Chrudim - Česká Lípa | ONLINE | 23.2.2018 20:00 | 1. FUTSAL liga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

1. FUTSAL liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Česká Lípa - 23. února 2018   20:00

Ukončeno
Chrudim
Chrudim
04:18' Éverton  • 09:37' Max  • 12:11' Max  • 14:49' P. Drozd  • 19:39' Éverton  • 21:10' Rešetár  • 23:29' D. Drozd  • 24:39' Max  • 26:32' Rešetár  • 36:25' Rešetár  • 37:41' Max 
11:0
(5:0)
Česká Lípa
Česká Lípa
Chrudim
Sestavy:
Žďánský (Litviněnko) – Éverton, M. Mareš, Max, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Sorokin, Rešetár (C), Slováček
Rozhodčí
Novotný – Vlašič, Svědiroh
Sportovní hala Chrudim
Česká Lípa
Sestavy:
Sochůrek (21. Kirov) – Bejda (C), Bažant, Švec, Havrda, Bialek, Fichtner, Rott, Havlásek
Přenos se aktualizuje automaticky

Chrudimští si tímto jednoznačným vítězstvím definitivně zajistili první místo v tabulce VARTA futsal ligy a tím i nejvýhodnější pozici do play-off.
Konec zápasu.
39:25'
Tak přece jen se mohli prosadit i Démoni! Jan Havlásek donutil Jakuba Žďánského snad k prvnímu dnešnímu zákroku a ten nebyl vůbec jednoduchý! Skóre se nemění, Chrudim drží nulu!
37:41'
Chrudim právě vstřelila branku!
Chvilková pauza chrudimských branek je u konce, už to zase lítá! Martin Doša posunul po lajně balon pro MAXE, který rozšířil svůj střelecký účet dnes počtvrté – 11:0!
36:25'
Chrudim právě vstřelila branku!
A máme zde po Maxovi druhý hattrick dnešního utkání! Kombinace až do kuchyně vedla po trase Pavel Drozd – LUKÁŠ REŠETÁR, druhý jmenovaný již jen pohodlně zakončoval do odkryté klece Démonů – 11:6!
35:45'
Ostřelování branky České Lípy nebere konce, Démoni ale stále odolávají.
35:04'
Velmi blízko desítce byl David Drozd i Lukáš Rešetár, branka České Lípy ale zůstala stále zakleta.
34:38'
ERA-PACK se nadále snaží o desátou branku, kterou by zakulatil výsledek. Démoni se ale pozorně brání.
33:31'
A řešení standardní situace vymysleli zajímavě, z přihrávky po lajně vzešlo zakončení Pavla Drozda, který ale trefil pouze rameno Kirova.
32:33'
Chrudimští si berou oddechový čas.
31:11'
Po dlouhé době se do permanence dostal Jakub Žďánský, v souboji s Bažantem si ale hlavou rady věděl zkušeně.
29:30'
Lukáš Rešetár výrazně touží i po hattricku a byl k němu dvakrát velmi blízko! První jeho šanci zlikvidoval Kirov, vzápětí nastřelil tyčku českolipské branky!
26:32'
Chrudim právě vstřelila branku!
Desítka se přiblížila velmi rychlým způsobem! LUKÁŠ REŠETÁR, tentokrát již typicky ze své levé strany, využil pasu Pavla Drozda a zařadil se také mezi dvougólové střelce dnešního utkání – 9:0!
25:59'
Sledujeme hru pouze na jedné polovině, Démoni na útočné snažení rezignovali.
24:39'
Chrudim právě vstřelila branku!
Další brazilská samba přináší osmou trefu v síti Kirova a dokonaný hattrick! Éverton připravil míč pro MAXE na zadní tyči, který ve skluzu sice zasáhl brankáře Démonů, ale od něj dopravil balon za brankovou čáru – 8:0!
23:29'
Chrudim právě vstřelila branku!
Začíná to tu stále více vypadat na dvojciferný výsledek. Rohový kop rozehrál velmi chytře Martin Doša, který našel nikým nehlídaného DAVIDA DROZDA, který o moc jednodušších branek v kariéře nedal – 7:0!
23:27'
Vzápětí již Max mířil mnohem přesněji, obtočil se kolem obránce a jeho střelu musel ze šibenice vytáhnout Kirov!
22:19'
Brazilci Éverton s Maxem se snaží o hattrick, není jim zatím přáno. Oba jejich pokusy zamířily mimo tři tyče.
21:10'
Chrudim právě vstřelila branku!
A i po přestávce pokračujeme ve stejném stylu. LUKÁŠ REŠETÁR dostal míč přesně na pravou stranu a lehkým obloučkem přivítal mezi tyčemi náhradního brankáře Kirova – 6:0!
20:01'
Začal druhý poločas.
Úvodní polovina nabrala jednoznačný ráz, Chrudim se nikam nežene a po přesných střelách zejména ze střední vzdálenosti zaslouženě vede 5:0.
20:00'
První poločas skončil.
19:39'
Chrudim právě vstřelila branku!
Tak ještě do poločasu stihla Chrudim nasázet bůra! ÉVERTON dostal na půlící čáře míč od Sorokina a jak je jeho zvykem, vypálil přímo k brance. Tentokrát zvolil střelu po zemi k tyči a umístil milimetrově přesně – 5:0!
19:01'
Aktivní Éverton předvedl další pohlednou samostatnou akci, tentokrát si ale vylámal zuby na brankáři Sochůrkovi.
17:39'
Pouze do boční sítě pálil následně také Brazilec Éverton.
