Chrudim - Plzeň | ONLINE | 16.2.2018 20:00 | 1. FUTSAL liga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

1. FUTSAL liga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Plzeň - 16. února 2018   20:00

Ukončeno
Chrudim
Chrudim
00:49' Éverton  • 02:51' Felipe  • 03:12' Koudelka  • 12:06' Slováček  • 13:06' Rešetár  • 15:30' R. Mareš  • 23:34' Éverton  • 24:27' Slováček  • 24:54' Rešetár  • 25:33' Rešetár  • 26:18' Éverton  • 28:15' Drozd  • 33:44' Éverton 
13:2
(6:1)
Plzeň
Plzeň
15:56' Křemen   • 37:36' Štrajt  
Chrudim
Sestavy:
Litviněnko (21. Žďánský) – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Rešetár (C), Slováček, Felipe
Rozhodčí
Gasnárek, Vaněk – Štipčák
Sportovní hala Chrudim
Plzeň
Sestavy:
Němec (13. Bartůněk) – Rozboud, Forman, Kučera, Slavík, Sláma, Štrajt, Abrham, Štverák, Mižár, Křemen, Künster
Přenos se aktualizuje automaticky

Konec zápasu.
39:54'
Na desetimetrový kop se vrátil Dmitrij Litviněnko, který nejprve vykopl Štrajtovu střelu nad sebe a následně jí vyrazil i z brankové čáry!
39:54'
Po faulu Michala Mareše bude Plzeň na závěr kopat desítku!
37:36'
Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
Tak přece jen ještě Plzeňští přidávají jeden čestný úspěch, MICHAL ŠTRAJT zůstal nikým nehlídaný na zadní tyči a přesným zakončením korigoval skóre 13:2!
37:06'
Takřka dva na nikoho postupovali hráči z Plzně, dvakrát měl před sebou jen brankáře Žďánského Jaroslav Slavík, ani jednou ho ale neprostřelil!
36:55'
A znovu duní konstrukce za brankářem Němcem! Tentokrát po střele Davida Drozda!
35:27'
Utkání se již pouze dohrává, Chrudimští jsou stále na balonu a snaží se ještě navýšit již tak propastný výsledek.
33:44'
Chrudim právě vstřelila branku!
Chrudimští si se svým soupeřem hrají jako kočka s myší. Max vybojoval míč při rohu, rychlou akci potáhl po lajně a připravil ÉVERTONOVI čtvrtou branku v dnešním utkání – 13:1!
32:18'
Do střelecké listiny se chtěl zapsat také Pavel Drozd, prudkou dělovkou od postranní čáry ale napálil "jen" tyčku!
31:27'
Jan Křemen si troufl na individuální akcí, dostal se až do střelecké pozice a výrazně protáhl brankáře Žďánského!
30:31'
Na akumulované fauly vede Chrudim již 4:3 a je možné, že již tak gólové utkání bude okořeněno ještě desetimetrovým kopem na jedné či druhé straně.
30:12'
Za nedodržení vzdálenosti obdržel taktickou žlutou kartu Tomáš Koudelka, který tak bude následující zápas stát.
28:15'
Chrudim právě vstřelila branku!
V Chrudimi byla načepována dvanáctka! Max po kombinaci s Évertonem posunul míč na volného DAVIDA DROZDA, který ostrou ranou umístil míč přímo do plzeňské šibenice – 12:1!
26:53'
Zdeněk Sláma na druhé straně nastřelil břevno chrudimské branky!
26:18'
Chrudim právě vstřelila branku!
Lepší premiéru v chrudimském dresu Brazilec ÉVERTON ani přát nemohl! Ve 27. minutě totiž v prvním utkání dokonává hattrick – 11:1!
25:33'
Chrudim právě vstřelila branku!
Tak to je doslova pohroma pro plzeňskou obranu, která inkasuje podesáté! LUKÁŠ REŠETÁR obral na soupeřově polovině plzeňské hráče a přesnou střelou k tyči upravil již na 10:1!
24:54'
Chrudim právě vstřelila branku!
Matěj Slováček se proměnil na pozici asistenta, připravil zakončení do prázdné branky pro LUKÁŠE REŠETÁRA – 9:1!
24:27'
Chrudim právě vstřelila branku!
A radost chrudimských futsalistů zanedlouho pokračuje! Koudelka z rohového kopu našel krásným lobem pravačku MATĚJE SLOVÁČKA, který umístil přesně k tyči – 8:1!
23:34'
Chrudim právě vstřelila branku!
Na sedmou ERA-PACKu nemusíme příliš dlouho čekat! Lukáš Rešetár se svojí typickou kličkou zbavil obránce na levé čáře a připravil lehké zakončení pro ÉVERTONA – 7:1!
22:50'
Éverton rozehrál volný přímý kop přesně na nohu Felipeho, ten se ještě kličkou zbavil bránícího hráče a následně výrazně protáhl Bartůňka!
22:19'
Chrudimští i po pauze pokračují v poklidné hře a nikam nespěchají. Proč taky, mají již nahráno.
20:27'
Roman Mareš obdržel za nedodržení povolené vzdálenosti žlutou kartu.
20:01'
Začal druhý poločas.
20:00'
Střídání v týmu FK ERA-PACK Chrudim: ze hřiště odchází Dmitrij Litviněnko, přichází Jakub Žďánský.
Úvodní polovina přinesla sedm branek a jednoznačné vedení Chrudimi, který svého soupeře doslova drtí. Uvidíme, kam se nám skóre posune ve druhé půli.
20:00'
První poločas skončil.
19:40'
Chrudimský kouč Felipe Conde si vyžádal oddechový čas.
18:48'
Nepřesnou přihrávku Slováčka znamenal rychlé přečíslení ve třech proti jednomu, zakončení Křemena vypadalo nadějně, nakonec se ale zaseklo o boční síťku chrudimské klece.
15:56'
Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
Vzápětí se prosazují i Plzeňští, pěkná kombinace vyslal do útoku JANA KŘEMENA, který parádním obstřelem na zadní tyč odmazal čisté konto ze statistik Litviněnka – 6:1!
15:30'
Chrudim právě vstřelila branku!
Tak to zavání náběhem na dvouciferný výsledek! ROMAN MAREŠ obral soupeře na pravé straně a svůj samostatný únik zakončil přesnou ranou mezi nohy Bartůňka – 6:0!
14:40'
Galavečer mistrovského futsalu pokračuje, do další příležitosti se dostal Éverton, jehož střelu ale Bartůněk dokázal vytěsnit.
13:06'
Chrudim právě vstřelila branku!
S Plzní to nevypadá vůbec dobře a nepomohla jí ani výměna brankáře! Do kombinace se nyní zapojil i brankář Litviněnko, který ukázkovým lobem vyslal do šance LUKÁŠE REŠETÁRA, který přivítal Bartůňka mezi tyčemi – 5:0!
12:06'
Střídání v týmu SK Interobal Plzeň: ze hřiště odchází Lukáš Němec, přichází Michal Bartůněk.
12:06'
Chrudim právě vstřelila branku!
Na čtvrtou branku v síti Interobalu jsme nemuseli dlouho čekat! David Drozd vysunul po lajně MATĚJE SLOVÁČKA, na jehož zakončení si sice Němec sáhl, ale mimo tři tyče ho nevytěsnil – 4:0!
11:20'
David Drozd se prezentoval ostrým faulem na půlící čáře, za což mu patří žlutá karta.
11:09'
A krátce po standardní situaci se mohl Interobal prosadit! Střela Zdeňka Slámy ale prolétla jen kousek od pravé tyče Litviněnkovy branky!
10:58'
Time out si vybral plzeňský trenér David Frič.
10:13'
Hrubici plzeňské obrany mohl potrestat Lukáš Rešetár, který se dvakrát dostal sám před Němce! Ani v jednom případě ale na talentovaného gólmana nevyzrál.
09:55'
Litviněnko se dostal po pasu Évertona pod tlak, jeho výkop následně skončil přímo u Němce.
09:05'
A další slušná šance Maxe skončila tentokrát mimo tři tyče Interobalu.
08:43'
Do nadějné příležitosti se dostal Max, vybíhající Němec ale jeho velkou šanci vytěsnil na rohový kop.
07:46'
Pěkná samostatná akce Kučery přinesla po zákroku Litviněnka rohový kop Interobalu, z něho však Plzeň nezahrozila.
07:24'
Éverton se znovu šikovně uvolnil na levé straně, tentokrát však jeho pokus zamířil mimo branku Interobalu.
05:05'
Na akumulované fauly je po zákroku Davida Drozda vyrovnáno.
03:12'
Chrudim právě vstřelila branku!
Tak zde je zaděláno na debakl! Matěj Slováček nyní ukázkově vysunul do volného prostoru svoje "dvojče" TOMÁŠE KOUDELKU, který si sám před gólmanem Němcem věděl rady a zvýšil již na rozdíl tří branek – 3:0!
02:51'
Chrudim právě vstřelila branku!
Tak skvělý start Chrudimi nebere konce a vzápětí přichází i druhá branka v síti třetího týmu tabulky. Éverton ukázkovou patičkou vybídl k šanci FELIPEHO, který opět namířil do černého – 2:0!
02:08'
Chrudimští zatím téměř nepustili svého soupeře k balonu a stále kombinují na jeho polovině. K šanci se ale podruhé zatím nepropracovali.
00:49'
Chrudim právě vstřelila branku!
Tak to je naprosto famózní úvodní střídání nejčerstvější posily Chrudimi! Brazilec ÉVERTON se dostal k míči a ostrou ranou ze střední vzdálenosti nekompromisní ranou k tyči otevírá střelecký účet zápasu – 1:0!
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko (Žďánský) – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Rešetár (C), Slováček, Felipe

