UEFA Youth League -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Inter Milán - 27. listopadu 2019   13:00

Slavia
Slavia
32' Felipe  • 41' Felipe  • 49' Felipe  • 53' Červ
4:1
(2:1)
Inter Milán
Inter Milán
29' Fonseca
Slavia
Surovčík – Hošek, Vincour (C), Štětka, Kosek – Červ, Křišťan, Zinhasovič (90+2. Hájek) – Douděra (79. Jurásek), Toula, Joao Felipe (70. Zeronik)
Sirotník – Jurásek, Hájek, Zeronik, Langhamer, Vaněk, Matys
Trustin Farrugia Cann – Roberto Vella, Ivan Galea (všichni MLT)
Sportovní areál Na Chvalech, Praha
Inter Milán
Pozzer – Youte Kinkoue (52. Persyn), Ntube, Pirola – Gianelli (52. Burgio), Boscolo Chio (52. Vergani), Agoume, Schirò (C), Colombini – Oristanio (73. Squizzato), Fonseca (73. Gnonto)
Stankovic – Persyn, Squizzato, Vergani, Burgio, Cortinovis, Gnonto

Z Horních Počernic je to vše, nezapomeňte sledovat náš textový přenos z večerního měření sil A-týmů. U mládežnického fotbalu někdy příště na počtenou!
Pražany čeká za dva týdny ještě střetnutí na hřišti Borussie Dortmund, kde se pravděpodobně slávisté poperou v přímém souboji o postup do jarní části soutěže.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 1:6. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 24:13.
Pražané dokázali na domácí půdě po Borusii porazit i Inter a vévodí tak společně s milánským celkem tabulce F. Hráčem utkání se stal jednoznačně Joao Felipe, kterému se podařilo vsítit hattrick. Čtvrtou branku přidal v 53. minutě Lukáš Červ a definitivně potvrdil sešívaný triumf.
90+3'
90+3'
Červenobílí se stále brání, nyní však byl kapitánem Interu faulován Lukáš Červ, Slavia tohle již zvládne.
90+2'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Nedžad Zinhasovič, přichází Tomáš Hájek.
90+1'
Tohle ale Pražanům vyhovuje. Slávisté drží míč v bezpečné vzdálenosti od branky Interu.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty.
89'
Surovčík nyní po jednom z centrů trochu zaváhal, na zadní tyči ale nečekal žádný z hráčů Interu, Slavia se ubránila tedy i v tomto případě.
88'
Nedžad Zinhasovič (SLA) zajel skluzem do Squizzata a po právu dostává od maltského rozhodčího žlutou kartu!
87'
Agoumeho centr odvrátil hlavou Červ.
87'
Po faulu Hoška zajímavá standardní situace také pro hostující celek, kterému se však čas nemilosrdně krátí.
86'
Toula si na útočné polovině počínal proti Ntubemu nedovoleně, Slavia tedy znovu musí zpátky.
85'
Už to vypadalo, že se k míči ve vápně Slavie dostane Schirò, Kosek ale dobře zabojoval a míč získal pro červenobílé barvy.
83'
Další roh pro Slavii, která tak nastřádala cenné vteřinky. Přetažený míč mířil na Toulu, který se ale dostal z výhodné pozice, následně Vincour fauloval a slávisté musí zase kvapit do obranné fáze.
81'
Jakub Zeronik mohl do zajímavé pozice vyslat Zinhasoviče, přihrávka ale na adresáta neprošla.
80'
Slávisté zahrávali rohový kop, konkrétně Zinhasovič, Pražané se ale provinili proti pravidlům a o míč možná trochu zbytečně přišli.
79'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Martin Douděra, přichází Matěj Jurásek.
77'
Douděra se po narážečce s Červem cpal do vápna přes Ntubeho, ten ho však dokázal dobře pokrýt a navíc byl Červem faulován.
75'
Schirò a střídající Gnonto se snažili snížit nepříznivý stav z pohledu Interu, ani jeden z hráčů italského celku ale nedokázal trefit prostor mezi třemi tyčemi.
