Házená - Extraliga muži - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Lovosice - 10. března 2018   19:30

Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Petrovský  • 5' Kichner  • 6' Petrovský  • 8' Žvak  • 9' Kichner  • 10' Strack  • 12' Petrovský  • 13' Kichner  • 16' Petrovský  • 17' Petrovský  • 21' Gřešek  • 23' Petrovský  • 25' Kocich  • 26' Petrovský  • 28' Musálek  • 29' Kichner  • 32' Kocich  • 33' Kocich  • 34' Petrovský  • 36' Strack  • 37' Kichner  • 40' Kichner  • 44' Kichner  • 45' Kichner  • 46' Žvak  • 51' Gřešek  • 53' Kichner  • 56' Kichner  • 58' Petrovský  • 59' Kichner  • 60' Gřešek
32:29
(16:11)
Lovosice
Lovosice
5' J. Motl   • 7' Malý   • 14' Bouček   • 15' Klimt   • 16' Bouček   • 18' Malý   • 21' J. Motl   • 28' Sýkora   • 29' Bouček   • 31' Malý   • 33' Bouček   • 35' J. Motl   • 38' Malý   • 41' Jelínek   • 48' Malý   • 49' J. Motl   • 51' J. Motl   • 54' J. Motl   • 57' Bouček   • 59' J. Motl   • 59' Sýkora   • 60' Sýkora   • 60' J. Motl
Frýdek-M.
Blanar, Haramul.Delegát: Samek
SH 6. ZŠ Frýdek-Místek
Lovosice

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Frýdku-Místku vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
Pepino SKP Frýdek-Místek – HK FCC Město Lovosice 32:29 (16:11)
Nejvíce branek: Kichner 11, Petrovský 9, Kocich 4/1 – Motl 14/6, Malý 5, Bouček 5. Rozhodčí: Blanar, Haramul. Delegát: Samek. Sedmimetrové hody: 3/1 – 6/6. Vyloučení: 4:3.
Závěr utkání nabídl házenou ve vysokém tempu a takřka bez obran. I tak si dokázal Frýdek-Místek pohlídat pohodlné vedení, kterého docílili už během prvních třiceti minut. Ve druhých třiceti minutách se sice Lovosice několikrát střelecky takřka dotáhly, ale vždy byli domácí ve vedení. Vítězství je pro Frýdek-Místek velkým úspěchem a pomůže mu v boji o play-off.
60'
Střelecky se prosazuje cirka pět vteřin před koncem zápasu ještě Gřešek.
60'
Na konci zápasu sáhli hosté k nahazovačce, na jejímž konci se ocitl úspěšný Jiří Motl.
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich).
60'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Miloslav Sýkora).
59'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Kichner).
59'
59'
Brankář společně s trenérem se rozčiloval o uznání či neuznání branky Motla. Míč se milimetrově dostal za brankovou čáru.
58'
Pyško společně s realizačním týmem domácích obdržel žlutou kartu za přílišné řeči vůči rozhodčím.
58'
Gřešek stáhl k zemi nedovoleně Sýkoru a je vyloučen na dvě minuty.
58'
Petrovský přidává devětadvacátou branku domácích. Jedna z důležitých branek Frýdku-Místku.
57'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Frýdku-Místku.
57'
Oddechový čas pro Frýdek-Místek.
57'
Šance tu pro Lovosice ještě je, navíc, když Bouček dokázal proměnit rychlý protiútok po zisku míče.
57'
Míče se ujal sám faulovaný a dává svému celku lehkou naději na zvrat utkání.
57'
A následně přichází i sedmimetrový hod ve prospěch Lovosic. Domácí obrana stáhla k zemi na levém křídle Motla.
57'
Bednárek je po faulu na probíhajícího Sýkoru vyloučen, síly na hrací ploše se tak na chvíli vyrovnají.
56'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic.
56'
Oddechový čas pro Lovosice.
56'
Lovosice hrály bez brankáře a domácí se po chopení míče zkoušeli o trefení prázdné brány, neúspěšně.
56'
S dorážkou už ale Kichner uspěl.
56'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Kichner).
55'
Hosté sáhli po osobní obraně, což nakonec vyústilo ve dvouminutovém vyloučení pro Jana Landu.
54'
Motl je střelecky hodně při chuti, po nevýrazném prvním poločase se nyní dostal už na jedenáctou branku v zápase.
53'
Kichner předchozího zaváhání využil v kontr, ze kterého posílá Frýdek-Místek do vedení o 5 branek.
53'
Klimt chtěl překvapit obránce domácích přihrávkou na pivota, ovšem ani ten na přihrávku nedokázal reagovat a míč se dostal do rukou Pyška.
