KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Dynamo Moskva - 16. ledna 2020   17:00

Novgorod
Novgorod
13:46' Bočarov (Belevič, Orlov) • 15:44' Rattie (Schroeder, Šenfeld) • 25:33' Aljajev (Rattie, Schroeder) • 34:56' Bočarov (Barancev, D. Iljin) • 52:36' Rattie (Šenfeld) • 59:16' Shore (Šenfeld)
6:4
(2:1, 2:2, 2:1)
Dynamo Moskva
00:23' Šipačov  (Čajkovský, A. Petersson) • 24:01' Jaškin  (Hietanen, Šipačov) • 29:01' Kruglov  (Alexejev, J. Zajcev) • 45:44' Igumnov  (J. Zajcev, Alexejev)
Novgorod
Denis Naumov, Alexander Soin – Alexander Žacharenkov, Sergei Šeljanin
KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod
Bočarov (35. Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, Mironov (A), Volkov, J. Zajcev, Ljamin, Grigorjev, Ogurcov – Jaškin, Šipačov (C), A. Petersson – Indrašis, Polygalov, Tarasov – Afinogenov, Igumnov, Alexejev – V. Kuljomin (A), Kruglov, Muranov.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Československá stopa v utkání:
Dmitrij Jaškin (DMS) 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:41
Michal Čajkovský (DMS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 16:07
Je konec. Ve velice napínavém duelu jsme nakonec viděli hned deset branek! Nižnij Novgorod totiž v každé dvacetiminutovce dal po dvou gólech a neprohrál tak ani jednu třetinu. O dvě branky se dokonce postaral Bočarov. Třetí perioda byla velice dramatická, když se hostům podařilo srovnat, ale rozhodující branku vstřelil v 53. minutě Ty Rattie.
59:16'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Nyní už je definitivně rozhodnuto! DREW SHORE se dostal ke kotouči ve svém pásmu a následně vypálil přesně do prázdné branky. Nižnij Vongorod tak vede 6:4. Asistence: Anton Šenfeld.
59:06'
Torpedo se nyní dopustilo zakázaného uvolněné a hra se tak přesune před domácí svatyni.
58:56'
Dynamo opět hraje bez brankáře!
58:34'
Denis Barancev sice vstřelil puk do prázdné branky, ale gól nakonec neplatí, jelikož tomu předcházel ofsajd!
58:22'
Dynamo to zkouší bez brankáře!
58:22'
Oddechový čas pro hosty.
57:58'
Dají se očekávat velké tlaky ze strany Dynama, což nyní potvrdil Petersson, ale jeho pokus skončil v moci brankáře.
56:52'
Nyní se Nižnij Novgorod dopustil zakázaného uvolnění a následuje tak buly před svatyní Iljina.
55:36'
Nyní se hostující celek nacpal do útočné třetiny, ale nedokázal udržet kotouč.
54:48'
Igor Polygalov mohl srovnat na 5:5, ale jeho střela se otřela o horní tyč!
52:36'
A znovu jde domácí celek do vedení! TY RATTIE se po přihrávce Šenfelda dostal do zakončení z předbrankového prostoru a Jerjomenko v brance po bekhendovém blafáku poprvé kapituloval. Asistence: Anton Šenfeld.
51:31'
Torpedo opět přikládá pod kotel a momentálně je lepším týmem, ale Alexandr Jerjomenko, jenž vystřídal v bráně svého kolegu zatím nepustil kotouč za svá záda.
49:37'
Nyní se ovšem dostal do šance z levé strany Andrej Belevič, ale jeho pokus zblokoval brankář Jerjomenko.
48:51'
Neodhadnu si tipnout vítěze toho zápasu, jelikož vidíme skvělé góly a zatím chabé zákroky brankářů.
47:26'
Sergej Zborovskij vyslal tvrdou ránu z pravé strany, ovšem ta skončila bezpečně v moci připraveného Jerjomenka.
45:44'
Dynamo právě vstřelilo branku!
A je znovu srovnáno, nyní už na 4:4! Torpedo sice mělo ve třetí třetině zatím více šancí, ale IVAN IGUMNOV se dostal ke střele z levého kruhu a jeho rána pod víko skončila v brance. Asistence: Jegor Zajcev a Andrej Alexejev.
44:48'
Nyní se Torpedo dostalo do dobré možnosti skórovat, ale střela domácího hráče z levé strany těsně minula pravou tyč.
43:38'
Hra je přerušená, jelikož se hostující celek dopustil zakázaného uvolnění.
