CSKA Moskva - Jaroslavl | ONLINE | 16.9.2019 18:30 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Jaroslavl - 16. září 2019   18:30

Ukončeno
CSKA Moskva
CSKA Moskva
01:19' Kaprizov (Grigorenko) • 17:24' Kalinin (Mamin) • 18:34' Kaprizov (Dahlbeck, M. Robinson) • 50:40' Grigorenko (Vey, Kaprizov) • 58:59' Kaprizov (Grigorenko, Kiselevič)
5:2
(3:1, 0:1, 2:0)
Jaroslavl
Jaroslavl
13:34' S. Da Costa  (M. Osipov, Lander) • 34:11' Nakládal  (Denisenko, J. Averin)
CSKA Moskva
Sestavy:
L. Johansson (I. Sorokin) – M. Robinson (A), Dahlbeck, Marčenko, Kiselevič, Nestěrov (A), A. Romanov, Čmychov – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Sekáč – Tělegin, P. Karnauchov, Al. Popov – Andronov (C), Kalinin, Mamin – Rtiščev.
Rozhodčí
Akuzovskij, Ansons – Bersenjov, Šeljanin
CSKA Arena
10 240 diváků
Jaroslavl
Sestavy:
Konovalov (19. Lazušin) – Savčenko, Kronwall (C), Nakládal (A), Rafikov, M. Osipov, Čerepanov, Misjul – Rattie, Lander, S. Da Costa – J. Averin (A), Iljenko, Sannikov – Ivanov, Denisenko, Kajumov – Apalkov, Kraskovskij, Kudrjavcev – Kovalenko.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Československá stopa v utkání