73'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Gaetano Oristanio, přichází Niccolo Squizzato.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matias Fonseca, přichází Degnand Gnonto.
72'
Colombiniho centr odvrácen sešívanou obranou do bezpečí.
71'
Hosté se až příliš snadno dostávají do velkého množství brejkových situací, slávisté nyní mají v přechodu velké množství ztrát.
70'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Joao Felipe, přichází Jakub Zeronik.
69'
Důležitý blok Lukáše Červa, který nepustil na branku Surovčíka střelu Agoumeho!
67'
Burgio se snažil dostat přes Vincoura, stoper Slavie mu ale dovolil pouze nedůrazný centr, který Štětka odhlavičkoval do bezpečí.
65'
Centr Nedžada Zinhasoviče si přesně našel kapitán Vincour a hlavičkou orazítkoval břevno, ještě před tím ale fauloval Colombiniho, rozehrávat tak budou hosté.
64'
Douděra předložil míč Zinhasovičovi, jeho střela byla tečována na rohový kop.
62'
Oristanio se na malý moment uvolnil za obranou Slavie, nacházel se však v ofsajdovém postavení a sudí jeho provinění proti pravidlům odpískal.
60'
Trochu nepřehledná situace v obranné fázi Slavie, Douděra, který je nyní ve velké permanenci, chtěl vhodit aut zpět do hry, hrát ale měli hosté, kteří tak také rychle učinili, subtilní křídelník Slavie se musel rychle vracet do obranného postavení, nakonec se ale hráči hostů o míč připravili.
59'
Fonseca je ale stále nebezpečný, jeho další střelu blokuje brankář Surovčík.
58'
Agoumeho centr si sice dokázali najít hráči Interu, brankář Surovčík si ale v klidu stáhl míč ze vzduchu a uklidnil hru.
57'
Douděra se snažil vysoko napadat, ale po jeho straně se snažil projít Colombini, toho však pokryl Hošek, který dokázal odvrátit míč na roh.
55'
Další střela! Nyní po dobré práci Červa, který vybojoval míč na polovině Interu. Lukáš Červ poté předal míč Douděrovi, jeho střela z velkého úhlu ale skončila mimo.
53'
Slavia právě vstřelila branku!
Na Xaverově se dějí věci, tentokrát napřáhl z úctihodné vzdálenosti LUKÁŠ ČERV a také on prostřelil Pozzera, který však nebude mít po této brance čisté svědomí – 4:1.
52'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Etienne Youte Kinkoue, přichází Tibo Persyn.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Jacopo Gianelli, přichází Riccardo Burgio.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Riccardo Biscolo Chio, přichází Edoardo Vergani.
51'
Vincour po návratu na hrací plochu dohrál Fonsecu, kterému se to ale vůbec nelíbilo a velice podrážděně reagoval, sudí však nikomu karetní trest neudělil.
50'
Kapitán Tomáš Vincour nyní skončil na hrací ploše, po krátkém ošetření ale bude připraven nadále pokračovat ve hře.
49'
Hattrick! K exekuci přímého volného kopu se postavil JOAO FELIPE a neskutečným způsobem vymetl pravý horní roh Pozzerovy branky 3:1.
47'
Křišťan se dostával do šestnáctky Interu, v zajímavé pozici ale byl faulován, standardní situace pro domácí tým.
46'
Slávisté ihned vyrukovali na Inter s vysokým napadáním a brzy se dostali k míči. Červenobílí poté rychle zamířili dopředu, centr ale do vápna nedostali.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 14:00.
Pražané vedou po dvou brankách Joaa Felipeho nad Interem 2:1, hosté se sice dostali po chybě brankáře Surovčíka do vedení gólem, který vsítil Matias Fonseca. Slávisté ale dokázali průběh duelu otočit a do kabin odchází s jednobrankovým náskokem.
45+1'
45+1'
Po centru Křišťana se míč několikrát odrazil ve vápně hostů, slávisté ale zakončit nedokázali.
45'
Rozhodčí přidá nad rámec hrací doby jednu minutu.
