NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : St. Louis - 17. srpna 2020   04:30

Vancouver
Vancouver
21:19' J. T. Miller (E. Pettersson, Q. Hughes) • 38:39' E. Pettersson (Roussel)
2:3
(0:0, 2:2, 0:0 - 0:1)
Stav série: (2:1)
St. Louis
St. Louis
28:16' Faulk  (Thomas, Blais) • 38:02' Perron  (R. O'Reilly, Sanford) • 75:06' B. Schenn  (R. O'Reilly, Gunnarsson)
Vancouver
St. Laurent, Meier – Shewchyk, Gibbons
Rogers Place, Edmonton
St. Louis

To už je z mé strany vše. Brzy zase u NHL na počtenou!
Československá stopa:
Na soupiskách týmů nefiguruje žádný český ani slovenský hokejista.
Tři hvězdy utkání:
1. Brayden Schenn (STL) 1+0
2. Jacob Markström (STL) 39 zák., 2 góly, 95,1 %
3. Elias Pettersson (VAN) 1+1
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 41:49 (8:11, 14:14, 9:12 – 10:12)
Zblokované střely – 30:12
Vyhraná vhazování – 38:39
Trestné minuty – 6:6
Hity – 45:46
Hokejisté St. Louis konečně protrhli své trápení po koronavirové pauze. Vancouver udolali 4:3 v prodloužení a snižují stav série na 1:2. Na rozhodující moment se čekalo do 76. minuty, kdy O'Reilly poslal do samostatného úniku Braydena Schenna a ten proměnil. Trenérovi Blues Berubemu vyšel tah s nasazením brankáře Jakea Allena, který odchytal velmi dobré utkání.

Stav série – 2:1 na zápasy
75:06'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Obhájci Stanley Cupu vítězí a snižují stav série na 1:2. Postaral se o to BRAYDEN SCHENN, který si nabruslil za obranu soupeře, dostal krásnou přihrávku a řítil se sám na branku Vancouveru. Ze strany se ho ještě snažil křižovat Stecher, který ale nebyl úspěšný. Schenn nic nevymýšlel, dojel mezi kruhy a střelou nad Markströmovu lapačku zajistil Bluesmanům výhru. Asistence: Ryan O'Reilly a Carl Gunnarsson.
73:41'
Tyler Bozak se natlačil přes bránícího Pearsona a posílal puk nad levý beton Markströma. Ten stačil zasáhnout lapačkou a udržel Kosatky v zápase!
73:08'
Dunn nahrál nalevo Faulovi, jehož střelu vyrazil Markström. Z dorážky neuspěl ani Ryan O'Reilly.
72:43'
Obránce Marco Scandela se ocitl na hrotu útoku Blues. Zpoza branky hledal de La Roseho, který se neprotlačil k zakončení.
72:03'
Kanadský celek je už kompletní.
71:46'
A znovu. Přesilovky dnes Bluesmanům zatím vůbec nejdou.
71:25'
Canucks vyhazují.
71:04'
Ze strany Bluesmanů je to statická přesilovka. Hráčům Vancouveru stačí stát ve správných prostorách...
70:17'
Rána Pietrangela byla zablokovaná a kapitán Blues se pak musel rychle vracet pro puk.
70:02'
Jake Virtanen je vyloučen za podrážení. Šance pro Blues rozhodnout zápas!
69:52'
Tyler Motte před brankou zakopl a v pádu poslal k zemi i brankáře St. Louis Allena. Naštěstí to oba přežili ve zdraví. Rozhodčí ale přerušili hru.
69:33'
Z osy kluziště střílel Jaden Schwarz. Bránícím hráčem tečovaný pokus se otřel o Markströma a pak možná i o tyčku!
69:16'
Po Hughesově přihrávce nejprve minul z mezikruží branku Elias Pettersson. Hughes se ale dostal k puku znovu a tentokrát ho naservíroval J. T. Millerovi. Jeho ránu z voleje našel Allen ve své rychlé lapačce!
68:43'
Po střele kapitána Vancouveru Bo Horvata si Jake Allen připsal zákrok z kategorie rutinních. Raději hru přerušil.
68:20'
Obránce Justin Faulk si nabruslil na pozici falešného pravého křídla. Jeho projektil prosvištěl kolem branky Canucks.