Jiří Sekáč (CSKA Moskva) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:29

Jakub Nakládal (Jaroslavl) 1+0, 2 střely, čas na ledě 22:57
Dnešní utkání sledovalo 10 240 diváků.
Střely na branku: 30 – 26
Je dobojováno. Domácí nakonec vítězí 5:2, ač se zdá, že je výsledek jasný, nerodil se vůbec lehce. Hosté dokonce v závěru třetí třetiny snížili na rozdíl jediné branky, ale ta nakonec pro její dosažení rukou neplatila. CSKA pak už jen pečetilo výhru střelou do prázdné klece, když tak završil svůj hattrick Kirill Kaprizov.
Konec zápasu.
59:35'
Hosté to ještě zkouší před domácí brankou, ale domácí je k zakončení už nepouští.
58:59'
CSKA právě vstřelilo branku!
Čepice na led! KIRILL KAPRIZOV totiž nyní dosáhl na hattrick v tomto duelu, když mu puk poslal k levému mantinelu Grigorenko a prvně jmenovaný pak poslal puk do úplně prázdné hostující branky – 5:2. Je tedy hotovo. Asistence: Michail Grigorenko a Bogdan Kiselevič.
58:50'
Lokomotiv si bere oddechový čas.
58:37'
Hosté se uhnízdili v pásmu CSKA, ale nedokázali se tam udržet. Domácí pak vyhodili puk, který směřoval k brance hostů, ale nakonec skončil za ní. Zakázané uvolnění Moskvanů.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:35'
Domácí jsou v plném počtu, hosté hrají bez brankáře se šesti bruslaři v poli.
57:08'
Hosté dopravili kotouč do sítě, ale dlouho se zkoumalo video, neboť se zdálo, že Anton Lander dopravil do sítě puk rukavicí. To se nakonec potvrdilo a gól hostů neplatí!
57:02'
Hosté hrají powerplay.
56:20'
Dokonce se hosté dopustili zakázaného uvolnění a hra se přestěhovala až před Lazušinovu klec. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.
55:41'
Hosté mají ideální příležitost dostat se domácím na dostřel a vrátit se ještě do zápasu. Hrají přesilovou hru, ale ta se jim příliš nedaří.
55:35'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Jiří Sekáč – 2 min., hákování).
54:45'
Domácí drželi kotouč daleko od své branky, už se ale příliš nikam neženou a hlídají si svůj, nyní už hodně slibný náskok.
53:15'
Ve středním pásmu získali hosté puk, zavezli ho do útoku, kde chtěl Da Costa poslat přihrávku na Landera, avšak druhý jmenovaný na kotouč nedosáhl.
53:08'
Další komerční přestávka.
53:08'
Popov zakončoval těsně před Lazušinem. Tomu pomohla obrana Jaroslavle a dostala kotouč k sobě. Na druhé straně pak vyslal další dělovku Jakub Nakládal, jenž nechal vyniknout Johanssona.
51:45'
Apalkov spěchal do útočného pásma, ale neměl tam nikoho, komu by kotouč poslal. Znovu ho tak hosté ztrácejí a do akce jdou Moskvané.
50:40'
CSKA právě vstřelilo branku!
Velmi důležitou branku nyní vsítili domácí a udělali velký krok k dnešnímu vítězství. MICHAIL GRIGORENKO dostal od Veye pas na levou stranu a poté pohotově zakončil. Lazušin tak nestačil zareagovat a inkasuje – 4:2. Asistence: Linden Vey a Kirill Kaprizov.
49:13'
Arťom Iljenko byl tísněn obranou soupeře a do zakončení před Larsem Johanssonem se tedy nedostal. Hned na to znovu hru otáčejí na druhou stranu hráči CSKA.
48:20'
Nikita Nestěrov napřáhl na pravém kruhu a jeho pokus končí znovu na Lazušinovi.
47:23'
Misjul zachytil puk a hosté okamžitě směřovali do útočného pásma. Z levé strany si k pravé Johanssonově tyči najel Kajumov, ale svou svižnou ránu poslal jen do jeho betonu.
47:00'
Marčenko tečoval Grigorenkovu střelu, ale dobrým zákrokem se předvedl Lazušin, jenž puk ukryl a následně poté nechal hru přerušit.
46:29'
Na řadě je další komerční přestávka.
45:54'
Ivan Tělegin se ocitl před Lazušinem, ale jeho přízemní pokus za jeho zády taktéž nekončí. Nicméně domácí stále svírají hosty v jejich pásmu.
44:51'
Staffan Kronwall si podél pravého mantinelu chtěl nabruslit do útočného pásma, ale zastavila ho obrana CSKA, která tak urputně brání těsný náskok Moskvanů.
43:56'
Da Costa a jeho další střela, ale Johansson byl ve svém brankovišti pozorný. Puk vrátil spoluhráčům, kteří s ním míří na opačnou stranu.
43:28'
Kaprizov si udělal výlet do útočného pásma, avšak ke střele před Lazušinem se vůbec nedostal. Do akce na druhé straně pak míří hosté.
42:40'
Nikita Čerepanov pálil od modré čáry, ale jeho pokus nikdo ze spoluhráčů před domácí brankou netečoval.
41:59'
CSKA je v plném počtu.
40:42'
Domácí získali puk a ten okamžitě vyhodili až před brankou hostů. Šetří tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
40:34'
Hosté hrají přesilovou hru, ze které na konci druhé třetiny ukrojili jen vteřinu. Chvilku se drželi v útočném pásmu, ale jejich pokusy letěly mimo.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 10 – 8
