Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava : Dunajská Streda - 27. ledna 2020   11:00

Ostrava
Ostrava
70' Smola
1:1
(0:0)

4:5 (PEN)

Dunajská Streda
56' Davis
Ostrava
Laštůvka – Fillo (61. Reiter), Pokorný, Svozil, Holzer (85. Fleišman) – Hrubý (61. Jirásek), Kuzmanovič, Kaloč – Lalkovič, Šašinka, Granečný (61. Smola).
Budinský, Procházka, Drozd, Stronati, Jirásek, Fleišman, Reiter, Jánoš, Smola.
Jedlička (46. Saras) – Blackman, Lalatović (83. Boateng), Beskorovainyi, Davis – Kružliak, Fábry – Divković, K. Vida, Javro – Ramirez.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Dunajská Streda nakonec zvládla penaltový rozstřel o něco lépe! Za slovenský celek zaváhal jen Davis, zatímco na straně Baníku se neprosadili Fleišman a Jánoš. Slovenský celek tak bere třetí příčku, Baníku patří čtvrtá pozice.
Boateng proměňuje a Dunajská Streda bere na Malta Cupu třetí pozici!
Jiří Fleišman také kopl penaltu špatně a brankář jeho pokus vyškrábl!
Eric Davis z Panamy kopal levou nohou, ale Laštůvka jeho pomalou střelu vyrazil!
Pátou penaltu Baníku kopal pod tlakem Tomáš Smola a prudkou střelou rozvlnil síť.
Eric Ramirez poslal Laštůvku na opačnou stranu a proměnil.
Nemanja Kuzmanovič zvolil penaltu z jednoho kroku a se štěstím proměnil.
Andrej Fábry zvolil penaltu na jistotu a nedal Laštůvkovi nárok.
Adam Jánoš nekopl penaltu vůbec dobře a nechal vyniknout brankáře!
Divković poslal penaltu do protipohybu Jana Laštůvky a znovu vyrovnal.
Milan Jirásek vsadil na technickou střelu levačkou a poslal míč k tyči.
Na opačné straně se také s přehledem trefil Kružliak.
Jako první si míč připravil Ondřej Šašinka, který proměnil přízemní střelou k tyči.
Střílení penalt začíná.
Rozuzlení dnešního souboje tak přinese penaltový rozstřel!
Devadesát minut hry o vítězi dnešního souboje nerozhodlo! Hned v úvodu druhého poločasu totiž otevřel skóre z přímého kopu Davis, který poslal slovenský celek do vedení. Baník se od té doby snažil útočit, ale nemohl se dostat do zakončení. Až po velké chybě v rozehrávce dokázal vyrovnat Tomáš Smola! Od té doby už jsme žádnou šanci neviděli.
90'
Vida sice zastavil nepovedenou rozehrávku Baníku, jenže při zpracování si pomohl rukou, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
89'
Oba dnešní střelci Smola a Davis se pustili do menší potyčky a vysloužili si žluté karty.
88'
Vida dostal opět mnoho prostoru, navedl si míč na pravačku, ale ani jeho technické zakončení nenašlo cestičku mezi tři tyče ostravského celku.
87'
Vida znovu dostal přihrávku do střelecké pozice, jenže jeho ránu tečoval Svozil a Laštůvka měl velmi snadnou práci. Baník může zaútočit.
86'
Adam Jánoš si v těžké pozici pomohl malou domů a Jan Laštůvka následně raději zakopl míč na polovinu soupeře.
85'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Holzer, přichází Fleišman.
85'
Blackman prošel do pokutového území a zpětnou přihrávkou oslovil Vidu. Zakončení druhého jmenovaného prolétlo kolem pravé tyčky.
84'
Holzer se za obloučkem za obranu soupeře ani nerozběhl. Fotbalisté v černých dresech jsou ale mnohem aktivnější a chtějí strhnout vedení na svou stranu.
83'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Lalatović, přichází Boateng.
