brejku, jenže v předfinální fázi teď trošičku vázla dohoda. Domácí mužstvo se možná připravilo o šanci definitivně rozhodnout.
85'
Střídání v týmu CD Mirandés: ze hřiště odchází Franquesa, přichází Kijera.
84'
Gerard Moreno se dostal do zakončení zpoza hranice pokutového území a jeho technický pokus jen těsně minul vzdálenější tyčku domácí svatyně!
83'
Ontiveros centroval z levé strany do pokutového území, ale znovu našel jen prvního domácího obránce. Mirandés zatím nepouští Villarreal do velkých šancí.
82'
Střídající Marcos napadal rozehrávku soupeře v blízkosti pokutového území. Fotbalisté domácího celku znovu vyhecovali zaplněný stadion k až euforickému skandování.
81'
Domácí celek znovu udržel míč na polovině Villarrealu a nasbíral další cenné vteřinky k dobru. Hostující celek už začíná působit poněkud frustrovaně.
80'
Střídání v týmu CD Mirandés: ze hřiště odchází Aias, přichází Marcos.
79'
Také Santi Cazorla si za svůj nedovolený zákrok vysloužil žlutou kartu.
78'
Santi Cazorla tentokrát poslal od rohového praporku na přední tyč, kde kralovali domácí zadáci. Mirandés se pomalu ale jistě postupnými krůčky blíží do semifinále.
77'
Domácí brankář Limones si poradil s Iborrovou hlavičkou z dobré pozice a konečky prstů raději přizvedl míč nad břevno na další rohový kop.
76'
Limones vystartoval z branky na malé vápno a před dobíhajícím Alcácerem vyboxoval míč mimo pokutového území. Hosté pak vybojovali alespoň rohový kop.
75'
Domácí celek zahrával další přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde zasáhla obrana Villarrealu.
73'
Villarreal se usadil na polovině domácího celku, jenže hráči ve žlutém si velmi obtížně hledají cestičku do pokutového území.
72'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Zambo, přichází Gomez.
71'
Gerard Moreno se prohnal za prudkou pobídkou do pokutového území a zakončil levou nohou. Jeho pokus rozvlnil jen boční síť.
70'
Paco Alcácer si naběhl na vysoký nákop na polovinu soupeře, jenže v hlavičkovém souboji s urostlým stoperem neměl šanci a přišel o balón.
69'
Cazorla dostal prudkou přihrávku na pravou stranu, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil do zámezí. Domácí celek bude vhazovat.
68'
Střídání v týmu CD Mirandés: ze hřiště odchází Peňa, přichází Guridi.
67'
Ani po dalším rohovém kopu se nikdo v dresu Villarrealu nedostal do zakončení. Míč přiletěl jen do míst, kde hlídkoval Alvaro Rey.
66'
Hostující brankář nakopl míč na polovinu domácího Mirandés, jenže centr z levé strany si domácí obrana bez problémů pohlídala. Bude z toho jen další roh.
65'
Střídání v týmu CD Mirandés: ze hřiště odchází Chukwueze, přichází Alcacer.
64'
Santi Cazorla si počkal na zpětnou přihrávku na hranici pokutového území, odkud pohotově zakončil pravačkou, ale jeho pokus skončil kousek nad břevnem.
63'
Pro domácí celek se rýsovala další zajímavá šance! Na malé vápno přiletěla prudká přihrávka z pravé strany, ale hostující stoper balón vypíchl špičkou kopačky.
62'
Matheus spěchal za přihrávkou na hranici pokutového území, ale Iborra byl u míče o krok dříve a dokázal jej odkopnout mimo nebezpečný prostor.
61'
Domácích fotbalistů je najednou znovu plný trávník. Hráči Mirandése se usadili na polovině soupeře a hledají si cestičku do pokutového území.
59'
Neskutečný příběh druholigového celku nadále pokračuje! Mirandés totiž přidává třetí branku a znovu vede! Na přetažený centr z přímého kopu si naběhl ODEI ONAINDA, který na dlouhou nohu překonal brankáře!
