MS v hokeji do 18 let -  ONLINE PŘENOS -  Švédsko : Kanada - 29. dubna 2023   19:00

Ukončeno
Švédsko
Švédsko
06:59' Willander (Unger Sörum, Stenberg) • 14:34' Edstrom (Hurtig, Stenberg) • 23:57' Stenberg (Bergström, Sandin-Pellikka) • 32:47' Edstrom (Unger Sörum, Stenberg) • 34:01' Wahlberg (Unger Sörum, Willander) • 38:50' Stenberg (Unger Sörum, Edstrom) • 53:54' Forsfjäll (Sandin-Pellikka)
7:2
(2:2, 4:0, 1:0)
Kanada
Kanada
04:31' Celebrini  (Morin, Heidt) • 14:07' MacDonell  (Allen, Cristall)
Švédsko
Sestavy:
Erliden (Thelin) – Sandin-Pellikka, Lindstein (A), Willander, Hurtig, Landén (A), Bergström, Kostadinski – Edstrom, Unger Sörum, Stenberg (C) – Dower Nilsson, Forsfjäll, Wahlberg – G. Kangas, Zether, Nordh – Stählberg, Sagadin, Johansson – Pettersson.
Rozhodčí
R. Brander, M. Hebeisen – O. Durmis, S. Gustafson
St. Jakob Arena, Basilej (Švýcarsko)
1585 diváků
Kanada
Sestavy:
Bjarnason (20. D'Aigle) – Gibson, Allen (C), Dragicevic, Morin, Price, Yakemchuk, Bertucci – Celebrini, Ritchie, Wood – Howe, Barlow (A), Heidt – Cristall (A), Lardis, MacDonell – Halaburda, Martone, Pharand – Catton.
Přenos se aktualizuje automaticky

Nyní byli ještě vyhlášeni tři nejlepší hráči turnaje v rámci každého z týmů. Za Kanadu to byli Macklin Celebrini, Matthew Wood a Calum Ritchie. Nejlepšími třemi hráči ze Švédska byli zvoleni Noah Erliden , Axel Sandin-Pellikka a Otto Stenberg.
Zápas je u konce, i když to ve třetí třetině vypadalo, že se snad ani nedohraje. Švédi znovu totálně přejeli Kanadu, přestože po první třetině měly Javorové listy trochu navrch. Dokonce dvakrát vedly. Jenže po zranění gólmana se zápas začal vyvíjet úplně jinak. Švédové skórovali čtyřikrát jen během druhé třetiny. V té poslední přidali ještě jednu branku a opět Kanadě uštědřili debakl. Střely: 29:35. Nejlepší hráči: Colby Barlow – David Edstrom.
Konec zápasu.
59:25'
Vyloučení v týmu Kanada:
Gabriel D'Aigle – 2 min., nedovolené bránění, odpyká Tristan Bertucci.
59:08'
Vyloučení v týmu Švédsko:
Anton Wahlberg – 2 min. + 2 min., hrubost, odpyká Otto Stenberg.

Vyloučení v týmu Kanada:
Angus MacDonell – 2 min., hrubost.
59:08'
Anton Wahlberg zastavil soupeře tvrdým hitem, jako by chtěl posbírat nějaké ty body do Radegast Indexu. Kdyby se zde teda tato statistika vedla. Jenže místo toho posbírá dvě trestné minuty.
58:41'
Švédové už se nikam neženou, Kanada vyhazuje puky. Vypadá to, že poslední minuty zápasu už se ponesou vklidu.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a taktéž i celého zápasu.
57:51'
Kanada se po skvělém zákroku svého gólmana, který vyčapal Sandina-Pellikku betonem, dostala k puku a vyhodila ho přes celé kluziště.
56:54'
Vyloučení v týmu Švédsko:
Axel Hurtig – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Kanada:
Caden Price – 2 min. + 10 min. osobní trest, hrubost.
56:54'
Po ráně Macklina Celebriniho a jeho následné dorážce, se kterou si poradil Noah Erliden bez problémů, se strhla další mela. A tentokrát už to mělo opravdové grády. Trestná lavice se plní dalšími hráči.
56:02'
Vyloučení v týmu Švédsko:
Simon Zether – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Kanada:
Tristan Bertucci – 2 min., hrubost.
