NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Minnesota - 5. srpna 2020   04:45

Vancouver
Vancouver
00:24' Pearson (Horvat, Edler) • 23:01' J. T. Miller (E. Pettersson) • 28:42' Boeser (E. Pettersson, Edler) • 46:22' Horvat (Q. Hughes, J. T. Miller)
4:3
(1:1, 2:0, 1:2)
Stav série: (1:1)
Minnesota
Minnesota
17:16' Kunin  (Parise, Suter) • 57:33' Fiala  (E. Staal, Parise) • 59:51' Fiala  (Dumba, E. Staal)
Vancouver
Mclsaac, Rooney – Cherrey, Murchison
Rogers Place, Edmonton
Minnesota

To už je z mé strany vše. Děkuji, že jste spolu se mnou zápas sledovali a někdy příště se opět těším na počtenou!
Československá stopa:
Na soupiskách týmů nefiguruje žádný český ani slovenský hráč.
Tři hvězdy utkání:
1. J. T. Miller (VAN) 1+1
2. Bo Horvat (VAN) 1+1
3. Kevin Fiala (MNS) 2+0
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 28:35 (10:9, 10:10, 8:16)
Zblokované střely – 13:10
Vyhraná vhazování – 43:25
Trestné minuty –10:10
Hity – 19:37
Hokejisté Vancouveru nakonec dovedli utkání do vítězného konce a srovnávají stav kvalifikační série na 1:1 na zápasy.

Po druhé části šli do šaten s mnohem lepším pocitem hráči Vancouveru. Ti dokázali dvakrát skórovat a vedli tak nad Minnesotou 3:1. Ve 24. minutě se nejprve prosadil J. T. Miller, který svou akci na levém křídle zakončil střelou do šibenice. Ve 29. minutě pak byl za svou aktivitu odměněn Brock Boeser, k němuž protečoval nahozený puk Pettersson a Boeser měl před sebou odkrytou klec.

V úvodu třetí části brzdila Wild vlastní nedisciplinovanost. Ve 47. minutě se tak v přesilové hře prosadil Bo Horvat, který tečoval ránu Hughese a za stavu 4:1 se zdálo, že je rozhodnuto. Divočáci však v samotném závěru ještě zabojovali a postarali se o určitou zápletku. Kevin Fiala totiž dvě a půl minuty před koncem nejprve snížil na 4:2 a 8,3 sekundy před sirénou vstřelil při hře bez brankáře kontaktní gól. V posledních vteřinách pak ještě vylekal brankáře Markströma navštívenkou z vlastní poloviny hřiště Brad Hunt, ale gólman Canucks situaci zvládl.

