KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Spartak Moskva : CSKA Moskva - 8. března 2018   15:00

Spartak Moskva
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
Stav série: (0:4)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
31:37' M. Robinson  (Ničuškin, Blažijevskij)
Soin A., Olenin K.
Lužniki Arena
CSKA Moskva

Ode mne to je dnes již vše. Užijte si zbytek dne a u dalšího přenosu opět na počtenou.
CZ/SK stopa v utkání:

Lukáš Radil (Spartak Moskva) – 0+0, 1 střela, 17:55 čas na ledě.
Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 21 – 31
Zblokované střely: 7 – 9
Úspěšnost zásahů brankářů – 96,77 % – 100 %
Hity: 17 – 15¨
Vyhraná vhazování: 22 – 25
CSKA Moskva se raduje z postupe do další fáze, naopak Spartaku končí sezona. Dnešní utkání rozhodl těsně po polovině zápasu obránce Mat Robinson. Brankář Ilja Sorokin obdržel za čtyři zápasy jediný gól a připsal si tři čistá konta!
Je konec! CSKA Moskva v nejkratším možném času postupuje do čtvrtfinále play-off KHL!
59:32'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Ivan Tělegin – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
59:32'
Buly ve středním pásmu, Truškov zůstává na střídačce.
59:32'
Oddechový čas pro domácí.
59:10'
Kotouč je ve středním pásmu, což vyhovuje hostům.
58:30'
Spartak to zkouší v šesti!
58:10'
Truškov důležitým zákrokem drží Šance svého týmu.
58:00'
Zbývají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:10'
Stoa se dostal k odraženému kotouči v mezikruží, ale následně trefil jen obránce.
56:18'
Ijla Sorokin sbírá střelu Děrgačova od mantinelu do své lapačky.
55:05'
Přihrávka na Radila byla moc prudká a u kotouče jsou opět hosté.
54:27'
Ničuškin střílel nebezpečně z pravého kruhu, ale Truškov si poradil i s touto střelou.
53:22'
Šalunov obkroužil bránu a poté posílal přihrávku do brankoviště, kde ale kotouč nikdo nedokázal usměrnit za brankovou čáru.
52:45'
CSKA přešlo do obrany a lepším týmem na ledě je domácí Spartak. Vyrovnávací branka však ne a ne přijít.
51:13'
Kaprizovova střela z mezikruží skončila na mantinelu za bránou.
50:32'
Radil dostal svůj tým do útočného pásma a poté se k němu dostala přihrávka na odkrytou bránu, jenže český útočník pořádně netrefil puk!
48:23'
Truškov lapil tvrdou střelu od mantinelu a následně vytřepal puk z lapačky, aby nebyla přerušena hra.
47:35'
Další zakázané uvolnění hostů.
47:08'
Andronov nahodil kotouč a vrhl se za ním do útočného pásma. Za bránou soupeře ale prohrál souboj a ztratil jej.
46:24'
Icing CSKA Moskva.
45:04'
Hráči CSKA vyhazují do středního pásma a odcházejí střídat. Domácí obránce Maxwell rozehrává zpoza brány.
44:18'
Marčenkova střela zápěstím končí v náručí strážce domácí svatyně.
43:07'
42:47'
Střelu Ničuškina z levého křídla vyrazil Truškov betonem.
42:21'
Hosté se nakonec sami vyhnali z útočného pásma.
41:33'
Střela od modré k Truškovovi nedoletěla.
41:07'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jevgenij Kulik – 2 min., hákování).
40:49'
Ofsajd domácího týmu.
40:01'
Střely na bránu po druhé třetině: 17 – 26
Je za námi druhá třetina zápasu. Prvního gólu jsme se dočkali až ve 32. minutě, když se trefil obránce Mat Robinson. CSKA se ve druhé třetině více rozehrálo a většinu času přehrávalo svého osmifinálového soka. CSKA je jednu třetinu od hladkého postupu do další fáze play-off. Podaří se jim již dnes postoupit, nebo se Spartak vzchopí a urve první vítězství?
40:00'
39:08'
Kotouč po závaru před brankou Spartaku končí pod betony brankáře Truškina.
37:54'
Hosté vykázáni do středního pásma.
37:32'
Zakázané uvolnění týmu CSKA Moskva.
37:23'
Voronin prověřil Sorokina, ten byl pozorný.
35:59'
Lukáš Radil zavezl kotouč do útočného pásma, poté ho ale opět opět ztratil.
34:20'
Práce pro Truškova na druhé straně, ten přerušuje hru.
33:55'
Domácí se snažili o rychlou odpověď, které se ale nedočkali.
31:37'
CSKA právě vstřelilo branku!
Hosté se dostávají po více jak polovině základní hrací doby do vedení. Ničuškin udělal kličku na střed hriště, kotouč utekl k MATU ROBINSONOVI, který svou střelou dokázal prostřelit Truškova! Asistence: Valerij Ničuškin, Arťom Blažijevskij.