56:02'
Po přerušení hry a zákroku Noaha Erlidena se strhla mela. Nejvýraznější byl Tristan Bertucci, který se pustil do Simona Zethera, který okamžitě začal rány vracet.
55:40'
Švédský obranný val nyní čítal tři blokující hráče na zemi. Kanadě se tuto obranu prostřelit nepodařilo. Javorové listy ale v pásmu zůstávají.
55:07'
Švédové se dopustili zakázaného uvolnění. Následné buly bylo anulováno a k dalšímu už nedošlo. Hru totiž ještě naposledy přerušuje komerční pauza.
53:54'
Švédsko právě vstřelilo branku!
Další branka ale nyní už přichází, Švédsko totiž využívá přesilovou hru. Žlutomodří rozjeli parádní kombinaci, v dobré příležitosti byl už Sandin-Pellikka, který ale ještě vylepšil pozici pro mladého štírka ZEBA FORSFJÄLLA na pravé straně, který už trefil jednoduše odkrytou klec. Asistence: Axel Sandin-Pellikka.
53:12'
Vyloučení v týmu Kanada:
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Andrew Cristall.
53:06'
Tohle mohlo skončil pohromu, jeden ze Švédů dojel až za půlící čáru a bekhendem hodil kotouč vzduchem na branku. Těsně před ní ale kotouč Cameron Allen srazil ze vzduchu a zachránil Kanadu od dalšího inkasovaného gólu. Parádní zákrok.
52:40'
Nyní mohl jeden ze Švédů přidat další gól. Jeho dlouhé vyhození ale skákalo po ledě a kotouč nakonec branku o kousek minul.
52:13'
Kanada odvolala gólmana. V přesilovce tak má o dva hráče více, ale musí dohánět čtyřbrankové manko.
51:25'
Švédové rychle vyhráli buly ve svém obranném pásmu a vyhodili kotouč až za záda kanadského gólmana.
51:16'
Vyloučení v týmu Švédsko:
Axel Landén – 2 min., hákování.
51:16'
Po zákroku brankáře Erlidena se utrhla dvojička hráčů. Byli to Anton Wahlberg a Andrew Gibson, kteří spolu odjeli na druhou stranu kluziště a vypadalo to, že si spolu začnou vyřizovat účty. Sudí je ale rychle oddělil.
50:38'
Na druhou stranu se rychle hnal Calum Ritchie, který pálil také z pravého kruhu. Jeho rána se otřela o Noaha Erlidena, ale skončila v ochranné síti.
50:30'
Noah Dower Nilsson získal kotouč kousek před brankou. Dal si ho na forhend, následně vypálil, ale Gabriela D'Aigleho propálit nedokázal.
49:45'
Hra se dostala do mnohem ospalejšího tempa. Švédové se vůbec nikam neženou, Kanadě to moc nejde. Dochází k častým chybám ve středním pásmu a oba týmy si často vyměňují puky.
Dnešní utkání sleduje 1585 diváků. Na prvním semifinále, kde hrálo USA a Slovensko, bylo asi o tisíc fanoušků více.
48:44'
Hugo Pettersson pálil od modré čáry, ale jeho střela byla jedním z Kanaďanů sražena hodně vysoko, a skončila v ochranné síti.
48:11'
Po nějaké té odmlce si znovu osahal kotouč brankář Noah Erliden. Ten hru přerušil po zásahu hrudníkem, když puk ukryl ve výstroji. Následuje power break.
47:48'
Kanada se ubránila, ale kotouč pouze odmetla do útočného pásma, kde si ho opět zpracovala reprezentace Tre Kronor.
47:01'
Anton Wahlberg okradl soupeře o kotouč parádním způsobem. Následně zatáhl touš za branku a další akci Švédska rozjel zpoza ní.
46:28'
Theo Lindstein pálil od modré čáry, jeho střela ale byla nebezpečná. Nakonec kotouč dobře vychytal Gabriel D'Aigle lapačkou.
45:57'
Nyní se ale Kanada velice dobře brání. Švédům v útočném pásmu nedává ani centimetr místa a ti tak mají problém i s jednoduchými přihrávkami.
44:54'
Domácí v plném počtu.