67:26'
Po buly střílel Alex Pietrangelo. Jeho pokus byl zablokován.
67:19'
Markström si musel povyskočit, aby vyrazil nahozený puk. Vzápětí ho přikryl před dojíždějícím Perronem.
66:59'
Od modré čáry vypálil Christopher Tanev. Jake Allen si pro kotouč sáhl lapačkou.
66:10'
A teď zase tlak Bluesmanů. Ten utnul svým zákrokem Markström, který zastavil ránu Coltona Parayka.
65:40'
Zmatky před brankou Blues. Vše vyřešil Zachary Sanford, který volný puk sebral a odvezl do bezpečí.
64:49'
Přihrávku na levé křídlo dostal Bo Horvat. Jeho ostrou střelu vyráží Allen. Teď mají více ze hry zase Kosatky.
64:24'
Zakázané uvolnění St. Louis.
64:02'
J T. Miller pálil z osy hřiště. Allen v rozkleku vyráží.
63:10'
Brock Boeser střílel z pravé strany a mířil dobře. Allen zasáhl pravým ramenem.
62:59'
Volej Davida Perrona z pravého kruhu vyráží výtečný Markström!
62:48'
Ryan O'Reilly z úhlu nepřekonal Markströma, který byl nalepen na bližší tyčce. Na Bluesmanech je vidět, jak touží tento zápas vyhrát.
62:37'
Kyrou nepřehrál Hughese a upadl přes jeho hokejku. Vylučovat se nebude. Vancouver pak zahrál na icing.
61:42'
Střela Justina Faulka prolétla nad brankou Markströma.
60:42'
Prodloužení mohlo rychle skončit! Jaden Schwartz vypálil z první z pravého kruhu a orazítkoval bližší tyčku svatyně Canucks!
60:01'
Prodloužení začne přibližně v 7:24.
Statistiky po 3. třetině:
Střely na branku – 31:37 (8:11, 14:14, 9:12)
Zblokované střely – 24:11
Vyhraná vhazování – 29:30
Trestné minuty – 4:6
Hity – 39:42
Hokejisté St. Louis doslova prohospodařili závěrečnou přesilovku a na stavu 2:2 se tak už nic nezměnilo. Blues byli ve třetí části aktivnější, snažili se rozhodnout, ale Kosatky drží ve hře brankář Markström. Vítěze tedy určí až prodloužení.
60:00'
59:45'
Teď si hráči St. Louis nahrávají a nikdo nechce vystřelit...
59:07'
A Perron nyní poslal kotouč do středního pásma sám. Nenalezl obránce na modré.
58:50'
Canucks se nyní osvobodili vyhozením.
58:26'
Tyler Motte získal v oslabení kotouč, vyvezl ho a ještě prověřil pozornost Allena.
58:00'
Velká šance Bluesmenů na rozhodnutí zápasu v řádné hrací době! Loui Eriksson totiž zasáhl vysokou holí Jordana Kyroua a dostal dvouminutový trest.
57:23'
Ryan O'Reilly v dobré pozici. Z mezikruží ale trefil jen Markströma.
56:47'
Bluesmani v postavení mimo hru. Poslední reklamní přestávka.
56:07'
Od modré čáry vyslal tvrdou střelu Quinn Hughes. Na branku St. Louis ale kotouč neprošel.
54:55'
Sammy Blais mohl nasměrovat Blues za výhrou. Jeho střela z pravého kruhu Markströmovi vypadla, ale kotouč zůstal v brankovišti, odkud ho následně bránící hráči odklidili za branku!
53:33'
Do rány Alexe Pietrangela obětavě zaklekl Fantenberg.
53:22'
Další icing Kosatek.
53:14'
Zakázané uvolnění Vancouveru. Základní hrací doba se pomalu chýlí ke konci. Teď už může být každý gól rozhodující.
52:27'
Nyní Kyrou našel Braydena Schenna, jehož střelu schoval v lapačce Jacob Markström.
52:13'
Bozakovu přihrávku dostal Kyrou do bruslí. Z toho tedy útočník St. Louis nic vymyslet nemohl.
51:00'
Brock Boeser dělal co mohl, aby vystřelil po Petterssonvě přihrávce. Nedokázal to však ani z polohy padajícího střelce.
