99. sezóna NHL je tedy u konce! Jménem všech redaktorů, kteří se v tomto ročníku podíleli na on-line přenosech ze zápasů NHL, Vám děkuji za přízeň a opět se na Vás těším na začátku jubilejního sté sezóny nejlepší hokejové ligy planety. Mějte se krásně!
Československá stopa

Roman Polák (SJS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:27
Tři hvězdy utkání:
1. Sidney Crosby (PIT) 0+2
2. Kris Letang (PIT) 1+0
3. Martin Jones (SJS) 24 zák., 2 góly, 92,3%
Uznání si zaslouží i poražení finalisté. Hráči San Jose jsou zklamáni a za potlesku diváků již opustili hrací plochu, ovšem odehráli výbornou sezónu. Nečekaně se dostali až do bitvy o Stanley Cup, což je nejlepší výsledek v klubové historii.
Se Stanley Cupem se postupně těší všichni hráči Pittsburghu. Tučňáci si to letos opravdu zasloužili. První polovinu základní části sice neměli příliš dobrou, ale od příchodu kouče Mika Sullivana šli herně až neskutečně nahoru a v play-off byli ze všech nejlepší. Kromě Crosbyho tento tým táhli Kris Letang, Phil Kessel a také nečekaný objev vyřazovacích bojů – brankář Matt Murray. Ten byl ještě v průběhu ročníku v klubové hierarchii až gólmanskou trojkou a chytal za farmářský tým.
Crosby předal pohár Trevoru Daleymu. Tenhle bek si ve finále Východní konference proti Tampě zranil kotník a do série se Sharks zasáhnout nemohl.
Sidney Crosby zvedá nad hlavu Stanley Cup! Crosby či Malkin se radují podruhé v kariéře.
A nyní už je na ledě Stanley Cup!
Je to Sidney Crosby! Ten sice v play-off nevynikal produktivitou, ale v rozhodujících chvílích byl na ledě hodně cítit. Kapitán Pittsburghu tak získává individuální trofej, která mu ve sbírce ještě scházela.
Tak kdo získá Conn Smythe Trophy pro nejužitečnějšího hráče play-off?
Hokejová sezóna 2015/16 je definitivně u konce! V SAP center nyní sledujeme obrovskou radost hokejistů Penguins, kteří oslavují vítězství ve finálové sérii v poměru 2:4 na zápasy a zisk Stanley Cupu, dalšího po sedmi letech! Tučňáci byli v dnešním zápase, stejně jako v celé sérii, o něco lepší, a zvítězili zaslouženě. Žraloky držel skvělými zákroky brankář Martin Jones, ale to bylo na rozjeté Pens málo. Hosty poslal do vedení v 9. minutě v přesilovce Brian Dumoulin. Sharks po přestávce vyrovnali zásluhou Logana Coutura, ovšem Kris Letang bleskově vrátil Penguins náskok. Ve třetí části hosté skvěle bránili a v čase 58:58 zpečetil jejich vítězství střelou do prázdné branky Patric Hörnqvist.