44:47'
A znovu se Celebrinimu nepodařilo poslat ideální střelu. Ba naopak nevystřelil vůbec, když promáchl kotouč, který se ani skoro nehýbal.
44:08'
Kanada krouží v pásmu, ale moc se jí nedaří najít optimální pozici. A když už jí najde, tak jí zazdí. To nyní dvakrát udělal Celebrini, jednou mu puk přeskočil hůl, jednou zase zbytečně dlouho čekal.
43:32'
Barlow se nyní octl na levém křídle, odkud rychle pálil z první, ale jeho střela zamířila pouze do jednoho z jeho spoluhráčů. který clonil brankáři.
43:03'
Další Švédské vyhození opět zkrátilo přesilovku Kanady. Ta se zatím kromě jedné šance moc nechytá.
42:13'
Kanada měla nyní dvě velice dobré šance. Po druhé střele se kotouč od jednoho z hráčů výběru javorového listu odrazil do brankoviště, ale pozorná švédská obrana ho odrazila pryč.
41:15'
Jeden z Kanaďanů dostal kotouč na pravý kruh, kde ale dost dlouho čekal. Následná střela mířila přímo na Noaha Erlidena.
40:01'
Úvodní buly vyhrála Kanada, který bude hrát ještě téměř pětiminutovou přesulovku.
40:01'
Začala třetí třetina.
Druhá třetina se od té první totálně lišila. Švédové se prosadili hned čtyřikrát. Exceloval hlavně jejich kapitán Otto Stenberg, který nastřádal už pět bodů za dva góly a tři asistence. Kanada začala hrát hodně fyzicky, Barlow dal dokonce direkt jednomu ze Švédů, kterého na zemi ještě několikrát kopl, ale sudí, který stál hned vedle to jako faul nevyhodnotil. Naopak kontroverzní vyloučení přišlo šest sekund před koncem, kdy byl vyloučen na dalších pět minut jiný Švéd, Tom Willander. Tre Kronor tak mají už o dva hráče méně.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:54'
Vyloučení v týmu Švédsko:
Tom Willander – 5 min. + OK, sekání, odpyká Jacob Sagadin.
39:54'
Matthew Wood pálil z mezikruží, ale Noah Erliden si na jeho střele pouze pochutnal.
38:50'
Švédsko právě vstřelilo branku!
Další nádherná souhra švédského týmu. S kotoučem se pohyboval na jedné straně Unger Sörum, který ho následně přeposlal na druhou stranu do výhodné pozice OTTU STENBERGOVI. Ten už jen rychle vstřelil černou pryž do volné části branky. Asistence: Felix Unger Sörum a David Edstrom.
37:57'
Frustrovaný Colby Barlow ze nyní zachoval opravdu nehezky. Poté, co ho soupeř nepustil ke kotouči, mu dal ránu do hlavy, následně ho ještě dvakrát sekl hokejkou. Rozhodčí zůstal v klidu.
37:12'
Gustaf Kangas vyvezl puk do útočného pásma. Mohl zkusit předjet obránce, ale už neměl síly a jen puk zahodil a vystřídal.
36:11'
Kanada se začíná uchylovat k opravdu tvrdé hře. Ale zatím jí to nějak nepomáhá. Švédové v poklidu dohrávají třetinu.
34:01'
Švédsko právě vstřelilo branku!
Výběr Tre Kronor navyšuje náskok! Po krásné kombinaci dostal od mantinelu do mezikruží přihrávku ANTON WAHLBERG, který ani chvíli neváhal a okamžitě vymetl tentokrát pravý horní růžek.. Asistence: Felix Unger Sörum a Tom Willander.
33:26'
Kanada vyvezla kotouč k modré a vyhodila ho. Švédové ho pak rychle získali zpět na hokejky, ale nějka moc se do pásma nehrnuli.
33:16'
Vyloučení v týmu Kanada:
Angus MacDonell – 2 min., hrubost.
32:47'
Švédsko právě vstřelilo branku!
Krásná sólová akce DAVIDA EDSTROMA končí gólem. Ten si zpracoval puk, otočil se s ním před brankou a poslal ho do levého vinglu. Švédi tak vedou už o dvě branky. Asistence: Felix Unger Sörum a Otto Stenberg.
