1. FUTSAL liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Třinec - 26. ledna 2018   20:00

Slavia
Slavia
3' Graciano  • 16' Hrubý  • 17' Brychta  • 18' Hrdina  • 23' Hrdina  • 24' Opluštil(vl.)  • 35' Krstevski  • 36' Turek  • 37' Graciano
9:2
(4:2)
Třinec
Třinec
8' Hudzieczek   • 20' Przyczko
Slavia
Zdeněk Nagy, Michal Čurda
SH Eden
Třinec

Slavii se tak ve druhém poločase podařilo využít převahu a poráží soupeře z Třince poměrem 9:2. Nová posila Douglas Graciano se uvedla dvěma brankami a přispěla tak k vysoké výhře domácích. Příjemý zbytek večera a někdy příště zase na počtenou.
40'
Krenželok však jeho střelu k levé tyči chytá!
40'
A je tu šestý akumulovaný faul Slavie! K rozehrání desetimetrového kopu se připravuje Douglas Graciano.
38'
Hra se nyní uklidnila, Slavia si hlídá vysoké vedení a Třinec zdá se, jako by již rezignoval na snahu snížit skóre.
Stav na akumulované fauly je 4:5.
37'
Slavia právě vstřelila branku!
Slavii to nestačí a dnes po druhé se prosazuje posila DOUGLAS GRACIANO.
36'
Hrdina nyní krásně prokličkoval přes polovinu hřiště a nabídl loženou příležitost TURKOVI, ten neodmítl a rozvlnil síť po osmé!
35'
Turek se po reprezentační anabázi vrátil ve skvělé formě, jeho nabídku využívá KRSTEVSKI a je to 7:2.
34'
Faul na Turka a třetí akumulovaný faul hostů.
34'
Krenželok je již v brance a lobem se ho snažil překonat znovu Turek, který však trefil pouze břevno!
34'
Turek se nyní pokoušel trefit z poloviny hřiště do prázdné brány, pod tlakem však o kousek minul.
33'
Právě Opluštil vyzkoušel pozornost Žežulky, který si však pokryl přední tyč a nenechal se překvapit.
32'
Třinec hraje power-play! Do dresu brankáře se oblékl Opluštil.
31'
Žežulka nyní vyrazil střelu Kantora.
31'
Individuální akce Hrdiny končí nad bránou Třince.
30'
Skvělé uvolnění Turka, po kterém však kapitán Homola ve velké šanci nechává vyniknout brankáře Třince!
29'
Několik sporných zákroků způsobilo vzplanutí emocí na obou stranách, hra se však již uklidnila a s míčem hrají domácí.
Stav na akumulované fauly je 3:2.
28'
Na hřišti je nyní i mládežnický reprezentant Slovenska do 21 let Vojtěch Turek, který dostává příležitost.
27'
Hrubý nyní po kombinaci vybídl ke gólu Lištvána, který ale netrefil odkrytou branku hostů.
26'
Nyní se po přihrávce Novotného krásně uvolnil na osu hřiště Lištván, ale jeho střelu vykryl pěkným zákrokem Krenželok!
25'
Faulován je nyní Lištván a první akumulovaný faul zapisují i hosté.
25'
Druhý akumulovaný faul pro Slavii.
24'
Slavia fauluje. Ve druhém poločase je to první akumulovaný faul.
24'
Po chybné rozehrávce Třince šli tři slávisté na brankáře Krenželoka, ale míč si do vlastní branky nešťastně srazil vracející se OPLUŠTIL.
23'
Krasný míč od Novotného nyní obdržel Brychta, který se neukvapil a tečovanou přihrávkou našel HRDINU, který vysekl brankáři perfektní kličku a uklidil míč do sítě.
22'
Agilní Przyczko nyní prošel přes Novotného, toho zachránil včasným výběhem brankář Žežulka.
21'
Následoval roh, míč se po pěkné rozehrávce dostal k Novotnému, ale jeho střelu vyrazil znovu gólman hostů.
21'
Ukrytá střela Lišvána končí zákrokem Krenželoka.
21'
V prvním poločase unikla Slavia dokonce do tří brankového vedení, ale v poslední minutě prvního poločasu se prosadil Třinec brankou Przyczka. Za Slavii je velice aktivní první čtyřka dnes v čele s produktivní dvojicí Hrubý a Graciano. Uvidíme ve druhém poločase, jestli ještě hosté dokáží potrápit domácí Slavii. Druhý poločas začne přibližně ve 20:58.
20'
20'
Třinec právě vstřelil branku!
Třinec snižuje po střele PRZYCZKA, který vykoupal postupně Hrubého a poté i brankáře Žežulku.
19'
Snaha Třince končí na obraně domácích.
18'
Další gól domácích. Po přihrávce Homoly unikl po straně HRDINA, který si krásně stáhl míč a po kličce překonává bezmocného brankáře hostů.
17'
Pátý akumulovaný faul Třince!
17'
Krstevski zabojoval o balón na polovině Třince, ten se pak dostal k BRYCHTOVI, který nekompromisně prostřeluje Krenželoka.
17'
Zblokovaná střela kapitána Slavie Homoly končí těsně mimo.
16'
Po pěkné souhře si dva zainteresovaní u první branky role vyměnili. Graciano vybídl na lajně ke střele HRUBÉHO, který přesnou střelou k tyči překonává Krenželoka.
15'
Již se hraje a Lištván fauluje na polovině soupeře.
Oddechový čas si vybírá Slavia.
14'
Lehké emoce nyní vznesl na hřiště zákrok Graciana, který odpískán nebyl, o chvíli později fauluje Hrdina a Slavia si tak připisuje druhý akumulovaný faul.
13'
Další průnik Homoly kryje znovu Krenželok.
13'
Roh Slavie rozehrál kapitán Homola na Hrdinu, jeho skákavý volej vyrazil Krenželok na dalši roh, který opět skončil úspěšným zákrokem brankáře hostů.
12'
Faulován je Brychta, to znamená čtvrtý akumulovaný faul pro Třinec.
12'
Prodloužení Blahuta nyní skvělým zákrokem vytáhl Žežulka na roh!
11'
Na hřišti se také poprvé objevuje Antonín Hrdina.
11'
Střela Barona končí těsně mimo.
10'
Roh byl rozehraný znovu na Hrubého, jehož volej konči v zámezí.
10'
Dalši projektil vyslal Hrubý, ale Krenželok jeho střelu vyrazil na roh.
10'
Po akci Hrubého a Lištvána znovu střílel aktivní Graciano, jeho střela byla zblokována.
Stav akumulovaných faulů je 1:3.
9'
Samek nyní fauluje na polovině hřiště Lištvána.
9'
A hosté zůstávají v tlaku i nadále a obrana Slavie v čele s brankářem Žežulkou má plné ruce práce.
8'
Třinec se prosazuje! Po nahrávce Filipa Przyczka se trefuje JAROSLAV HUDZIECZEK!
7'
Po pěkné průnikové přihrávce Graciana byl ve velké šanci Homola, ale nechal vyniknout Krenželoka!
6'
Lištván vystihl rozehrávku Barona, ale nepovedla se mu finální přihrávka na Novotného.
6'
Po straně utekl Novotný, ale jeho střílenou přihrávku vyrazil brankář hostů.
6'
Lištvánův průnik končí střelou do boční sítě branky Třince.
5'
Nyní předvedl na druhé straně úspěšný zákrok Žežulka po střele Przyczka.
5'
Pěkná rozehrávka Brychty na Homolu, který však netrefil branku.
4'
Na ploše jsou druhé čtveřice obou týmů.
3'
Rozehrávka Slavie končí prvním gólem. Hrubý přihrál novicovi v týmu domácích GRACIANOVI, ten se hezky obtočil kolem obránce a prostřelil Krenželoka.
3'
Prvni akmulovaný faul Třince.
2'
Hosté vyzkoušeli pozornost mladého brankáře Žežulky, ten však bez problému kryje.
2'
Hrubý nepřesně na Graciana, rozehrávat bude Třinec.
1'
Za Slavii na hrací ploše Hrubý, Graciano, Lištván a Novotný. Na straně Třince Baron, Opluštil, Kantor a Samek.
1'
Oba týmy nastupují na hrací plochu. Slavia nastupuje v tradiční červeno-bílé kombinaci, Třinec bude hrát v bílých dresech.
-5'
Hráči již odešli z rozcvičky do kabin a u obou týmů probíhají poslední přípravy před dnešním utkáním.

