01:55' Závora  • 38:24' Závora  • 40:26' Šíma
04:32' Hrazdira   • 11:58' Hrazdira   • 25:46' Kopčil   • 59:43' Handl
M. Boleslav
Pilný – Tasch, Bohuněk
ŠKOENERGO Aréna - malá hala
Zlín

Boleslav se ještě snažila vyrovnat při hře bez gólmana. To už se ale nepodařilo. Poslední vyloučení a čtvrtý gól bude Mladou Boleslav dlouho mrzet. Těsný zápas nakonec ztrácí a s ním i všechny body. Děkujeme, že jste sledovali náš přenos.
59:43'
Zlín právě vstřelil branku!

Berani nejspíše rozhodují. Od modré vyslal puk k bráně Talafa. Ve shluku hokejek se kotouč odrazil od DANA HANDLA přímo do brány. Asistence: Tadeáš Talafa, Vojtěch Riedl.
59:33'
Oddechový čas pro domácí.
59:33'
Bachánek pátral, jestli Krinwald neupustil puk. Byl ale zklamán. Hra se přerušuje.
59:13'
Krinwald drží puk v rukavici. Buly se vhodí před ním.
59:02'
Bruslaři vyhazují.
58:57'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Přenosil – 2 min., držení).
58:57'
Oddechový čas pro hosty.
58:57'
Mikulík se natlačil před bránu a byl faulován.
57:38'
Handl v nadějné pozici na levém kruhu minul.
56:41'
Závora vytáhl puk ze středního pásma. Zakončení mu ztížilo hned několik zlínských hráčů.
55:33'
Talafa dával zadovku nikomu na útočné modré. Pro puk si dojela Mazancová a na chvíli puk dostává mimo boleslavskou zónu.
54:45'
Křepelka málem projel až před Lekeše, na poslední chvíli byl puku zbaven.
54:15'
Přenosil rozehrává za Krinwaldem.
53:27'
Závora byl přišpendlený Chludilem a Formanem, přesto kotouč udržel dostatečně dlouho, než dorazili na pomoc spoluhráči. Boleslav zůstává v útoku.
52:46'
Krinwald sklapl betony proti Šindelkově střele z modré čáry.
52:19'
Mikulíkova dobrá rána od modré. Krinwald předtím musel přidat i další složité zákroky.
50:38'
Talafa si vyšlápl na Haase na hranici pravidel. Problémem byl ale spíše výškový rozdíl mezi oběma hráči.
50:11'
Berani zatím pouze nahazují bez efektu do útočného pásma.
49:46'
Hraje Zlín. Nahození ze středu hřiště však přebírá Závora.
48:26'
Hromadný sněm obou klubů v brankovišti Krinwalda vrcholil rvačkou mezi Bednaříkem (ZLN) a Rajglem (MBL). Oba dostávají 5 minut + osobní trest do konce utkání.

Pokračuje se ve hře 5 na 5.
47:55'
Haas si ještě před vhazováním vybíral novou hůl. Nakonec jako nejlepší vyhodnotil stejně tu původní.
47:47'
Příležitost si Zlínští ale nevytvořili. Následně Boleslav vyhazuje na zakázané uvolnění.
46:58'
Plíšek byl odstaven Kopčilem a Berani se vydávají na opačnou polovinu kluziště.
46:38'
Středočeši nahánějí kotouč podél útočného pásma.
46:01'
Křepelka skvěle přitlačil Kopčila u mantinelu, získal puk a dosáhl alespoň prerušení hry.
45:15'
Zakázané uvolnění na straně domácích.
44:33'
Sluka se u modré vyhnul protihráči a z mezikruží otestoval Lekeše.
43:59'
Žabka se opřel do puku, ale nezamířil dobře.
43:03'
Kopčil v souboji s Kredbou. Úspěšnější byl první jmenovaný, po jehož přihrávce tlačil puk do pravého rohu Šindelek. Toho však nedosáhl.
42:00'
Rajgl musel šlápnout do bruslí, aby nedovollil Frömelovi převzít uvolněný kotouč.
41:20'
Lekeš vychýlil puk ven ze hry pomocí své vyrážečky.
40:26'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