31:38'
Pěkná švédská kombinace po ose Axel Hurtig – Gustaf Kangas byla zakončena střelou z mezikruží. Gabriel D'Aigle sice napoprvé nepředvedl ideální zákrok, ale po kotouči, který mu vypadl, rychle skočil.
31:21'
Lukas Dragicevic je opravdu bomber. Jeho rána od modré čáry byla tvrdá, ovšem Noah Erlidenen ji opět pokryl. Skryl ji ve výstroji a přerušil opět.
30:41'
Alex Pharand vyvezl kotouč před branku, aby ho následně naservíroval spoluhráči k druhé tyči. Jenže ten se do něj netrefil a promáchl naprázdno.
30:02'
Felix Unger Sörum se dostal na slot, natáhl a vystřelil. Jenže poslal kotouč do ochranné sítě, a tak následuje buly před Gabrielem D'Aiglem.
29:27'
Andrew Gibson pálil z dobré pozice kousek dále od branky. Jeho ránu ale schytal pouze jeden ze Švédů do své nohy.
29:22'
Angus MacDonell trefil kotouč u levé tyče. Ten se prapodivně odrazil do vzduchu přímo před Noaha Erlidena. Ten ho rychle ukryl na hrudi a přerušil hru.
28:54'
Poté, co se Axel Sandin-Pellikka dsotal pod tlak a nerozehrál dobře, strávila Kanada snad minutu v pásmu. Nic z toho ale nakonec nebylo.
27:49'
Po zákroku brankáře Kanady se hra přerušuje. Navíc následuje komerční brejk.
27:26'
Riley Heidt se dostal do dobré střelecké pozice v mezikruží, ale branku netrefil, přestřelil ji asi o metr.
26:12'
Otto Stenberg je dnes opravdu při chuti. Už dal jeden gól, na dva přihrál a nyní sahal po dalším. Poté, co se objevil sám před brankářem, poslal kotouč do břevna!
25:50'
Jacob Sagadin si najel do pásma, ze slotu na levou stranu a následně prověřil Gabriela D'Aigleho dobrou ránou. Kanadský brankář ale kotouč pokryl lapačkou.
25:14'
Hugo Pettersson se snažil projet přes dva hráče na slot, to se mu ale nepovedlo, kotouč ztratil, inkasoval ránu a Kanada otočila hru.
23:57'
Švédsko právě vstřelilo branku!
Poprvé v duelu se žlutomodří dostávají do vedení. Po tečované ráně si kotouč před brankovištěm našel kapitán OTTO STENBERG. Rychle ho zpracoval a poslal do levého vinglu. Asistence: Arvid Bergström a Axel Sandin-Pellikka.
22:42'
Domácí v plném počtu.
22:42'
Švédové znovu zdrželi soupeře u jeho branky. Pak se Kanada dostala k Erlidenovi, ale jeho spoluhráči kotouč znovu sebrali a vyhodili ho.
22:04'
David Edstrom prověřil soupeřova gólmana ve vlastním oslabení. NEbyla to ale nijak nebezpečná střela. Černou pryž, řítící se po ledu, zlikvidoval Gabriel D'Aigle betonem.
21:21'
Axel Landén se parádně položil do přihrávky soupeře před volnou branku. Švédům se následně nepovedlo vyhodit, ale alespoň odsunuli touš do středního pásma.
21:02'
Matthew Wood si sjel k brankáři a snažil se ho objet. Noah Erliden ale vmetl do trajektorie kotouče beton. Pak přišlo několik dorážek a skrumáž, která hru přerušila.
20:00'
Střídání v týmu Kanada:
ze hřiště odchází Carson Bjarnason, přichází Gabriel D'Aigle.
20:00'
Začala druhá třetina.
První třetina byla krásnou reklamou na hokej. Oba týmy se prosadily dvakrát. Kanada byla dvakrát ve vedení, ale pokaždé o něj rychle přišla. Na konci přišel kontroverzní moment, kdy Nordh narazil do Bjarnasona, který musel být chvíli ošetřován. Vyfasoval za to trest na pět minut a osobní do konce utkání. Kanaďané tak budou hrát ještě velkou část přesilovky.
20:00'
První třetina skončila.
19:43'
Jeden ze Švédů z obranného pásma vyhodil kotouč po mantinelu. Ten po plexiskle vyjel nahoru, chvíli jel po jeho hraně, až následně trefil a rozbil jednu z kamer.