82'
Holzer od rohového praporku sehrál secvičený signál, po kterém zakončoval Šašinka, ale tomu rána vůbec nesedla a míč skončil daleko od branky.
81'
Holzer se opět snažil odcentrovat, ale Blackman mu nedal prostor a panamský fotbalista dokázal srazit míč na rohový kop.
80'
Jirásek chtěl krásnou uličkou najít Tomáše Smolu, jenže urostlý útočník se v klíčovou chvíli zastavil a balón už nedohnal na hrací ploše.
79'
Rudolf Reiter chtěl rozkmitat své rychlé nohy po pravé straně hrací plochy, jenže do cesty se mu postavil důrazný obránce, který mu ukopl míč.
78'
César Blackman obešel Daniela Holzera, prošel na polovinu Baníku, jenže nedokázal konstruktivně rozehrát. Tempo hry v posledních minutách opět opadlo.
77'
Milan Jirásek hledal pobídkou na levou stranu Daniela Holzera, který byl těsně bráněn a vybojoval pro slezský klub alespoň vhazování.
75'
Daniel Holzer odcentroval z levé strany, jenže jeho pobídka prolétla velkým vápnem bez jakékoliv teče. Dunajská Strea se tak znovu ubránila.
74'
Baník zahrával rohový kop, po kterém se před brankou Dunajské Stredy urodil obrovský závar, jenže nikdo v černém dresu míč nedoklepl do sítě.
73'
Daniel Holzer si na levé straně posunul míč kolem obránce, ale následně dostal loktem do obličeje a poroučel se k zemi. Baník bude zahrávat přímý kop.
72'
Laštůvka vyrazil ven z branky na hranici pokutového území a schoval míč do svých rukavic. Brankář Baníku Ostrava následně rozehrál na levou stranu.
70'
Baník právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Baník Ostrava potrestal chybu soupeře v rozehrávce! Příliš pomalou malou domů z levé strany zachytil TOMÁŠ SMOLA a s přehledem uklidil míč k tyči!
69'
Kuzmanovič z levé strany odcentroval do velkého vápna, jenže obrana Dunajské Stredy byla znovu pozorná a dokázala míč odehrát do autu.
68'
Pokorný si dal pozor na další průnikovou přihrávku a raději si pomohl malou domů na Jana Laštůvku. Následná kombinace Ostravy ale neměla dlouhého trvání.
67'
Daniel Holzer spěchal za přihrávkou na levou stranu, jenže i tato pobídka byla moc prudká a prolétla do zakončení. Vhazovat bude slovenský celek.
66'
Smola dostal přihrávku do pokutového území, jenže nemohl zakončovat a jeho pokus o rozehrávku do křídla byl hodně nepovedený.
65'
Tomáš Smola napadal rozehrávku soupeře až u brankáře, jenže zadáci ve žlutém si opět poradili a nepůjčují ostravskému Baníku balón.
64'
Nemanja Kuzmanovič skvěle napadal rozehrávku soupeře a Dunajská Streda bude opět rozehrávat. Slovenský celek kontroluje své vedení.
63'
Daniel Holzer na levé straně dlouho otálel s rozehrávkou, dostal se pod tlak napadajícího soupeře a musel si pomoci zpětnou přihrávkou.
61'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Granečný, přichází Smola.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Fillo, přichází Reiter.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Hrubý, přichází Jirásek.
60'
Je za námi hodina hry a Dunajská Streda po změně stran hýří aktivitou. Naopak ostravský Baník se velice těžko dostává do zakončení.
59'
Slovenský celek mohl navýšit své vedení! Do rychlého brejku se dostal Divković, který kroutil míč na zadní tyč, ale Laštůvka skvěle vyrazil na roh!
58'
Holzer vymyslel krásnou přihrávku na hranici velkého vápna, jenže nikdo z jeho spoluhráčů tentokrát nehýřil aktivním pohybem.
56'
Dunajská Streda dala gól! Dunajská Streda se nakonec dostává do vedení! Slovenský celek zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho exekuce se ujal ERIC DAVIS, který krásnou střelou překonal Laštůvku. Musíme ale podotknout, že brankář Baníku nemá úplně čisté svědomí!
