NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Vancouver - 26. srpna 2020   03:46

26:34' Tuch (N. Roy, Theodore) • 58:34' Pacioretty (Theodore, Stastny)
(0:2, 1:1, 1:2)
Stav série: (1:1)
Vancouver
Vancouver
01:29' Toffoli  (E. Pettersson, Q. Hughes) • 10:59' Horvat  (Toffoli, E. Pettersson) • 38:35' E. Pettersson  (Edler, Toffoli) • 40:18' Horvat  (Boeser, Edler) • 59:31' Pearson  (J. T. Miller)

Československá stopa v utkání:
Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.
Vinou hodně špatné první třetiny prohrává Vegas tento zápas, ve kterém svého soupeře přestřílelo. Vegas bylo střelecky lepší 40:27, ale prohrálo 2:5. Vancouver výrazně zlepšil hru proti prvním zápasu, hrál jednodušeji, snadněji se dostával do zakončení.

Stav série je nerozhodný 1:1. První zápas patřil Vegas, druhý Vancouveru.
59:31'
Vancouver právě vstřelil branku!
Vancouver srovnává stav série na 1:1, do prázdné branky dovezl kotouč celkem snadn TANNER PEARSON. Asistence: J. T. Miller.
58:46'
Robin Lehner míří z branky.
58:34'
Oddechový čas pro domácí.
58:34'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Vegas snižuje, v přesilovce a při hře bez brankáře tvrdou ránou od modré čáry prostřelil vše MAX PACIORETTY. Vegas snižuje, ale už nemá čas. Asistence: Shea Theodore a Paul Stastny.
58:15'
Vegas se usadilo v útočném pásmu.
58:00'
Puk je ve středním pásmu, Shea Theodore (Vegas) pálil, Oscar Fantenberg (Vancouver) zblokoval jeho pokus.
57:17'
Jeden z hráčů Canucks vyhodil přes všechny čáry, minul branku.
57:10'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., krosček).
56:51'
Vegas hraje bez brankáře, zkouší to v šesti.
56:28'
55:42'
Canucks rozehrávají od své branky. Následně byl další střelecký pokus zblokovaný.
55:30'
Tanner Pearson (Vancouver) vypálil, jeho rána byla ztečovaná mimo branku.
54:52'
Tyler Toffoli (Vancouver) pálil a jeho rána byla zblkovaná mimo branku. Buly před gólmanem Vegas.
54:40'
Canucks se dostali do útočného pásma, kde kombinují.
54:28'
Další přesilovka pro Vancouver.
54:28'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Tuch – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jake Virtanen – 2 min., hrubost).
54:15'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
54:04'
Komerční přestávka.
53:34'
Nate Schmidt (Vegas) pálil od modré čáry, jeho pokus Jacob Markström (Vancouver) vyrazil před sebe, a pak už hrála obrana.
53:20'
Paul Stastny (Vegas) pálil z dobré pozice, ale Jacob Markström vytáhl povedený zákrok.
53:00'
Sedm minut hry zbývá do konce třetí třetiny. Vancouver vede o tři branky a míří za vyrovnáním série.
52:35'
Hokejisté Vegas bojují, pokouší se s výsledkem něco udělat, ale už nemají čas ani sílu.
52:10'
Vegas hraje v plném počtu.
52:00'
Vegas vyhazuje přes všechny čáry.
51:32'
Alexander Edler (Vancouver) vybojoval kotouč na modré čáře, ale vypálit nedokázal.
51:07'
Tyler Toffoli (Vancouver) měl před sebou odkrytou část branky, ale jeho pokus končí vedle.
50:45'
J. T. Miller (Vancouver) se svými spoluhráči kombinoval v útočném pásmu, ale do výraznější šance se nepropracoval.
50:10'
Přesilovku hraje Vancouver, který se nikam nežene a čeká na ideální příležitost.
50:03'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Max Pacioretty – 2 min., hrubost).
50:03'
50:03'
Před brankou Vegas se strhla šarvátka.
48:52'
34:22, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Velké problémy mají hráči Vegas v koncovce.
48:42'
48:29'
Alec Martinez (Vegas) měl na hokejce snížení, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal trefit branku.
48:00'
Vegas sice hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji usadit v útočném pásmu.
47:35'
Mark Stone (Vegas) zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale neuspěl. Následně nebyla přesná ani střela spoluhráče.
46:56'
Max Pacioretty (Vegas) přišel o kotouč před brankou, a tak se Canucks dostali při vlastním oslabení do útočného pásma.