58'
Mirandés se po obdržení druhé branky usadilo na polovině Villarrealu a Alvaro Rey si vybojoval faul na svou osobu. Domácí budou zahrávat přímý kop.
56'
Villarreal právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! K exekuci pokutového kopu se postavil SANTI CAZORLA, který zvolil prudkou střelu do protipohybu brankáře a rozvlnil síť!
55'
Jenže přichází komplikace! Také domácí obránce zahrál ve skluzu rukou a sudí odpískal pokutový kop!
55'
Ontiveros znovu kouzlil na levém křídle, jenže tentokrát si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku. Domácí celek přestál nástup do druhého poločasu.
54'
Ontiveros znovu zlobil domácí obránce na levé straně, jenže jeho průniková pobídka skončila u prvního obránce v červeném dresu Mirandése.
53'
Další žlutá karta na straně hostujícího celku. Za stažení soupeře na trávník dostává trest Mario Gaspar.
52'
Matheus dostal přihrávku na hranici pokutového území, jenže si balón dlouho rovnal na pravačku a místo střely zvolil nepřesnou přihrávku.
51'
Domácí obrana zatím pokračuje ve vynikajícím výkonu. Peňa se hnal po pravém křídle dopředu, ale důrazný stoper v červeném před ním odpálil míč na tribunu.
50'
Ontiveros si z levé strany navedl míč do středu hrací plochy, odkud zakončil pravačkou, jenže míč se mu svezl po kopačce a prolétl kolem zadní tyče.
49'
Matheus se hnal na polovinu hostujícího celku, jenže v souboji s hostujícím obráncem si pomohl nedovoleným zákrokem a rozhodčí mu faul odpískal.
48'
Santi Cazorla dostal přihrávku na levou stranu, jenže jeho průniková přihrávka skončila na hranici velkého vápna. Domácí zadáci stáli dobře postavení.
47'
Villarreal se hned v úvodu druhého poločasu tlačí do zakončení. Střídající Peňa odcentroval z levé strany na malé vápno, ale domácí obrana opět zasáhla.
46'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Chakla, přichází Peňa.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka přinesla hodně překvapivý vývoj! Villarreal sice vlétl do utkání hodně aktivně, ale hosté si nedokázali vypracovat vyloženou možnost. Naopak domácí celek uspěl hned z první šance, kterou proměnil Matheus Aias! Villarreal ale dokázal vyrovnat, když se z přímého kopu prosadil Javier Ontiveros! V závěru prvního poločasu ale sudí po prohlédnutí videa odpískal penaltu pro domácí, kterou s přehledem proměnil Martín Merquelanz!
45+4'
45+3'
Domácí Mirandés se v závěru nastavení prvního poločasu dostává do vedení! MARTÍN MERQUELANZ se postavil k exekuci pokutového kopu a přízemní střelou uklidil míč k tyči!
45+2'
Nakonec je to pokutový kop pro domácí celek!
45+1'
Pozor! Rozhodčí ještě v nastavení řeší možnou ruku jednoho z hostujících hráčů v pokutovém území!
45'
Domácí celek zahrával v závěru prvního poločasu ještě jeden rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale hostující brankář jej vyboxoval do bezpečí.
44'
Chakla si troufl na zakončení z úctyhodných třiceti metrů. Hostující fotbalista vyslal tvrdé zakončení pravou nohou, ale poslal ránu nad tribunu za brankou.
43'
Malsa dostal prostor a čas na pravé straně hrací plochy. Šikovný fotbalista domácího celku ale neodcentroval a důrazný Gaspar mu míč vypíchl.
42'
Matheus dostal přihrávku na polovinu Villarrealu, jenže byl sám proti přesile obránců v dresech ligového celku, kteří jej bez problémů připravili o míč.
41'
Také Villarreal nyní vytáhl presink vysoko na polovinu soupeře. Domácí sice přišli o míč, ale stopeři Mirandése bez problémů vybojovali balón zpátky.