PETR ŠÍMA stál připravený u levé tyče a dostává puk do sítě poté, co Haas se Závorou dopravili puk do útočného pásma. Je vyrovnáno. Asistence: Oskar Haas, Jan Závora.
40:01'
Berani dlouho Boleslav tlačili. Ve 26. minutě zvyšoval Kopčil. Boleslav však využila přesilovou hru, když druhý gól v zápase slavil Závora. Do třetí třetiny tak Bruslaři vstoupí s jednogólovým mankem. Třetí část začne cca v 16:32.
40:00'
39:28'
Sluka s Haasem doráželi na Lekeše, ale ten si s obtížnou situací poradil.
38:53'
Zlínští hokejisté dolují puk u mantinelu v útočném pásmu.
38:24'

JAN ZÁVORA snižuje na rozdíl jedné branky. Na jeho střelu z mezikruží Lekeš nestihl zareagovat. Asistence: Oskar Haas.
37:59'
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Martinec – 2 min., napadení).
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Bachánek – 10 min. osobní trest, napadení).
37:43'
Mikulík si dovolil troufalou kličku na útočné modré. Naštěstí pro Berany mu vyšla, a tak puk zůstal na jejich holích.
37:01'
36:38'
Žabka byl popotáhnutý protihráčem a vypálil v pádu.
36:25'
Buly u Lekeše.
36:19'
Zlín se zbavuje puku a posílá ho ven ze třetiny.
35:38'
Šindelek odvrací křižný pas Holoubka pryč.
35:14'
Bednařík znepříjemnil život Křepelkovi, který přes zlínského útočníka nemohl vystřelit.
35:01'
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Riedl – 2 min., napadení).
34:34'
Talafova dělovka zblokována.
33:55'
Peca podklouzl v útočném pásmu a ztrácí kontrolu nad pukem.
33:42'
33:23'
Prokeš byl u puku dříve než Hašlar. Zakázané uvolnění Boleslavi.
33:05'
Boleslav střídá a rozehrává za bránou.
32:36'
Bruslaři působili v útočném pásmu, ale jejich střelba byla neefektivní.
31:42'
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Martinec – 2 min., sevření puku rukou).

Zlínští zalehávali ve svém brankovišti, aby zabránili dorážce. Nakonec je z toho oslabení Beranů.
30:45'
Sluka z otočky na levém kruhu pálí jen do betonů Lekeše.
29:16'
Peca vypíchl kotouč, jenže měl za sebou dlouhé střídání a nohy už ho tolik neposlouchaly. Puk ale aspoň dotlačil ven z obranné třetiny.
28:47'
Krinwaldovi se nepodařilo přerušit hru, Berani puk ještě vyšťourali a jejich tlak pokračuje.
27:54'
Na druhé straně byl v šanci na mezikruží Sluka, puk ale letěl pouze do Lekešovy hrudě.
27:41'
Liss poslal kotouč do davu. Krinwald pozorný.
27:30'
Berani se už ale opět nastěhovali do útočného pásma.
26:51'
Lekeš vyráží betonem Holoubkovo nahození, Šíma se snaží bojovat o odražený kotouč.
25:46'