Stav série – 1:1 na zápasy
60:00'
V úplném závěru vypálil Brad Hunt z vlastní poloviny kluziště. Markströmovi kotouč vypadl, nikdo z hráčů Minnesoty už ho ale neměl čas dobruslit.
59:51'
Minnesota právě vstřelila branku!
8 sekund před koncem přichází kontaktní gól Minnesoty! Staal vyhrál buly na Dumbu, který puk posunul ke KEVINOVI FIALOVI a ten ranou na lapačku prostřelil Markströma. Tomu dobře stínil Zach Parise – 4:3. Asistence: Matt Dumba a Eric Staal.
59:49'
Zakázané uvolnění Canucks. O vítězi zápasu je už rozhodnuto. Wild mají čas maximálně na korekci.
59:41'
Z úhlu posílal puk do brankoviště Eric Staal. Prosadit se tam snažil Mats Zuccarello, ale hrací předmět je pod Markströmem.
59:30'
Brad Hunt z pravé strany nahodil puk na Markströma. Ten ho podržel v lapačce.
59:17'
Canucks vyhráli buly. Vzápětí následovalo vyhození na další icing.
59:08'
Oddechový čas Wild...
59:08'
Vyhození Kosatek těsně minulo prázdnou branku Minnesoty! 52 sekund před koncem se vhazuje před Markströmem.
58:53'
Rána Matta Dumby byla sražena mimo branku Vancouveru.
58:25'
A už se tak stalo, Minnesota má na ledě šest bruslařů!
58:15'
Wild potřebují rychle do pásma, aby mohl Stalock na střídačku...
57:59'
Takhle to ale nepůjde. Zakázané uvolnění Minnesoty a vhazuje se tedy před Stalockem.
57:33'
Wild snižují a lehce dramatizují závěr! Z pravého kruhu vypálil KEVIN FIALA, který pověsil kotouč k bližší tyčce Markströmovy branky – 4:2. Asistence: Eric Staal a Zach Parise.
57:01'
Minnesota je kompletní.
56:58'
Hartman už opustil hrací plochu a zamířil do útrob arény. Zdá se, že souboj Petterssonem odnesla levá noha.
56:58'
Rozhodčí přerušili hru poté, co zůstal ležet na ledě Ryan Hartman. Ten se zranil v souboji s Eliasem Petterssonem.
56:48'
Hughes pálil od modré čáry těsně vedle.
56:06'
Elias Pettersson se prokličkoval až mezi kruhy. Jeho střelu vyrazil Stalock lapačkou.
55:27'
Vancouver v plném počtu, začíná zkrácená přesilovka kanadského celku.
55:00'
Síly na ledě se vyrovnají! Za vysokou hůl je vyloučen Kevin Fiala.
54:40'
Vyhození Taneva až za branku soupeře.
54:22'
Canucks vyhazují.
54:07'
Kunin se uvolnil na osu hřiště, střílel však nad břevno.
53:26'
Tlak Minnesoty pokračoval i po skončení přesilovky a z toho rezultoval další faul Vancouveru. Tyler Myers se vrací na trestnou lavici a to znovu za krosček.
53:00'
A proti dělovce Kevina Fialy předvedl efektní zákrok Jacob Markström, který kotouč směřující těsně nad jeho levý beton sbalil do lapačky!
52:52'
Dumbova rána byla zablokována, Kunin se pro změnu mezi kruhy netrefil ideálně do střely z voleje.
52:28'
Puk je v hledišti. Buly bylo nařízeno v útočném pásmu Wild.
52:20'
Až teď se dostal ke střele Luke Kunin. Markström ji ale viděl a má puk na svém těle.
52:04'
Fiala nezavezl do útočného pásma a Kosatky znovu vyhazují.
51:40'
Takhle to ale nepůjde, Vancouver vyhazuje.
51:07'
Přesilovka pro Minnesotu a možná jedna z posledních šancí pro Divočáky s utkáním ještě něco udělat. Tyler Myers před brankou krosčekoval Greenwaye a za to dostal dvě minuty.
50:42'
Od modré čáry nahazoval puk na branku Ryan Donato. U brankoviště číhal Kevin Fiala, puk ale drží v lapačce Jacob Markström. Další reklamní brejk.
50:04'
Fiala zavezl puk do útočného pásma a nahodil ho na Markströma. Brankář Vancouveru vyráží do rohu.
48:57'
J. T. Miller s Louim Erikssonem najížděli na jediného obránce. Zakončení vyšlo na druhého jmenovaného, který však při střele zlomil hokejku! Materiál ho zradil ve velmi nevhodnou dobu.
48:23'
Útočný výlet po pravém křídle si udělal obránce Wild Jonas Brodin. Jeho bekhendový pokus odrazil Markström za svou branku.
47:47'
Zuccarello si sklepával puk vysokou holí. Následuje reklamní přestávka.
46:22'
Vancouver právě vstřelil branku!
