NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Carolina - 5. srpna 2020   02:00

(0:0, 1:1, 0:3)
Stav série: (0:3)
Carolina
Carolina
23:18' T. Teräväinen  (Svečnikov, Aho) • 45:07' Foegele  (Skjei, Nečas) • 50:26' Aho   • 59:29' Aho  (T. Teräväinen)
Rangers
McCauley, L'Ecuyer – Nansen, MacPherson
Scotiabank Arena, Toronto
Carolina

Přestože Rangers byli v prvních dvou třetinách lepší, tak na víc, než na průběžný stav 1:1 to nestačilo. Možná klíčovým momentem utkání se tak stala neproměněná šance Filipa Chytila na konci druhé periody, kterou svou holí dokázal fantastickým způsobem zneškodnit James Reimer. Hurricanes už do třetí třetiny nastoupili s tím, že sérii chtějí ukončit. Domácí celek k ničemu nepouštěli a navíc dvě branky v rozmezí pěti minut dokázali vsítit. Hrdinou třetí třetiny se stal Sebastian Aho, který dvakrát skóroval.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a těším se na Vás zase někdy příště u NHL. Na počtenou!

Hity: 39-17
Vůbec poprvé v sezoně si hráči podávají ruce, což znamená, že série mezi Carolinou a Rangers je u konce. Hurricanes ji po dnešní výhře 4:1 zvládli poměrem 3:0 na zápasy. Svěřence kouče Brind'Amoura teď čeká delší volno, ve kterém se rozhodne, se kterým z týmů v elitní čtyřce Východní konference se Carolina utká.
59:29'
Carolina právě vstřelila branku!
Pro Rangers sezona končí! Carolina tuto sérii už jistě vyhraje nejrychlejším možným způsobem. V oslabení se do prázdné brány trefuje SEBASTIAN AHO. Artěmij Panarin na modré čáře nedokázal zpracovat puk, který prosvištěl do pásma středního, odkud jej Aho zavezl do brány. 1:4. Asistence: Teuvo Teräväinen.
59:13'
Carolina mohla vyhodit, aniž by z toho bylo zakázané uvolnění. Hraje totiž v oslabení.
58:48'
Bučněvič stál na brankovišti, ale přihrávku Panarina mezi tři tyče doklepnout nedokázal.
58:29'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Jordan Staal – 2 min., hákování).
58:29'
Kreider pálil z voleje v mezikruží. Útočník Rangers ale úspěšný nebyl, neboť i tentokrát se zaskvěl James Reimer.
58:05'
Igor Šesťorkin zůstal na střídačce. Domácí to zkouší v šesti.
58:05'
115 sekund před koncem základní hrací doby si bere trenér Rangers David Quinn oddechový čas. Vhazovat se bude v útočném pásmu Rangers.
57:52'
Carolina zůstává v útočné třetině. S domácími to moc dobře nevypadá.
56:57'
Anthony DeAngelo vyhodil puk pouze k holi Andreje Svečnikova, který se uvolnil v mezikruží. Útočník Caroliny mohl trestat. Igor Šesťorkin ale vytáhl pohotový zákrok ze svého repertoáru.
56:31'
Chris Kreider těsně za modrou čárou vypálil a svůj pokus si také snažil dojet. James Reimer si ale nadvakrát poradil.
56:09'
Carolina znovu puk vyhodila velmi šikovně. Hosté mají dostatek času k vystřídání.
55:52'
Lemieuxovi odražený kotouč utekl, přesto se Jezdci do útočné třetiny dostali. Od modré čáry pálil DeAngelo, ovšem Reimer tento projektil moc dobře viděl.
55:32'
Mika Zibanejad měl ve vlastním pásmu problémy. Nepříliš oslnivou rozehrávku Rangers nakonec musel uhasit Igor Šesťorkin, jenž touš přikryl pod lapačkou.
54:46'
Ani v tuto chvíli se Jezdci ve třetině Caroliny moc dlouho neohřáli. Hokejisté v bílých dresech brání svůj náskok bez větších problémů.
54:12'
Carolina se stačila osvobodit tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
53:59'
Brett Howden sebral puk a snažil se s ním dostat do pásma Hurricanes. Byl však zastaven hvizdem sudího kvůli ofsajdu.
53:50'
Hosté se nikam neženou. Nechtěli zbytečně čerpat silami, a tak raději kotouč odevzdali domácím a jeli vystřídat.