40'
Domácí následně z přímého kopu poslali do pokutového území nadýchaný centr, který odhlavičkoval do bezpečí právě faulující Chakla.
39'
Chakla si také pomohl hodně ostrým skluzem a dostává za odměnu žlutou kartu.
38'
Hostující brankář Fernández vystartoval z branky na malé vápno a ukryl do rukavic nepříjemný centr z pravé strany. Brankář Villarrealu následně rozehrál na Gaspara.
37'
Domácí fotbalisté se už znovu vydali na polovinu Villarrealu a snaží se překvapit obranu hostujícího celku. Hráči ve žlutém po vstřelení branky polevili.
36'
Exekuce následného přímého kopu se ujal Alvaro Rey, který zkusil dloubáček přes zeď, ale jeho nákop nebyl zrovna nebezpečný.
35'
Domácí se hnali do zajímavé akce, jenže Iborra zatáhl za záchranou brzdu a dostává žlutou kartu.
33'
Je vyrovnáno! Hostující celek dokázal vyrovnat ještě před přestávkou! Villarreal totiž zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Do míče se opřel JAVIER ONTIVEROS, který střelou přes zeď nedal gólmanovi šanci!
32'
Moreno si musel dojít pro přihrávku hluboko na vlastní polovinu. Dobře postavený soupeř se s ním stačil stáhnout a okamžitě mu míč ukopl od nohy.
31'
Mirandés se usadilo na polovině Villarrealu a domácí celek si hledá cestičku do pokutového území. Hráči ligového celku další útok po levé straně ustáli.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně zajímavou podívanou! Domácí celek se ujal vedení a nepouští favorizovaný celek z elitní soutěže do šancí.
29'
Exekuce přímého kopu se ujal právě faulovaný Cazorla, který zvolil centr na přední tyč, ale tam kraloval dobře postavený obránce. Hosté však zůstávají na míči.
28'
Villarreal se po delší době dostal do blízkosti pokutového území soupeře, kde byl faulován Santi Cazorla. Ligový celek bude zahrávat přímý kop.
27'
Domácí fotbalisté napadali rozehrávku Villarrealu opravdu vysoko. Hostující brankář se dokonce dostal pod enormní tlak a na poslední chvíli míč odkopl.
26'
Merquelanz prošel po pravém křídle až na hranici pokutového území, odkud předložil zajímavý centr do šestnáctky, ale dobíhající Aias na jeho pobídku nedosáhl.
25'
Ontiveros se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, ale opět k němu včas přistoupil jeden z domácích obránců, který míč srazil do autu.
24'
Mirandés zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl k přední tyči, jenže nikdo v červeném dresu se tentokrát nedostal do zakončení hlavičkou.
23'
Další zajímavá akce domácích! Matheus Aias si tentokrát přehodil míč na levačku, ale jeho ránu dokázal jeden z hostujících obránců tečovat kousek nad břevno.
22'
Santi Cazorla dlouho otálel s odkopem míče od nohy. Šikovný záložník poslal přihrávku na levou stranu, ale tam už dávno číhal jeden z domácích hráčů.
21'
Domácí celek se znovu dostal do zajímavé pozice. Na centr z levé strany si opět naskoval Matheus, ale hostující brankář před ním schoval míč do rukavic.
20'
Ontiveros se po levém křídle probil do pokutového území a snažil se předložit míč před branku domácího mužstva. Podle asistenta rozhodčího se ještě před odcentrováním dostal do autu.
19'
Právě autor úvodní branky si na polovině hrací plochy pomohl nedovoleným zákrokem přímo před očima hlavního rozhodčího. Villarreal bude rozehrávat.
17'
Neskutečné! Domácí celek překvapil dalšího favorita a dostává se do vedení! Dlouhý nákop přiletěl na polovinu Villarrealu, kde číhal MATHEUS AIAS, který si zasekl míč kolem obránce a střelou na přední tyč překonal brankáře!