Tuhle přesilovku už Kosatky využívají! Do rány Quinna Hughese od modré čáry vložil mezi kruhy hůl BO HORVAT, který kotouč tečoval mimo dosah brankáře Stalocka. Zdá se, že po dnešku bude stav série srovnán na 1:1 na zápasy. Asistence: Quinn Hughes a J. T. Miller.
45:43'
Ryan Hartman vyhazuje.
45:06'
Galchenyuk je na ledě a Divočáci tak hrají ve čtyřech.
45:03'
Wild se ve třetí třetině sami brzdí nedisciplinovaností! Brad Hunt sekl Petterssona a usedá na trestnou lavici.
44:27'
Ou, tohle bylo hodně nepříjemné! Jake Virtanen svou bombou z osy hřiště sestřelil spoluhráče Antoina Roussela, který se snažil clonit před brankou. Francouzský útočník to schytal někam do helmy a led opustil za pomoci spoluhráčů.
44:15'
Zatím dobrá přesilovka Canucks! Boeser našel krásnou zadovkou Eliase Petterssona, který zakončoval pravého betonu Stalocka. Brankář Wild pak pokryl i rány Horvata a opět Petterssona!
43:05'
Alex Galchenyuk podrazil Petterssona a Vancouver bude hrát přesilovku!
42:07'
Oba celky už jsou v plném počtu. Pettersson teď připravil šanci pro Quinna Hughese, který z mezikruží nepřekonal Stalocka!
41:05'
Projektil zadáka Canucks Troye Stechera vyrazil Stalock.
40:22'
Volnějšího prostoru se snažil využít Kevin Fiala. Markström byl na místě.
40:01'
Jak jsem avizoval po skončení druhé třetiny, máme tu oboustranné vyloučení. Tyler Myers a Jared Spurgeon pykají za nedovolené bránění. Hrát se bude 4 na 4.
Hity – 12:29
Po druhé části směřují do šaten s mnohem lepším pocitem hráči Vancouveru. Ti dokázali dvakrát skórovat a vedou nad Minnesotou 3:1. Ve 24. minutě se nejprve prosadil J. T. Miller, který svou akci na levém křídle zakončil střelou do šibenice. Ve 29. minutě pak byl za svou aktivitu odměněn Brock Boeser, k němuž protečoval nahozený puk Pettersson a Boeser měl před sebou odkrytou klec. Divočáci mají zatím velké problémy překonat dobře organizovanou defenzivu soupeře. Pokud chtějí v tomto duelu uspět, musejí do třetí třetiny něco vymyslet.
V samotném závěru třetiny Joel Eriksson Ek dvakrát zezadu krosčekoval Bo Horvata, kterého se přijel zastat Tyler Myers, jenž Erikssona Eka počastoval rovněž krosčekem. Vypadá to, že rozhodčí budou vylučovat. Zda půjdou na trestnou lavici oba hokejisté nebo jen jeden z nich, se dozvíme na začátku třetí třetiny.
40:00'
40:00'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Myers – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jared Spurgeon – 2 min., nedovolené bránění).
39:34'
Přihrávku do jízdy obdržel Bo Horvat. Kapitán Vancouveru svou střelou protáhl Stalocka.
39:01'
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:53'
Boeserova nahrávka z otočky nebyla přesná a vyhnala domácí z útočného pásma.
38:35'
Canucks vyhráli buly a od modré čáry mohl pálit Quinn Hughes. Stalock si to pohlídal a puk je v jeho moci.
38:31'
Fantenbergovu ránu vyrazil Stalock. Následně Wild zahráli jen na zakázané uvolnění.
38:01'
Kosatky dobře napadají a rozrušují rozehrávku Minnesoty. Její hokejisté se tak těžko propracovávají ze středního pásma.
37:30'
Puk byl sražen do prostoru střídaček. Rozhodčí ukazuje, že se bude vhazovat v útočném pásmu Vancouveru.
36:28'
Minnesota je již v plném počtu.
36:00'
Wild vyhazují.
35:12'
Od modré čáry vypálil Quinn Hughes. Stalock měl odkrytý výhled a jistě zasáhl.
34:27'
Ryan Donato sekl před očima rozhodčího Virtanena a posílá tak Minnesotu do čtyř.
34:20'
Dvakrát zahrozily Kosatky! Brock Boeser si nejprve vyměnil puk s Eliasem Petterssonem, objel brankáře Stalocka, ale z ostrého úhlu už nedokázal zasunout za jeho záda. Poté tečoval Millerovu nabídku těsně před hostujícím brankářem Jay Beagle, ovšem kotouč je pod Stalockem. Reklamní přestávka.
33:54'
Brodinovu ránu od modré se snažil tečovat Eric Staal. Puk ale neusměrnil mezi tyče.
33:49'
Zakázané uvolnění Vancouveru. Kanadský celek vede o dvě branky a tvořit musí Minnesota.