53:06'
Reimer dokázal za svou bránou zastihnout nahození z červené čáry. Puk poté přiťukl svému spoluhráči Gardinerovi.
52:38'
Rangers jsou v křeči. Naopak na Carolině je vidět lehkost, se kterou se prezentovala už v předchozích zápasech.
51:55'
Panarinovi byl kotouč těsně po přechodu pásma odebrán z čepele. Domácí útočník to zkoušel individuální akcí, jenže neuspěl.
51:28'
Čas se týmu z New Yorku neodvratně krátí. Horší zprávou pro Rangers je to, že ve třetí třetině se trápí. Až před Reimera se v této části hry zatím nedostali.
50:26'
Carolina přidává třetí branku a už je velmi blízko k postupu do dalšího kola. SEBASTIAN AHO v útočném pásmu obral o puk Troubu, po jehož chybě se finský útočník dostal do souboje s DeAngelem. Také druhého jmenovaného obránce Rangers přelstil rychlou kličkou a Igora Šesťorkina překonal střelou bekhendem. 1:3. Bez asistence.
50:12'
Nyní se hraje ve střední třetině. Hráči v modrých dresech mají problém s přechodem přes obrannou modrou čáru hostů.
49:35'
Domácí se po vyhraném buly moc dlouho v pásmu Hurricanes neohřáli. Ihned byli vytlačeni.
48:56'
Další rychlá a pěkná akce v podání hostů. Andrej Svečnikov se po přihrávce Aha ocitl na pravém kruhu, odkud střílel. Rána klíčového útočníka Caroliny ale skončila na hrudi obránce Lindgrena.
48:20'
Hurricanes zůstávají na kotouči. Jordan Staal nyní odvedl velmi dobrou práci za bránou soupeře.
47:45'
Chris Kreider se zapojil do hry. Rangers své oslabení přežili.
47:32'
Nečasovi se zavezení do pásma nepovedlo. Jacob Trouba měl dostatek času na vyhození.
47:01'
Trocheckova nahrávka před bránu rozhodně měla oči. Dorážející hráč ale kotouč minul.
46:44'
Rangers poslali puk přes všechny čáry a nyní mohou vystřídat.
46:02'
Před bránou domácích zůstal osamocený Justin Williams, kterému však trvalo kotouč zkrotit. Zkušený útočník to poté zkusil z otočky, ale klec netrefil.
45:45'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Chris Kreider – 2 min., hákování).
45:07'
Carolina po dlouhém tlaku v pásmu soupeře dává gól a poprvé v zápase jde do vedení! Martin Nečas v rohu kluziště posunul puk na modrou čáru, odkud pálil Brady Skjei. Rána někdejšího hráče Rangers byla těsně před brankovištěm přizvednuta WARRENEM FOEGELEM do horního růžku. Igor Šesťorkin reagovat nemohl. 1:2. Asistence: Brady Skjei a Martin Nečas.
44:03'
Svečnikov si sklepl přihrávku, aby mohl touš posunout do strany Teräväinenovi. Finský útočník však byl v poměrně ostrém úhlu, a proto bránu netrefil.
43:40'
Hra se však už přesunula před bránu Hurricanes a také James Reimer musel být v pozoru.
43:05'
Carolina nyní pořádně zavařila svému soupeři. Rangers se stěží ubránili.
42:14'
Vincent Trocheck vystihl špatnou rozehrávku Rangers a posléze si to mířil z pravé strany směrem k bráně. Pokus bývalého hráče Floridy skončil na pravém betonu domácího brankáře.
41:39'
Třetí třetina je zatím často kouskovaná. Před malým okamžikem se Foegele snažil tečovat nahození od modré čáry, ale jakmile byl kotouč vrácen zpět na modrou, tak byl pískán ofsajd.
41:23'
Andrej Svečnikov našel v mezikruží čerstvého Nečase, jehož pohotová rána skončila v moci Igora Šesťorkina.
40:58'
James Reimer měl plné ruce práce se dvěma svými zákroky. Rangers načali třetí periodu aktivněji.
40:10'
Vzápětí vyslal tvrdou střelu od modré čáry Jacob Trouba. Zadák Rangers vyslal na bránu soupeře už pátou střelu v utkání, jenže ani jedna v síti neskončila.