19:03'
Po ofsajdu Kanady Švédové vyhráli buly na své obranné modré čáře a následně se jim podařilo vyhodit kotouč až za Bjarnasona.
18:59'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:55'
Hosté v plném počtu.
17:42'
Vyloučení v týmu Švédsko:
Noel Nordh – 5 min. + OK, nedovolený zásah do hlavy nebo krku, odpyká Hugo Pettersson.
17:42'
Noah Dower Nilsson dostal kotouč přímo před branku, ale jeho střela mířila úplně mimo. Mezitím Noel Nordh vrazil do brankáře Carsona Bjarnasona, kterého trefil velice nepříjemně. Brankář je nyní ošetřován a sudí naopak situaci zkoumají. Nordh dnes možná dohrál.
17:13'
A je tady další vyhození Kanady. To vzniklo po sporné situaci, kdy se asi dal pískat faul na Švéda, ale sudí zůstali klidní.
16:25'
Kanada měla problém s rozehrávkou ve vlastním pásmu poté, co přebrala kotouč. Nakonec ale úspěšně vyhodila na druhou stranu kluziště.
16:12'
Tom Willander poslal tvrdou střelu zápěstím. Jeho rána měla dobré parametry, ale Carson Bjarnason ji ukryl na hrudi a přerušil hru.
15:55'
Vyloučení v týmu Kanada:
Calum Ritchie – 2 min., držení.
14:34'
Švédsko právě vstřelilo branku!
Tak tentokrát srovnání přišlo ještě rychleji! Po střele Axela Hurtiga se kotouč projel po brankové čáře, čehož využil pozorný DAVID EDSTROM, který kotouč v brankovišti do branky dorazil. Asistence: Axel Hurtig a Otto Stenberg.
14:07'
Kanada právě vstřelila branku!
Javorové listy se znovu ujímají vedení! A byl to krásný gól. Jeho autorem je ANGUS MACDONELL, který zpracoval puk před gólmanem, otočil se a z otočky ho poslal přímo do vinglu. Asistence: Cameron Allen a Andrew Cristall.
13:51'
Na druhé straně musel Noah Erliden hru přerušit. Po jeho zákroku, kdy kotouč ukryl někde na hrudi, se vhazuje po jeho pravici.
13:44'
Elliot Stählberg se dostal k odraženému volnému kotouči před brankou Kanady. Nedokázal ale vymyslet dobrý blafák a Carson Bjarnason kotouč vyrazil.
12:45'
Morin prověřil nebezpečnou ránou soupeře od modré čáry. Noah Erliden musel kotouč ukrýt v lapačce.
11:54'
Otto Stenberg se proháčkoval přes dva soupeře až k brance, pak mu ale hokejku někdo zablokoval a tak Švéd ani nedokázal vystřelit.
11:17'
Alex Pharand dostal dobrý pas před branku, ale u tyčky kotouč nedokázal usměrnit hokejkou dovnitř. Spíš do něj kopl bruslí.
10:50'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Ani jeden z týmů nyní nevytvořil nějakou dobrou šanci.
10:02'
Jeden z Kanaďanů se dostal k dorážce v předbrankovém prostoru. Skvělý postřeh Noaha Erlidena a jeho tvrdý beton ale Švédsko zachránil.
09:40'
Calum Ritchie se z ničeho nic octl s pukem na pravém kruhu, kde byl úplně sám. Jeho ránu ale zneškodnil Noah Erliden.
09:11'
Na druhou stranu to zkusili Švédi ve třech proti dvěma. Nakonec ale přečíslení nepřineslo nic zajímavého. Kanadský brankář pouze vyrazil jednu ne moc nebezpečnou střelu od mantinelu.
08:56'
Kanada dost dlouho drží Švédy v pásmu. Střelecké pokusy ale schází.
08:13'
Simon Zether dostal krásným posunem před brankou kotouč do volného prostoru přímo u tyče, ale velkou šanci úplně zahodil, protože pálil snad o půl metru vedle.
07:33'
Colby Barlow nebezpečně najel před brankáře Noaha Erlidena, který kotouč po předchozí střele pouze vyrazil. Následně ale zlikvidoval i Kanaďanovu dorážku.