31:24'
Ljubimov obral o kotouč Lajunena a dokonce se dostal ke střele. Byla ale z velkého úhlu, takže s ní Truškov neměl problém.
30:13'
Oba týmy v plném počtu.
29:42'
Ve hře čtyři na čtyři vidíme střelecké pokusy na obou stranách, ale brankáři stále drží čistá konta.
28:13'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Vjačeslav Leščenko – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Vladimir Žarkov – 2 min., hrubost).
28:13'
Stoaovu střelu po přejezdu modré čáry chytil Sorokin do svého náručí.
27:36'
Žarkov svou střelou z levého křídla trefil jen blok soupeře.
26:53'
Truškov neudržel kotouč v lapačce a jeho spoluhráči měli co dělat, aby zabránili hostům dorážet.
26:40'
Truňov se parádním prohozením mezi nohama dostal za obránce a zakončil. Sorokin si s tímto pokusem ale poradil.
25:30'
Po vyrovnané první části začínají otěže zápasu pomalu přebírat hosté. Domácí se pomalu v této periodě ještě nedostali do útoku.
24:25'
Ničuškin prohrál souboj za soupeřovou branku a Spartak se mohl vydat do útoku, jenže ho zastavil ofsajd.
22:54'
Kotouč se teď válel ve skrumáži hráčů před Truškinovou bránou. Nakonec se ho ujali domácí.
22:28'
Střela Blažijevského od modré vyražena Truškinem do ochranné sítě.
21:56'
Zakázané uvolnění domácích.
21:38'
Truškov přerušuje hru před napadajícím Kaprizovem.
21:05'
Stoa svým backhandovým pokusem z pravého křídla trefil jen Sorokina.
20:45'
Šumakov se po návratu z trestná lavice nacpal před bránu. Na Truškova ale nevyzrál.
20:27'
20:01'
Střely na bránu: 10 – 11
První perioda dnešního utkání mezi Spartakem a CSKA je konce. Viděli jsme velmi vyrovnaný průběh. Oba týmy si dokázaly vytvořit nějaké šance, ale brankáři jsou zatím bezchybní. Druhá třetina bude začínat ve čtyřech hráčích na obou stranách.
20:00'
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:27'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Anatolij Nikoncev – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Šumakov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
18:15'
17:42'
První střela na Sorokina v této přesilovce, ten si s ní poradil.
17:19'
A další osvobození.
16:55'
Hosté vyhazují až za Truškova.
16:15'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Roman Ljubimov – 2 min., sekání).
15:45'
Sorokin přerušuje hru po nahození ze středního pásma.
14:46'
Tělegin svou střelou hned po vhazování minul soupeřovu bránu.
14:30'
Truškov zasáhl jak proti první střele z první, tak i proti následné dorážce!
12:53'
Střela Kaprizova z úhlu po přihrávce Šumakova do brány neprošla.
12:32'
Zakázané uvolnění domácího Spartaku.
12:10'
Černychova střela byla zblokována jedním z hostů.
11:15'
Na druhé straně zákrok Sorokina proti střele z bezprostřední blízkosti brány.
11:05'
Valerij Ničuškin se tlačil před bránu, k zakončení se ale nedostal.
09:48'
Nahození od modré čáry končí v náručí brankáře Truškova.
09:30'
Nepříjemná střela Kaprizova z mezikruží byla vyražena domácím brankářem do rohu.
07:50'
Čtvrtá útočná formace CSKA se nějakou dobu držela v obranném pásmu Spartaku. Došlo i k pár střelám, ale ty nebyly příliš nebezpečné.
06:28'
Zakázané uvolnění hostujícího CSKA.
05:20'
Ivan Tělegin přihrával do prostoru před bránu. Kotouč projel brankovištěm bez zásahu jakéhokoli z hráčů.
04:01'
Robinson nepřesně rozehrál, následně však svou chybu napravil a zastavil protiútok Spartaku.
02:59'
Parádní zákrok Sorokina! Skvěle se natáhl a zastavil střelu mířící do odkryté brány!
02:58'
02:15'
Pepeljajev vystřelil z vrcholu levého kruhu. Sorokin vyrazil betonem bez potíží.
01:45'
Hráči CSKA se osvobozují a spěchají střídat.
00:58'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Valerij Ničuškin – 2 min., sekání).
00:55'
Na druhé straně ohrozil Sorokina český útočník Lukáš Radil. Ruský brankář pro jistotu přerušuje hru.
00:30'
První formace hostů se hned vrhla do útoku. Žádnou šanci si ale nevytvořila.
00:01'
Na moskevském stadionu již zní ruská státní hymna. Zápas zanedlouho začíná.