33:30'
Brandon Sutter střílel od pravého mantinelu do klína brankáře Stalocka. Ten svým zákrokem přerušil hru.
32:51'
Střely na branku – 13:17
32:12'
Další střela Vancouveru už na branku Minnesoty prošla, Stalock ji ale našel v lapačce. Čas na reklamní přestávku.
32:05'
Tanner Pearson měl našlápnuto na pravém křídle. Jeho střelu zablokoval Carson Soucy.
31:19'
Canucks jsou v plném počtu.
31:12'
Přihrávku na levý kruh dostal Jared Spurgeon, který střílel z první k bližší tyčce. Markström se ale rychle přesunul a zakročil vyrážečkou.
30:20'
První polovinu oslabení Canucks přežili bez větší šance soupeře. Kosatky dobře přistupují a blokují střely.
29:18'
Christopher Tanev dostává dvě minuty za sekání. Přesilovka pro Minnesotu.
28:42'
Canucks navyšují svůj náskok! Do nahození Alexandra Edlera dokázal před Stalockem vložit hokejku Elias Pettersson tak šikovně, že puk sklepl k BROCKOVI BOESEROVI a ten ho zblízka posílal do zcela odkryté klece – 3:1. Asistence: Elias Pettersson a Alexander Edler.
28:07'
Střela Joela Erikssona Eka byla sražena do ochranné sítě za brankou Markströma.
27:31'
Carson Soucy nepospíchal s rozehrávkou zpoza vlastní branky. Nic velkého zadák Wild stejně nevymyslel, poslal puk až k Markströmovi.
26:35'
Puk skončil v hledišti, kde samozřejmě nejsou žádní diváci. Následuje reklamní přestávka.
26:01'
Ve velké šanci se ocitl Eric Staal! Ten zakončoval z bezprostřední blízkosti, ovšem pravý beton Markströma byl proti vyrovnání skóre!
24:09'
Na levém kruhu si rovnal puk na střelu Ryan Donato. Do ní ale dobře zaklekl J. T. Miller.
23:40'
Wild by chtěli rychle odpovědět. Z jejich snahy vzešly střely Soucyho a Foligna, které zaměstnaly brankáře Markströma.
23:01'
Kosatky jdou podruhé v zápase do vedení! Postaral se o to J. T. MILLER, který na levém křídle zavezl puk do útočného pásma, dostal se s ním až na kruh pro vhazování a zápěstím se nádherně trefil do vzdálenější šibenice Stalockovy branky. Ten tak dostává i druhý gól v tomto zápase nad lapačku. Bez asistence.
22:44'
A Vancouver je v plném počtu.
22:36'
Canucks vyhazují a tohle oslabení ubrání.
22:14'
Matt Dumba dostal kotouč od Zuccarella na vrchol levého kruhu a vystřelil. Markström předvedl jistý zákrok a má puk ve výstroji.
21:40'
Kevin Fiala se uvolnil a mohl střílet z mezikruží. Brandon Sutter mu však vložil do pokusu hokejku a srazil puk až do ochranné sítě.
21:10'
Jay Beagle zaútočil ve vlastním oslabení a bekhendovou střelou dokonce prověřil Stalocka.
20:43'
Přesilovka pro Minnesotu. Za podrážení je potrestán Troy Stecher.
20:21'
Rozhodčí přerušili hru kvůli vysoké holi jednoho z hráčů Vancouveru.
20:01'
Zásah Tannera Pearsona již po 24 sekundách hry je druhým nejrychlejším gólem v play off v klubové historii. Ještě dříve zvládl skórovat pouze Stan Smyl. Ten se v roce 1982 trefil už v 8. sekundě.
Hity – 6:14
Po první třetině hraje Vancouver s Minnesotou nerozhodně 1:1. Kosatky do utkání výborně vstoupily a už po 24 sekundách hry šly do vedení zásluhou Tannera Pearsona, který z pravého kruhu vymetl bližší horní růžek. Wild poté nevyužili dvě přesilovky a následně se sami museli bránit ve třech po sobě jdoucích oslabeních. Ty ale zvládli velmi dobře a v tom posledním se dokonce gólově prosadili. V čase 17:16 přenesl Parise hru na Lukea Kunina a ten střelou k bližší tyčce srovnal.
20:00'
19:57'
Obránce Wild Ryan Suter drží v rohu Eliase Petterssona i s kotoučem a v první třetině se tak už asi nic nestane.
19:06'
Postavení mimo hru, která bylo odpískáno Kosatkám.
19:01'
Začala už poslední minuta první třetiny.
18:37'
Z nápřahu pálil Brock Boeser, do jeho rány ale zaklekl obránce Soucy.
17:33'
Wild jsou již kompletní.
17:16'