17:03'
Dalším, kdo se pokusil o překonání českolipské branky byl Brazilec Max, jehož zakončení ale proletělo jen kousek od levé tyče.
16:00'
Chvíli po čtvrtém gólu mohl znovu chrudimskou tribunu rozjásat Lukáš Rešetár, který si nejprve ukázkově položil brankáře, následně ale nedokázal míč dostat přes skluzujícího obránce na brankové čáře!
14:49'
Chrudim právě vstřelila branku!
Náskok ERA-PACKu začíná narůstat. Pěknou spolupráci předvedli Pavel a David Drozdovi, kteří si sami vytvořili a do branky dotlačili čtvrtý gól. Nástřel Davida tečoval těsně před brankou PAVEL DROZD, který možná s přispěním obránce prostřelil nešťastného Sochůrka – 4:0!
14:25'
Pavel Drozd dostal nabito po rozehrávce brankáře, svoji pravačkou ale míč pod břevno stlačit nedokázal.
13:47'
Tempo zápasu se uklidnilo, Chrudimští hrají v pohodě a nikam nespěchají. Klidné utkání podtrhuje i počet faulů – jeden.
12:11'
Chrudim právě vstřelila branku!
Situace z první branky se opakuje, tentokrát ale v opačném gardu. Éverton připravil míč pro MAXE, jenž ho přesnou levačkou uklidil neomylně k tyči – 3:0!
11:17'
Rázem to mohlo být o tři branky! Éverton nejprve připravil balon před prázdnou branku pro Maxe, ten ho ale ve skluzu za brankovou čáru dostat nedokázal. A tak to o chvíli později po špatné rozehrávce vzal Éverton sám na sebe a ostrou ranou orazítkoval břevno českolipské branky!
09:37'
Chrudim právě vstřelila branku!
V polovině prvního poločasu přichází druhá gólová radost ERA-PACKu! Doša přihrál v útočné kombinaci balon na nohu MAXE, který navázal na svoji střeleckou formu a potvrzuje roli nejlepšího střelce VARTA futsal ligy – 2:0!
09:17'
Chrudimští tlačí svého soka před jeho brankou a pálí ze všech pozic, další střelu Maxe mezi nohy si Sochůrek reflexivně pohlídal.
09:00'
Po devíti minutách je zde první faul zápasu, dopustili se ho Démoni.
08:14'
Vzápětí to vzal David Drozd sám na sebe, rána na přední tyč ale skončila mimo.
07:46'
Chrudimský kouč Felipe Conde si vyžádal oddechový čas na poradu a očividně není spokojen s hrou svých svěřenců.
07:39'
Nástřel Rešetára Sochůrek vyrazil pouze před sebe, kde stál připravený David Drozd, jenž hned z otočky pálil velmi nebezpečně! Dorážku však českolipský brankář pokryl.
07:06'
Bejda se znovu po pěkné přihrávce spoluhráče dostal až do předbrankového prostoru, Slováček s Davidem Drozdem ale jeho nadšení čistým způsobem umírnili.
06:00'
Čtyřku složenou ryze z cizinců nahrazuje lajna česká. Uvidíme, zda také přispěje k navýšení chrudimského vedení.
05:28'
České Lípě se směrem do ofenzívy nedaří, nepřesnosti maří jakoukoliv snahu dostat se k brankáři Žďánskému.
04:18'
Chrudim právě vstřelila branku!
Démoni udrželi v Chrudimi čisté konto do začátku páté minuty. Brazilec ÉVERTON dokonale napravil své dvě předchozí zaváhání, vzal si míč na půlce a svůj neomylný postup zakončil k pravé tyči Sochůrkovy branky – 1:0!
02:59'
Stanislav Bejda na polovině zaskočil Évertona a hnal se do rychlého přečíslení. Fyzicky dobře připravený Brazilec ale hostujícího Démona včas dostihl.
02:41'
Po pěkném ťukesu se k míči před brankou dostal Max, proti přesile se mu ale prosadit nepodařilo.
02:06'
Česká Lípa se zatím v Chrudimi houževnatě brání a drží s ERA-PACKem čisté konto. Jo, co by za to děla minulý pátek Plzeň.
00:35'
Tak to byl parádní chrudimský úvod, který mohl přinést vedoucí branku! Pavel Drozd šikovně patičkou posunul míč na Lukáše Rešetára, který v souboji se Sochůrkem nechal velmi rychle poprvé vyniknout českolipského brankáře!
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FK ERA-PACK Chrudim: Žďánský (Litviněnko) – Éverton, M. Mareš, Max, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Sorokin, Rešetár (C), Slováček

FC Démoni Česká Lípa: Sochůrek (Kirov) – Bejda (C), Bažant, Švec, Havrda, Bialek, Fichtner, Rott, Havlásek

Rozhodčí: Novotný – Vlašič, Svědiroh.
Chrudimští futsalisté nabírají před vyřazovacími boji velkolepou formu, kterou v posledním případě odnesl třinácti góly plzeňský Interobal. Dalším soupeřem Chrudimi bude Česká Lípa, která bude v závěrečných třech kolech zběsile bojovat s Jeseníkem o záchranu. Chrudimským budou v utkání chybět Roman Mareš a Tomáš Koudelka, kteří budou stát pro čtyři žluté karty.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
Články odjinud