40:05'
Úvodní rozehrávka hned po vyhraném buly se Slavinovi nepovedla. Aho těžký pas nezpracoval, a proto je hra přerušena kvůli icingu.
40:01'
Druhá třetina nám nabídla po gólu na obou stranách. Nutno říct, že Carolina svůj výkon zvedla a oproti první třetině jsme byli svědky vyrovnaného výkonu obou stran. Stále však Rangers mají mírnou převahu herní a také tu střeleckou. Klíčovým mužem druhé třetiny se stal brankář James Reimer, který hlavně v předposlední minutě vychytal obrovskou trojšanci týmu z New Yorku.
Střely na bránu po 2. třetině: 28 – 20.
40:00'
39:54'
Panarin ještě pár sekund před koncem třetiny hledal Zibanejada v předbrankovém prostoru. Akce se však domácím nakonec nepovedla podle představ.
39:26'
Čeká nás poslední komerční pauza ve druhé třetině.
38:48'
Hokejisté Caroliny při následném přerušení jezdí za Reimerem a děkují mu, že svému celku udržel nerozhodné skóre.
38:08'
To je neuvěřitelné! Domácí nedokázali vsítit branku ze tří obrovských šancí, které fantasticky pochytali Reimer s obráncem Slavinem. Nejprve neproměnil Brendan Lemieux samostatný únik. Stejný hráč kotouč ještě vybojoval zpět, ale nedokázal jej umístit do brány přes Slavina, jenž zastoupil svého brankáře. O chvíli později dostal Filip Chytil přihrávku před poloprázdnou bránu, ovšem Reimer zasáhl holí.
37:15'
Po dlouhé době se bude vhazovat před Reimerem. Ani Carolina nezvládla rozehrávku z vlastní polovina. Znovu se hra přerušila vinou icingu.
36:13'
Troubovi pokus o dlouhé přenesení hry nevyšel. Jezdci i tentokrát zůstanou ve vlastním pásmu, neboť se pískal další icing.
36:01'
První lajna hostů byla znovu vidět. Ahova rychlá práce s kotoučem ale ovoce nepřinesla.
35:29'
Carolina ale na chvíli zůstala v pásmu Rangers. Domácí se museli osvobodit pouze odpalem obránce Ryana Lindgrena na zakázané uvolnění.
34:41'
Smith je zpět na ledě. Domácí přežili přesilovku soupeře bez větších problémů.
34:36'
Morgan Geekie se chvíli ocitl za obranou a vypadalo to, že zamíří do úniku. Zpracování puku mu však trvalo, a proto se k zakončení nedostal.
34:05'
Gardinerova přihrávka do předbrankového prostoru nemířila na hokejky hokejistů v bílých dresech.
33:30'
Hosté sice zavezli puk až do pásma, ale tam byli o něj ihned obráni. Rangers se posléze osvobodili.
32:41'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brendan Smith – 2 min., nedovolené bránění).
32:32'
Teuvo Teräväinen parádně načasoval přihrávku před bránu, kde stál nikým nehlídaný Aho. Útočník Caroliny byl ale asi až moc blízko k bráně, a proto nezvedl kotouč tak, jak by si přál.
32:14'
Martin Nečas vybídl na modré čáře Samiho Vatanena ke střele. Finský obránce pálil zápěstím, ale také s tímto pokusem si Šesťorkin poradil.
31:55'
Carolina ale v pásmu Rangers nějaký ten čas strávila. Igor Šesťorkin si musel připsat další dva zákroky.
31:25'
Hostující bek Edmundson zkoušel dlouhou přihrávkou oslovit svého spoluhráče na útočné modré. Souhra Caroliny ale nakonec přesná nebyla.
30:38'
Brady Skjei svůj únik po křídle nedotáhl dále, než za útočnou modrou čáru. Tam byl ostře sražen protihráčem k zemi.
29:58'
Igor Šesťorkin dokázal puk po nahození od modré čáry lapit těsně před tečujícím Trocheckem.
29:41'
Carolina se při přechodu do pásma soupeře provinila ofsajdem. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
29:20'
Šesťorkin měl před bránou pořádně rušno. Velmi nebezpečně se zde s kotoučem na holi pohyboval Warren Foegele, jenže vystřelit nakonec nedokázal.