52'
Strack sice dokázal dopravit míč do brány Lovosic, rozhodčí mu ale odpískali kroky. Branka tak neplatí.
52'
Pro prorážení se hra přesouvá zpět před brankoviště Lovosic.
51'
Na druhé straně hrací plochy ale vrací vedení o čtyři branky Gřešek.
51'
Domácí přišli o míč technickou chybou, toho Lovosice využily příhrou do rychlého protiútoku na Motla, který snižuje na rozdíl tří branek.
50'
Klimt chtěl přihrát míč na Motla do křídla, ovšem domácí obránci byli postaveni přesně v dráze míče a získávají míč.
50'
Adamík si i tak poradil s další střelou Frýdku-Místku. Následuje odebrání míče z brankoviště. Do útoku tak mohou vyrazit Lovosice.
50'
50'
Frýdek-Místek měl akci v plném proudu a Adamík si připsal důležitý zákrok. Jenže v tu chvíli se ozvala píšťalka delegáta zápasu, který rozhodčím signalizuje, že ještě před střelou trenér domácích sáhl po oddechovém čase. Domácí tak zůstávají u míče.
49'
Rozhodčí signalizují domácím pasivitu.
49'
Tentokrát Lovosice využily druhé křídlo ke skórování, konkrétně Jiřího Motla.
48'
Kocich odkulhává za pomocí lékaře týmu na střídačku a nevypadá to s ním příliš dobře. Uvidíme, zda ho do konce utkání ještě uvidíme na hrací ploše.
48'
Po souboji na brankovišti Lovosic zůstává ležet na hrací ploše Kocich. Rozhodčí kvůli tomu raději přerušují hru.
48'
Akci dohrály Lovosice na křídlo, kde operuje Lukáš Malý. Jeho střela zapadla do brány soupeře.
47'
Po nepřesné střele domácích se pro Lovosice otvírá možnost snížení ztráty.
47'
Motl vstřelil dnes již pátou branku ze sedmimetrového hodu. I tak ale Lovosice prohrávají o šest branek na půdě Frýdku-Místku.
47'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
46'
Lovosicím dnes není střelecky přáno. Landa už už slavil branku, Pyško ovšem vytáhl další zákrok, kterým připravil hosty o vstřelení branky.
46'
46'
Hostující trenér Berka po této brance sahá po oddechovém času. Frýdek-Místek vede poprvé v zápase o sedm branek.
46'
S první střelou Žvaka si Adamík ještě poradil, s následnou dorážkou už nikoli.
45'
A Kichner přidává v krátkém sledu další branku. Vedení domácích je tak zpět na šesti brankách.
44'
Střelecky se za domácí připomněl Petr Kichner, který za domácí vstřelil branku po 4 minutách hluchého střeleckého období.
44'
Milan Berka na lavičce Lovosic ukázal, že v něm dřímají velké emoce. Od rozhodčích za protesty obdržel žlutou kartu.
43'
A Sýkora neproměňuje další velkou příležitost na skórování. Frýdek-Místek tak vede nadále o 4 branky.
43'
Sýkora se nedokázal prosadit, stejně jako při následném rychlém protiútoku domácí.
42'
Po střele Petrovského končí míč vedle brány. Hosté mohou snížit na rozdíl pouhých 3 branek.
42'
Domácím je signalizována pasivita.
41'
Domácí obrana se nestačila zformovat, čehož využil Roman Jelínek k proskoku do brankoviště a vstřelení branky.
41'
Adamík si připsal rovnou dvojzákrok. Lovosice mohou snížit vedení domácích.
41'
Za Lovosice skóruje ze sedmimetrového hodu Jiří Motl a skóre je opět o 5 branek.
40'
Po faulu na Jana Landu následuje sedmimetrový hod.
40'
Za to střela Kichnera z levé spojky končí v síti Lovosic. Dnešní utkání je jako na houpačce.
40'
Hosté ale této nabídnuté šance nedokázali využít. Malého zakončení skončilo vedle brány.
40'
Adamík si připisuje úspěšný zákrok proti střele Kocicha z brankoviště.
39'
Na druhé straně dosáhl Lukáš Malý branky, ovšem přešlápl, díky čemuž branka nemůže být uznána.
39'
Akce domácích končí prorážením na brankovišti.
38'
Lovosice dokázaly odehrát velmi rychlou akci, na jejíž konci se objevil úspěšný Malý.
37'
Domácí i přes početní nevýhodu dokázali zásluhou Kichnera skórovat. Frýdek-Místek vede opět o 6 branek.
37'
Následný sedmimetrový hod končí brankou, kterou přidal Jiří Motl.
37'
Franc se probil s míčem až na brankoviště, kde byl faulován Kocichem, který si nyní musí na dvě minuty odpočinout.