50:02'
J. T. Miller posílal puk do útočného pásma po plexiskle, ale hrací předmět vypadl ze hřiště. Je tu tedy čas na další reklamní pauzu.
49:34'
Bo Horvatovi vůbec nesedla střela z první. Allen nemusel zasahovat.
48:56'
David Perron dostal přihrávku od Schwartze a okamžitě střílel z pravého kruhu. Markström byl u bližší tyčky nachystán.
48:43'
Markström nyní přerušil hru po Dunnově ráně od modré čáry. Reklamní přestávka.
48:30'
Tlak Bluesmanů. Ten přinesl několik zajímavých střel, se kterými si ale Markström poradil. Největší šanci měl Brayden Schenn, který neuspěl z mezikruží.
47:31'
Alex Pietrangelo si najel na osu hřiště a jen těsně minul branku Vancouveru!
47:00'
Na levé straně se dostal k puku Loui Eriksson, který na nic nečekal a vystřelil. Allen vyrazil jeho pokus.
46:25'
Teď už jsou oba celky v plném počtu.
45:31'
Kosatky dostaly soupeře při hře 4 na 4 pod tlak! Hráči St. Louis se z něj nemohou vymanit.
45:00'
Quinn Hughes střílel z levé strany. Brankář Blues na místě.
44:48'
Ránu Taneva vyrazil Allen před sebe. Kotouč pak nedostal přes jeho levý beton dorážející J. T. Miller! To byla velká šance.
44:24'
Oba hráči dostávají dvouminutové tresty za hrubost. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.
44:24'
Přímo v brance Vancouveru svádí souboj Stecher s Perronem. Není to klasická bitka, spíše se jedná o řeckořímský zápas.
44:05'
Hra byla přerušena, aby si mohl brankář St. Louis masku upravit. Nyní se už může pokračovat.
43:59'
Hughes nahrával od zadního mantinelu Eliasovi Petterssonovi. Ten z levé strany střílel do masky Allena.
43:51'
Po vyhraném buly v útočné třetině pálil od modré čáry Oscar Fantenberg. Další úspěšný zákrok Allena.
43:42'
Elias Pettersson se proti přesile do zakončení neprosadil. Puk se ale dostal k Pearsonovi, který mohl střílet z mezikruží. Jake Allen si připsal dobrý zákrok, kterým přerušil hru.
42:44'
Tanner Pearson nestřílel po Horvatově zadovce od levého mantinelu vůbec špatně. Allen se ale pro kotouč natáhl a schoval ho do lapačky.
42:32'
St. Louis byl odpískán ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.
41:57'
Bluesmani si při rozehrávce počínali dlouho rozvážně. Poté ale poslali puk až za branku soupeře, kam si pro něj vyjel Markström.
40:20'
Bo Horvat posílal dobrou přihrávku před branku, kde byl Loui Eriksson. Ten ale nedokázal nastavit hokejku tak, aby ohrozil brankáře Allena.
Hity – 30:32
Ve druhé třetině už góly padaly! Do šaten se odchází za stavu 2:2. Lépe odstartoval Vancouver, který se ujal vedení už po 79 sekundách hry díky přesilovkové trefě J. T. Millera. Blues odpověděli ve 29. minutě zásluhou Justina Faulka, který si z pozice obránce nabruslil až před brankoviště, kam směřovala přihrávka spoluhráče Thomase. Dvě minuty před přestávkou dokonce strhl vedení na stranu St. Louis střelou z úhlu David Perron, ovšem Kosatky bleskově kontrovaly zásluhou parádní trefy Eliase Petterssona, jenž zamířil do vinglu.
40:00'
38:39'
Vancouver právě vstřelil branku!
Kosatky bleskově srovnávají stav! Antoine Roussel vybojoval v útočném pásmu puk pro ELIASE PETTERSSONA. Ten se naznačením střely z mezikruží zbavil obránce Parayka, který si lehl na led, potáhl kotouč doleva a zápěstím vymetl bližší horní růžek Allenovi branky. Tohle trefil mladý Švéd parádně. Asistence: Antoine Roussel.