28:38'
Artěmij Panarin si to namířil mezi dva obránce Hurricanes. Pokus o rychlou kličku však ruskému útočníkovi nevyšel ideálně.
27:48'
Slavinovu pobídku zkoušel jemně tečovat Martin Nečas. Český útočník se ale z blízkosti prosadit nedokázal. Igor Šesťorkin byl pozorný.
27:18'
27:08'
Carolina měla velkou šanci při přečíslení dva na jednoho! Andrej Svečnikov jel společně se Staalem sám na jednoho bránícího hráče. Střelec hattricku z minulého utkání to zkusil sám, ale Šesťorkin mu ránu vyrazil. Jordan Staal mohl dorážet do odkryté klece, ale těsně před ním obránce puk odpálil.
26:35'
Foegele mohl ujet vpřed, jenže byl poměrně rychle dobruslen protihráči.
26:12'
Domácím se v úvodní minutě přesilovky nepodařilo dostat do tlaku. Carolina se brání velmi dobře.
25:32'
Carolina vyhrála buly a Jaccob Slavin se vydal dopředu i v nevýhodném počtu hráčů na ledě. Až ke střele se ale nedostal.
25:18'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Jake Gardiner – 2 min., hrubost).
25:17'
Brendan Lemieux v mezikruží našel Foxe, který se i přes drobné problémy se stabilitou dostal ke střele. Fox vyprášil Reimerovi levý beton a následně měl obrovskou možnost před sebou Brett Howden, jenž se ale z těsné blízkosti neprosadil.
24:45'
Domácí se na své polovině chvíli trápili s rozehrávkou. Nyní se však už hraje ve středním pásmu.
24:16'
Artěmij Panarin parádní žabičkou oslovil na zadní tyči Foxe, jenž si do tohoto prostoru najel od modré čáry. Pokus zadáka Rangers ale trefil Reimera do masky.
23:18'
Hosté naplno využili svého momentálního tlaku a během tří minut zápas srovnávají. Aho přihrál Svečnikovovi, jenž operoval za bránou. Právě útočník s číslem 37 poté lehkým posunutím vybídl Aha, který však nechal puk TEUVU TERÄVÄINENOVI, jenž přesnou bekhendovou střelou překonal Šesťorkina. 1:1. Asistence: Andrej Svečnikov a Sebastian Aho.
23:01'
Haydn Fleury dostal na levém kruhu hodně prostoru. Rána se mu ale nepovedla dle představ.
22:31'
Carolina předvedla velmi dobré střídání. Domácí celek nyní sevřela v obranné třetině.
21:45'
Marc Staal udržel svého protihráče na zádech a poté z vlastního pásma posunul puk do středního. Tam však celou situaci přečetl Edmundsok, který okamžitě vracel touš zpět.
21:02'
Na druhé straně to nejprve zkoušela také Carolina, ale v útočné třetině moc dlouho nevydržela.
20:12'
Rangers právě vstřelili branku!
Jezdci se už po dvanácti sekundách ve druhé třetině ujímají vedení. Jacob Trouba z otočky posouval puk na CHRISE KREIDERA, jenž využil svého neuvěřitelného zrychlení a ujel všem bránícím hráčům. Kreider poté tváří v tvář brankáři Reimerovi předvedl dlouhou kličku do forehandu. Reimer se přesunout nestačil a inkasoval. 1:0. Asistence: Jacob Trouba a Ryan Strome.
20:01'
První dvacetiminutovka herně patřila Rangers, avšak branku ani jeden celek vstřelit nedokázal. Na domácích je vidět, že dnes potřebují vyhrát a naopak Carolina působí vlažnějším dojmem než v předešlých dvou zápasech. Domácí si vytvořili hned tři gólové šance, ale ani jednou puk za záda zatím skvělého Jamese Reimera nedostali. Nejblíže ke gólu měl dosud Artěmij Panarin.
Střely na bránu: 14 – 6.
20:00'
19:32'
Další šance Panarina. Ruský útočník se uvolnil na levém kruhu, odkud vystřelil zápěstím. James Reimer dokázal tento pokus vyrazit před sebe, ale dorážející zadák Adam Fox černou gumu v předbrankovém prostoru trefit nedokázal.
19:05'
Fleury za svou bránou čeká na nabídku spoluhráčů, která prozatím nepřichází.
18:37'
Hosté nahodili kotouč do pásma útočného a rychle se za volným pukem vydávají.
