Házená - Extraliga muži - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Lovosice - 4. února 2018   10:30

Hranice
Hranice
3' Stržínek  • 3' Stržínek  • 4' Stržínek  • 6' Tůma  • 8' Salvet  • 9' Mičkal  • 11' Tůma  • 16' Pernička  • 17' Mičkal  • 23' Stržínek  • 27' Pernička  • 30' Bechný  • 31' Indrák  • 32' Stržínek  • 37' Indrák  • 49' Kozlovský  • 54' Kozlovský  • 55' Kozlovský  • 57' Indrák  • 58' Kozlovský  • 60' Pernička
24:27
(14:14)
Lovosice
Lovosice
3' J. Motl   • 4' Bičiště   • 5' J. Motl   • 9' J. Motl   • 10' Sýkora   • 11' J. Motl   • 14' Malý   • 18' Malý   • 20' Bouček   • 22' Malý   • 25' Malý   • 27' Bouček   • 28' Landa   • 29' Sýkora   • 31' Landa   • 33' J. Motl   • 38' Bouček   • 39' Bouček   • 41' J. Motl   • 42' J. Motl   • 43' J. Motl   • 45' Bouček   • 47' J. Motl   • 48' Malý   • 50' J. Motl   • 56' J. Motl   • 59' Bičiště
Hranice
Bubeníček, Petruška
Lovosice

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou.
TJ Cement Hranice – HK FCC Město Lovosice 24:27 (14:14)

