1. FUTSAL liga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  VŠB-TU Ostrava : Plzeň - 8. března 2019   20:00

VŠB-TU Ostrava
25' Fendrich
1:4
(0:3)
Plzeň
Plzeň
1' Rešetár   • 16' Holý   • 18' Holý   • 22' Křemen
Kodeš – Chvěja, Uher, Petr, Pánek, Janita, Mikyska, Fendrich, Kapsa, L. Kundrátek, P. Kundrátek.
Slanina, Kolář
Sportovní hala VŠB Ostrava
Plzeň
Němec (Luhový) – Rešetár, Buchta, Slavík, Sláma, Turek, Štrajt, Havel, Kovács, Holý, Mižár, Křemen, Künstner.

40'
V poslední minutě se ještě do šance navýšit vedení Plzně dostal Křemen, Chvěja však odolal.
39'
Rešetár se ocitl sám před Chvějou, ten jeho zakončení zneškodnil. Domácí se hned vrhli do protiútoku, ale po špatné rozehrávce ztratili míč.
37'
V závěru utkání se hra přelévá ze strany na stranu.
34'
Stav akumulovaných faulů 2:3.
32'
Chvěja vyrazil prudkou střelu v podání Rešetára.
30'
Domácí Petr se protáhl plzeňskou obranou až před brankáře, jenže vůbec netrefil branku.
25'
Ostrava právě vstřelila branku!
Autorem branky je TOMÁŠ FENDRICH. Asistence: Daniel Uher.
22'
Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAN KŘEMEN. Asistence: Michal Holý.
21'
20'
20'
Oddechový čas pro hosty.
19'
Domácí brankář Kodeš se dostal po několikáté do hry a pomáhá Ostravě s rozehrávkou.
18'
Autorem branky je MICHAL HOLÝ. Asistence: Jan Křemen.
17'
Oddechový čas pro domácí.
16'
Autorem branky je MICHAL HOLÝ. Asistence: Michal Kovács.
14'
Plzeň kombinuje před brankou Ostravy, ta je ale do šance na zakončení nepouští.
10'
Kapsa nahrál do dobré střelecké pozice Fendrichovi, jenž v pádu minul bránu.
9'
Do dalšího zakončení se hnal Rešetár, s jeho pokusem si Kodeš poradil.
8'
Hra se mírně uklidnila, akci hostů nyní hasil faulem Petr. Stav akumulovaných faulů 1:2.
6'
Křemen našel v dobré pozici volného Rešetára, tentokrát kapitán hostí nemířil přesně mezi tři tyče.
5'
Fendrich se dostal do samostatného úniku, branku však přestřelil.
4'
Hosté kombinují s míčem, zatím si ale žádnou další větší šanci nepřipravili, domácí jsou zatažení v obraně.