18:08'
Velmi zajímavý hokejový moment byl k vidění ve středním pásmu. Brendan Smith nejprve zlomil hůl a rázem se musel vracet zpět. Právě bez své hokejky si na středním kruhu našel rozjetého Svečnikova, kterého parádním a čistým hitem sestřelil.
17:26'
Justin Williams zkrotil skákavý puk, který později předložil na modrou čáru Slavinovi. Bek Caroliny ale svou následnou střelu nenamířil mezi tři tyče.
16:29'
Obránce Fleury střílel od modré čáry, ale i s tímto si Šesťorkin poradil. Před bránou k teči nedošlo, takže gólman týmu z New Yorku to moc složité neměl.
16:16'
Igor Šesťorkin přidržel puk pod svou lapačkou. Hra je přerušená a po krátkém přerušení se bude vhazovat po pravici mladého brankáře Rangers.
15:47'
Reimer musel být znovu v pohotovosti. Tentokrát si poradil s pokusem Kaapo Kakka na bližší tyč.
15:03'
Artěmij Panarin se z ničeho nic ocitl sám před Reimerem. Střílel k zadní tyči do horního růžku, jenže tento prostor mu levým ramenem pokryl James Reimer.
14:31'
Střela Filipa Chytila z otočky nebyla přesná. Šlo spíše o pokus, který měl Reimera zkusit překvapit.
14:13'
Jacob Trouba to po bráně Caroliny zkoušel hned po vyhraném vhazování. Tohle nahození ale naději na úspěch nemělo.
14:09'
Ryan Strome projel středním pásmem jako nůž máslem, ale poté byl ve třetině útočné osamocen. Štěstí zkusil sám, ale Reimerova lapačka byla připravená.
13:28'
Filip Chytil je zpět na ledě. Ani Hurricanes svou úvodní přesilovku nevyužili.
13:16'
Také Igor Šesťorkin ukázal, že jeho práce s holí je dobrá. Sám puk přes celé kluziště poslal až k Reimerovi.
12:50'
Nyní už se hostujícím hokejistům nedaří usadit v pásmu.
12:08'
Carolina dlouho držela puk, ale její kombinace u modré čáry neměla užitku. Svečnikovovi nebyl předložen kotouč po přihrávce Vatanena přesně ke střele. Hráči Rangers velmi dobře věděli, kdy proti puku vyrazit.
11:28'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Filip Chytil – 2 min., podrážení).
11:04'
Igor Šesťorkin musel být v pozoru. Pokus obránce Slavina od modré čáry rozhodně špatný nebyl.
10:33'
Martin Nečas posouval ve středním pásmu puk Trocheckovi do jízdy, jenže druhý jmenovaný hráč pozdější kličku nezvládl dle představ.
10:16'
Trocheckova zpětná přihrávka nabila Gardinerovi. Pokus obránce Caroliny z voleje dokázal Igor Šesťorkin vyrazit levým betonem do ochranné sítě.
09:24'
Bučněvič vybojoval kotouč a následně to zkoušel střelou po ledě. Obránci Caroliny ale i tentokrát důsledně vystoupili a forvardovi Rangers zmenšili střelecký úhel.
09:03'
Carolina hru uklidnila. Nyní drží puk ve vlastním pásmu a chystá se vystřídat.
08:24'
Rozjetý Howden nabral na levém křídle obrovskou rychlost. Pokus zápěstím v podání domácího hráče skončil těsně nad břevnem.
07:45'
Hra se rychle přenesla před hostující bránu, odkud museli Hurricanes vyhazovat na zakázané uvolnění.
07:33'
Igor Šesťorkin zachytil touš za svou svatyní a svým spoluhráčům následně pomohl s rozehrávkou.
06:58'
Jake Gardiner udržel útočné pásmo a Carolina se v něm nyní usadila.
06:11'
Teuvo Teräväinen se v pásmu Rangers nebezpečně otáčel a chystal se vystřelit. Igor Šesťorkin zasahovat nemusel, neboť pokus byl tečován mimo bránu.
05:36'
Po návratu Vatanena na led pálil z pravého křídla Mika Zibanejad. Švédský útočník střílel do horního růžku, jenže Reimer stačil vytasit své rameno.
05:18'
Adam Fox byl v útočném pásmu zahnán. Do palebné pozice se posléze nedostal a Carolina znovu vyhodila.