Krásnou přihrávku Riedla do jízdy převzal za obranou MICHAL KOPČIL a v samostatném nájezdu prostrčil puk Krinwaldovi mezi betony. Asistence: Vojtěch Riedl, Tadeáš Talafa.
25:23'
Frömel dojel puk mířící do zakázaného uvolnění, ale zakončoval do boční sítě.
24:40'
Formanova střela zápěstím se otřela o Plíškovu rukavici.
24:14'
Hrazdira promáchl rychlou přihrávku ve střelecké pozici na levém kruhu.
22:58'
Haas agresivně hledal puk ve zlínském brankovišti. Uklidňovat ho musel Talafa. Oba dostávají domluvu od pana rozhodčího.
22:45'
Střídavě se vhazuje v pásmu Boleslavi a Zlína. Momentálně se hodně přerušuje.
22:27'
Krinwald přidržel kotouč u betonů poté, co si další střelu na bránu připsal Talafa.
22:12'
Hra se přesune ke Krinwaldovi.
21:58'
Krinwald likviduje Hrazdirův další pokus svou vyrážečkou.
21:13'
Chludilův nápřah ztlumil přiložením hole Žabka.
20:55'
Hašlarova střela byla sražena. Lekeš si padající puk našel.
20:41'
Kopčil si nevšiml Bednaříka v ofsajdové pozici a přejel modrou čáru.
20:11'
Po vhazování vyrazil dopředu Frömel. Zlín drží pásmo.
20:01'
Ve 2. minutě poslal domácí do vedení Závora. Po třech minutách ale vyrovnal Hrazdira, který posléze dokázal otočit utkání. V závěru třetiny měli jasně navrch Berani. Další třetina začne zhruba v 15:45.
20:00'
19:35'
Zlínští okupují boleslavskou třetinu. Zatím ale bez efektu.
18:55'
Tentokrát Talafa neprocpal puk přes Přenosila.
18:23'
Plíšek opět sáhl do střely Talafy.
18:06'
Krinwald zastavuje Šindelkovo nahození. Bude se znovu vhazovat v pásmu Boleslavi.
17:29'
Zlínská formace se uvolnila v útočném pásmu. Krinwald zakročil proti tečované střele Formana.
16:57'
Hašlar dohrál Šindelka u mantinelu. Zlínský hráč se ale stihnul trochu přesunout, a tak nedošlo k úplnému kontaktu.
16:43'
Krinwald po dalším zákroku přerušuje hru. Uvidíme další buly po jeho levici.
16:13'
Kopčil vymíchal soupeřovu obranu v rohu útočného pásma. Před bránou ovšem úřadoval ještě Holoubek, který získává kotouč.
15:31'
Bachánek se jednou rukou natahoval po letícím puku před Krinwaldem, ani tak však na puk nedosáhl.
14:52'
Další Talafova třela z dálky. Plíšek ji sráží před svým gólmanem mimo bránu.
14:42'
Boleslavští vyblokovali další dvě střely. Proti třetí výborně vystoupila Mazancová.
13:46'
Haas mířil bekhendem do horního patra Lekešovy brány, jenže ji přehodil úplně.
13:21'
Bachánek zaváhal a Haas ho obral o kotouč. Do protiútoku ale vpuštěn nebyl.
12:55'
Riedlovu střelu z dálky odklonila výstroj jednoho z boleslavských obránců.
11:58'

Krinwald vyrazil střelu Lisse od modré, kterou do branky nakonec dorazil RICHARD HRAZDIRA. Asistence: Richard Liss, Lukáš Chludil.
11:27'
Haas nepřesně střílel od modré.
10:53'
Plíšek už ale jede za volným kotoučem a může vyrazit vpřed.
10:26'
Berani tlačí Boleslavské v jejich pásmu.
10:06'
Krinwald vykryl tvrdou ránu Talafy od modré.
09:52'
Formanovu střelu zápěstím stahuje ze vzduchu Krinwald.
09:25'
Dvě dvojice soupeří o kotouč u mantinelu za zády Krinwalda.
08:35'
Rajgl vstoupil v útočném pásmu do rozehrávky soupeře a před bránou hledal na teč Haase. Neúspěšně.
07:57'
Plíškovi nevyšla klička na Handla na vlastní modré. Boleslavští ale nakonec udrželi kotouč.
06:54'
Mazancová v jízdě dobře přiťukla puk Slukovi, který puk směřoval k levé tyči. Mazancová dojížděla do brankoviště, ale puk se jí nepovedlo dorazit.
06:24'
Od levého mantinelu zaútočil Závora. Mířil mezi betony, kde ale Lekeš nenechal mezeru.
06:00'
Mikulíkovo tečované nahození zaplachtilo přes břevno.
05:42'
Kopčil se udržel na puku i přes nátlak tří protihráčů.
05:11'
Do útoku se tlačí opět Zlín.
04:32'