38:02'
Blues strhávají vedení na svou stranu! Ryan O'Reilly uvolnil na levé straně útočného pásma DAVIDA PERRONA, který se z poměrně ostrého úhlu trefil kolem levého ramene klekajícího Markströma ke vzdálenější tyčce – 1:2. Asistence: Ryan O'Reilly a Zachary Sanford.
36:04'
Od modré čáry střílel Fantenberg, branku ale netrefil.
35:08'
Alex Pientrangelo puk nechtěně narazil do jízdy Jakeovi Virtanenovi, který najížděl zprava na Allena. Branku však ve velké šanci netrefil!
34:54'
Neposedný puk po nahození Ryana O'Reillyho proskákal až před brankoviště, kde si ho našel Jaden Schwartz. Markströmovi však pomohl obránce Eller, který zakončení útočníka St. Louis zablokoval!
34:16'
Z osy kluziště střílel David Perron. Puk se odrazil mimo hřiště od hole bránícího Erikssona.
34:06'
Bluesmani v postavení mimo hru. Ještě jedna reklamní přestávka ve druhé třetině...
33:10'
Sundqvistovo nahození ze středního pásma odrazil do rohu pozorný Markström.
32:48'
O'Reilly hledal před brankou Vancouveru Davida Perrona. Ten ale v pádu nedokázal trefit puk.
31:47'
Přihrávku na vrchol levého kruhu dostal Christopher Tanev. Ten z první vypálil, Allen byl ale na místě.
31:07'
Robert Thomas si na pravém kruhu obhodil protihráče a vystřelil. Jacob Markström si vylepšil statistiky dalším úspěšným zásahem.
30:44'
Sammy Blais se dostal k puku po špatné rozehrávce soupeře. Nakonec vypálil z levého kruhu, Markström si však pokryl prostor u bližší tyčky.
30:32'
Velmi dobré střídání čtvrté formace St. Louis. Další střelu vyprodukoval MacEachern a po Markströmově zákroku následuje reklamní brejk.
30:10'
Po střele de La Roseho se dostal k dorážce Mackenzie MacEachern. Jacob Markström si připsal dobrý zákrok.
29:26'
Ránu J. T. Millera vytěsnil mimo svou branku Allen.
28:16'
Bluesmani srovnávají! Dobrou práci v rohu kluziště odvedli Sammy Blais a Robert Thomas. Druhý jmenovaný pak poslal kotouč před branku, kam si nabruslil JUSTIN FAULK, který z bezprostřední blízkosti překonal Markströma – 1:1. Asistence: Robert Thomas a Sammy Blais.
27:58'
Jaden Schwartz to zkusil ze záporného úhlu. Puk zaťukal z boku na tyčku. Brankář Vancouveru však u ní byl.
27:21'
Colton Parayko v dobré pozici minul branku. Canucks vzápětí vyhodili na icing.
27:04'
Po střele Louiho Erikssona přerušil Allen hru. Následuje reklamní přestávka.
26:49'
Střely na branku – 15:16
25:40'
Zatím sledujeme akční druhou třetinu. Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
24:27'
Sám na branku Blues najížděl Tyler Motte. Jeho zakončení ale skončilo pouze na betonech Jakea Allena!
24:15'
Justin Faulk se u mantinelu zbavil protihráče a nepříjemně vypálil z pravého kruhu. Markström musel předvést těžký zákrok, nakonec kotouč zalehl před dotírajícím O'Reillym!
24:07'
Dalekonosný projektil Alexe Pietrangela zastavil Markström. Brankář Vancouveru přerušil hru.
23:34'
Další ránu na branku St. Louis vyslal J. T. Miller. Allen si pro puk sáhl lapačkou a jeho spoluhráči konečně mohou vystřídat.
23:24'
Po Petterssonově nabídce zblízka minul Brock Boeser. To je velký nápor!
23:01'
Kosatky jsou při chuti a tlačí svého soupeře. Projektil Hughese vykopl betonem Allen.
21:19'
Canucks přesilovou hru využívají! Po vyhození soupeře předvedly Kosatky rychlý přechod do útoku. Elias Petterson poslal parádní pas na levé křídlo, kde byl najetý J. T. MILLER, který se trefil nad lapačku brankáře Allena. Asistence: Elias Pettersson a Quinn Hughes.
20:35'
Bluesmanů bylo na ledě moc. Jejich střídačka tak dostává dvouminutový trest.