Divočáci se prosazují ve vlastním oslabení! Zach Parise nahrál na levou stranu LUKEOVI KUNINOVI, který se dostal ke střele a Markström na kotouč, který směřoval k bližší tyčce, nedosáhl – 1:1. Asistence: Zach Parise a Ryan Suter.
17:09'
A do útočné třetiny se nedaří Vancouveru vrátit.
16:19'
Na zpětnou přihrávku Petterssona nedosáhl Hughes a Canucks se tak vytlačili do středního pásma.
15:46'
Přetlačovanou u levého kruhu vyhrál Brock Boeser, který i vystřelil k bližší tyčce. Stalock byl připraven a vyrazil kotouč.
15:32'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild: Jordan Greenway – 2 min., sekání.
15:32'
Střelu Jakea Virtanena z levé strany zablokoval Matt Dumba a Wild jsou již v plném počtu. Po reklamní přestávce ale přijde další vyloučení na jejich straně.
14:43'
Do přihrávky Hughese vložil hokejku Eriksson Ek, jenž tak soupeře opět vyhnal z útočného pásma.
14:06'
Opět puk končí až u branky Vancouveru, rozehrává brankář Markström.
13:53'
Minnesota vyhodila.
13:31'
Mikko Koivu fauloval při vhazování Antoina Roussela a zbytečně tak Wild oslabuje.
13:28'
Brock Boeser je zatím hodně aktivní. Po přihrávce Hughese se dostal za záda obránce Sutera. Byl ale v tísni a gólman Stalock mu puk hokejkou vypíchl.
13:04'
Quinn Hughes se pokusil o kros na najíždějícího spoluhráče na pravém křídle. Do přihrávka však vložil hokejku hráč Minnesoty a kotouč byl protečován až do hlediště.
12:43'
Z pravé strany teď vystřelil Brock Boeser, na Stalocka si ale nepřišel. Brankář Wild má puk ve výstroji a tak následuje reklamní přestávka.
12:12'
Pokračuje pasáž, v níž se hraje především ve středním pásmu. Hra nebyla už poměrně dlouho přerušena.
10:54'
Ani jeden z týmů si teď nedělal moc starostí s rozehrávkou. Nejprve Foligno jen nahodil puk za branku soupeře a Minnesota mohla vystřídat. Poté posunuli kotouč ke svatyni svého rivala Canucks a také oni měnili sestavu.
10:25'
Zakázané uvolnění Vancouveru. Hra se stěhuje před Markströmovu branku.
09:28'
Teď už jsou Divočáci v plném počtu.
08:45'
Souhru Vancouveru zakončoval ranou z mezikruží Bo Horvat. Střelu kapitána Kosatek vyrazil Stalock.
08:25'
Obrovská šance Canucks! Elias Pettersson nahrával Brockovi Boeserovi před poloodkrytou branku, ovšem Alex Stalock se stačil hodně rychle přemístit!
07:27'
Jordan Greenway se pustil do Antoina Roussela, který nejevil o strkanici přílišný zájem. Za hrubost je tedy vyloučen pouze hráč Wild.
07:27'
Nahození Jonase Brodina skončilo v lapačce Markströma. Minnesota vede na střely na branku 7:1. Gólem ale skončila pouze ta jediná, která mířila na její branku.
06:40'
Do nahození spoluhráče vložil hůl kapitán Wild Mikko Koivu. Jacob Markström byl opět na svém místě. Reklamní přestávka.
06:32'
Vancouver přestál také druhé oslabení. Už je v plném počtu.
06:18'
Od modré čáry pálil Alex Galchenyuk. Švédský brankář Canucks byl na místě a přerušil hru.
06:00'
Z pravé strany střílel Brad Hunt, jeho pokus až na Markströma neprošel.
05:31'
Kosatky se zatím dobře brání a polovinu oslabení mají za sebou.
04:31'
Druhé vyloučení na straně Vancouveru. Nedovoleným bráněním se provinil Troy Stecher.
03:50'
Joel Eriksson Ek mohl vyrovnat! Jeho první střelu vyrazil Markström a dorážku z ostrého úhlu švédský útočník mezi tyče nenasměroval.
03:44'
Marcus Foligno zamířil jen do připraveného brankáře Canucks. Kosatky už jsou v plném počtu.
02:12'
Obránce Brad Hunt prověřil pozornost brankáře Markströma, který jeho pokus vyrazil.
00:43'
Za hákování je vyloučen Brock Boeser. Uvidíme přesilovku Minnesoty.
00:24'
Kosatky jdou do vedení už po 24 sekundách hry! Střela Boa Horvata z pravé strany přesná nebyla, ovšem od zadního mantinelu odražený kotouč si našel TANNER PEARSON, který z pravého kruhu zamířil zápěstím do bližšího horního růžku nad lapačku překvapeného brankáře Stalocka. Parádní střela. Asistence: Bo Horvat a Alexander Edler.
00:01'