Také druhá třetina je za námi. V ní se trefili pouze hosté. Jakub Nakládal dokázal z mezikruží překonat domácího brankáře a dostal hosty na dostřel jediné branky. Čeká nás tak ještě zajímavá třetí třetina, která začne přibližně ve 20:10.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:59'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Pavel Karnauchov – 2 min., držení).
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:34'
Z prostoru mezi kruhy střílel jeden z hostů, ale na Johanssona si nepřišel. Nyní se hraje nahoru dolů, ale ani jeden tým nedokázal brankáře soupeře překonat.
37:53'
Hosté jsou už v plném počtu.
37:47'
Linden Vey s prodral skrze obranu hostů a vystřelil, ale skákavá střela nakonec končí jen vedle Lazušinovy brány.
36:34'
Savčenko nepustil domácí ke střele před Lazušinem, ten měl poté plné ruce práce. Neudržel puk u tyče, ale nakonec ho poté ještě vypíchl do bezpečí. Následně pak se znovu hosté osvobozují.
36:00'
Marčenko po vhazování v útočném pásmu neudržel puk a poté ho získali hosté. Ti ho vyhodili okamžitě až před domácí klec a šetří cenné vteřiny z oslabení.
35:53'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Anton Lander – 2 min., podrážení).
35:53'
Artur Kajumov od pravého mantinelu poslal puk před branku domácích, tam ale došlo k faulu a bude se vylučovat na straně Jaroslavle.
35:12'
Kiril Kaprizov se napřáhl na levém kruhu a puk poslal na hostující klec. Ale na hattrick zatím nedosáhl.
34:11'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Nyní už je kontaktní branka na světě. JAKUB NAKLÁDAL dostal nabito do prostoru mezi kruhy a poté svou střelou umístil puk k pravé tyči z pohledu Larse Johanssona – 3:2. Jaroslavl se tak dostala zpět do zápasu. Asistence: Grigorij Denisenko a Jegor Averin.
33:15'
Když už se rodila další akce hostů, ti přišli o kotouč a ten se ocitl ve středním pásmu. Nicméně ani hráčům CSKA se nepodařilo jít směrem dopředu.
32:43'
Hosté vybojovali kotouč a chtěli se dostat před branku domácích, ale v tom jim zabránila obrana CSKA a nakonec to byli domácí hráči, kteří zahrozili před brankou Lazušina.
32:35'
Nyní následuje další komerční přestávka.
32:12'
Lokomotiv je v plném počtu.
32:00'
Domácí zavřeli svého soupeře v jeho pásmu, Sekáč pálil z pokleku, ale bylo to příliš vysoko. Přesilovka domácím rychle utíká a hosté se zřejmě už ubrání.
30:12'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Averin – 2 min., sekání).
29:41'
Mamin se dostal do těsné blízkosti hostující branky a stahovačkou to zkusil před Lazušinem, avšak nakonec i jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
28:57'
Popov z pravé strany poslal puk jen do betonu Lazušina.
28:21'
Hosté čelili dalšímu ataku domácích, ale dokázali se vymanit. Poté zaútočili na druhé straně, ale opět z toho nic nebylo. Domácí tak drží slibný náskok.
24:55'
Další nepřesná střela hostů a do akce na druhé straně zamířili domácí hokejisté, ale počínali si podobně.
24:11'
Stěpan Sannikov málem překvapil Johanssona, obránce domácích chyboval a poslal mu puk. Avšak prvně jmenovaný nakonec nevystřelil.
23:36'
Lars Johansson natáhl svou pravou nohu v brankovišti a vypíchl tak kotouč, který směřoval na jeho branku.
23:11'
CSKA je v plném počtu.
22:17'
Nakládal poslal puk před branku pro Tye Rattieho, ten ale zblízka branku soupeře netrefil. Následně pak se domácí celek osvobozuje.
21:13'
První přesilovku hrají hosté a snaží se dostat do útočného pásma. Zatím se jim to nedařilo, až nyní se tam dostali a pálil Da Costa, jeho pokus zaletěl jen těsně vedle.
21:11'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Linden Vey – 2 min., hákování).
20:35'
Domácí pokračují v aktivitě a i na začátku druhé třetiny se natlačili před branku hostů. Kaprizova vyslal z vrcholu pravého kruhu pokus, který lapil Lazušin.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 16 – 5
První třetina je za námi. V ní se do vedení dostali domácí hráči, avšak hosté srovnali. V závěru prvního dějství se hráči CSKA dvakrát trefili a mají tak dvoubrankový náskok. Hosté tak mají co dohánět a po třetí brance vystřídal Konovalova Lazušin, uvidíme, zda se mu mezi třemi tyčemi bude dařit. Druhá část hry začne přibližně v 19:25.
20:00'
První třetina skončila.
19:50'
Ještě mají puk na svých hokejkách hosté, kteří se pokusili ještě ohrozit branku domácích, ale nepovedlo se. Kontaktní branka se nekoná a je tu konec první části hry.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:34'
Střídání v týmu Lokomotiv Jaroslavl: ze hřiště odchází Ilja Konovalov, přichází Alexandr Lazušin.
18:34'
CSKA právě vstřelilo branku!
