Chorvatsko - Velká Británie | ONLINE | 5.8.2012 17:15 | OH - házená 2012 | ŽIVĚ | iSport.cz

Chorvatky jednoznačně zvítězily a mohou se v klidu radovat z postupu. Naopak zklamané Britky končí ve skupině bez bodu a s turnajem se loučí. Nyní děkují fanouškům za vytrvalé podporování. (37:14)
60
Konec zápasu. (37:14)
60
Poslední gól zápasu střílí Britka Fairbrotherová. (37:14)
59
A další gól v síti Hargreavesové. (37:13)
59
Horvatová však opět rozradostnila chorvatské fanoušky, závěr zápasu se blíží. (36:13)
57
Heglundová snižuje. (35:13)
56
Další minuty utekly, další branky přibyly. Na světelné tabuli svítí 23 bodů náskoku. (35:12)
53
Náskok se navyšuje, nyní je již 22 gólů. To je velmi obrovské číslo, obzvláště na takové to akci. (33:11)
51
Horvatová reaguje na britský gól, dnešní duel je naprosto jednoznačně rozhodnut. Chorvatky si zápas doslova užívají. (31:11)
49
Na kulatých třicet to zaokrouhlila opět Basičová. (30:10)
49
Sonja Basičová dává svůj první gól v zápase. (29:10)
47
Náskok je nyní již osmnáct bodů, diváci se však stále skvěle baví. (28:10)
46
Diskuze odmítá nejlepší střelkyně Chorvatek Jovetičová. (27:10)
45
Jubilejní desátou branku Velké Britániedává Nina Heglundová. (26:10)
43
Sledujeme pořád stejný obrázek. Chorvatsko si absolutně kráčí pro další vítězství, britská házená žen skončí na hrách bez medaile. (26:9)
40
Maja Zebičová přidává svojí dnešní třetí branku. (23:9)
39
Devátý gól Britek zajistila McCaffertyová. (22:9)
38
Skóre nám opět roste, náskok zůstává stejný. O vítězi je již dávno rozhodnuto. (22:8)
35
Gaceová prošla obranou opravdu lehce a přesnou trefou k zemi navyšuje vedení Chorvatska. (21:7)
34
Další dvě pohromy se sesypaly na britský tým, který prohrává již o třináct gólů. (20:7)
32
Hned v úvodu druhého poločasu dokázala na gól Lovričové odpovědět Gerbronová. (18:7)
31
Začal druhý poločas. (17:6)
O výsledku zápasu je rozhodnuto již v poločase, domácí se vůbec nedostávají do hry a pochybuji, že se to změní v poločase druhém. (17:6)
(17:6)
30
První poločas skončil. (17:6)
30
Po sedmnáctiminutovém půstu zaznamenává čestný úspěch Velké Británie Lamová-Mooresová. (17:6)
29
A další branka přišla z ruky Lovričové. Britky jsou na ručník. (17:5)
29
Až nyní protrhla smůlu Dijana Jovetičová. (16:5)
28
Obě mužstva se nyní doslova trápí v zakončení.. (15:5)
26
Na rozdíl deseti bodů zvyšuje Jovetičová. (15:5)
24
Britské házenkářky se netrefily již deset minut a musí počítat jeden míč ve své síti za druhým. (14:5)
21
A další chyba při rozehrávce domácího mančaftu a Tatariová dává další branku. (12:5)
20
Britkám nepomohl ani oddechový čas, jedenáctý gól přidá Jovetičová. (11:5)
19
A další dvě branky v britské síti. Rodí se nám zde první výraznější vedení. (10:5)
17
Chorvatky proměnily rychlý protiútok a navyšují svoje vedení. (8:5)
16
Sedmý gól Chorvatek přidává Penezičová. (7:5)
12
Přesný průnik předvedla Jukesová a snižuje na rozdíl dvou gólů. (6:4)
10
A opět stejná hráčka nedala brankářce Hargreavesové šanci. (6:3)
9
Chorvatský náskok opět trochu navyšuje z pravé strany přesnou ranou Milanovič-Litreová. (5:3)
8
Gaceová a poté Paliesová zamířili přesněm, rozdíl zůstává konstatní. (4:3)
6
Fairbrotherová opět trochu ubrala z chorvatského náskoku. (3:2)
5
Penezičová udělala kličku do středu a přesně zakončila k levé tyči. (3:1)
4
Opět se prosadila Zebičová, která podruhé v duelu posílá Chorvatky do vedení. (2:1)
3
Jukesová k velké radosti domácích fanoušků srovnává poté, co zůstala osamocena na středu hřiště a o zem zakončila. (1:1)
1
Utkání právě začalo. (0:0)

Chorvatsko: Grubišičová, Jelčičová – Tatariová, Jovetičová, Seričová, Gaceová, Pušič-Koroljevičová, Horvatová, Franičová, Penežičová, Lovričová, Žebičová, Milanovič-Litreová, Bašičová

Velká Británie: Hargreavesová, Mayesová - Lamová-Mooresová, Van der Weelová, Heglundová, McCaffertyová, Jukesová, Goodwinová, Fairbrotherová, Bylová, Leutholdová, Paliesová, Fudgeová, Gerbronová (0:0)
Program ženské házené pokračuje soubojem Chorvatska a Velké Británie. Pro domácí je to závěrečný souboj ve skupině, ze které již nemohou postoupit. Čtyři porážky znamenají nulu na kontě bodů, a tak si domácí přejí alespoň překvapení proti Chorvatkám. Ty mají tři výhry a jednu prohru s Brazílií a bojují o první příčku ve skupině A.