42:37'
Daniil Iljin šel po souboji ve středu hrací plochy k ledu a zůstal ležet. Hra je tak přerušená a Daniil jede za doprovodu lékaře na střídačku.
41:46'
Torpedo se sice dostalo za bránu soupeře a posléze chtělo zaútočit z pravého kruhu, ovšem nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
40:58'
Jerjomenko musel být připraven na pokus domácího hráče, což se mu povedlo a chytil kotouč.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 18:46.
Druhá perioda byla velice zajímavá, ovšem Torpedo stejně jako po první třetině vede o jednu branku, ale nyní už 4:3. Ve 25. minutě srovnal český hráč Jaškin, ale o minutu později vrátil Novogorod zpět do vedení Aljajev. Ovšem přesně po půl hodině hry utkání znovu srovnal Kruglov, ale ve 35. minutě si Torpedo opět vzalo jednobrankový náskok na svou stranu po druhé brance Bočarova.
40:00'
39:37'
Domácí celek má vysunutý presink, ale vypadá to, že už se ke konci periody další branky nedočkáme.
38:52'
Michail Varnakov chtěl projít po pravé straně, ale to se mu nepodařilo, ovšem následně Moskva vyhodila kotouč pouze na zakázané uvolnění.
37:58'
A další problémy v rozehrávce Dynama, které je po čtvrtém gólu s novým brankářem rozházené.
36:33'
Po chybě hostů přišel protiútok domácích, ale z něj nakonec nic nebezpečného nebylo.
35:48'
Opět chce Dynamo odpovědět a srovnat ještě před třetí třetinou, ale Torpedu se vlila nové krev do žil.
34:56'
Střídání v týmu Dynamo Moskva: ze hřiště odchází Ivan Bočarov, přichází Alexandr Jerjomenko.
34:56'
Dnes nám padají góly jako na běžícím páse, což je na poměry KHL skvělá podívaná a Nižnij Novgorod jde zpět do vedení! Barancev se snažil zakončit před bránou, ale nakonec se to úspěšně povedlo až bekhendovou střelou STANISLAVU BOČAROVI. Asistence: Denis Barancev a Daniil Iljin.
34:37'
Nyní se naskytla velká šance pro Novgorod, ale zakončení domácího hráče skončilo bezpečně v moci brankáře Ivana Bočarova!
33:49'
Hosté jsou ve druhé periodě lepším týmem, ale stále se nemohou dostat do vedení.
32:38'
Nyní se toho na hrací ploše příliš neděje, jelikož se hraje nahoru dolů bez nějakých střel na bránu.
31:38'
Dynamo nyní semklo svého soupeře v útočném pásmu, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
30:05'
Domácí celek to opět zkusil po pravé straně, ale nakonec kotouč skončil v moci Bočarova.
29:01'
Hostům se přece jenom podařilo znovu srovnat skóre! ILJA KRUGLOV vyslal tvrdou ránu od modré čáry, která šla přesně k levé tyči a Tichomirov přes zakrytý výhled nestačil zareagovat. Asistence: Andrej Alexejev a Jegor Zajcev.
26:32'
Torpedo je po třetí vstřelené brance velice aktivní a opět se dostal do útočného pásma po levé straně.
25:33'
Domácí si berou vedení zpět na svou stranu a vedou 3:2! ARŤOM ALJAJEV se dostal ke kotouči, který vypálil přesně k levé tyči Bočarovy branky. Asistence: Ty Rattie a Jordan Schroeder.
24:01'
Je srovnáno na 2:2 a čeští fanoušci mohou jásat! Gól totiž vstřelil český útočník s ruským jménem DMITRIJ JAŠKIN, jenž měl snadnou práci, kdy zakončil kotouč do prázdné branky. Asistence: Juuso Hietanen a Vadim Šipačov.
21:18'
Dynamo vlétlo do druhé periody velice aktivně, ale střela z pravé strany skončila pouze vedle brány a Tichomirov tak nemusel zasahovat.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 17:58.
Druhá dvacetiminutovka je u svého konce a Torpedo Nižnij Novgorod vede nad Dynamem Moskva 2:1. Do utkání sice vstoupili lépe hosté, když se už po 23 vteřinách trefil Šipačov. Ovšem ve 14. minutě srovnal Bočarov a o dvě minuty později otočil vývoj zápasu v přesilové hře Rattie.
20:00'
19:22'
18:58'
Opět se Novgorodu povedlo dostat puk ze své třetiny a Dynamo tak bude muset založit celou akci znovu.