46:42'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., podrážení).
46:25'
Jacob Markström (Vancouver) si poradil se střelou soupeře. Hokejistům Vegas chybí i klid při zakončení.
46:19'
46:00'
Šest minut ze třetí třetiny je pryč a Vegas, zdá se, nemá už sílu na zdamatizování zápasu.
44:46'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, což vyhovuje hokejistům Canucks.
44:27'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vegas. Golden Knigts se v tomto zápase nedaří.
43:50'
Vegas vyhazuje přes všechny čáry, Vancouver rozehrává od své branky.
43:11'
Tyler Toffoli (Vancouver) ujel po křídle a vypálil. Jeho ránu našel Robin Lehner v lapačce. Hra je tak přerušená.
42:51'
Tyler Toffoli (Vancouver) zakončoval z dobré pozice před brankou, ale Robin Lehner byl připravený a neinkasoval.
42:36'
Přesilovku hraje Vancouver, usadil se v útočném pásmu, kde kombinuje.
42:22'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (William Carrier – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
42:03'
Vegas rozehrává od své branky, pokouší se dostat rychle do útočného pásma, ale to se nepodařilo.
41:32'
29:16, střelecky je aktivnější tým Vegas, ale prohrává o tři góly. Individuální chyby stojí Golden Knights lepší výsledek.
40:18'
Bleskově po začátku třetí třetiny navyšuje Vancouver své vedení. Snad tři hráči Vancouveru zůstali před brankou. BO HORVAT nikým neatakovaný mohl zakončovat, a tak překonal brankáře Vegas. Asistence: Brock Boeser a Alexander Edler.
40:01'
Střelecky je sice aktivnější Vegas 27:15, ale prohrává 1:3.
Ve druhé třetině hrálo Vegas výrazně lépe, mělo více ze hry, podařilo se mu snížit. V závěru druhé části ale Vancouver navýšil své vedení. 3:1 vede Vancouver a má blízko ke srovnání stavu série.
40:00'
39:25'
Dostáváme se do závěru druhé třetiny.
39:00'
26:16 tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
38:35'
Rychle po vhazování odskakují hokejisté Canucks do dvoubrankového vedení. Edler uvolnil ELIASE PETTERSSONA, který nádhernou kličkou získal volnou část brány a zakončoval snadno. Nepříjemné pro Vegas, které nevyužilo šance na vyrovnání. Asistence: Alexander Edler a Tyler Toffoli.
38:28'
Brankář Vegas kryje kotouč, buly před jeho brankou.
37:41'
Vegas se znovu nastěhovalo do útočného pásma a pokouší se něco vymyslet. Zatím ale marně.
36:51'
Zakázané uvolnění, buly před brankou Vegas.
36:11'
24:13, tak vypadá statistika střel na branku. Hokejisté Vegas hrají aktivněji, ale nesmí zapomínat na obranu. Canucks má ve svém kádru zkušené hráče, kteří umí šance proměnit.
35:54'
Z ničeho nic se dostal Vancouver do šance. Elias Pettersson (Vancouver) trefil horní tyč. Vegas mělo nyní kliku.
35:35'
William Karlsson (Vegas) pálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil brankář soupeře.
35:05'
Alec Martinez (Vegas) znovu zakončoval. Ale ani tentokrát se do výraznější šance někdejší hráč LA Kings nedostal.
35:00'
Jacob Markström (Vancouver) kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.
34:38'
Alec Martinez (Vegas) pálil od modré čáry, jeho projektil až k brance nedolétl.
34:11'
Bo Horvat (Vancouver) se dostal do útočného pásma, následná střela byla před brankou zblokovaná.
33:20'
Vegas má momentálně převahu, hraje aktivněji, tlačí se do šancí, ale nedaří se mu vyrovnat.
33:05'
Alec Martinez (Vegas) minul branku, následnou střelu vyrazil Jacob Markström (Vancouver) před sebe.
32:13'
Tým vedený jako domácí rozehrává od své branky, Alex Tuch (Vegas) se málem v útočném pásmu dostal ke kotouči, ale brankář Canucks dobře rozehrál.
31:45'
Velké šance nyní mělo Las Vegas, ale proměnit je nedokázalo. Kotouč poskakoval okolo brankové čáry, ale v brance nebyl.
31:08'
Puk vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
30:43'
Brandon Sutter (Vancouver) se dostal do útočného pásma, ale obrana Vegas si dokázala poradit a nenechala jej vypálit.
30:33'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Tým vedený jako domácí pokračuje v aktivní hře.
30:26'
30:10'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině.
