1. FUTSAL liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  FTZS Liberec : Česká Lípa - 16. září 2018   19:30

FTZS Liberec
11' Žoček  • 17' Ji. Šisler  • 18' Krasnický  • 19' Benek  • 24' Bernát  • 26' M. Soukup  • 37' Ji. Šisler
7:3
(4:2)
Česká Lípa
Česká Lípa
7' Havrda   • 16' Rott   • 40' Koubelka
Vogt, R. Soukup – P. Bína (C), M. Soukup, Žoček, Krasnický, Ji. Šisler, Němec, Bernát, Benek, Beneš, Rašín
Dragoun Nešněra
SH Harcov, TUL
Česká Lípa
Sochůrek (24. Kirov) – Švec (C), Šafář, Bažant, Kubelka, Fichtner, Havrba, Bialek, Rott, Kotek

Liberec prohrával 0:1 a posléze 1:2. V závěru prvního poločasu však otočil na 4:2 a to ještě nedal několik vyložených šancí. Druhou půli poté zvládl velice dobře takticky. Své si odvedl také skvěle chytající Vogt, kterého sice následně hosté zasypali velkým množstvím střel, ale domácí brankář inkasoval až v závěru za rozhodnutého stavu. Jedná se o první ligové body histori FTZSL!
40'
Démoni právě vstřelili branku!
MATOUŠ KUBELKA využil v levé polovině vápna nástřelu spoluhráče a prvním dotekem poslal balón po zemi do sítě.
40'
Žlutou kartu dostává – (FC Démoni Česká Lípa).
40'
Benek našel Němce zprava na středu, následně byl ještě volný M. Soukup na zadní tyči, ale balón šel vedle levé brankové konstrukce od sálovky druhého zmiňovaného.
40'
Utkání už se jenom dohrává.
39'
Benek to měl těžké na levé straně proti dvěma hráčům, ale vytěžil z této situace alespoň aut.
39'
Centr zprava chytá Vogt na přední tyči do rukavic.
39'
Od Benka mířil na levé straně míč do zámezí.
38'
Bernát si nerozuměl s Benkem na levé straně.
38'
Fichtner zakončil útok z pravé strany vedle dlouhé tyče.
38'
Krasnický získal roh z pravé strany poté, co se Kirov stihl vrátit do branky.
37'
M. Soukup poslal volný přímý kop pravačkou do zadní tyče.
37'
Bernát byl držený v levé části poloviny hostů, třetí faul České Lípy ve druhém dějství.
37'
Bomba Havrdy z pravé strany končí vedle druhé tyče.
37'
Liberec právě vstřelil branku!
JIŘÍ ŠISLER trefuje z hrany vlastního vápna prázdnou branku.
36'
Souhra hostů skončila zákrokem nohou v podání Šislera na ose vápna.
36'
Vogt vykopl míč přes celé hřiště vedle pravé tyče.
36'
Rott nachystal míč zleva na pravou stranu Fichtnerovi, který ve vyložené šanci vypálil vedle bližší tyče.
35'
Kirov vyběhl až na polovinu domácích, ale Liberec včas dokázal přerušit útok.
35'
Fichtner s Kotkem dohráli akci do pravé části vápna, kde zlikvidoval zakončení protihráče připravený Vogt.
35'
M. Soukup mířil z pravé strany vysoko nad horní tyč.
34'
Havrda vystřelil zprava do zad Bernáta.
34'
Hosté budou hrát powerplay.
34'
Oddechový čas pro hosty.
34'
Krasnický s Bernátem vykombinovali obranu z levé strany, ale Kirov vykopl levou nohu proti zakončení na vzdálenější tyč.
34'
Žoček nerozehrál dobře z pravé strany, ale včas svojí chybu napravil.
33'
Vogt vyrazil střelu z pravé strany na přední tyči, uvidíme roh.
33'
Žoček posílal dlouhý míč na polovinu hřiště, Kirov uklouzl, a poté ještě stihl chytit míč zleva do rukou.
32'
Tečovaná střela z pravé strany lízla bližší tyč domácí branky.
32'
Pavel Bína přestřelil branku z levé strany.
32'
Havrda ukončil svojí individuální akci střelou zprava vedle bližší tyče.
32'
Proti střele Havrdy z pravé strany zasáhl Vogt nohou a navíc bude útočit domácí celek.
32'
Rott měl proti sobě Šislera na pravé straně a po teči domácího hráče rozehrají hosté roh.
31'
Pavel Bína kombinoval se Šislerem, který nakopl míč na levou stranu do autu.
31'
Rott zakončil z osy hřiště pouze do Benka a následovala ztráta hostů na pravé straně.
31'
Kotkovu střelu z levé poloviny vápna kryl Vogt na přední tyči.
30'
Benek při presinku na pravé straně fauloval Havrda, takže druhý domácí faul ve druhé půli.
30'
První faul domácích ve druhém poločase.
30'
Liberec teď jenom drží míč, aby hosté měli běhat.
29'
Hosté chybovali na polovině hřiště a Bernát razantní střelou z levé strany prověřil Kirova.