Střely na branku ve 3. třetině – 2:7, celkem – 19:27.
Hokejisté Pittsburghu Penguins získávají čtvrtý Stanley Cup v klubové historii!
59:50
Ještě vyloučení. Eric Fehr zasáhl vysokou holí Pavelského.
59:46
Carl Hagelin netrefuje prázdnou klec! To ale Pittsburghu vadit nemusí, Crosby a spol. totiž získají Stanley Cup!
59:29
Domácí si ještě berou oddechový čas. Už ale mají hodně málo času.
58:58
Pittsburgh právě vstřelil branku!
A je asi hotovo! Sidney Crosby vybojoval kotouč a vyslal dopředu PATRICA HÖRNQVISTA, jenž trefuje prázdnou branku! Mario Lemieux se v lóži raduje – 1:3. Asistence: Sidney Crosby.
58:43
Letang vyhazuje do střední třetiny.
58:21
Žraloci hrají bez brankáře!
58:00
Hosté výborně brání! Dvě minuty do konce a Sharks se nemohou dostat ani do pásma.
57:23
Brent Burns hrál vysokou holí. Další přerušení hry, což vyhovuje hostům.
57:05
Pískána přihrávka rukou, provinili se domácí. Vhazování ve středním pásmu.
56:59
Na zakázané uvolnění naopak zahráli domácí. Hra se vrací před Jonese.
56:49
Hörnqvist jen vyhodil. Udělal to ale tak šikovně, že nešlo o icing.
56:17
Domácí v ofsajdu. Tučňáci jsou stále blíže zisku Stanley Cupu.
Matt Murray musel ve třetí třetině zasahovat jen jednou! Se zbytkem akcí Sharks si poradila jeho obrana.
55:58
Martin Jones přerušil hru po střele Carla Hagelina. Reklamní přestávka.
55:47
Karlsson z pravé strany minul branku.
55:03
Pět minut do konce třetí části, čas ubíhá pro domácí velmi rychle.
54:16
Martin Jones neskutečně! Phil Kessel dostal přihrávku na zadní tyčku a střílel do odkryté poloviny branky. Jones se ale roztáhl a udržel Žralokům naději na vyrovnání!
53:38
53:38
Puk z hole Brendena Dillona vylétl mimo hrací plochu. Bylo to však o plexisklo, takže se nebude vylučovat.
53:03
Domácí jsou kompletní. Teď už musejí hru otevřít.
52:07
Polovina přesilovky Penguins za námi, domácí se zatím dobře brání.
51:48
Hostům se nepovedlo založení útoku a Sharks mohli opět vyhodit.
51:25
Hra je nyní přerušena. Vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.
51:12
Žraloci na úvod oslabení vyhazují.
51:02
Phil Kessel se už dostával do samostatného úniku, ale Brent Burns ho sekl. Hosté si po reklamní pauze zahrají přesilovku!
49:56
Jen to zahučelo! Puk se odrazil před branku na hůl Pavelského, který ho ještě posouval na Joea Thorntona! Skvěle však zakročil obránce Ben Lovejoy!
49:08
Kris Letang vyvezl puk na útočnou modrou a nahodil ho za Jonesovu klec.
48:33
Domácí se nemohou dostat do tlaku, už je na nich patrná i nervozita.
47:43
Brian Dumoulin si najel až do střelecké pozice. Bek Pens mířil dobře, ale Jones kotouč vyrazil lapačkou!
47:27
Penguins v plném počtu, Sharks v přesilovce moc neukázali.
47:16
Puk v ochranné síti. 11 sekund před koncem domácí přesilovky se vhazuje před Murrayem.
47:00
Už ne, hosté se znovu osvobodili.
46:44
Vlasic střílí z levého kruhu vedle. Domácí ale zůstávají v pásmu.
46:25
Nyní vyhazuje Carl Hagelin.
46:10
Burns ztrácí kotouč a Lovejoy mohl vyhodit.
45:26
Conor Sheary je vyloučen za zbytečný háček ve středním pásmu a dává tak Sharks šanci na vyrovnání! První přesilovka domácích v zápase.
45:02
Střely Vlasice a Brauna neprošly až na Murrayho. Dobrá práce defenzivy Pens.
44:33
Malkin nahodil bekhendem kotouč na branku. Dorážka Chrise Kunitze pak skončila mimo.
43:47
Melker Karlsson se před brankou natahoval po nahozeném kotouči. Ten však končí pod lapačkou Murrayho.
43:23
Phil Kessel v dobré pozici netrefil branku. Hosté si řekli, že nejlepší obranou je útok.
43:00
Nakonec přišla Crosbyho střela, kterou vyráží Jones betonem.
42:47
Elitní lajna Tučňáků zůstává v útočném pásmu, domácí jsou pod tlakem.
42:19
Spolupráce mezi Shearym, Crosbym a Hörnqvistem až k ohrožení Jonese nevedla.
41:59
Polák nahazuje za branku Pens, ale tam je pouze Murray.
41:22
Jevgenij Malkin nedokázal ukličkovat Burnse. Ten si připsal důležitý obranný zákrok.
40:49
Matt Nieto za obranou Pittsburghu. Americký útočník ale ve finále upadl.
40:38
Hra je přerušena po sražené střele Phila Kessela.
40:01
V SAP center se vše chystá na začátek třetí třetiny!
Třetí třetina začne přibližně ve 4:11.
Ve druhé třetině pokračovalo vynikající hokejové představení! Viděli jsme spoustu šancí a také další dva góly. Domácím se podařilo ve 27. minutě srovnat, když se střelou mezi betony prosadil Logan Couture, ale Pittsburghu stačilo 79 sekund, aby si vzal vedení zpět. Po velkém tlaku první formace se trefil Kris Letang. Před námi je třetí perioda a Žraloci jistě udělají vše možné i nemožné pro to, aby to nebylo posledních 20 minut v této sezóně.