Spartak Moskva: Truškov (Bespalov) – V. Lajunen, Pepeljajev, Provolněv, Kulik, A. Osipov, V. Sorokin, Bondarev – Radil, Stoa (C), Leščenko – Talalujev, Maxwell, Chochlačov (A) – Truňov (A), A. Voronin, Nikoncev – V. Komarov, Černych, Děrgačov – Cyplakov.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson (A), Kiselevič, Marčenko, Nestěrov, Ožiganov, Naumenkov, Blažijevskij – Grigorenko, Al. Popov, Ničuškin – Kaprizov, Šalunov, Šumakov (C) – K. Petrov, Andronov, Tělegin – Kuzmenko, Ljubimov, V. Žarkov – Popugajev.

Rozhodčí: Soin A., Olenin K..
CZ/SK hráči na soupiskách

Lukáš Radil (Spartak Moskva)
První osmifinálové utkání:

CSKA Moskva – Spartak Moskva 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 11. Šalunov (Nestěrov, I. Sorokin), 28. Grigorenko, 31. Grigorenko (Ničuškin), 42. Popugajev, 58. Naumenkov (Platt, Kaprizov), 60. Šalunov (Šumakov, Kaprizov)

Druhé osmifinálové utkání:

CSKA Moskva – Spartak Moskva 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 6. Šalunov (Kaprizov)

Třetí osmifinálové utkání:

Spartak Moskva – CSKA Moskva 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 58. Talalujev (Chochlačov, V. Lajunen) – 7. Andronov (Kiselevič, K. Petrov), 25. Šumakov (K. Petrov), 31. Grigorenko (Scott, Marčenko)
Osmifinálová série dvou moskevských rivalů, Spartaku a CSKA, má zatím naprosto jednoznačný průběh. CSKA skvěle plní roli favorita a po třech zápasech má na svém kontě stejný počet výher.

První zápas na svém ledě CSKA zvládlo výtečně a odneslo si pohodlné vítězství 6:0. V první třetině se dokázal prosadil Šalunov. Ve druhé periodě skóre navýšil dvěma góly Grigorenko a třetí část okořenily branky Popugajeva, Naumenkova a Šalunova.

Druhé utkání už bylo vyrovnanější, ale i v něm se radovali jen domácí. V první třetině vsítil svůj třetí gól v play-off Šalunov. Brankář Sorokin si připsal druhou nulu.

Třetí duel se odehrál již na ledě Spartaku, ale moc mu tato změna nepomohla. V utkání opět dominovali hráči CSKA. Svého soupeře střelecky rozstříleli a připsali si již třetí vítězství v sérii. Prosadili se Andronov, Šumakov a Grigorenko. Spartak vstřelil svou první branku v sérii až v 58. minutě třetího zápasu, trefil se Talalujev.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje. Dnes se společně zaměříme na čtvrtý duel play-off KHL mezi týmy Spartak Moskva a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.