36'
Po této brance se do brány Lovosic vrací Artur Adamík.
36'
Na druhé straně se pěkně uvolnil Strack a přidává už dvacátou branku Frýdku-Místku v zápase.
35'
Motl napravil svůj předchozí neúspěch. Tentokrát se střelou z devíti metrů nemýlil a rozvlnil síť za zády Pyška.
34'
Osmá branka z rukou Petrovského znamená vedení Frýdku-Místku o šest branek.
34'
Motlův pokus o přehoz končí na horní tyči domácí brány.
33'
Bouček se objevil v podobné situaci jako Kocich a výsledek byl zcela totožný.
33'
Kocich se i přes několik soubojů probojoval na brankoviště do střely a byl úspěšný.
32'
Navíc hosté posílají míč při další akci pouze do náruče Pyška. Frýdek-Místek tak může navýšit vedení.
32'
Jenže domácí odskakují zpět do vedení o pět branek zásluhou Kocicha, který našel střelecký recept na Hrdličku v bráně Lovosic.
31'
Malý se stal prvním střelcem druhého poločasu. Střela kolem hlavy Pyška znamená snížení vedení domácích.
31'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:18.
30'
30'
K sedmimetrovému hodu se nepostavil nikdo jiný než kanonýr hostů, Jiří Motl. Ten si rozpohyboval Pyška, aby mu následně poslal míč k pravé tyči.
30'
Dvacet vteřin před koncem prvního poločasu přichází na řadu po faulu na Boučka sedmimetrový hod pro Lovosice.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Za Frýdek ale kontruje Kichner, který vrací domácím zpět šestibrankové vedení.
29'
Bouček se postaral o jubilejní desátou branku Lovosic.
29'
Lovosice se mohou pokusit o další akci, Hrdlička si připisuje další úspěšný zákrok.
28'
Na druhé straně hrací plochy sáhl po přehozu Sýkora, na kterého Lovosice sehrály celou akci.
28'
Za to Musálek měl správně seřízená mířidla a posílá svůj celek do sedmibrankového vedení.
27'
Klimt netrefuje prostor mezi třemi tyčemi z další dalekonosné střely.
26'
Motl se pokusil o vypíchnutí míče, ale nedosáhl na něj a místo toho se otevřel prostor před Petrovským, který toho využil na 100%.
26'
Navíc pro Lovosice přichází další komplikace, Václav Franc je za svůj faul na probíhajícího protihráče vyloučen na 2 minuty.
26'
Bouček si naskočil mezi dva soupeře a nechal vyznamenat Pyška v bráně Frýdku-Místku.
25'
Frýdečtí se v útoku pouze zastřelovali. Hrdlička byl bez práce a Lovosice se mohou pokusit stáhnout náskok soupeře.
25'
Vzápětí se prodral Motl do trháku, ve kterém ale nebyl úspěšný. Pyško dokázal přečíst dráhu jeho střely.
25'
Kocich se dokázal osamostatnit před brankovištěm a poslat míč do hostující brány. Hrdlička byl bez šance na zásah.
24'
Klimt už byl připraven se střelou, když tu se rozezvučel tón píšťalky, který signalizuje prorážení v podání pivota Václava France.
23'
Hrdlička si připisuje velmi důležitý zákrok sedm minut před koncem prvního poločasu.
23'
A znovu Vojtěch Petrovský, ten je dnes hodně při chuti. Do svých statistik si dnes zapisuje už šestou trefu.
22'
Hosté měli možnost několikrát zahrát volný úder, ale byly z toho pouze zblokované střely.
21'
Gřešek si počínal na brankovišti velmi šikovně. Tváří v tvář Hrdličkovi byl úspěšný.
21'
21'
21'
Jiří Motl snižuje vedení domácích už pouze na rozdíl dvou branek. Šestibrankové vedení domácích ze 13. minuty je rázem tu tam.
20'
Domácí se tentokrát pouze zastřelovali, podobně jako o chvíli později Bouček na druhé straně.
20'
K exekuci sedmiemtrového hodu se postavil Jiří Motl, nejlepší střelec extraligy, a proměňuje.
19'
Hrdlička si poradil bez větších potíží se zakončením Kichnera a Lovosice spěchají do protiútoku.
19'
Obrana Lovosic si dokázala poradit s akcí Frýdku-Místku v jejím zárodku. Přesto zůstávají po faulu domácí u míče.
19'
Boučkova střela nebyla z nejpřesnějších, skončila těsně vedle brány.
18'
Petrovský se snažil ze sedmimetrového hodu zamířit mezi nohy Hrdličky. Hostující brankář jeho úmysl přečetl a střelu vychytal.