Nejvíce branek: Stržínek 5, Mičkal 4/2, Kozlovský 4 – Motl 11, Malý 5, Bouček 5.
Rozhodčí: Bubeníček, Petruška.
Sedmimetrové hody: 4/3 – 0.
Vyloučení: 5:3.
Je dobojováno. Po velmi vyrovnaném prvním poločase, po jehož většinu tahali za delší konec domácí, skončila první třicetiminutovka remízou 14:14.
V úvodu druhé půle pokračovala vyrovnaná házená jen do 36. minuty. Od té doby domácí 13 minut nedokázali vsítit branku a Lovosice odskočily až na rozdíl sedmi gólů. Tuto ztrátu Hranice již úplně smazat nedokázaly a zmohly se jen na snížení. Lovci tedy mohou slavit dva body za výhru 27:24.
60'
Rychlý brejk domácích zakončil Tomáš Pernička, ale to je již z domácí strany pro dnešek vše.
59'
David Bičiště ovšem z brankoviště opět vrací klid do lovosických řad.
58'
V posledních minutách drží střelecky svůj celek Jiří Kozlovský, jenž snižuje na rozdíl tří gólů.
58'
Lovci se následně provinili prorážením a Hranice tak mohou ještě zadělat na jakési drama.
57'
Indrák po přihrávce do trháku skóruje z osmi metrů a je to již pouze o čtyři branky.
56'
Navíc mohou ještě navýšit svůj náskok, protože se Hranice nedokázaly prosadit při následném útoku. Ztroskotaly totiž na výborném zákroku hostujícího brankáře.
56'
Jiří Motl však dává svou brankou z levého křídla větší klid do řad svého celku a tohle by již Lovci měli zvládnout.
55'
Risk Lovosic bez brankáře trestá střelou z půlky hřiště do odkryté brány Jiří Kozlovský.
54'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
54'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Miloslav Sýkora).
54'
Jiří Kozlovský následně z rychlého brejku snižuje na rozdíl pěti branek.
53'
Lovosice nepřidaly další branku díky výbornému zákroku Bavlnky proti ráně z brankoviště.
52'
Brankář Hranic se opět zaskvěl výborným zákrokem, ale jeho spoluhráči ho nepodpořili brankou v útočné fází. Následuje oddechový čas Lovců.
51'
Tomáš Pernička nařízenou sedmičku proměňuje střelou k levé tyči.
50'
I přes vysoké bloky se ze středu ranou pod břevno prosadil znovu Jiří Motl.
49'
Až nyní se Hranice konečně prosazují zásluhou Kozlovského, ale otázka je, zda se jim ještě jejich ztráta povede dohnat.
48'
Ten však Hranicím v dalším útoku nepomohl a Lukáš Malý po přihrávce do trháku zvyšuje na 24:17.
47'
Na náskok hostů reaguje domácí lavička oddechovým časem.
47'
Jiří Motl poté utekl všem hráčům Hranic a svůj průnik zakončil přesnou střelou do dolní poloviny brány.
45'
Lovosice skórují i při vlastním oslabení. Po další brance Boučka narostlo manko Hranic na pět gólů.
44'
Ztrátu Hranic hosté nepotrestali z rychlého brejku, ale po faulu domácích mohou zahájit postupný útok.
44'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Roman Jelínek).
43'
Opět to byl Jiří Motl, kdo se dokázal prosadit. Tentokrát chytrým přehozením z levého křídla.
43'
Ani tento průnik a zakončení z levého křídla nekončí brankou Hranic. Lovosice tak mohou jít do trháku.
43'
42'
Po oddechovém času domácích se navíc prosazuje Jiří Motl a náskok Lovosic je již tříbrankový.
41'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl).
41'
Z levého křídla poté domácí trefují jen tyč a hosté mohou poprvé v duelu jít do dvoubrankového vedení.
40'
Mičkal ovšem trefil jen hostujícího brankáře, od kterého se míč odrazil nad bránu.
40'
Z čehož resultuje po faulu na levém křídle sedmička pro Hranice.
39'
Průraz nyní odpískali hostům rozhodčí a do útoku tak spěchají znovu Hranice.
39'
Vzápětí se Bouček prosazuje znovu. Tentokrát při rychlém protiútoku Lovosic.
38'
Proti střele Jiřího Boučka ze spojky neměl domácí gólman žádnou šanci a na jeho ránu ani nereagoval.
37'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
37'
Hosté však rovněž nebyli úspěšní při své útočné snaze. Z levého křídla trefili jen boční síť.
36'
Domácí následně byli pod tlakem pasivity a museli střílet. Z velké dálky ovšem bránu netrefili.
35'
Poté však nepropálil soupeřova brankáře ani Landa z pravé spojky a Hranice tak mohou spřádat útočné plány.
34'
Malý si poté v jasné šanci vylámal zuby na brankáři Hranic, ale Lovci budou pokračovat v útoku i nadále.
34'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Matěj Andrš).
33'
Lovosicím byla již signalizovaný pasivita, a tak se Motl odhodlal ke střele ze střední spojky a ta zapadla přesně pod břevno.
33'
Stržínek poté ještě zůstal ležet na palubovce, ale tu za doprovodu lékařů už opouští.
32'
Martin Stržínek díky své zarputilosti v útoku otřel svou ránu o zem o břevno a míč poté zapadl až do sítě.
31'
Michal Indrák ovšem svou první brankou v zápase vrací skóre do nerozhodné podoby.
31'
Po rychlé akci Lovosic a přihrávce Jana Motla se k proskoku z pravé spojky dostal Jan Landa poté se již nemýlil.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 11:17.
Je za námi první půle zápasu. V ní si od začátku Hranice budovaly své vedení, v prvních minutách hlavně díky gólovému příspěvku Martina Stržínka. Jejich náskok narostl až na rozdíl tří gólů, ale Lovosice své manko smazaly a v závěru poločasu se poprvé dostaly do vedení. To jim však do pauzy nevydrželo, neboť Tomáš Bechný z poslední devítky po siréně srovnal na poločasových 14:14.
30'
30'
Tomáš Bechný dokázal propálit obranný val Lovosic a z poslední možné situace určil poločasovou remízu.
30'
Domácí zakončit před sirénou nedokázali, ale čeká je ještě poslední devítka.
29'
Na podruhé se již Lovosicím sehrávka na levé křídlo podařila a Miloslav Sýkora posílá svůj celek poprvé v zápase do vedení.
28'
Ne však nadlouho. Landa, který si odpykal svůj trest, se prosazuje z hranice brankoviště.
27'
Tomáš Pernička však svou pumelicí z pravého křídla nedal brankáři Lovců žádnou šanci a Hranice znovu vedou.
27'
To však nezvládli a Jiří Bouček svou další brankou vyrovnává na 12:12.
26'
Lovosice sice ztroskotaly na domácím brankáři, ale domácí poté opět chybovali při pokusu založit rychlý brejk a budou se tak muset bránit.
25'
Poté se ovšem přihlásil o slovo Lukáš Malý na pravém křídle, který snižuje na 12:11 z pohledu Hranic.
25'
Tomáš Mičkal si tentokrát ze sedmimetrového hodu vybral opačný kout brány a jeho střela zaplula přesně k pravé tyči.
25'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jan Landa).
25'
Už už to vypadalo, že domácí míč ztratí, ale nakonec se k němu dostali na pravém křídle a po faulu Landy se bude házet sedmička proti Lovosicím.
24'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Martin Stržínek).
23'
To se však nestalo a naopak hosté inkasovali. Martin Stržínek využil rozhozené obrany Lovosic a po svém proskoku na osmi metrech nekompromisní ranou k levé tyči dává jedenáctý gól Hranic.
22'
Tentokrát si však v další šanci vylámal zuby na gólmanovi Hranic. Ty se poté snažily o rychlou přihrávku vpřed, která však byla nepřesná a Lovosice se tedy mohou dostat do vedení.
22'
Lukáš Malý znovu pálil ostrými. Z pravého křídla šikovně přehodil brankáře a máme srovnáno.
21'
Bechný si sice pěkně seběhl na brankoviště, ale z levé strany poté trefil jen hostujícího brankáře.
20'
Jiří Bouček se také zapisuje na listinu střelců. Svou první brankou se zasloužil o snížení na 10:9.
20'
Hranice poté zahodili stoprocentní šanci. V trháku totiž napálil jeden z domácích hostující brankáře do vytrčené levé ruky.
19'
Tomáš Mičkal si počínal velmi zkušeně a chytrou ranou k levé tyči dává desátý gól svého týmu.
18'
Z pravého křídla poté přišla parádní přihrávka do pivota a po faulu na brankovišti z toho bude sedmička pro Hranice.
18'
Na pravém křídle dostal hodně prostoru Lukáš Malý a svou střelu umístil přesně na zadní tyč.
17'
Hosté poté díky ztrátě míče na pravém křídle darovali domácím rychlý trhák, který pohodlně zakončil Tomáš Mičkal.
16'
Tomáš Pernička se na pravé spojce protlačil až na brankoviště a poté nekompromisně překonal domácího gólmana.
15'
Lovosice se poté neprosadila z pravého křídla. Domácí brankář si bližší tyč pohlídal, za což sklidil zasloužené ovace.
15'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Bechný).
14'
Motl skvěle roztáhl hru v rychlém brejku na pravou stranu, kde si velký úhel otevřel Malý a ranou na bližší tyč srovnává.
14'
To vše ovšem až po oddechovém času Hranic.
13'
Poté se však ani jeden z týmů nedokázal ve svých útocích prosadit. Na tahu budou tedy znovu domácí.
12'
Domácí brankář se poté znovu prezentoval výborným zákrokem a drží svůj celek v jednobrankovém vedení.
11'
Jiří Motl se tentokrát prosazuje ze středu hřiště, kde se šikovně zbavil bránícího soupeře a z brankoviště propálil domácího brankáře.
11'
Marek Tůma však svou brankou vrací Hranicím dvougólové vedení.
10'
Hranice nejprve nastřelily ze šestky jen tyčku a následný rychlý přechod proměnil v pátý gól z křídla Miloslav Sýkora.
9'
To však již neplatí. O snížení na 6:4 se postaral opět z levého křídla palící Jiří Motl.
9'
Lovosicím nepomohl ani oddechový čas a Tomáš Mičkal zvyšuje na rozdíl tří branek.
8'
Další rychlý brejk Hranic zakončuje přesnou střelou ze šestky Salvet a po jeho zásahu si hosté berou oddechový čas.
7'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jan Landa).
6'
Tůma ovšem reaguje na předchozí branku Motla a Hranice tak opět vedou.
5'
Jiří Motl si naskočil na levém křídle do brankoviště a ranou na zadní tyč srovnává na 3:3.
5'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Matěj Salvet).
4'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (David Bičiště).
4'
Martin Stržínek je zatím k nezadržení. Další přesnou ranou přidává třetí branku svou i svého týmu.
3'
Martin Stržínek se prodral až obranou Lovosic a přesnou ranou posílí Hranice znovu do vedení.
3'
Jiří Motl ovšem dokázal z křídla srovnat. Na tahu jsou tedy znovu Hranice.
3'
Poté se již však dostávají domácí do vedení. Martin Stržínek se jako první zapisuje se svou trefou mezi střelce.
2'
Tak Lovosice nebyly úspěšné. Skvělým zákrokem se prezentoval brankář Hranic.
1'
V prvním útoku se nedokázali domácí prosadit. Z levé spojky trefili totiž pouze vzdálenější tyč hostující brány.
1'