44'
Domácí celek je stále u balónu a snaží se o ohrožení branky Interu, nyní to zkoušel centrem Kosek, jeho snaha ale skončila na obráncích hostů.
42'
Hosté znovu dosáhli branky! Konkrétně to byl Pirola, asistent rozhodčího ale odkryl jeho zpracování rukou, branka tudíž neplatí!
41'
Domácí tým se dostává do vedení. JOAO FELIPE nyní předvedl velkou individuální kvalitu, dokázal si navést míč z levé strany do středu a následně vypálil nechytatelnou střelu k bližší tyči. Pro brazilského fotbalistu to je druhá branka v zápase – 2:1.
39'
Oristanio dobře rozdal míč z osy hřiště do kraje na naběhnutého Colombiniho, jeho prudkou střelu dokázal Surovčík vyboxovat do bezpečné vzdálenosti od branky.
37'
Hosté se po dlouhé době také dostali k útočení, Gianelli ale po přihrávce Boscola Chia neprotlačil míč do nebezpečného prostoru ve vápně domácích.
36'
Křišťan se Zinhasovičem ale nedokázali doručit míč do šestnáctky Interu.
35'
Červenobílí fotbalisté pokračují v aktivní ofenzivní snaze, nyní se snažil prosadit střelou z velké dálky Křišťan, jeho střela byla sražena na rohový kop.
32'
Chyba i na druhé straně stojí Inter vedení. Slavia vyrovnává. Po hrubé chybě Kinkoueho se dostal za obranu italského celku JOAO FELIPE, dobře si zpracoval míč a kolem brankáře Pozzera zasunul balón do odkryté branky – 1:1!
29'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají do vedení. Brankář Surovčík byl znovu pod tlakem napadajícího útočníka Interu, tentokrát však gólman Slavie napálil přesně MATIASE FONSECU, který tak velice šťastně posílá hostující celek do vedení – 0:1.
25'
Surovčíka dostali spoluhráči nepovedenou malou domů pod tlak, sešívaný gólman dokázal míč poslat pouze na kopačky hráčů Interu, kterým však neposedný míč uskočil do autu.
24'
Žlutou kartu dostává Jakub Křišťan (SK Slavia Praha).
23'
Slávisté měli výhodu rohového kopu, centr Křišťana ale červenobílí využít nedokázali, následně při návratu do defenzivní činnosti fauluje právě Křišťan.
22'
Oristanio se již podruhé v duelu dostal až před brankáře Slavie, tváří v tvář ale Surovčíka nepřekonal.
20'
Douděra se po přenesení hry na pravou stranu, u čehož asistovali Vincour a Zinhasovič, snažil dostat do vápna Interu, obrana italského celku se snadno ubránila.
19'
O malý moment později zakončoval ze střední vzdálenosti Oristanio, Surovčík jeho střelu dobře viděl a schoval ji do svých rukavic.
18'
Schirò se přes Felipeho propracoval až do slávistického vápna, v poslední chvíli mu ale ukopl míč od nohy právě Joao Felipe, který dokázal navázat s kapitánem Interu pohyb.
17'
Agoumeho ve tvrdém souboji fauloval Křišťan, maltský sudí dává středopolaři Slavie poslední varování, příště to bude již se žlutým napomenutím.
15'
Slávisté po dalším rohu Zinhasoviče znovu zahrozili, šanci k centru totiž dostal Červ, Schirò však dokázal vyvést míč do bezpečí.
13'
Druhý rohový kop už byl mnohem lepší, Inter dokázal jen s obtížemi odvrátit míč na další roh.
12'
Po faulu hostů centroval do vápna Křišťan, Pozzer musel vyrazit míč na rohový kop, ten zahrál Zinhasovič, trefil však prvního stojícího bránícího hráče Interu.
11'
Křišťan se ve velkém stylu zbavil napadajícího Boscola Chia, poté dokázal navíc přesně předat míč Zinhasovičovi a slávisté tak mohou rozjet další ofenzivní akci.