Vancouver Canucks: Markström (Domingue) – Ch. Tanev (A), Q. Hughes, Stecher, Edler (A), T. Myers, Fantenberg – L. Eriksson, Horvat (C), Pearson – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – Ferland, B. Sutter, Roussel – Virtanen, Beagle, Motte.

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Soucy, Hunt – Fiala, E. Staal, Greenway – Kunin, J. Eriksson Ek, Parise (A) – Zuccarello, Galchenyuk, M. Foligno – Hartman, M. Koivu (C), Donato.

Rozhodčí: Mclsaac, Rooney – Cherrey, Murchison.
1. zápas série: Vancouver – Minnesota 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Minnesota o svém triumfu rozhodla v přesilovkách. Hned v úvodu utkání se prosadil Kevin Fiala. Ve druhé třetině pro změnu při početní převaze udeřil Jared Spurgeon, který si v závěru utkání připsal také zásah do prázdné branky! Vancouver se směrem dopředu hodně trápil a vynikající brankář Alex Stalock mohl slavit čisté konto.

Branky a nahrávky: 3. Fiala (E. Staal, Parise), 31. Spurgeon (E. Staal), 60. Spurgeon (J. Eriksson Ek, M. Koivu)

Vancouver: Markström (Demko) – Ch. Tanev, Q. Hughes, Stecher, Edler (A), T. Myers, Fantenberg – Toffoli, E. Pettersson, J. T. Miller – Boeser, Horvat (C), Pearson – Ferland, Gaudette, Roussel – B. Sutter (A), Beagle, Motte.

Minnesota: Stalock (Dubnyk) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Soucy, Hunt – Fiala, E. Staal, Greenway – Kunin, J. Eriksson Ek, Parise (A) – Zuccarello, Galchenyuk, M. Foligno – Hartman, M. Koivu (C), Donato.
Vancouver Canucks:

Vancouver skončil po základní části na sedmém místě tabulky Západní konference. Do vyřazovacích bojů by tedy v momentě přerušení soutěže šel i tak. Canucks získali 56,5 procent možných bodů. Odehráli 69 zápasů, z nichž 36 vyhráli, 6 prohráli v prodloužení či nájezdech a ve 27 případech nezískali ani bod. Celkové skóre činilo 228:217. Kouč Travis Green hodně spoléhá na švédské hokejisty. Brankářskou jedničkou týmu je Jacob Markström, klíčovým bekem Alexander Edler a v ofenzivě je hlavní postavou teprve 21letý Elias Pettersson. Z dalších hráčů pak stojí za zmínku ještě talentovaný zadák Quinn Hughes nebo kapitán Bo Horvat.
Minnesota Wild:

Hokejisté Minnesoty se dostali do předkola jako desátý tým tabulky Západní konference. Za normálních okolností by tedy do play off nepostoupili, ale takto mají šanci si zahrát o Stanley Cup. Wild stačili před přerušením odehrát 69 zápasů, z nichž 35 vyhráli, 7x padli v prodloužení nebo nájezdech a 27 utkání prohráli po normální hrací době. Skóre bylo vyrovnané 220:220. Mezi klíčové hráče týmu patří obránci Ryan Suter s Mattem Dumbou a útočníci Kevin Fiala, Zach Parise či Eric Staal. Trenérem Divočáků je Dean Evanson.
Vítám tu všechny hokejové příznivce! Ve středu brzy nad ránem se odehraje kvalifikační utkání o postup do 1. kola play off Západní konference mezi Vancouverem Canucks a Minnesotou Wild. Jedná se o druhý zápas série hrané na tři vítězství. První duel skončil vítězstvím Wild 3:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:45.