06:59'
Švédsko právě vstřelilo branku!
Netrvalo to dlouho a je srovnáno! Švédové si dávali přednost, TOM WILLANDER už ale neměl trpělivost a tak to vzal na sebe. Z dálky poslal parádní ránu, která prošla až za záda Bjarnasona. Asistence: Felix Unger Sörum a Otto Stenberg.
06:42'
Otto Stenberg tak dlouho míchal s kotoučem, až ho vyhodil nechtěně do středního pásma.
06:14'
Vyloučení v týmu Kanada:
Etienne Morin – 2 min., podrážení.
05:52'
Arvid Bergström se do kotouče, který dostal do volné pozice na levý kruh, pořádně opřel. Jeho ránu ale dobrým zákrokem zneškodnil Carson Bjarnason.
04:31'
Kanada právě vstřelila branku!
Kanada ale nakonec přesilovku přece jenom zužitkovala a dostává se do vedení. Morin nahrál do dobré pozice MACKLINU CELEBRINIMU, který parádní střelou z první dostal kotouč za záda Noaha Erlidena. Asistence: Etienne Morin a Riley Heidt .
04:15'
Kanada se přes půl minuty ve své přesilovce nedostala ze svého pásma. Nyní už se jí to podařilo a rozjíždí kombinaci.
03:44'
Švédové znovu vyhazují a navíc ještě pozdrželi soupeře v jeho obranném pásmu.
03:22'
Axel Landén získal kotouč po buly a zodpovědným lobem ho poslal na druhou stranu kluziště.
03:15'
Vyloučení v týmu Švédsko:
Noah Dower Nilsson – 2 min., podrážení.
02:44'
Lindstein získal kotouč po nepřesné kanadské přihrávce. Následně se s ním vydal dopředu, ale jeden ze soupeřů ho odzbrojil.
02:01'
Otto Stenberg si vzal kotouč na sebe. Z dálky pálil, jeho jedovka prošla až na branku. Dobrým zákrokem ale černou pryž zlikvidoval lapačkou Carson Bjarnason.
01:41'
Švédové soupeře opět dostali pod tlak. Ten se znovu prezentoval pouze vyhozením touše na zakázané uvolnění.
01:17'
Javorové listy se potřebovaly osvobodit, jenže to provedly nešikovně, a zahrály kotouč na icing. Vhazuje se tak před jejich brankářem.
01:01'
Kanada se vypravila do útočného pásma, kde ale pouze kotouč přenechala soupeři. Následně Švédové udělali úplně to samé.
00:01'
Úvodní buly první třetiny vyhráli Švédové.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Švédsko: Erliden (Thelin) – Sandin-Pellikka, Lindstein (A), Willander, Hurtig, Landén (A), Bergström, Kostadinski – Edstrom, Unger Sörum, Stenberg (C) – Dower Nilsson, Forsfjäll, Wahlberg – G. Kangas, Zether, Nordh – Stählberg, Sagadin, Johansson – Pettersson.
Trenér: Anders Eriksen

Kanada: Bjarnason (D'Aigle) – Gibson, Allen (C), Dragicevic, Morin, Price, Yakemchuk, Bertucci – Celebrini, Ritchie, Wood – Howe, Barlow (A), Heidt – Cristall (A), Lardis, MacDonell – Halaburda, Martone, Pharand – Catton.
Trenér: Jeff Truitt

Rozhodčí: R. Brander, M. Hebeisen – O. Durmis, S. Gustafson.
KANADA

Kanada schytala právě se Švédskem na začátku turnaje překvapivý debakl, kdy podlehla 0:8. Pak už ale byla suverénní, Porazila Německo, Slovensko i Česko. Do čtvrtfinále ji tak bylo v Basileji přisouzeno Švýcarsko. Domácí reprezentace javorovým listům moc nezatápěla, Kanada si připsala jednoduché vítězství 7:3 a proklouzla do semifinále.
ŠVÉDSKO
Švédové měli cestu do semifinále jednoduchou. Díky jejich parádním výkonům v základní části, kdy ani jednou neprohráli a získali všechny body, se dostali do čtvrtfinálového souboje proti Lotyšsku. To porazili velice jednoduše, když vyhráli 6:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
Play off
Články odjinud