Střely na branku ve 2. třetině – 13:11, celkem – 17:20.
40:00
39:31
Marleau si nabruslil do útočného pásma, ale byl ubráněn Krisem Letangem.
39:01
Poslední minuta druhé části hry.
38:28
Hörnqvistovo nahození nadělalo domácím pořádné starosti! Kotouč se odrazil na hůl Crosbyho, ovšem Jones ve spolupráci s Justinem Braunem opět odolal!
37:47
Jevgenij Malkin netrefuje branku. Hosté se snaží dohrát závěr třetiny v útočném pásmu.
36:58
Od modré střílel Olli Määttä, ovšem rána finského zadáka se neujala. pokračujeme za těsného vedení Pens.
36:41
Další dobrá šance Pittsburghu! Po střele Shearyho ještě dorážel Patric Hörnqvist, ovšem Martin Jones udržel puk před brankovou čarou!
36:05
Brent Burns z vrcholu pravého kruhu nepropálil Murrayho. Oba gólmani jsou oporami svých klubů.
35:56
35:18
Neskutečné! Jevgenij Malkin s Chrisem Kunitzem rozebrali obranu Sharks, ale celou akci překombinovali! Kunitz už mohl zakončovat do poloodkryté branky, ale ještě vracel puk Malkinovi, jenž ho už za záda ležícího Jonese nedostal!
34:42
Tohle bylo hodně nebezpečné! Joel Ward plácl do kotouče bekhendem a Matt Murray ho s vypětím všech sil vytěsnil lapačkou nad branku!
34:02
Útok San Jose podpořil i Roman Polák. Český bek se dostal s pukem až za branku.
33:37
Martin Jones schoval kotouč pod svou lapačkou. Hra se přelévá ze strany na stranu.
32:55
Couture nahrál zpoza branky Patricku Marleauovi, jenž trefil Murrayho, který se namáčkl na svou tyčku.
32:16
Po buly střílel Patric Hörnqvist, puk až na branku neprolétl.
31:41
S ranou Kessela si poradil Jones. Puk mají domácí.
30:55
Žraloci se snaží o vyrovnání. Už se není na co šetřit.
30:30
Joe Thornton našel před odkrytou brankou Pavelského, který netrefuje! To byla stoprocentní příležitost kapitána Sharks!
30:25
Kotouč hned po buly vylétl do hlediště. Další vhazování před Murrayem.
30:21
Patric Hörnqvist obětavě padl do rány obránce Dillona. Puk se odrazil mimo hrací plochu a je tu reklamní pauza.
30:09
Couture nedokázal přesně nahrát Donskoiovi. Domácí ale ještě bojují o kotouč v útočném pásmu.
29:11
Pens se snaží uklidnit hru. Hosté si chtějí hlídat své vedení a vyrážet do brejků.
28:21
27:46
Hostující elitní formace ale odpověděla obrovským náporem a Martin Jones nakonec kapituluje! Sidney Crosby našel zpoza branky KRISE LETANGA, který s přispěním Jonesovy vyrážečky poslal puk do sítě – 1:2. Asistence: Sidney Crosby a Conor Sheary.
26:27
San Jose právě vstřelilo branku!
SAP center exploduje nadšením! Brent Burns vybojoval kotouč ve středním pásmu na Hagelinovi a předložil ho LOGANU COUTUROVI. Ten potvrdil pozici nejproduktivnějšího hráče play-off a prostřelil Murrayho mezi betony. Asistence: Melker Karlsson a Brent Burns.
26:06
Domácí vybojovali kotouč v rohu a z úhlu mohl pálit Danius Zubrus. Matt Murray vyráží.
25:36
Zakázané uvolnění San Jose.
24:48
Sidney Crosby nyní netrefil branku. To je výborný zápas!
24:19
Zahrozili ale Tučňáci! Malkin našel parádní žabičkou hůl Bryana Rusta, který si vylámal zuby na vynikajícím Jonesovi. Gólman Sharks je obrovskou oporou svého celku.
24:02
Sharks přidali na forčekingu a začínají soupeři zatápět.
23:34
Rychlá brejk hostí. Cullenova přihrávka byla sražena za branku.
23:13
Výborné střídání Žraloků, ale Matt Murray nemusel prakticky zasahovat. Do rány Melkera Karlssona, který střílel z ideální pozice, obětavě skočil kapitán Pens Sidney Crosby!
22:48
Nyní zase domácí. Thornton našel na modré Brauna, jehož projektil skončil vedle brány.
21:54
Matt Cullen už byl sám v dobré pozici, ale ještě zkoušel hledat Nicka Bonina, který ztroskotal na Martinovi Jonesovi, jenž se bleskurychle přesunul. Gólman San Jose drží svůj tým ve hře!
21:42
Sharks nyní tlačili, ale hosté už vyvezli kotouč.
21:25
Od modré pálil Roman Polák. Jeho střelu se ještě snažil tečovat Karlsson, ovšem Matt Murray má puk ve výstroji.
20:49
Pokus Briana Rusta srazil do ochranné sítě Paul Martin.
20:31
Sidney Crosby se snažil zády k bráně najít Shearyho. Obrana San Jose stačila zakročit.
20:01
Nyní už je vše připraveno na úvodní buly druhé části.
V SAP center probíhá před startem druhé třetiny vzpomínková ceremonie na Gordieho Howea. Mr. Hockey zemřel v 88 letech.
Další třetina začne přibližně ve 3:15.
První třetina byla odehrána v obrovském tempu. O něco lepším týmem byl Pittsburgh, který si také odnáší do šaten nejtěsnější vedení. O to se postaral v 9. minutě v přesilové hře Brian Dumoulin, jehož skrytá střela si našla cestu za záda Martina Jonese. Před námi je ale ještě 40 minut a Sharks tak mají dost času na obrat.

