1. FUTSAL liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Slavia - 7. ledna 2021   18:10

Slavia

To je z mé strany z UNYP arény vše, děkuji vám za pozornost.
Skončilo nám pražské derby "S", která ovládl favorit z Edenu. Slavia si zápas pohlídala a svého rivala přehrála. Ještě v poslední minutě vedla o čtyři branky, nakonec prohrála jen o dvě, když se ve čtyřácáté minutě trefil dvakrát Křivánek.
40:00'
39:50'
Sparta právě vstřelila branku!
Tak ještě jeden úspěch domácích a to opět od LUKÁŠE KŘIVÁNKA.
39:42'
Břevno za domácí bránou!
39:33'
Ten nakonec přichází! Před brankou se prosazuje LUKÁŠ KŘIVÁNEK.
39:01'
Poslední minuta na alespoň čestný úspěch domácích.
38:40'
Slavisté si teď tak dlouho dávali v zakončení přednost až o míč přišli.
38:12'
Slavisté jsou teď zalezli před svojí bránou a odolávají sparťanské kombinaci.
38:01'
Probíhají poslední dvě minuty druhého poločasu.
37:05'
Domácí to ještě zkouší před brankou Slavie kombinační hrou.
36:01'
Další kombinace hostujících hráčů skončila po nepřesné přihrávce.
35:18'
Slavia právě vstřelila branku!
Povedená kombinace hostujících hráči, kteří nacvičeným signálem přidávají další branku. Po rychlém rozehrání a rychlé kombinaci zakončuje DAVID JOŠT, který tak v dnešním utkání završuje hattrick.
35:17'
Oddechový čas pro Slavii!
35:15'
Carlos vykopává z brankové čáry střelu Homoly!
33:30'
Vokoun z levé strany v nadějné pozici jen těsně minul hostující bránu!
33:14'
De Souza v nadějné pozici ze střední vzdálenosti zakončit nedokázal.
31:45'
Sparta opět bez gólmana.
31:09'
Slávisté třetí branku a nejspíš rozhoduji o osudu dnešního zápasu. Po zmatku před domácí brankou se prosazuje štastnou střelou ZDENĚK SLÁMA.
30:44'
Za Karpiakem teď zazvonilo břevno!
30:20'
Domácí to zkouší bez brankáře!
30:01'
Druhý poločas se nám dostal do své druhé poloviny.
28:50'
Hra se nám přesunula teď do středu hřiště. K vidění je dost nepřesností.
27:26'
Křivánek se do zakončení nedostal. Trefil jen hostující hráče před sebou.
26:31'
Bernardo měl na noze snížení. K dorážce mu ale chyběli jen milimetry. Míč před prázdnou bránou nezastihl.
26:21'
Na druhé straně se k zakončení z rohu nedostali ani domácí.
26:10'
Z toho hosté nezakončili.
26:05'
Jošt dostal ideální přihrávku za obranu domácích, na Gerčáka ale nevyzrál. Bude to ale roh.
24:09'
Leovski zkusil vystřelit ze střední vzdálenosti, trefil ale jen obránce domácích, který stál před nim.
23:58'
Opět výborný Karpiak drží výbornými zákroky Slavisty.
23:44'
Vokoun z pravé strany na Karpiaka nevyzrál.
23:05'
Domácí se ještě nevzdávají a snaží se kombinační hrou dostat do zakončení.
22:05'
Slaviste přidavají druhou branku a to ze standardní situace. Gerčák dvakrát vyrazil míč před sebe, když potřetí se k němu dostal DAVID JOŠT a ten už bez problému zakončil.
22:03'
Standardní situaci pro hosty ze střední vzdálenosti.
21:40'
Gerčák teď musel hodně rychle z brány, ale poslal míč na tribunu před dobíhajícími hráči Slavie.
20:45'
Jošt v zajímavé příležitosti, k zakočnení se ale nedostal.
20:32'
Druhý poločas je zatím plný nepřesností na obou stranách.
20:02'
Domácí rozehráli druhý poločas.
20:01'
Druhý poločas začne přibližně v 19:04.
Skončil nám první poločas, ve kterém jsme v derby pražských "S" viděli v UNYP aréně zatím jedinou branku. O tu se postaral už v první minutě Jošt.
20:00'
19:01'
Právě probíhá poslední minuta prvního poločasu.
17:34'
Slibné zakončení Leovskieho. Ten jen těsně minul horní tyč.
16:50'
Vokounův pokus o zakončení letěl hodně vysoko.
16:35'
Vokoun poslal míč pouze do ruk Karpiaka. Ten byl ve své bráně připraven.
15:58'
