1. FUTSAL liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  FTZS Liberec : Česká Lípa - 17. listopadu 2019   19:30

19:58' Fichtner   • 27:09' Fichtner
Vogt (Plechatý) – Vrabec, Bína P. (C), Baláž, Dvořák, Žoček, Rumler, Henzl, Benek, Janáček, Novotný, Daněk, Bína M.,
Šmíd, Nagy
SH Dukla Liberec
Česká Lípa
Kirov (Bartůněk) – Rott, Kubelka, Fichtner, Švec, Havrda, Hanzlík, Mikyska, Zapletal, Abrham, Bejda

Liberec zvládl nervózní závěr a poráží Démony z České Lípy 3:2. Ve druhém poločase rozhodl rychlý nástup domácích v začátku, kdy dvakrát skórovali a odskočili na rozdíl dvou branek. Hosté už dokázali pouze korigovat jednou úspěšnou trefou a z Liberce tak odjíždějí bez bodu. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle.
39:54'
Posledních 6 vteřin!
39:54'
Liberec se dvakrát pokoušel trefit odkrytou svatyni. Ani jednou se mu to nepovedlo.
39:10'
Vogt zachránil domácí! Zapletal byl na levé straně úplně volný, liberecký brankář se však stihl přesunout a míč vytěsnil na tyč!
38:28'
Aleš Benek se s míčem nevešel na palubovku. Hrát tak budou opět českolipští.
38:02'
Hosté zkouší power-play!
37:51'
Česká Lípa stále tlačí a žene se za vyrovnáním. Liberecká obrana je ale až na malé výjimky pozorná.
37:02'
Střela Havrdy sice Vogtovi vypadla, ale následně míč zalehl a zažehnal nebezpečí.
36:36'
Tomáš Abrham pálil z úhlu těsně vedle!
35:14'
Vrabec pálil tvrdě, ale přímo na brankáře.
35:13'
Rott fauluje Janáčka, což znamená čtvrtý faul pro Českou Lípu a možnost přímého kopu pro domácí FTZS.
34:37'
Liberec stále zatažen čeká, co předvede soupeř.
33:32'
Faul také na opačné straně. Fauly: 5:3.
33:17'
Domácí si připisují pátý akumulovaný faul.
32:26'
Oddechový čas pro Démony z České Lípy.
32:04'
Hosté jsou v plném počtu.
31:59'
Liberec sice má tlak, ale vyloženou šanci si nevypracoval.
31:00'
V první minutě přesilovky si domácí šanci nevytvořili.
30:04'
Matouš Kubelka (FC Démoni Česká Lípa) šel stejně jako v prvním poločase ostře skluzem do protihráče a i tentokrát je tento čin oceněn žlutou kartou. Je jeho druhá, takže je následně vyloučen a Démoni budou hrát dvě minuty v oslabení.
29:32'
Po faulu hostí možnost pro Liberec. Fauly: 3:1.
28:30'
Hosté po gólu ožili a jsou aktivnějším týmem.
27:09'
Démoni právě vstřelili branku!
Po pasivitě domácího celku se podruhé v zápase prosazuje TOMÁŠ FICHTNER, který využil libereckého nedůrazu v defenzivě.
26:19'
Kapitán Bína fauloval. Domácí mají druhý akumulovaný faul.
25:14'
Henzl nadvakrát zaměstnal brankáře Kirova, který opět skvěle zasáhl.
24:40'
Po ruce Henzla pálil Zapletal z přímého kopu do připravených rukavic domácího gólmana.
23:45'
Liberec je v ráži!
Další branku vstřelil TOMÁŠ JANÁČEK, který si křikl na Benka a z levé strany propálil brankáře přízemním pokusem na zadní tyč.
23:20'
Domácí se po brance opět zatáhli a čekají na možnosti v podobě protiútoků.
22:18'
Liberec právě vstřelil branku a jde opět do vedení!
Rychlou kombinaci Vrabce, Henzla a ŠTĚPÁNA RUMLERA zakončil poslední jmenovaný přesnou střelou k tyči.
21:20'
Démoni z Lípy nastoupili opět aktivněji do začátku poločasu a brankář Vogt měl teď plné rukavice práce s jejich pokusem.
20:01'
Máme za sebou první dvacetiminutovku. V úvodu utkání byli aktivnější hosté z České Lípy. Liberec ale postupně vyrovnal hru a od poloviny poločasu byl lepším týmem. Odměnou mu byl vedoucí gól v 19. minutě. Už už to vypadalo, že se do kabin půjde za stavu 1:0, když dvě vteřiny před koncem srovnal z rohu hostující Fichtner a opařil domácí hráče i fanoušky. Uvidíme, co přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 20:24.
20:00'
19:58'
Démoni z České Lípy srovnávají dvě vteřiny před sirénou!
Autorem branky je TOMÁŠ FICHTNER, který využil přesné přihrávky z rohu a zmrazil tak domácí hráče před pauzou.
19:32'
Brankář Kirov vytáhl špičkou nohy míč z brankové čáry! Mohlo to být už o dva góly!
19:27'
To je škoda pro domácí! Protiútok dvou proti jednomu nevyřešili dobrou přihrávkou.
19:12'
Česká Lípa se ihned dostává do tlaku a snaží se o vyrovnání.
18:14'
Liberec právě vstřelil úvodní branku zápasu!
Autorem branky je DVOŘÁK MIROSLAV, který si naběhl z druhé vlny do volného prostoru na přihrávku Aleše Benka a zkušeně 'uklidil' míč na zadní tyč.
17:21'
Zapletal sice obešel obránce, ale pálil nepřesně.
16:55'
Česká Lípa po delší době na útočné polovině. Střelu Hanzlíka po rohovém kopu vyrazil brankář Vogt konečky prstů.
15:05'
Fauly: 2:2.
15:01'
Žlutou kartu dostává Kubelka Matouš (FC Démoni Česká Lípa), který u laviček skluzem 'sestřelil' unikajícího Henzla.
14:47'
Střelu Marka Bíny zblokoval hostující kapitán na rohový kop.
13:58'
Na druhé straně se po chybě v defenzivě řítil sám na brankáře Zapletal. Dominik Vogt mu ale ve skluzu míč vypíchl.
13:31'
Kapitán Bína viděl volného Aleše Benka u brankáře a skvěle ho našel. Domácí útočník byl ale z úhlu a už neměl dostatek času na zakončení.
11:38'
Liberec se, zdá se, dostal do zápasu a momentálně je aktivnějším týmem. Na změnu skóre však stále čekáme.
10:22'
V akci opět Janáček! Po krásné přihrávce od Benka skrz celé vápno pálil do brankáře.
09:47'
Domácí Janáček skvěle obešel protihráče a brankář Kirov musel být rychle z brány venku, aby zamezil střeleckému pokusu domácího snajpra.
08:56'
Aleš Benek pálil v tísni po zemi mimo.
08:20'
Fauly: 2:0
08:17'
Miroslav Rott se nedostal k zakončení přes dobře se vráceného Janáčka. Následně faulován hostující hráč.
07:45'
Filip Henzl vyslal po rohovém kopu tvrdou ránu do zad soupeře.
07:04'
Domácí Liberec se ne a ne dostat do zápasového tempa. Hosté jsou aktivnějším a nebezpečnějším týmem.
05:58'
Míč se nadvakrát odrazil k hostujícím hráčům. Liberecká obrana ho ale až k Vogtovi nepustila.
04:38'
Dvořák skvěle vystihl přihrávku. Brejk dva na jednoho ale nevyřešil dobře a přihrál soupeři.