Střely na branku v 1. třetině – 4:9.
20:00
19:30
Joonas Donskoi měl na holi vyrovnání! V tom mu ale zabránil Matt Murray, jenž se na brankové čáře roztáhl a nepustil puk za svá záda!
19:01
Poslední minuta první třetiny.
18:29
Määttä nahrál před branku na hůl Phila Kessela, jenž zblízka nedokázal zasunout puk za brankovou čáru! Další velká šance Pittsburghu!
18:06
Ještě tu máme reklamní přestávku. Do konce první části zbývají necelé dvě minuty.
17:31
Do útoku se hnala čtvrtá lajna Penguins. Fehr však nedokázal dostat puk před branku na hůl Kühnhackla.
16:43
Martin Jones byl fantastický! Gólman San Jose pochytal obrovské šance Sidneyho Crosbyho a Conora Shearyho!
16:01
Melker Karlsson je zpět na ledě. Souboj s Määttou tak přestál ve zdraví.
15:28
Malkin nahrál do velké šance Chrisovi Kunitzovi. Ten ale netrefil puk ideálně a zblízka ho poslal vedle!
15:01
Šikovné vyhození hostujících hráčů. Puk se zastavil před brankovou čarou Vlasic musel hrát.
14:27
Střelu Matta Nieta srazil do ochranné sítě Lovejoy. Následuje další reklamní pauza.
14:20
Slušné střídání San Jose, hned několikrát to zkoušel obránce Brenden Dillon.
13:45
Hraje se poměrně dlouho bez přerušení, navíc ve velkém tempu.
12:34
Joel Ward se už řítil sám na Matta Murrayho, ale Chris Kunitz ukázal,že má i ve 36 letech rychlé nohy a dokázal soupeři vypíchnout kotouč! Důležitý obranný zákrok útočníka Pens.
12:07
Bryan Rust si zasekl kotouč na osu kluziště. Brauna se sice zbavil, ale vystřelil hodně nepřesně.
11:15
Logan Couture to zkoušel z první na Marleaua, ale kotouč jen opustil útočné pásmo. Nejproduktivnější hráč play-off se musí vracet.
10:46
Kessel hledal před brankou Hagelina, který byl ustrážen Brentem Burnsem.
10:17
Hosté opět vypadají herně lépe. Hráči San Jose musejí přidat.
09:48
Pokus Joela Wardal zblokoval hostující zadák Schultz.
08:40
Už se opět hraje. Karlsson odjel na střídačku po svých.
08:37
Nepříjemná situace pro Melkera Karlssona! Domácí forvard zůstává ležet na ledě po souboji s Ollim Määttou u mantinelu. Doufejme, že bude v pořádku.
08:16
A BRIAN DUMOULIN trestá faul na svou osobu! Justin Schultz na modré posunul kotouč na Dumoulina, jenž šikovně vystřelil přes klekajícího protihráče a Martin Jones kotouč propustil mezi tělem a vyrážečkou do sítě. Asistence: Justin Schultz a Chris Kunitz.
07:50
Danius Zubrus je vyloučen za podražení Briana Dumoulina. Hosté budou hrát přesilovku!
07:46
První útok Pittsburghu soupeře zatlačil do jeho obranného pásma.
07:11
Hosté kontrovali pokusem Crosbyho. Ten skončil těsně mimo.
06:38
Přečíslení 2 na 1 řešil střelou z levého kruhu Chris Tierney. Murray ale střelu, která mířila na vzdálenější tyčku, dokázal vyrazit! První velká šance Žraloků.
06:08
Akce Sharks skončila ofsajdem. Následuje první reklamní přestávka.
05:38
Ránu Malkina ukryl ve výstroji Jones. Hra je přerušena.
04:59
Zajímavý pobyt Tučňáků v útočném pásmu. Střela Dumoulina však byla sražena vedle.
04:26
Po nahození Iana Cola raději přidržel puk Martin Jones. Vhazuje se v útočném pásmu Tučňáků.
04:13
Kotouč se teď pohybuje mezi modrými čarami, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
03:35
Náznak zajímavé příležitosti hostí! Phil Kessel ale před brankou ze vzduchu netrefil kotouč.
02:51
Teď ale Thornton hledal před brankou Joea Pavelskiho. Ten na kotouč nedosáhl.
02:25
Tučňáci opět velmi důrazně napadají rozehrávku soupeře a tímto způsobem si snaží vynutit převahu.
01:41
Malkin posílal nabídku na zadní tyč, kam si sjížděl Letang. Puk ale tečoval holí Martin Jones.
00:49
Přihrávka na modrou zamířila mezi oba beky Pens, hosté tedy musejí vyklidit útočné pásmo.
00:12
Je z toho jen zakázané uvolnění. Hra se stěhuje před Jonese.
00:04
Úvodní buly vyhrál Joe Thornton, domácí tedy mohou založit první útok.
00:01
Dámy a pánové, držte si klobouky, utkání totiž začíná!
Americkou hymnu zazpívá Pat Monahan, zpěvák a skladatel skupiny Train.
Atmosféra v SAP center je parádní! Teď ale přichází na řadu minuta ticha za oběti masakru v Orlandu.
Hokejisté obou týmů právě nastupují na led, ti ze San Jose tradičně naskakují z otevřené tlamy Žraloka. Za malou chvíli zazní hymna Spojených států amerických.
V aréně Žraloků probíhá předzápasová show. V hledišti je i spousta fanoušků v dresech Pittsburghu.
V minulém utkání v SAP center zahráli americkou hymnu James Hetfield a Kirk Hammett ze slavné skupiny Metallica. Uvidíme, čím nás vedení Sharks překvapí dnes.