TJ Cement Hranice: Kučerka, Bavlnka – Magrla, Stržínek, Jan Šmíd, Salvet, Bechný, Andrš, Hub, Tůma, Indrák, Mičkal, Kozlovský, Pernička.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Adamík – Landa, Sýkora, J. Motl, Bouček, Jelínek, Bičiště, Klimt, Semerád, Karlovec, L. Hrdlička, Malý.

Poslední tři vzájemná utkání

20.12.2017 Hranice – Lovosice 23:30
6.12.2017 Lovosice – Hranice 30:27
9.9.2017 Lovosice – Hranice 28:22
HK FCC Město Lovosice

Lovci jsou na tom o něco lépe než jeho dnešní soupeř. Připsali si totiž 16 bodů ze třinácti duelů a právem jim náleží 5. místo v extralize.
Velmi solidní formu navíc měli před reprezentační pauzou, kdy v posledních pěti střetnutích zaznamenali 7 bodů, což je velmi dobrá vizitka.
Na palubovkách soupeřů se představili v šesti utkáních. Z těch vytěžili 6 bodů a okupují 2. příčku v tabulce venkovních týmů soutěže.
TJ Cement Hranice

Hranice mají za sebou třináct střetnutí, ve kterých posbíraly 10 bodů a tento bodový zisk jim stačí na 9. místo. Na příčky zajišťující play off však ztrácejí pouze bod a mohou se tak po dnešním duelu znovu na tato umístění vyhoupnout.
Z posledních pěti ligových utkání ovšem vyhrály pouze dvakrát, a tak mají rozhodně na čem pracovat.
Před vlastními fanoušky jsou úspěšní z padesáti procent. Z šesti duelů nastřádaly 6 bodů, jenž jim zajišťují 10. příčku v tabulce domácích mužstev.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.