Křivánek přihrál před bránu na Angellotta. Přihrávka ale nebyla příliš přesná. Sparťanský hráč ji nedostal ideálně a tak zakončit a zamířit mezi tři tyče nedokázal.
14:45'
Závar před brankou domácích, obrovská šanci slávistů, ale míč za brankovou čárou nekončí!
13:18'
Carlos z pravé strany na Karpiaka navyzrál. Ten opět bezchybný.
13:00'
Oddechový čas pro domácí.
12:54'
Záruba dostal ideální přihrávku po chybě domácích do brejku. V nadějné pozici zakončit nedokázal!
11:52'
Domácím byl odpískán útočný faul, pátý v pořadí.
11:38'
Karpiak teď nohou opět zachránil hostující Slavii.
10:58'
De Souza prověřil pozornost Gerčáka, ten bez problému zachytil. Střela ale nebyla nijak nebezpečná a tak mu nenadělala příliš problému.
10:20'
Slávisté jsou teď u míče a zkouší to dopředu kombinační hrou.
09:18'
De Souza ze standardní situace branku domácích trefit nedokázal.
08:18'
Vokouna střela jen těsně minula hostující bránu. Byla ale tečovaná, bude to tak roh.
07:44'
Karpiak teď drží hosty výbornými zákroky!
07:35'
Plíšek teď na Karpiaka v bráně nevyzrál.
07:14'
Karpiak se teď odhodlal dokonce ke střele z půlky. Branku domácích ale netrefil.
06:25'
Záruba teď výborným obranným zákrokem zabránil brejku domácích.
05:56'
Bernardo tentokrát zajel do brankáře Slavie, ať se to nelébí samotnému brankáři a trenérovi Slavie, tak rozhodčí mu jen domlouvá.
05:35'
Opět Bernardo, který tentokrát nevyzrál na Karpiaka.
05:35'
Bernardo před bránou nedokázal přihrát na spoluhráče.
05:15'
Sledujeme rychlou hru, která se přelévá ze strany na stranu.
04:45'
Hra se nám přesunula do středu hřiště, chybí tomu přesnější zakončení na jedné či druhé straně.
03:40'
Carlos trefil z první jen připravené obránce hostí.
03:15'
De Sourza to zkusil přímo z dálky, branku domácích ale netrefil.
02:55'
Slavisté budou zahrávat standardní situaci ze slibné pozice.
02:38'
Sledujeme teď klidnější pasáž hry, která je bez vážnějších šancí na jedné či druhé strany.
02:20'
Na druhé straně pěkná kombinace hostujících hráčů, která ale neměla přesnějšího zakončení.
02:03'
Domácím teď utíká míč do zázemí. Rozehrávat tak budou od vlastní brány Slávisté.
01:53'
Křivánkovi se míč zamotal mezi nohami. Připravil se tak o nadějnou pozici.
01:33'
Angellott rozehrál roh z pravé strany. Domácí se k zakončení nedostali.
01:30'
K vidění je teď dost nepřesností na obou stranách.
00:56'
Angellott ze standardní situace trefil jen blok připravených hostujících hráčů.
00:47'
Slavia se ujímá vedení, v předbrankovém prostoru se dostal k odraženému míči DAVID JOŠT, ten už měl před sebou jen odkrytou část brány a něměl tak problém zakončit.
00:15'
Záruba v první šanci z dálky protáhl Gerčáka.
00:01'
První poločas rozehráli hráči hostující Slavie.
00:01'
Čekáme na zahájení televizního přenosu.
Aktéři obou týmů nám právě nastoupili na hrací plochu.

AC Sparta Praha: Gerčák – Brahimi, Angellott, Bernardo, Carlos, Křivánek, Vokoun, Snop, Hora, Hudousek, Plecitý

SK Slavia Praha: Karpiak – Vaktor, Jošt, Sita, Leovski, Hruška, Sláma, Plíšek, Homola, De Souza, Záruba, Křemen, Žežulka, Vondráček

Rozhodčí: Černý, Řeháček – Milner.
AC Sparta Praha se v průběžné tabulce nachází na osmé pozici, když jeho hráči zatím získali pouhé čtyři body. Jejich soupeři z Edenu mají bodů dvanáct a patří jim průběžná druhá pozice.
Hezký den všem fanouškům futsalu. Vítáme vás u sledování online přenosu po restartu nejvyšší futsalové soutěže z 14. kola, ve kterém se proti sobě představí v derby pražských "S" domácí hráči AC Sparta Praha a hostující hráči SK Slavia Praha. Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.