29:36'
Vegas pokračuje už při hře pět na pět v aktivní hře, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.
29:23'
Reilly Smith (Vegas) minul branku z vyložené střelecké pozice.
29:00'
Na výraznější šanci v přesilovce Vegas zatím čeká.
28:38'
Brandon Sutter (Vancouver) se dostal do šance při vlastním oslabení, ale jeho pokus Robin Lehner rukavicí vyrazil před sebe, a pak už hráli obránci.
28:14'
Canucks rychle vyhodil, soupeř musí o pásmo znovu bojovat.
28:00'
Shea Theodore (Vegas) rozehrává od své branky, sledujeme rychlý přechod do útočné fáze.
27:45'
Max Pacioretty (Vegas) pálil z dobré pozice, jeho pokus kryje Jacob Markström. Buly před jeho brankou.
27:25'
Druhou přesilovku nyní hrají hokejisté Las Vegas.
27:22'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brock Boeser – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
26:34'
Tým vedený jako domácí dokázal nyní snížit, prosazuje se po rychlém přechodu do útočného pásma a přiťuknutí od spoluhráče obranou Canucks nepokrytý ALEX TUCH. Asistence: Nicolas Roy a Shea Theodore.
26:18'
Komerční přestávka, puk kryje brankář Vegas.
25:55'
Alex Tuch (Vegas) pálil z křídla, jeho střelecký pokus jemně tečoval rukavicí brankář nad.
25:09'
Obrázek hry se ve druhé třetině výrazně liší od té první, ale Vegas čeká na první střelecký úspěch.
24:30'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas. Robin Lehner (Vegas) musí být nyní pozorný.
24:00'
Tyler Toffoli (Vancouver) to vzal na sebe, další kanadský bod nyní nepřidal, pálil nad branku.
23:38'
Rychle zakončoval Jonathan Marchessault, ale brankář Canucks si dokázal poradit.
23:36'
7:1, střelecky jsou hráči Vegas ve druhé třetině aktivnější, ale mají problémy se zakončením. Jacob Markström (Vancouver) své spoluhráče zatím drží.
23:16'
12:9, tak vypadá statistika střel na branku, Vegas na první gól v tomto zápase čeká.
22:56'
Jacob Markström (Vancouver) dokázal dobře zasáhnout proti střele z bezprostřední blízkosti.
22:27'
Vancouver oslabení zvládl, Vegas se prosadit nedokázalo.
22:03'
Nyní se při vlastním oslabení dostal do střelecké pozice Vancouver, ale rána končí vedle branky.
21:35'
Golden Knights se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.
21:24'
Max Pacioretty (Vegas) pálil z kruhu, jeho rána končí vedle branky.
21:01'
Další zajímavá šance, ale domácí celek promáchl.
20:54'
Shea Theodore (Vegas) to vzal na sebe, jeho rána z dobré pozice končí nad brankou.
20:44'
Max Pacioretty (Vegas) pálil, jeho rána byla zblokovaná.
20:24'
V úvodu druhé třetiny hrají hokejisté Las Vegas první přesilovku v zápase.
20:18'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (J. T. Miller – 2 min., hákování).
20:01'
První třetina vyšla Vancouveru výborně, z osmi střel dal dva góly. soupeře do ničeho nepustil. Naopak Vegas musí na tuto třetinu co nejrychleji zapomenou a vrátit se k hokeji z prvního zápasu, pokud tento duel nechce jednoznačně prohrát.
20:00'
19:01'
Vegas se usadilo v útočném pásmu. Shea Theodore (Vegas) pálil a Jacob Markström kryje puk.
18:38'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vegas.
18:00'
Poslední dvě minuty hry v první třetině, ve třetině, která vyšla na výbornou Canucks a Golden Knights vůbec.
17:26'
Max Pacioretty (Vegas) pálil z velké dálky, jeho rána nebyla nebezpečná pro brankáře Canucks.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:15'
Vancouver hraje výrazně jinak proti prvnímu zápasu, Vegas nedovolil zatím vůbec nic, navíc sám vstřelil dvě branky.
15:16'
4:6, tak vypadá statistika střel na branku.
15:00'
Robin Lehner (Vegas) přerušuje hru, buly před jeho brankou. Komerční přestávka.
14:43'
Shea Theodore (Vegas) pálil od modré čáry, jeho pokus trefil prvního obránce předním.
14:30'
Vegas se v tomto zápase zatím nepodařilo vůbec nic.
14:00'
Z pěti střel dal Vancouver dvě branky, což je největší rozdíl v tomto zápase.