55'
Také brankář slovenského mužstva se nyní musel zapojit do rozehrávky. Úvod druhého poločasu je hodně opatrný.
54'
Laštůvka si bez problémů došel pro další nepřesný nákop do pokutového území. Zkušený brankář Baníku Ostrava následně rozehrál na pravou stranu.
53'
Exekuce rohového kopu se ujal Daniel Holzer, který poslal centr na přední tyč. Fotbalisté Dunajské Stredy balón znovu bez problémů odkopli.
52'
Denis Granečný se dostal pod tlak a musel si pomoci přenesením těžiště hry na pravou stranu. Následně centroval Hrubý, ale před Šašinkou odvrátila obrana na roh.
51'
Exekuce přímého kopu se ujal Andrej Fábry, který se pokusil překvapit Laštůvku technickou střelou levačkou, ale jeho pokus zapadl mimo tři tyče.
50'
Svozil se v souboji s rozběhnutým soupeřem dopustil šlapáku a daroval Dunajské Strede rozehrávku přímého kopu v blízkosti pokutového území Baníku.
49'
Nemanja Kuzmanovič zabojoval o míč na polovině hrací plochy, jenže se kolem něj vyrojili hned tři hráči ve žlutém, kteří mu nedovolili rozehrát.
48'
Filip Kaloč dostal přihrávku do běhu na levou stranu hřiště, jenže musel centrovat ve skluzu a poslal balón přímo do rukavic připraveného brankáře.
47'
Blackman neustál souboj na levé straně hrací plochy. Rozhodčí měl střet přímo před očima a viděl faul Denise Granečného. Dunajská Streda bude rozehrávat.
46'
Baník Ostrava obstaral výkop do druhého poločasu. Český celek se ihned vydal do útoku, jenže Lalkovič z pravé strany neprocedil přihrávku do velkého vápna.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka nám přinesla hodně opatrnou podívanou! Hned v úvodu měl sice slibnou možnost Ondřej Šašinka, ale jeho prudká střela skončila na boční síti. Na opačné straně zahrozila Dunajská Streda po rohovém kopu, ale Laštůvka vytáhl dobrý zákrok. Do kabin se proto odchází bez branek.
45'
45'
Baník v závěru prvního poločasu zahrával rohový kop. K přetaženému centru se dostal Filip Kaloč, jenže jeho slabá hlavička nemohla brankáře ohrozit.
44'
Pokorný opět získal nepovedený nákop slovenského celku na polovinu Baníku. Slezský klub tak může založit zřejmě poslední akci v prvním poločase.
43'
Lalkovič uvolnil krásnou přihrávkou Martina Filla, jehož centr srazila obrana jen ke Kuzmanovičovi, který svou střelou trefil jen prvního obránce.
42'
Střelou zpoza hranice pokutového území o sobě dal vědět Vida, jenže jeho pokus byl nepřipravený a prolétl daleko vedle Laštůvkovy svatyně.
41'
Nemanja Kuzmanovič zastavil průnikovou přihrávku na rozběhnutého soupeře a dokázal odehrát míč na pravou stranu. Baník zatím brání pozorně.
39'
Lalkovič kouzlil na pravém křídle, jenže obránce ve žlutém dresu tentokrát přečetl jeho úmysl a vypíchl mu míč špičkou kopačky. Baník zůstane u míče.
38'
Až nyní se slovenský celek po delší době dostal na polovinu Baníku. Hráči ve žlutém se snaží hrát s míčem na kopačkách, ale Baník skvěle napadá.
37'
Hrubý spěchal za přihrávkou na hranici velkého vápna, jenže pobídka byla příliš prudká a obránci Dunajské Stredy míč znovu jen odkopli do autu.
36'
Lalkovič si na pravé straně pokryl míč tělem a Blackman jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Baník může pokračovat v kombinaci.
35'
Robert Hrubý zůstává ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Jeden z hráčů ve žlutém totiž Hrubému došlápl právě na kotník.