29'
M. Soukup si pomohl nohou na levé straně, hosté disponují autem.
29'
Domácí v posledních minutách velice dobře brání okolo svého vápna, kde zhustí prostor ve čtyřech lidech.
28'
Liberec je celkem důrazný v osobních soubojích a hosté s tím mají problémy.
28'
Šisler posunul míč na levou stranu vápna a po zakončení Benka zaskočil Havrda nohou za Kirova na brankové čáře.
27'
Liberec hraje s velkým nasazením, ale vyhráno ještě zdaleka nemá.
27'
Fichtner byl dohraný na levé straně před zraky rozhodčího Dragouna, ale vše čisté.
27'
Rott pálil z levé strany do horní tyče.
27'
Nahrávku Kirova na levou stranu tečoval nohou Benek, aut pro hostující celek na polovině soupeře.
27'
Bína byl faulovaný na polovině, druhý faul hostů.
26'
MILAN SOUKUP vystřelil zprava po rozehrávce autu Žočka a o vzdálenější tyč překonal Kirova.
26'
Kotek fauloval zleva u postranní čáry, první faul druhého poločasu.
26'
Fichtner (CLI) dostal žlutou kartu za řeči od sudího Dragouna.
25'
Futsal nahoru-dolů! Bína na poslední chvíli zasáhl ve skluzu z pravé strany.
25'
Havrdova střela z pravé strany přes Benka skončila zákrokem rukama pro Vogta.
25'
Hezká souhra Benka se Šislerem, ale ten z pravé poloviny vápna minul bližší tyč.
24'
Střídání v týmu FC Démoni Česká Lípa: ze hřiště odchází Sochůrek, přichází Kirov.
24'
Žoček s JAKUBEM BERNÁTEM velice dobře presovali na pravé straně. Bernát se poté otočil kolem obránce na pravé straně u vápna a zakončil k přední tyči.
23'
Vogtův výhoz šel na pravou stranu, kde neměl Žoček ideální první dotek s balónem.
23'
M. Soukup se nedostal na levé straně přes bránícího hráče a domácí celek se tak brání.
23'
Kubelka si narazil míč nepřesně se spoluhráčem a rozehrát tak může Vogt.
22'
Kotek vypálil zprava vedle zadní tyče a Vogt je zatím pod velkým tlakem ve druhém poločase.
22'
Havrda neměl vůbec špatnou pozici na pravé straně, ale jeho střelu zablokoval padající Žoček ve vápně na roh.
21'
Kotek získal míč a poté dal jesle Bínovi, ale následně přišel do souboje také Benek.
21'
Fichtner zakončoval z otočky na pravé straně k přední tyči, ale Vogt podržel svůj celek.
21'
Kotek rozehrál aut z levé strany a hosté poté kombinují na vlastní polovině.
21'
V úvodu byli hosté střelecky aktivnější, ale Liberec inkasoval pouze v sedmé minutě. Domácí celek poté šlápl do plynu a postupem času si vypracoval několik vyložených příležitostí. Mohl ještě určitě přidat další dvě trefy. Hosté hodně chybovali v rozehře. Nakonec Liberec otočil na 3:2. A hned vzápětí chytil Vogt desítku skokem ke své levé tyči. V závěru se ještě otočil na pivotu Benek. To znamená, že Liberec není daleko ke svým historicky prvním bodům v první lize, ale dvacet minut je ve futsale ještě opravdu hodně.
20'
20'
Bínovu tvrdou střelu zleva na přední tyč vytáhl Sochůrek před dorážejícího Němce a ten otřel svůj střelu z bezprostřední blízkosti o levou brankovou konstrukci čtyři vteřiny před koncem poločasu. Tohle může ještě Liberec hodně mrzet!
20'
Osm sekund do poločasu, domácí si vyžádali timeout.
20'
Němec s Benkem sehráli akci po levé straně až do vápna a vybojovali roh.
20'
Opět obrovská chyba hostů v rozehře, ale Šisler uspěchal zakončení zprava vedle zadní tyče.
20'
25 sekund do poločasu, hosté si berou timeout.
19'
Rott se zjevil na pravé straně před třemi hráči, Vogt jeho střelu vyrazil a poté chyběl v brance. Ještě zachránil jej spoluhráč v pravé části vápna.
19'
Benek ztratil míč na levé straně, ale všichni domácí futsalisté už jsou za balónem.
19'
Pavel Bína střílel levačkou zprava k bližší tyči, kde byl připravený Sochůrek.
19'
ALEŠ BENEK byl na pivotu neobsazený, dva hostující hráči přihlíželi. Benek se otočil a zprava trefil prázdnou branku.
18'
Bernát si dával velký pozor, aby na levé straně neudělal sedmý domácí faul a (zase) se nekopala desítka.
18'
Vogt chytil desítku Havrdovi, který tlačil míč k pravé tyči. Vynikající zákrok domácího brankáře rukama u své brankové konstrukce.
18'
Šestý faul, desítka pro hosty.
18'
Hosté udělali chybu v rozehře. A najednou běžel Bernát zprava sám s JAKUBEM KRASNICKÝM na brankáře a Krasnický po přihrávce už musel z levé strany po zemi trefit prázdnou branku.
