Čeljabinsk - Čerepovec | ONLINE | 17.2.2020 15:00 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Čerepovec - 17. února 2020   15:00

Před zápasem
Čeljabinsk
Čeljabinsk
0:0
(-:-, -:-, -:-)
Čerepovec
Čerepovec

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Jak se sází u Tipsportu
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Přenos se aktualizuje automaticky

Československá stopa v utkání

Lukáš Sedlák (Čeljabinsk)
Tomáš Hyka (Čeljabinsk)

Libor Šulák (Čerepovec)
Adam Liška (Čerepovec)
Vzájemná utkání

Oba celky se v probíhající sezóně utkaly jednou a z výhry 4:2 se radoval Traktor Čeljabinsk, který bral oba body na půdě Čerepovce. Hosté tak mají svému soupeři dnes co vracet.
Severstal Čerepovec

Hosté z Čerepovce na tom nejsou o nic lépe a také pro ně po odehrání základní části zřejmě sezóna skončí. Na svém kontě mají v Západní konferenci padesát bodů a na elitní osmičku mají ztrátu osmi bodů a hratelných mají bodů osm. Je tedy více než pravděpodobné, že se mezi osm nejlepších týmů v konferenci nevejdou. Severstal v posledním odehraném duelu prohrál na ledě Novosibirsku těsně 2:3 a Sibir si právě díky tomuto duelu zajistil postup do vyřazovacích bojů. Dnes tak v utkání mezi týmy, pro které nejspíše sezóně skončí, půjde o to, užít si jednu z posledních výher sezóny.

Nejproduktivnější hráči

Igor Geraskin – 23 bodů (9+14)
Daniil Vovčenko – 22 bodů (5+17)
Bogdan Jakimov – 18 bodů (9+9)
Traktor Čeljabinsk

Hokejisté dnes domácího Traktoru Čeljabinsk jsou v tabulce Východní konference na posledním, tedy dvanáctém místě a už vědí, že po dohrání základní části KHL pro ně sezóna skončí. Do play-off se nemají už šanci probojovat. Na svém kontě mají devětačtyřicet bodů a na poslední postupové místo ztrácejí jedenáct bodů, přičemž hratelných jich Traktor má už jen deset. Sezónu tak bude chtít dohrát se ctí a na svém ledě proti Čerepovci zvítězit. Naposledy se Čeljabinsku dařilo, doma porazil Kunlun 3:2 po samostatných nájezdech.

Nejproduktivnější hráči

Lukáš Sedlák – 35 bodů (20+15)
Tomáš Hyka – 30 bodů (15+15)
Andrew Calof – 28 bodů (8+20)
Hezké pondělní odpoledne přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dalšími zápasy dnes pokračuje KHL a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat utkání mezi týmy Traktor Čeljabinsk a Severstal Čerepovec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.


Články odjinud