34'
Milan Lalkovič centroval z pravé strany hrací plochy, jenže jeho pobídka mířila jen do míst, kde kraloval brankář Dunajské Stredy Martin Jedlička.
33'
Jaroslav Svozil hodně zariskoval při rozehrávce na polovině hřiště. Posila z Opavy se ale dokázala otočit a odehrála míč na Jana Laštůvku.
32'
Milan Lalkovič si chtěl udělat prostor v souboji na pravé straně, jenže jeho centr zablokoval dobře postavený obránce ve žlutém dresu Dunajské Stredy.
31'
Martin Fillo se krásným sólem prosmýkl na hranici pokutového území, vyslal centr na malé vápno, jenže dobíhající Kaloč místo zakončení zbytečně přihrával pod sebe.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme zajímavý duel. Oba týmy si dokázala vypracovat jednu obrovskou šanci. O něco aktivnější je ale Baník.
29'
Robert Hrubý pro změnu zahrával rohový kop na opačné straně hřiště. Jeho centr také přiletěl na malé vápno, jenže zadáci ve žlutém si poradili.
28'
A po rohovém kopu přišla první obrovská šance slovenského celku! Fábry poslal centr na malé vápno, kde hlavičkoval Beskorovainyi, ale Laštůvka jeho hlavičku vytáhl na roh!
27'
Blackman potáhl míč snad padesát metrů až do blízkosti velkého vápna Baníku, jenže parádní sprint předvedl také Lalkovič, který balón zakopl na roh.
26'
Granečný centroval z levé strany do pokutového území, jenže Fábry se stačil vrátit a bez váhání odkopl balón do autu. Vhazovat bude Baník Ostrava.
25'
Martin Fillo znovu podpořil útok Baníku náběhem po pravém křídle, jenže obránce ve žlutém před ním na poslední chvíli zakopl míč do zámezí.
24'
Pokorný si dal pozor na prudkou přihrávku za obranu Baníku, krásně se vrátil a odkopl míč na polovinu soupeře. Dunajská Streda ale začíná srovnávat obraz hry.
23'
Další přerušení! Znovu na trávníku zůstává ležet Andrej Fábry, který se drží za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
22'
Dunajská Streda zahrávala svůj první rohový kop v dnešním utkání. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, odkud jej vyboxoval Jan Laštůvka.
21'
Denis Granečný se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku a zastavil rodící se akci slovenského mužstva.
20'
Ondřej Šašinka si navedl míč na hranici pokutového území, kde si přehodil míč na levačku, ale jeho technický pokus skončil v rukavicích brankáře.
19'
Filip Kaloč se při návratu na vlastní polovinu dopustil faulu na Vidu a nabídl Dunajské Strede rozehrávku přímého kopu v blízkosti pokutového území Baníku.
18'
Kuzmanovič si zpracoval další přihrávku do pokutového území, jenže měl problém s otočením se a důrazný obránce Lalatovič mu míč odkopl.
17'
Martin Fillo vhazoval na pravé straně, jenže jeho nákop na hranici velkého vápna byl nepřesný a obrana Dunajské Stredy si s pobídkou hravě poradila.
16'
Další zajímavá možnost ostravského Baníku! Ostravené skvěle napadali rozehrávku soupeře, získali míč, jenže Šašinka nedosáhl na Hrubého centr.
15'
Po secvičeném signálu dostal míč do střelecké pozice Filip Kaloč, před kterým míč ještě poskočil a jeho rána levou nohou skončila daleko od branky.
14'
Martin Fillo vymyslel zajímavý centr na přední tyč, kam si nabíhal aktivní Ondřej Šašinka, ale jeden z obránců Dunajské Stredy před ním odehrál na roh.
13'
Za dalším dlouhým nákopem na pravé křídlo sprintoval Martin Fillo, jenže pobídka byla opravdu příliš prudká a balón proskákal do zámezí.