Berani rychle vyrovnávají. Střelu RICHARDA HRAZDIRY z bezprostřední blízkosti Krinwald nezastavil. Asistence: Tomáš Martinec.
03:53'
Sluka drží puk u mantinelu v útočném pásmu.
03:25'
Talafa otáčí hru dozadu a předává kotouč spoluhráči.
03:06'
02:18'
Střely Formana ani Šindelka k bráně ani nedoletěly. Boleslav se osvobozuje.
01:55'

V oslabení se po pohotové střele z předbrankového prostoru trefuje JAN ZÁVORA. Asistence: Petr Šíma.
01:13'
Rajgl vyhazuje po vhazování přes celé hřiště.
01:07'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Sluka – 2 min., nedovolené bránění).
00:50'
Přerušuje se po nahození Šindelka ze středního pásma.
00:31'
Napadající Haas zachytil rozehrávku posledního hráče Zlína. Puk ale poskakoval a zakončení nedopadlo podle jeho představ.
00:16'
Závoru zastavil v prvním útočném výpadu ofsajd.
00:01'
Všem zástupkyním něžnějšího pohlaví přejeme vše nejlepší k Mezinárodnímu dni žen. Brankář Ivo Lekeš k dnešnímu dni krásně ladí se svou růžovou omotávkou na čepeli.
Zdravíme Vás ze studené malé haly vedle ŠKO-ENERGO Arény. Hráči se projíždějí na ledě a snaží se sžít s pukem. Utkání by mělo začít za necelých osm minut.

BK Mladá Boleslav: Krinwald (Kmec) – Kredba, Přenosil, Žabka, Rajgl, Holoubek (A), Křepelka – Mazancová, Závora (C), Sluka (A), Plíšek, Kredl, Hašlar, Haas, Peca, Šíma

Aukro Berani Zlín: Lekeš (Šarman) – Liss, Šindelek, Talafa, Mikulík (A), Riedl (A), Forman, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoč, Hrazdira, Martinec, Bachánek (C)

Rozhodčí: Pilný – Tasch, Bohuněk.
Vzájemné zápasy 2017/18:

Berani vyprovodili Boleslav dvakrát výsledkem 6:2. A to jak v domácím, tak v hostujícím prostředí. Naposledy ale byla šťastnějším mužstvem Mladá Boleslav, když svého oponenta předčila v samostatných nájezdech. Šlo o jednu ze dvou osamělých výher Mladé Boleslavi v nadstavbové části.

ZLI 6:2 MBL
MBL 2:6 ZLI
ZLI 1:2sn MBL
Aukro Berani Zlín
Skupina B | 5. místo – 60 bodů

Berani procházejí nejsložitějším obdobím v sezóně. Pětkrát za sebou už neochutnali vítězství. Naposledy vyhráli přesně před měsícem. Výhra by byla symbolickou a vítanou tečkou za nepříznivou zlínskou sérií.

Zlín může ještě hypoteticky pomýšlet na třetí příčku ve skupině. Do konce sezóny by ale týmy před ním musely několikrát zaváhat.

Nejproduktivnějším hráčem je se 13 body Tadeáš Talafa (3+10).
BK Mladá Boleslav
Skupina B | 6. místo – 44 bodů

Sezónu začala Boleslav výborně, o čemž svědčí i její historicky první postup do play-off. Nadstavbová část ale Bruslařům vůbec nevychází. Zatím zvítězili pouze dvakrát, z toho jednou po nájezdech. Někteří hráči už proto možná raději vyhlížejí konec sezóny.

Nutno připomenout fakt, že klíčové hráče mladšího dorostu začala častěji využívat starší kategorie. Nejen Mladá Boleslav tak musí hrát s tím, co má zrovna k dispozici. Rozhodně ale patří k týmům, které hráčské přesuny zasáhly nejbolestivěji.

Průměr téměř dvou bodů na zápas si udržují Jakub Zajíček a Michal Simon. Mají však odehráno jen pět zápasů, jelikož už dostávají prostor ve starší kategorii. Z hokejistů, nastupujících pravidelně za mladší dorost, je tak nejlepší Jan Závora (5+4) s 9 body.
Finišuje druhá část ELIOD Extraligy mladšího dorostu. Zbývají ještě tři kola. Do Mladé Boleslavi přijíždejí hráči Zlína.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.