04:52'
Hosté vyhazují puk přes všechny čáry a pro tuto chvílí se dobře brání.
04:15'
Po zdlouhavé kombinaci Jezdců se ke střele z vrcholku kruhu dostal DeAngelo. Pokus zadáka hostů Reimer vyrazil nad sebe, přestože mnoho přes dotírajícího Chrise Kreidera neviděl.
03:33'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Sami Vatanen – 2 min., hákování).
03:33'
Ryan Strome se proháčkoval mezi obránci Caroliny a rázem se dostal do obrovské šance. Jeho zakončení bekhendem ale skončilo na levém betonu Jamese Reimera.
03:01'
Greg McKegg velice zajímavě vybízel zpoza brány svého spoluhráče mezi kruhy. Bránící hráči Caroliny ale zapracovali rychle a střelecký pokus týmu Rangers nedovolili.
02:16'
Nečas táhl po křídle útočnou akci hostů. Kotouč však pouze nahodil k mantinelu, kde své obranné povinnosti zvládl Anthony DeAngelo.
01:32'
Sebastian Aho pálil z otočky z pravého kruhu. Jeho rychlá střela mezi tři tyče nezamířila.
00:53'
První přerušení hry. Zřejmě byla pískána přihrávka rukou. Bude se vhazovat před Reimerem.
00:21'
Jordan Staal vzal ve vlastním pásmu kotouč na hůl a rychle přejel do toho útočného. Přesnou přihrávku ale na levé křídlo nedostal.
00:01'
Halou v Torontu zní před začátkem utkání hymny Kanady a Spojených států amerických.

New York Rangers: Šesťorkin (H. Lundqvist) – Br. Smith, Trouba, R. Lindgren, Fox, M. Staal (A), DeAngelo – Bučněvič, Zibanejad (A), Panarin – Kreider (A), R. Strome, Kakko – Chytil, B. Howden, Lemieux – Di Giuseppe, McKegg, J. Gauthier.

Carolina Hurricanes: Reimer (Mrázek) – Slavin (A), Vatanen, Skjei, Edmundson, Gardiner, H. Fleury – Svečnikov, Aho, T. Teräväinen – Niederreiter, Trocheck, Nečas – Foegele, J. Staal (C), Williams – B. McGinn, Geekie, Martinook (A)..
Carolina může dnes jako první tým v pořadí postoupit z předkola do klasického play-off. Naopak New York Rangers se v případě porážky může zařadit mezi zbylých 7 týmů celé NHL, které už mají volno. Dokážou se Jezdci vybičovat a sérii ještě protáhnout?
Také tento duel, stejně jako celé letošní play-off v Torontu a Edmontonu, se bude hrát bez diváků.

Filip Chytil (Rangers)
Petr Mrázek (Carolina)
Martin Nečas (Carolina)
Úvodní zápasy této série

Carolina Hurricanes 3:2 New York Rangers
Branky a nahrávky: 2. Slavin (T. Teräväinen, Aho), 27. Aho (Svečnikov, Vatanen), 51. Nečas (Niederreiter, Slavin) – 35. Zibanejad (R. Lindgren, Kreider), 59. M. Staal (Zibanejad, Panarin)

Carolina Hurricanes 4:1 New York Rangers
Branky a nahrávky: 5. Svečnikov (Aho, Vatanen), 22. Svečnikov (Vatanen, Aho), 23. Martinook (Geekie, B. McGinn), 55. Svečnikov (Aho) – 13. Panarin (R. Strome, DeAngelo)
Nejproduktivnější hráči této série
1. Sebastian Aho 1+4
2. Andrej Svečnikov 3+1
3. Sami Vatanen 0+3
Zdravím všechny fanoušky kanadsko-americké NHL! Rangers a Hurricanes čeká třetí zápas v sérii a je možné, že se bude jednat o poslední zápas týmu z New Yorku v této sezóně. Carolina nejenže vyhrála první dva zápasy, ale byla v obou také jednoznačně lepší, co se herního projevu týče. První formace Hurricanes zatím předčila elitní hráče Rangers a také Petr Mrázek se zatím jeví lépe, než na druhé straně barikády Henrik Lundqvist. Odchytá švédský gólman i třetí utkání v řadě, nebo dostane prostor někdo z dvojice Georgijev – Šesťorkin?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.