16'
Ontiveros prošel do pokutového území, jenže jeho pokus o centr levou nohou zablokoval hned první obránce v červeném dresu.
15'
Chukwueze prošel na polovinu domácího celku, nicméně domácí fotbalisté zatím hrají velmi tvrdě. Odhodlanost domácích bojovníků pocítil také hostující záložník.
14'
Hostující brankář se musel zapojit do rozehrávky Villarrealu. Jeho nákop směřoval na levou stranu, kde nebyl nikdo ve žlutém dresu.
12'
Domácí stopeři nyní uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Fotbalisté Villarrealu sice napadají hodně vysoko, ale stále se nemohou dostat k míči.
11'
González nakopl míč na pravou stranu, jenže Sánchez si nepotykal se zpracováním a míč mu utekl do zámezí. Vhazovat bude znovu Villarreal.
10'
Mario Gaspar vhazoval na pravé straně hrací plochy, jenže domácí celek se znovu postavil do pevného bloku a bleskově připravil Villarreal o držení míče.
9'
Domácím fanouškům se vůbec nelíbí kombinace ligového Villarrealu. Fanoušci Mirandése odměňují každý dotek soupeře s míčem pískotem.
8'
Domácí fotbalisté zaútočili po pravé straně, jenže Mario Gaspar se dokázal rychle vrátit na vlastní polovinu a vybojoval balón pro hostující celek.
7'
Mario Gaspar vyslal oblouček za obranu domácího celku, jenže jeho rozběhnutý spoluhráč se k prudké pobídce nakonec nedostal. Domácí budou vhazovat.
6'
Iborra si na polovině hrací plochy pomohl hodně ostrým skluzem, ale podle rozhodčího se nejednalo o překročení pravidel. Hosté tak mohou pokračovat v kombinaci.
5'
Z opačné strany pro změnu odcentroval Quintilla. Krajní zadák Villarrealu zvolil prudký nástřel na malé vápno, ale na jeho pobídku nedosáhl nikdo ve žlutém.
4'
Villarreal pro změnu zaútočil po pravé straně hrací plochy. Krajní obránce Gaspar odcentroval do pokutového území, ale trefil jen prvního obránce v červeném.
3'
Mirandés se poprvé v utkání vydalo do útoku. Domácí celek zvolil pro útok levou stranu, ale obrana hostujícího celku si dokázala s akcí hravě poradit.
2'
Do prvního zakončení se ale dostali fotbalisté hostujícího Villarrealu. Quintilla podpořil útočnou akci hostujícího celku, ale levačkou netrefil branku.
1'
Ricardo De Burgos foukl do píšťalky a zahájil dnešní duel. Mirandés je letos kometou Copa del Rey a dnes si bude chtít vyšlápnout na další ligový celek.
1'
Oba týmy už jsou na trávníku. Domácí budou hrát v červeném, zatímco Villarreal přijel ve žlutých dresech.

CD Mirandés: Limones – González, Onaindia, Sergi, Franquesa – Malsa, Sánchez – Rey, Peňa, Merquelanz – Aias
Náhradníci: Barco, Guridi, Kijera, Marcos, Muňoz, Raul, Vicente

Villarreal CF: Fernández – Gaspar, Mori, Chakla, Quintilla – Chukwueze, Zambo, Iborra, Cazorla, Ontiveros – Moreno
Náhradníci: Alcácer, Bacca, Barbosa, Gomez, Nino, Pena, Trigueros

Rozhodčí: De Burgos – Díaz, Nuňez.
CD Mirandés

Domácí Mirandés zatím podává vynikající výkony. V poháru v úvodním kole ve velké přestřelce přetlačil Curuxo výsledkem 5:4. V dalším kole přehrál Murcíu výsledkem 3:2. Mezi dvaatřicítkou nejlepších pak dokázalo přehrát výsledkem 2:1 Celtu Vigo. V osmifinále pak Mirandés přehrálo Sevillu 3:1.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Copa del Rey mezi CD Mirandés a Villarrealem. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.