Tak to je pro hosty šok, v závěru první části hry už prohrávají o dva góly. Konovalovi propadl kotouč po střele hostů a těsně u brankové čáry ho za poslal KIRILL KAPRIZOV, jenž tak posílá Konovalova na střídačku – 3:1. Asistence: Klas Dahlbeck a Mat Robinson.
17:24'
CSKA právě vstřelilo branku!
Mamin to udělal výborně, dvakrát zasekl puk a obtočil se kolem své osy, poté se rozjel za branku hostů a zpoza ní dostal puk před brankoviště, kde si ho sebral SERGEJ KALININ a zasunul ho za záda Konovalova – 2:1. Domácí si tak berou své vedení zase zpátky. Asistence: Maxim Mamin.
16:26'
Hosté zvládli i druhé oslabení a už jsou v plném počtu.
16:06'
Grigorenko posílal kotouč Jiřímu Sekáčovi, ten to měl ale na paty a nemohl tak zpracovat puk. Stále ale domácí celek drží útočnou třetinu.
15:13'
Lokomotiv zachytil puk a poslal ho až před Johanssona. Hosté tak pošetřili cenné vteřiny ze svého oslabení.
14:26'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kraskovskij – 2 min., podrážení).
14:02'
Misjul vyvezl kotouč do útočného pásma, ale hosté se nakonec do těsné blízkosti Johanssona nedostali.
13:48'
Následuje komerční přestávka.
13:34'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Chvíli po tom, co se domácí ubránili, inkasují a je vyrovnáno. STÉPHANE DA COSTA se ocitl mezi kruhy, kam dostal přihrávku a poté svou svižnou střelou nedal Johanssonovi šanci – 1:1. Začíná se tak znovu od začátku. Asistence: Maxim Osipov a Anton Lander.
13:01'
Domácí své první oslabení zvládli a nyní jsou už v plném počtu.
12:22'
Poté po vhazování získali puk hosté a okamžitě ho poslali až před branku CSKA.
11:35'
Domácí sevřeli hosty v jejich obranném pásmu, zatím se jim však nepovedlo ohrozit Konovalova. Ten nyní na své hrudi ukryl lehkou střelu Kirilla Kaprizova.
11:01'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Stěpan Sannikov.
10:36'
Nakládal od levého mantinelu bekhendem nahodil puk před brankou soupeře, nikdo z hostů na něj však nedosáhl a rázem tak končí další slibně se rodící akce hostujícího celku.
09:56'
Stéphane Da Costa sklepl kotouč u brankoviště domácích, ten ale obrana s pomocí Johanssona dostala do bezpečí a CSKA tak stále drží nejtěsnější možný náskok.
09:21'
Nahození kotouče hosty do obranného pásma CSKA a hosté jdou střídat kompletní pětici hráčů. Na ledě tak budou čerstvé síly.
08:18'
Anton Lander zůstal připravený mezi kruhy, kde si klepal o přihrávku, ale ta nepřišla. Nicméně hráči Jaroslavle ještě útočnou třetinu udrželi.
07:17'
Čmychov spěchal za kotoučem do obranného pásma, poté, co mu vystřídali spoluhráči, šel znovu do blízkosti branky Konovalova.
06:08'
Apalkov číhal mezi kruhy, hned se napřahoval ke střele, jenže v rozletu ho zastavila pozorná obrana CSKA a znovu dostává puk mimo ohrožení Johanssona.
05:21'
Alexandr Popov byl nikým nehlídán u branky hostů, nakonec se ale ke střele nedostal a kotouč má obrana Jaroslavle, která ho už zaváží na opačnou stranu hřiště.
04:57'
Jiří Sekáč je už dlouho na ledě, přesto ještě ve středním pásmu dostal puk do své moci a CSKA šlo do útoku. Po přízemní střele českého útočníka mám kotouč Konovalov a hra je přerušena.
04:03'
Dva na dva jeli hosté, z pravé strany vyslal tvrdou ránu Pavel Kudrjavcev, Lars Johansson byl však na svém místě a kotouč srazil do bezpečí.
03:20'
Kirill Kaprizov vyslal další nebezpečnou střelu, jenže ta mezi dvěma hostujícími obránci neprošla. Hráči Jaroslavle pak získali puk a poslali ho do neutrální zóny.
02:44'
Kudrjavcev se snažil vybojovat kotouč u branky soupeře, ale nakonec obrana CSKA byla rychlejší a dostala ho do své moci.
02:05'
A hned po vhazování se do útočné třetiny dostali domácí znovu a opět byli nebezpeční. Avšak Konovalov se tentokráte zaskvěl zákrokem a po něm pozastavil hru.
01:19'
CSKA právě vstřelilo branku!
A domácí otevírají velmi brzy skóre zápasu. Hosté chybovali v obraně, poté se puk dostal ke Grigorenkovi, jenž ho zpoza klece soupeře poslal před branku, kde byl KIRILL KAPRIZOV. A jeho následná svižná střela pak končí za Konovalovými zády – 1:0. Asistence: Michail Grigorenko.
00:50'
Na opačné straně pak střílel Aťom Iljenko, jeho pokus však skončil jen vedle levé tyče z pohledu domácího brankáře Johanssona.
00:10'
Domácí hokejisté se hned po vhazování ve středovém kruhu dostali do útočného pásma, ale před Konovalovem nic nevymysleli.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – M. Robinson (A), Dahlbeck, Marčenko, Kiselevič, Nestěrov (A), A. Romanov, Čmychov – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Sekáč – Tělegin, P. Karnauchov, Al. Popov – Andronov (C), Kalinin, Mamin – Rtiščev.