12'
Svozil uspěl v dalším osobním souboji na vlastní polovině. Zkušený stoper si následně nechtěl přidělávat práci a raději si pomohl malou domů na Laštůvku.
11'
Kuzmanovič si navedl míč do střelecké pozice, jenže jeho ránu srazil hned první obránce ve žlutém dresu Dunajské Stredy. Český tým zatím hraje mnohem aktivněji.
10'
Robert Hrubý chtěl obloučkem do pokutového území uvolnil Kaloče, jenže jeho oblouček byl příliš dlouhý a skončil až v rukavicích brankáře.
9'
Jakub Pokorný dostoupil u pomezní čáry rozběhnutého soupeře, pokryl si míč tělem a vypíchl jej do zámezí. Vhazovat bude Dunajská Streda.
8'
I dnes se Baník může na Maltě těšit z podpory svých fantastických fanoušků, kteří se za svým milovaným klubem vydali i do exotické destinace.
7'
První zajímavá možnost Baníku Ostrava! Robert Hrubý vyslal přihrávkou do pokutového území Ondřeje Šašinku, ale jeho dělovka rozvlnila jen boční síť!
6'
Přihrávku na levou stranu dostal aktivní Milal Lalkovič, který odcentroval levou nohou, ale jeho pobídka si našla cestu jen za branku soupeře.
5'
Až nyní se znovu pokračuje ve hře. Fotbalisté Dunajské Stredy měli k dispozici rozehrávku a vydali se vpřed po levé straně. Baník ale rychle získal míč.
3'
Nemanja Kuzmanović si v souboji na polovině hřiště pomohl nedovoleným zákrokem a poslal k zemi jednoho z fotbalistů soupeře. Do akce bude muset zdravotník.
2'
Nová posila Baníku Jaroslav Svozil nyní diriguje rozehrávku českého celku na polovině hřiště. Baník vyčkává a hledá skulinku v obraně soupeře.
1'
Dunajská Streda obstarala výkop do prvního poločasu. Na první nákop za obranu Baníku si dal pozor Martin Fillo, který vybojoval vhazování pro ostravský klub.
1'
Oba týmy už nastupují na hřiště. Baník bude hrát v černém, zatímco Dunajská Streda oblékne žlutou sadu.

FC Baník Ostrava: Laštůvka – Fillo, Pokorný, Svozil, Holzer – Hrubý, Kuzmanovič, Kaloč – Lalkovič, Šašinka, Granečný.
Náhradníci: Budinský, Procházka, Drozd, Stronati, Jirásek, Fleišman, Reiter, Jánoš, Smola.

FK DAC Dunajská Streda: Jedlička – Blackman, Lalatović, Beskorovainyi, Davis – Kružliak, Fábry – Divković, K. Vida, Javro – Ramirez..
FC Baník Ostrava

Ani Baník Ostrava zatím nemůže být s přípravou spokojen! Před jarní části převzal ostravský celek trenér Luboš Kozel, který slíbil, že dá šanci mladým fotbalistům. A bývalý kouč Dukly to splnil. Na Maltu odletěli také Jakub Drozd a David Buchta, který byl v přípravných duelech produktivní. Baník na úvod skupiny remizoval s Prostějovem a Karvinou. V posledním duelu ale přehrál výsledkem 4:1 Pohronie. Poté v rámci dvou přípravných duelů prohrál s Žilinou a Ružomberokem. V semifinále na Maltě pak Ostravané prohráli 2:3 s Brnem.
FK DAC Dunajská Streda

Slovenský celek zatím nemůže být s přípravou na jarní část sezóny spokojen! V základní skupině totiž Dunajská Streda postupně padla s Brnem i se Skalicou. Až ve svém posledním duelu dokázala Dunajská Streda porazit Nitru. Už předem měl slovenský celek jistou účast na Maltě. V semifinále ale schytala debakl 0:5 od fotbalistů Mladé Boleslavi.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání o třetí místo v rámci Tipsport ligy mezi Baník Ostrava a Dunajskou Stredou. Utkání startuje v 11 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.