18:24'
Domácí dokázali vyhodit kotouč do bezpečí ze svého pásma a mohou tak vystřídat.
17:22'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Počivalov – 2 min., hákování).
15:44'
Domácí během tří minut otáčejí skóre a jdou do vedení 2:1! V přesilové hře to Torpedo sehrálo skvěle, když se po ose Schroeder – Šenfeld dostal do zakončení do poloprázdné svatyně TY RATTIE. Asistence: Jordan Schroeder a Anton Šenfeld.
14:52'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (André Petersson – 2 min., podrážení).
13:46'
Je srovnáno na 1:1! Belevič vrátil kotouč před bránu, kde pohotově stačil vystřelit STANISLAV BOČAROV a jeho jmenovník Ivan Bočarov pouze vytahoval kotouč ze sítě. Asistence: Andrej Belevič a Michail Orlov.
13:32'
Ty Rattie se skvěle dostal dopředu z levé strany, ale jeho následná střela skončila přímo v lapačce připraveného Bočarova!
12:42'
A opět je hra přerušená, protože se Dynamo dopustilo ofsajdu.
11:47'
Momentálně nám toho hra moc nepřináší, jelikož se bojuje o puk především ve středu hrací plochy, ovšem nyní se dostal ke střele Dmitrij Jaškin, ale jeho pokus zlikvidoval domácí gólman.
10:10'
Andrej Tichomirov byl připraven a poradil si tak se střelou protihráče z pravého kruhu.
08:54'
Torpedo má problémy s rozehrávkou na své polovině, jelikož Dynamo jej okamžitě napadá.
07:46'
Zakázané uvolnění ze strany Torpeda opět přerušilo hru, která se tak přesune před svatyni Andreje Tichomirova.
06:38'
Nižnij Novgorod se sice dostal do přečíslení 3 na 2, ale zakončení z mezikruží skončilo jen vedle pravé tyče.
05:59'
Po delší době je hra přerušena a to, když se domácí celek dopustil při přechodu do útočného pásma ofsajdu.
04:46'
Posléze přišla další střela ze strany domácích, ale Ivan Bočarov jí vyrazil do bezpečí.
03:25'
Nižnij Novgorod sice drží kotouč v útočném pásmu, ale zatím si nemůže vytvořit nějakou větší šanci.
02:35'
Jordan Schroeder zkoušel zakončit z levého kruhu, ale jeho rána nebyla příliš povedená a skončila na zákroku brankáře.
01:52'
Torpedo se snažilo něco vymyslet směrem dopředu po pravé straně, ale k puku se dostal soupeř.
Branka je uznána a Dynamo Moskva tak vede v Novgorodu 1:0!
Vadim Šipačov sice vstřelil branku už po půl minutě hry, ale rozhodčí stále přezkoumávají možný ofsajd a hra je tak dlouho přerušena.
00:23'
Tak tohle byla rychlost, jelikož hosté jdou do vedení už po třiadvaceti vteřinách! VADIM ŠIPAČOV dostal skvělou přihrávku do samostatného úniku, který zakončil střelou do pravé šibenice. Asistence: Michal Čajkovský a André Petersson.
00:01'

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Lindbäck) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev, Minejev – Shore, Žafjarov, Varnakov (A) – Rattie, Šenfeld, Schroeder – Belevič, Bočarov, D. Iljin (A) – Počivalov, Verjajev, Urakov.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, Mironov (A), Volkov, J. Zajcev, Ljamin, Grigorjev, Ogurcov – Jaškin, Šipačov (C), A. Petersson – Indrašis, Polygalov, Tarasov – Afinogenov, Igumnov, Alexejev – V. Kuljomin (A), Kruglov, Muranov.

Rozhodčí: Denis Naumov, Alexander Soin – Alexander Žacharenkov, Sergei Šeljanin.
Nižnij Novgorod aktuálně najdeme v Západní konferenci na 8. místě s 52 body a skóre 133:126. Naposled přivítal doma Soči, které porazil po prodloužení 2:1.
Dynamo Moskva je na 3. pozici s 65 body a skóre 141:110. V posledním zápase se představilo na ledě Petrohradu, ale tam po prodloužení prohrálo 1:2.
V dalším zápase KHL se proti sobě utkají týmy Torpedo Nižnij Novgorod a Dynamo Moskva. Naposled se spolu tato mužstva utkala v listopadu na ledě Novgorodu, kde po nájezdech vyhrálo Dynamo poměrem 2:1. Dnes se opět bude bojovat v KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod. Tato hala nabídne kapacitu pro 5 600 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.