18'
Malý si seběhl netradičně na pozici pravé spojky, odkud dokázal poslat nechytatelný projektil do brány Frýdku-Místku.
17'
Motl nastřelil sice spojnici domácí svatyně, ale rozhodčí odpískali již předtím faul.
17'
Pepino využívá početní výhodu velmi rychle, Petrovský se pověsil do vzduchu a trefil milimetrově pravý horní roh Hrdličkovy brány.
17'
Klimt fauloval soupeře těsně před brankovištěm a počínal si nad rámec pravidel, za což je vyloučen na 2 minuty.
16'
Bouček vzal celou tíhu situace na sebe a po individuální akci přidává pátou branku Lovosic.
16'
Domácí drží střelecky hodně vysoko Vojtěch Petrovský, který si po další brance domácích připisuje už čtvrtou branku.
15'
Hosté dokázali vypíchnout míč a při rychlém protiútoku dvou na jednoho zakončoval nahazovačku Václav Klimt.
14'
Mezitím došlo v brankovišti Lovosic ke změně, Artura Adamíka nahradil Jan Hrdlička.
14'
Bez výrazné přípravy se do střely opřel Bouček, jehož střelu nedokázal zlikvidovat ani Pyško, který se po míči natahoval marně.
13'
Lovosice jsou na tom čím dál tím hůře. Po dalším útoku, který zakončoval Kichner, prohrávají už o 6 branek.
13'
Motlova střela ze středu hřiště mířila jen těsně vedle. Pyško se po jeho střele pouze ohlédl.
12'
A toho využívají domácí k navýšení vedení. Další přesnou trefu zaznamenává Vojtěch Petrovský.
12'
Za hosty se neujala ani střela Bičištěho, který to zkoušel z kroku. Pyško byl připraven uprostřed brány na zákrok.
12'
12'
11'
Na druhé straně se pokusil o podstřel Motl, ale byl dobře bráněn a jeho střela tak nebyla příliš prudká, aby si s ní Pyško neporadil.
10'
Strack se nebál poslat střelu z kroku k pravé tyči Adamíkovy brány. Střela byla velmi přesná a zastavuje se až v síti Lovosic.
9'
Hosté velmi rychle přišli o míč, čehož využili domácí ke kombinaci na útočné polovině. Kichner zakončoval přesně k pravé tyči, Adamík byl na jeho střelu krátký.
8'
A domácí se vrací zpět do dvoubrankového vedení, zásluhu na tom má dobře střílející Žvak.
7'
Na druhé straně se blýskl úspěšným zákrokem Adamíka, díky čemuž mohl poslat Adamík do rychlého kontru Malého, který se nemýlil.
7'
Pyško si poradil s dalekonosnou střelou Klimta.
6'
Petrovský se nebál s míčem vletět mezi dva bránící hráče a z ostrého úhlu posílá podél rukou Adamíka míč do sítě Lovosic.
6'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl).
5'
Poprvé se v zápase prosazují také Lovosice. Obrana pracovala na plné obrátky a byla z toho ztráta míče domácích. Motl následně proměnil bez problémů rychlý protiútok.
5'
Kichner šikovnou střelou nachytal nepřipraveného Adamíka.
4'
Prorážení také na druhé straně, tentokrát se provinil Bouček.
4'
Frýdečtí v útoku příliš dlouho nevydrželi, jeden z domácích hráčů prorážel. Míč tak putuje do rukou Lovců.
3'
Klimt musel při pasivitě vyzkoušet vystřelit. Jeho rána končí daleko vedle brány.
3'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
2'
Petrovský se opřel při pasivní hře na devíti metrech do střely a trefuje levý růžek hostující brány.
1'
První útok Frýdku-Místku je zastaven obranou Lovosic, která si dokázala poradit s pivotem.
1'

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško, Cáb – Bednárek, Petrovský, Bosák, Gřešek, Vacula, Kichner, Kocich, Strack, Geist, Žvak, Mazur, Musálek, Krahulík.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Adamík – Franc, Landa, Sýkora, J. Motl, Stach, Bouček, Jelínek, Bičiště, Barth, Klimt, Konárik, Semerád, L. Hrdlička, Malý.

Rozhodčí: Blanar, Haramul.
Delegát: Samek.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Pavel Blanar a Michael Haramul. V roli delegáta ČSH je přítomný Petr Samek.

Brno – Frýdek-Místek 32:30
Přeji příjemný podvečer všem nadšencům házené! Dnes je na programu 19. kolo Stabag Rail Extraligy, ve kterém se mimo jiné utká celek Pepino SKP Frýdek-Místek proti celku HK FCC Město Lovosice. Zápas se odehraje od 19:30 hod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.