20:23'
Z pravé strany střílel Oskar Sundqvist, Markström byl na svém místě. Kosatky následně hned přenesly hru na druhou stranu a také Allen si musel připsat zákrok. Petterssonovu nabídku tečoval do jeho výstroje Loui Eriksson.
Hity – 17:20
První třetina gól nenabídla. O něco nebezpečnější byli Bluesmani, kteří si připsali více střel a také měli několik nadějných příležitostí. Kosatky při nich ale podržel brankář Markström, jenž ukazuje, že se na něho jeho spoluhráči mohou v play off plně spolehnout.
20:00'
19:59'
O'Reilly vyhrál buly na Jadena Schwartze, který ještě stačil vyprášit betony Jacoba Markströma.
19:54'
Oskar Sundqvist hledal od zadního mantinelu Tylera Bozaka, který před brankou promáchl! Poté přišla střela Coltona Parayka, jež pokryl Markström.
19:45'
Canucks zahráli dvakrát v krátkém sledu na icing.
19:22'
Obrana Vancouveru zablokovala dvě střely Vinceho Duna a nakonec i pokus Roberta Thomase, který si našel odražený puk před brankovištěm. Spoluhráči teď Markströmovi hodně pomohli.
19:00'
Závar před brankou Vancouveru! Byli tam David Perron a Jaden Schwartz, ale ani jeden z hráčů puk neuklidil do kasy!
18:18'
Tyler Bozak zablokoval přihrávku Edlera, která směřovala na Troye Stechera. Ten už jinak mohl střílet z dobré pozice.
17:33'
Kapitán Vancouveru Bo Horvat se dostal ke střele. Ta končí ve výstroji brankáře Blues Allena.
17:12'
Zakázané uvolnění Kosatek.
16:34'
Schwartz nabil od zadního mantinelu Davidovi Perronovi, jehož volej vyrazil Markström! Gólman Vancouveru svůj tým opět podržel!
16:14'
Jay Beagle se na druhé straně prezentoval dobrou střelou z levé strany hřiště. Allen si ale povyjel a má puk v klíně.
14:44'
Jordan Kyrou zavezl středem hřiště puk do útočného pásma a vystřelil. Po zákroku Markströma se dostal k dorážce Jacob de La Rose, který kotouč nasměroval těsně vedle tyčky!
14:01'
Kotouč je na střídačce Blues. Po přerušení hry následuje další reklamní přestávka.
13:19'
Po vhazování se dostal k zakončení Quinn Hughes. Allen jeho ránu vyrazil do ochranné sítě.
13:15'
Pietrangelo raději zahrál na jistotu v podobě zakázaného uvolnění. Vhazuje se před Jakeem Allenem.
12:26'
Od modré čáry střílel Oscar Fantenberg. Pokus zadáka Canucks byl tečován mimo.
12:03'
Nahození Justina Faulka bylo sraženo do hlediště. Další buly v útočném pásmu Bluesmanů.
11:57'
Markström přikryl lapačkou puk, který se doklouzal do jeho brankoviště. Vhazuje se po levici gólmana Vancouveru.
11:25'
Zaútočily i Kosatky. Na levém kruhu se dostal k puku Antoine Roussel, jehož střela byla sražena mimo hrací plochu. Je tu další z reklamních přestávek.
11:06'
Střely na branku – 3:5
10:42'
A kanadský celek se nyní ubránil za cenu zakázaného uvolnění.
10:18'
Pietrangelovu ránu od modré tečoval vedle branky Vancouveru Ryan O'Reilly. St. Louis má velkou převahu.
09:31'
Vince Dunn vypálil z pravé strany. Kotouč srazil do ochranné sítě obránce Canucks Fantenberg.
09:01'
Blues se snaží hodně střílet. Nyní to zkoušel od modré Colton Parayko. Markström puk vyrazil a ještě ho stačil přikrýt, aby nikdo z protihráčů nemohl dorážet.
08:42'
Hned po buly vypálil Marco Scandella. Markström opět přerušil hru.
08:38'
Jaden Schwartz přejel s kotoučem útočnou modrou a na vrcholu levého kruhu napřáhl ke střele golfákem. Mířil dobře, Jacob Markström ale zasáhl lapačkou.
08:11'
Celek St. Louis je už kompletní. Canucks tedy nevyužili první přesilovku.