13:20'
Vegas oslabení dokázalo obránit.
13:16'
12:30'
Quinn Hughes (Vancouver) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná. Následně Vegas vyhodilo přes všechny čáry.
12:07'
Bo Horvat (Vancouver) se dostal do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet.
11:22'
Další přesilovku hraje Vancouver, Vegas hraje velmi mizerně tento zápas.
11:16'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Reilly Smith – 2 min., vražení na hrazení).
10:59'
Vegas prohrává už o dvě branky, výborně Vancouver sehrál přesilovku. BO HORVAT zůstal před brankou volný a po rychlé přihrávce spoluhráče pálil do horní části branky. Asistence: Tyler Toffoli a Elias Pettersson.
10:52'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (William Carrier – 2 min., hákování).
10:16'
Dostáváme se do druhé poloviny první třetině, hosté budou hrát přesilovku.
09:05'
Alexander Edler (Vancouver) rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden tým se nyní nemůže dostat do střelecké pozice.
08:33'
Max Pacioretty (Vegas) pálil nepřesně z mezikruží, jeho střelecký pokus končí nad brankou. K dorážce se Vegas nedostalo.
08:00'
3:4, tak vypadá statistika střel na branku.
07:34'
Nate Schmidt (Vegas) chtěl dostat puk do útočného pásma, ale nepodařilo se mu to. Jonathan Marchessault následně špatně rozehrával.
06:52'
06:50'
Těžko se Vegas dostává do útočného pásma, ofsajd Vegas
06:33'
Alex Tuch (Vegas) to vzal na sebe, jeho rána byla zblokovaná a dorážka nepřesná.
05:38'
Alex Tuch (Vegas) se dostal do útočného pásma, ale k výraznější šanci se on ani hráči Vegas nedostali.
05:00'
Elias Pettersson (Vancouver) se dostal do brejku, sám proti brankáři ale neuspěl. Robin Lehner podržel své spoluhráče. Vancouver hraje výrazně jinak než v prvním zápase.
04:37'
Troy Stecher (Vancouver) pálil od modré čáry, jeho pokus byl tečovaný, ale puk končí vedle branky.
04:15'
Mark Stone (Vegas) přišel o kotouč za brankou, a tak může hrát Vancouver, ten se daleko za půlku nedostal.
03:43'
Bo Horvat (Vancouver) zkoušel vymyslet něco v útočném pásmu, ale jeho spoluhráči o kotouč přišli, směr hry se tak otáčí.
02:55'
Ryan Reaves (Vegas) a Chandler Stephenson se usadili v útočném pásmu, ale na nějakou výraznější šanci Vegas čeká.
02:22'
Vancouver hraje aktivně, usadil v útočném pásmu, Jay Beagle (Vancouver) tečoval kotouč před brankou, ale puk končí vedle branky.
01:29'
Chyba obrany Vegas a Canucks jdou do vedení. Před brankou zůstal neobsazený TYLER TOFFOLI, který u tyčky získal puk a snadno zakončoval. Mnoho snadnějších gólů v kariéře nedal. Asistence: Elias Pettersson a Quinn Hughes.
01:18'
Quinn Hughes (Vancouver) rozehrává od své branky, následně se Elias Pettersson se dostal do zakončení.
00:45'
William Karlsson (Vegas) pálil z lepší pozice, jeho střelecký pokus vyrazil brankář soupeře.
00:17'
Vegas rozehrává od své branky, William Carrier (Vegas) se dostal do zakončení, jeho rána nebyla příliš důrazná.
00:01'
Utkání začalo, úvodní buly pro Vancouver.
00:01'
zápas brzy začne.

Vegas Golden Knights: Lehner (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt, Martinez, Theodore, Holden, Whitecloud – Pacioretty, W. Karlsson, Mark Stone – Marchessault, Stastny, R. Smith – Cousins, N. Roy, Tuch – W. Carrier, Stephenson, Reaves.

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler, Stecher, Q. Hughes, Ch. Tanev, Fantenberg, Jo. Benn – J. T. Miller, Horvat, Boeser – Pearson, E. Pettersson, Toffoli – Roussel, Gaudette, B. Sutter – Motte, Beagle, Virtanen..
V prvním zápase série dokázali hokejisté Las Vegas vyhrát 5:0. Postupně se trefili Jonathan Marchessault, Reilly Smith, Mark Stone, Alex Tuch a Max Pacioretty. Gólman Robin Lehner si připsal čisté konto a 26 úspěšných zákroků.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:46.