10'
Centr Oristania, který se začíná dostávat více do hry, skončil na zadní tyči u Colombiniho, ten však míč nedokázal nasměrovat do hřiště a rozehrávat od brány bude sešívaný brankář Surovčík.
8'
Fonseca si dobře obhodil obránce Štětku a poté vyslal do úniku Oristania, ten byl pod tlakem druhého stopera Slavie Vincoura, přesto však dokázal zakončit, dobrý zákrok si připsal brankář Surovčík.
6'
Lukáš Červ vedl další protiútok sešívaných, i přes naléhání vlastního realizačního týmu ho ale dohnal středopolař Interu a o míč sešívaného záložníka připravil.
5'
Youte Kinkoue dohrál po zpracování míče Joaa Felipeho, sudí ihned zapískali faul, Slavia rychle rozehrála a na útočné polovině se ke střele dostal právě Joao Felipe, jeho obstřel na zadní tyč si brankář Pozzer pohlídal.
4'
Pražanům se ale nyní pod tlakem nepodařilo přesně rozehrát a u míče budou pokračovat svěřenci Armanda Madonny.
3'
Slávisté jsou zatím aktivnější, dlouhý míč do vápna se snažil vybojovat Zinhasovič, pomohl si však proti soupeři nedovoleným zákrokem.
2'
Daniel Kosek se dostal do nepříjemné situace zádami k vlastní brance, nakonec při otálení komu přihraje, o balón přišel, zasahovat následně musel Surovčík, který vyrazil míč na rohový kop, z toho Inter zahrozit nedokázal.
2'
Terén bude pro oba týmy velice obtížný a postupem času se samozřejmě bude zhoršovat, již nyní mají někteří hráči problém s rovnováhou.
1'
Úvodního výkopu se ujali slávisté, kteří se následně dlouhým míčem snažili vysunout Adam Toulu, stopeři Interu ho dokázali dobře pokrýt.
1'
Slávisté v klasické červenobílé kombinaci, hosté kompletně v černém.
Oba celky se již odebraly do šaten, aby se nachystaly na další utkání UEFA Youth League.

SK Slavia Praha: Surovčík – Hošek, Vincour (C), Štětka, Kosek – Červ, Křišťan, Zinhasovič – Douděra, Toula, Joao Felipe
Náhradníci: Sirotník – Jurásek, Hájek, Zeronik, Langhamer, Vaněk, Matys

Inter Milán: Pozzer – Youte Kinkoue, Ntube, Pirola – Gianelli, Boscolo Chio, Agoume, Schirò (C), Colombini – Oristanio, Fonseca
Náhradníci: Stankovic – Persyn, Squizzato, Vergani, Burgio, Cortinovis, Gnonto

Rozhodčí: Trustin Farrugia Cann – Roberto Vella, Ivan Galea (všichni MLT).
Mladíci Slavie jdou do utkání s tím, že chtějí zachovat šanci na postup do další fáze. S Borusií se nyní Pražané přetahují o druhé místo v tabulce, oba týmy mají před pátými zápasy šest bodů. Slávisté je vybojovali za domácí výhru 1:0 právě s německým celkem a také po fantastickém výkonu v Barceloně, kde dokázali zvítězit 3:2. Červenobílí budou mít o motivaci navíc, jistě budou chtít totiž oplatit italskému soupeři zářijovou porážku.
Dorostenci Interu zaznamenali dobrý vstup do základní skupiny, kdy v úvodním duelu přehráli právě Slavii jasně 4:0. Hostující celek se nachází s devíti body na první příčce tabulky F, protože dokázal přidat k vítězství nad Slavií ještě výhru v Barceloně 3:0 a na domácí půdě s Borusií 4:1.
Nejlepším střelcem týmu v UEFA Youth League je Matias Fonseca, který vsítil 3 branky.
Pěkný den všem fanynkám a fanouškům dobrého fotbalu! Je nám ctí vás pozvat ke sledování textového přenosu z pátého kola UEFA Youth League. Na domácím hřišti v areálu SC Xaverov se představí pražská Slavia, která přivítá stejně staré hráče Interu Milán!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.