SK Interobal Plzeň: Němec (Bartůněk) – Rozboud, Forman, Kučera, Slavík, Sláma, Štrajt, Abrham, Štverák, Mižár, Křemen, Künster

Rozhodčí: Gasnárek, Vaněk – Štipčák.
Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Další zápas je pro nás nesmírně důležitý. Utkáme se s kvalitním soupeřem a doufám, že odvedeme dobrou práci. Musíme být soustředění, následující čtyři zápasy nám ukáží, jak dobře jsme připraveni na play-off."

David Frič (trenér Interobal Plzeň): „Očekáváme velmi těžký zápas proti nejlepšímu českému klubu posledního desetiletí. Utkání bereme jako velmi kvalitní přípravu na play-off a možnost otestovat více hráčů. V nás neprospěch hrají karty a zranění, kterých teď nemáme úplně málo, ale máme široký kádr a musíme se s tím vypořádat.“
Futsalisté Chrudimi mají před sebou tři únorová domácí vystoupení v řadě, hned na úvod je čeká soupeř se zvučným jménem. V chrudimské sportovní hale totiž vyzvou aktuálně třetí tým VARTA futsal ligy z Plzně. Jednat se bude o duel lídra tabulky s týmem, který jediný dokázal sebrat v probíhajícím ročníku Chrudimi body, úvodní vzájemný zápas totiž skončil remízovým výsledkem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
Články odjinud