SK Slavia Praha: Žežulka – Brychta, Krstevski, Novotný, Graciano, Hrubý, Arsovski, Turek, Lištván, Homola (C), Hrdina.

SKP Ocel Třinec: Krenželok, Kloda – Blahut (C), Hudzieczek, Opluštil, Mikyska, Przyczko, Samek, Baron, Buryan, Kantor, Cieslar.

Rozhodčí: Zdeněk Nagy, Michal Čurda.
Slavii dnes bude ze zdravotních důvodů chybět trio Václav Kubíček, Martin Směřička a Tomáš Míča.
Slavia minulý týden zajížděla do Chrudimi a odvezla si porážku v poměru 4:2. Dobrý výkon předvedl zejména brankář Václav Kubíček, který pochytal velké množství šancí a i díky němu byl rozdíl ve skóre jen dvougólový.
V minulém kole se Třinec představil doma proti Gardenline a byl to zápas dvou diametrálně odlišných poločasů. Po prvním poločase byl stav 1:1, ale na konci zápasu svítilo na ukazateli skóre 1:9 z nepříznivého pohledu Třince.
Slavia v týdnu posílila o brazilského pivota Douglasa Graciana, který přichází na hostování do konce sezóny z celku Gardenline Litoměřice. Uvidíme, jestli své schopnosti předvede již v dnešním utkání.
„Každý zápas je důležitý, musíme získat bezpodmínečně tři body. Nesmíme nic podcenit. Blíží se play-off, proto se musíme dostat také do té nejlepší formy. Systém, kterým chceme hrát, se už začíná projevovat, věřím, že budeme dobře připraveni," říká před utkáním trenér domácích Nenad Veljkovič.
„Musíme zvítězit a získat tři body, blíží se play-off a my potřebujeme každý bod, abychom do něj šli z co nejlepší pozice. Ani proti Třinci nesmíme vůbec nic podcenit, odehrát všechno s maximálním nasazením a bojovností,“ hecuje spoluhráče před zápasem kapitán Jan Homola.
Slavii dnes čeká další utkání, tentokrát v 18. kole VARTA futsal ligy. Do Edenu přijede SKP Ocel Třinec, který se krčí na posledním místě v tabulce s pouhými čtyřmi body. Domácí jsou na tom o poznání lépe a budou se snažit přidat další body do tabulky v boji o play-off.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.