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Lazušin) – Savčenko, Kronwall (C), Nakládal (A), Rafikov, M. Osipov, Čerepanov, Misjul – Rattie, Lander, S. Da Costa – J. Averin (A), Iljenko, Sannikov – Ivanov, Denisenko, Kajumov – Apalkov, Kraskovskij, Kudrjavcev – Kovalenko.

Rozhodčí: Akuzovskij, Ansons – Bersenjov, Šeljanin.
Československá stopa v utkání

Jiří Sekáč (CSKA Moskva)

Jakub Nakládal (Jaroslavl)
Vzájemná utkání

V uplynulé sezóně se oba celky utkaly čtyřikrát. Třikrát se z výhry radovali hokejisté Jaroslavle, jednou pak CSKA. Moskvané tak mají svému soupeři rozhodně co vracet.
Lokomotiv Jaroslavl

Hosté z Lokomotivu Jaroslavl vstoupili do nové sezóny dvěma prohrami a na svém kontě neměli ani bod. To však zlomili doma se Soči, kdy hokejisty z olympijského města porazili těsně 2:1. Hned poté přišla výhra nad Dynamem Moskva rovněž doma, a sice 5:2. No a dnes by hosté rádi na tyto dvě výhry navázali a připsali si třetí, avšak sami ví, že je žádná procházka růžovým sadem nečeká. Co nás ale čeká, je další zajímavý zápas v kontinentální lize a vy si ho rozhodně nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči

Artur Kajumov – 3 body (2+1)
Ty Rattie – 5 bodů (3+2)
Pavel Kudrjavcev – 2 body (2+0)
CSKA Moskva

Hokejisté dnes domácího CSKA Moskva jsou úřadujícím majitelem Gagarinova poháru a i letos mají ty nejvyšší cíle. V tabulce ve Východní konferenci jsou na třetím místě se ziskem devíti bodů za čtyři výhry a dvě prohry. Na první Viťaz ztrácejí pouhý bod. Zatím tedy sezónu začali velmi dobře a i dnes by na svém ledě rádi bodovali. Naposledy zvítězili na ledě Petrohradu, a sice 3:0 z jejich pohledu. Odčinili tak předchozí prohru v prodloužení na půdě Nižného Novgorodu. Dnes se jim však postaví Jaroslavl, která sice nezačala dobře, ale pomalu se začíná rozjíždět. Uvidíme, jak si vítězové uplynulé sezóny s Lokomotivem poradí.

Nejproduktivnější hráči

Kirill Kaprizov – 7 bodů (1+6)
Michail Grigorenko – 6 bodů (2+4)
Linden Vey – 5 bodů (2+3)
Hezký pondělní večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dalšími zápasy dnes pokračuje KHL a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat utkání mezi týmy CSKA Moskva a Lokomotiv Jaroslavl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.


Články odjinud