San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Burns, Martin, Braun, Vlasic, Polák, Dillon – Pavelski (C), Thornton (A), Donskoi – Karlsson, Couture (A), Marleau – Ward, Tierney, Nieto – Zubrus, Spaling, Wingels. Trenér: Peter DeBoer

Pittsburgh Penguins: Murray (Fleury) – Letang, Dumoulin, Lovejoy, Määttä, Schultz, Cole – Hörnqvist, Crosby (C), Sheary – Rust, Malkin (A), Kunitz (A) – Kessel, Bonino, Hagelin – Fehr, Cullen, Kühnhackl. Trenér: Mike Sullivan

Rozhodčí: McCauley, Sutherland – Murphy, Racicot.
Už víme, že Tomáš Hertl se neobjeví v sestavě Sharks ani dnes. Jediným českým hráčem, který zasáhne do dnešního finále, je tedy obránce Roman Polák.
Žraloci se musejí od třetího zápasu série obejít bez českého útočníka Tomáše Hertla, jenž utrpěl po hitu Patrica Hörnqvista zranění v dolní části těla. Hertlův status je podle klubu „day to day,“ tedy ze dne na den, ovšem ozývají se také hlasy, že pro něho sezóna již skončila. Kouč Peter DeBoer to odmítá, ale na to, zda bude odchovanec pražské Slávie Sharks k dispozici pro šesté utkání, si budeme muset ještě počkat.