17'
Druhý faul pro hostující celek.
17'
Sochůrek vyrazil míč k P. Bínovi. Následně JIŘÍ ŠISLER nastřelil balón zleva do ohně a balón skončil po zemi po teči levé nohy brankáře v síti.
17'
Ještě nebylo (zřejmě) řečeno, že Liberec má pět faulů a šestý nedovolený zákrok by znamenal desítku proti domácím.
16'
Bína to zkusil sám po levé straně a po nahrávce zleva na zadní tyč spálil jeden z domácích hráčů jasnou šanci prakticky před prázdnou brankou.
16'
Po faulu na polovině hřiště nechal asistent Nešněra výhodu. Domácí přestali hrát. Následně MIROSLAV ROTT zakončil pravačkou ze středu přes padajícího Pavla Bínu do Vogta, který si balón srazil k levé tyči z pohledu střelce.
15'
Nástřel Žočka z levé strany na vzdálenější tyč, tam natáhl nohu Sochůrek a u brankové konstrukce si sbíhal M. Soukup do druhé vlny.
15'
Čtvrtý faul domácích, a sice z kategorie útočných v hostujícím vápně.
15'
Bernát vystřelil z otočky na pravé straně k první tyči, kde se prezentoval levou nohou Sochůrek.
15'
Bernát trefil z levé strany Švece, ale uvidíme další aut domácích v blízkosti soupeřova vápna.
14'
Hosté udělali chybu v rozehře a domácí tak kopou aut z levé strany, u míče M. Soukup.
14'
M. Soukup nedosáhl na míč na levé straně na hranici vápna, jinak by byl sám před Sochůrkem. Takhle jenom zatleskal svému spoluhráči za dobrou myšlenku.
14'
Švec obešel Žočka a útočil po pravé straně, poté mu neumožnili zakončení na branku další hráči domácích na ose hrací plochy.
14'
Bernátova střela z pravé strany mířila křížem vedle zadní tyče.
13'
Švec se dotkl míče na pravé straně již mimo hrací plochu.
13'
Žoček si nerozuměl se spoluhráčem na pravé straně, takže rozehraje Sochůrek.
13'
Démoni mají zapsaný první akumovaný faul. Na fauly tím pádem 3:1.
12'
Pavel Bína předčil protihráče na levé straně, ale zakončením na bližší tyč našel pouze vykopnutou pravou nohu Sochůrka.
12'
Od Pavla Bíny dopadl míč z pravé strany do zámezí.
12'
Tlak Havrdy a ještě jednoho hráče ve vápně, míč nakonec skončil vedle levé tyče.
11'
Jeden z domácích hráčů upadl na levé straně a jednou Rott postupoval z pravé strany na branku až mu cestu zkřížil čistě P. Bína.
11'
Pavel Bína zkoušel křižnou nahrávku zleva na druhou tyč, ale balón propadl vedle brankové konstrukce.
11'
Sochůrek šel zcela mimo své vápno na levou stranu, kde se vrhl před útočícího hráče, domácí mají i tak aut u brankoviště soupeře.
11'
JAKUB ŽOČEK si vyměnil míč na levé straně s Bernátem a zatočil balón k zadní tyči okolo natažené levé nohy brankáře.
10'
Žoček chyboval na levé straně proti Rottovi a hosté tak rozehrávají aut z vlastní poloviny.
10'
Fichtnerova střela směřovala z levé strany mimo branku.
9'
Pavel Bína obral o balón Fichtnera, ale domácí ztratili míč zhruba na polovině hřiště.
9'
Démoni si pohlídali narážečku P. Bíny s pivotem.
8'
Hosté jsou nepatrně aktivnější a hraje se spíše před Vogtem.
8'
P. Bína pohlídal nahrávku z levé strany, ale hosté mají další šanci.
8'
Liberec má tři fauly, hosté jsou naopak bez nedovoleného zákroku.
7'
Vogt nestačil reagovat na křižnou přízemní střelu ONDŘEJE HAVRDY z levé strany k zadní tyči.
6'
Bernát poslal míč z pravé strany do horní tyče.
6'
Vogt si pokryl zakončení Rotta z pravé strany na první tyč.
5'
Druhý faul Liberce, udělal jej Pavel Bína z pravé strany.
4'
Chyba v rozehrávce, Šisler mířil k levé tyči, ale tam skočil Sochůrek, který si připsal zákrok rukama.
4'
Po postrčení do druhé vlny byl Jiří Šisler na pravé straně sám před brankářem, ale ten jej vychytal na hraně vápna.
4'
M. Soukupovi střela ze střední vzdálenosti neskončila a míč skončil hodně mimo tři tyče.
3'
Úvodu zápasu je celkem opatrný a vyrovnaný.
3'
M. Soukup kombinoval s Krasnickým na levé straně. Následně prosvištěla tvrdá střela Bernáta kolem přední tyče.
3'
Bernát byl na pivotu sám před brankářem, ale prvním dotekem mu balón utekl do zámezí.