07:32'
Z pravého kruhu to zkusil Elias Pettersson. Puk, který ještě tečoval Brock Boeser, si cestu za záda Allena nenašel.
07:01'
Bluesmani se opět osvobozují vyhozením puku.
06:36'
Millerovi utekl puk k Bozakovi, ten vyhodil.
06:10'
Troy Stecher se dostal ke střele z pravého kruhu, kterou pokryl Allen. Stechera ale sekl Brayden Schenn, který si tak odsedí dvě minuty na trestné lavici.
05:31'
Blues zatlačili soupeře do jeho obranné třetiny. Markströma ale neohrozili. Byla z toho jen zablokovaná střela Coltona Parayka.
03:38'
Jordan Kyrou ukázal výborné krytí puku. Zavezl ho do útočného pásma, dokázal s ním i objet branku a před ní se ještě otočit a vyzkoušet pozornost Markströma. Brankář Canucks byl na svém místě.
02:31'
Zakázané uvolnění Bluesmanů. Hra se stěhuje před brankáře Allena.
01:36'
Teď už tu byla šance Blues. Obránce Parayko podpořil na pravém křídle útok a před brankou posunul kotouč na Roberta Thomase. Ten chtěl ještě nahrávat, ovšem dráhu kotouče přeťal obětavým pádem Jordie Benn.
01:08'
První minuta hry nic zásadního nepřinesla. Do statistik si můžeme započítat jen pár hitů.
00:01'
Dozněly národní hymny Spojených států a Kanady. Utkání tedy může začít.

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Stecher, Edler (A), Ch. Tanev (A), Q. Hughes, Jo. Benn, Fantenberg – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – L. Eriksson, Horvat (C), Pearson – Virtanen, B. Sutter, Roussel – MacEwen, Beagle, Motte.

St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Pietrangelo (C), Gunnarsson, Parayko, Scandella, Faulk, Dunn – Perron, R. O'Reilly (A), Schwartz (A) – Bozak, B. Schenn, Sundqvist – Blais, Thomas, Sanford – Kyrou, J. de La Rose, MacEachern.

Rozhodčí: St. Laurent, Meier – Shewchyk, Gibbons.
Blues do utkání vyrukují s Jakeem Allenem v brance! Obvyklá jednička Jordan Binnington tak zůstane jen na střídačce. Do zápasu by neměli nastoupit také útočníci Vladimir Tarasenko a Alexander Steen, které sužují nespecifikované zdravotní problémy.
Obhájce Stanley Cupu v sérii proti Vancouveru zaostává! Canucks se rozehráli už v předkole, ve kterém porazili Minnesotu 3:1 na zápasy. Po první porážce 0:3 dokázala Vancouver zvítězit už pětkrát v řadě. Canucks se letos mohou spolehnout na Horvata a skvělé výkony Quinna Hughese. Právě Bo Horvat řídil triumf Vancouveru ve druhém utkání, ve kterém vsítil dvě branky. Naopak St. Louis musí pořádně zabrat. V případě dnešní porážky se dostane na pokryj vyřazení.
Předchozí duely série

St. Louis – Vancouver 2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 17. Perron (B. Schenn, Pietrangelo), 30. Schwartz – 5. Horvat (Q. Hughes, J. T. Miller), 29. E. Pettersson, 46. Stecher (Pearson, Boeser), 49. Horvat (Pearson), 60. J. T. Miller (Boeser, Ch. Tanev)

St. Louis – Vancouver 3:4 po prodl. (0:1, 1:1, 2:1 – 0:1)
Branky a nahrávky: 39. R. O'Reilly (Perron, Pietrangelo), 50. Blais, 60. Perron (Pietrangelo, Tarasenko) – 8. Horvat (Ch. Tanev), 34. Pearson (E. Pettersson, Boeser), 46. E. Pettersson (Boeser, J. T. Miller), 66. Horvat (Q. Hughes)
Vzájemné zápasy v letošní sezoně v základní části
28. 1. 2020, VAN – STL 3:1
6. 11. 2019, VAN – STL 1:2 po pp.
18. 10. 2019, STL – VAN 3:4 po sn
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Vancouver Canucks a St. Louis Blues. Duel začíná ve 4:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.