Roman Polák (SJS) – 23 zápasů, 0 bodů, -4
Tomáš Hertl (SJS) – 20 zápasů, 11 bodů (6+5)

Průběh série – 2:3 na zápasy:

Tučňáci jsou v sérii hokejově lepším týmem, čemuž odpovídá i její stav. Všechny zápasy ale byly výsledkově velmi těsné a většinou se rozhodovaly až v závěru. Hráči Pittsburghu herně jasně opanovali první dva duely na domácím ledě, ale přesto vždy vyhráli pouze o gól. V prvním případě rozhodl Nick Bonino až v čase 57:27 a ve druhém dokonce až v prodloužení Conor Sheary. Také v úvodním duelu na ledě Žraloků byli Pens střelecky jasně aktivnější, ale tentokrát se z výhry 3:2 v prodloužení radovali i díky 40 zásahům Martina Jonese hokejisté San Jose.

V utkání číslo čtyři dokázal celek okolo vousáčů Brenta Burnse a Joea Thorntona soupeře poprvé přestřílet, ovšem hokejisté Pittsburghu si stejně přivezli do Pensylvánie mečbol. Ten ale využít nedokázali. Pátý zápas série přinesl fantastickou první třetinu, v níž padlo hned pět branek a Sharks po ní vedli 2:3. Poté se domácí nadechli k obrovskému náporu, ovšem naráželi na gólmana Martina Jonese, jenž se vypnul k heroickému výkonu. V závěru ještě svěřenci kouče Petera DeBoera pečetili skóre gólem do prázdné branky, poprvé ve finálové sérii se trefil zatím spící kanonýr Joe Pavelski.

1. zápas: Pittsburgh – San Jose 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 13. Rust (Schultz, Kunitz), 14. Sheary (Crosby, Määttä), 58. Bonino (Letang, Hagelin) – 24. Hertl (Donskoi, Burns), 39. Marleau (Burns, Couture)

2. zápas: Pittsburgh – San Jose 2:1 po prodl. (0:0, 1:0, 0:1 – 1:0)
Branky a nahrávky: 29. Kessel (Bonino, Hagelin), 63. Sheary (Letang, Crosby) – 56. Braun (Couture, Ward)

3. zápas: San Jose – Pittsburgh 3:2 po prodl. (1:1, 0:1, 1:0 – 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Braun (Thornton, Vlasic), 49. Ward (Donskoi, Thornton), 73. Donskoi (Tierney) – 6. Lovejoy, 40. Hörnqvist (Lovejoy, Määttä)

4. zápas: San Jose – Pittsburgh 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 49. Karlsson (Tierney, Dillon) – 8. Cole (Kessel, Malkin), 23. Malkin (Kessel, Letang), 58. Fehr (Hagelin, Määttä)

5. zápas: Pittsburgh – San Jose 2:4 (2:3, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 5. Malkin (Kessel, Letang), 6. Hagelin (Bonino) – 2. Burns (Karlsson, Couture), 3. Couture (Braun), 15. Karlsson (Couture, Dillon), 59. Pavelski (Thornton)
Vítám tu všechny fanynky a fanoušky toho nejlepšího světového hokeje! Finále Stanley Cupu mezi San Jose Sharks a Pittsburghem Penguins dnes v noci pokračuje už šestým zápasem, který může být také posledním. Hostující Tučňáci totiž v sérii vedou 2:3, a pokud přidají čtvrtou výhru, pozvednou nad hlavy hokejový svatý grál. Žraloci však budou důrazně proti. Konec sezóny odvrátili již v předchozím duelu na ledě Pens a také tentokrát udělají vše proto, aby si vynutili rozhodující sedmé utkání v aréně soupeře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.