NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Washington : Islanders - 12. srpna 2020   22:04

Washington
Washington
25:27' Oshie (Kuzněcov, Carlson) • 31:18' Oshie (T. Wilson, Carlson)
2:4
(0:0, 2:1, 0:3)
Stav série: (0:1)
Islanders
Islanders
38:57' Eberle  (Barzal) • 40:51' Lee  (Pulock, B. Nelson) • 46:52' Jo. Bailey  (B. Nelson) • 51:55' Beauvillier  (Jo. Bailey, Barzal)

Richard Pánik(WSH) 0+0, 1 střela, čas na ledě: 11:59
Washington Capitals vedl ve druhé třetině 2:0.Pal se ale Islanders dokázali prosadit čtyřikrát v řadě, díky čemuž vyhrávají tento zápas. Střelecky byl aktivnější tým hostů, vyhrál 27:26.
59:50'
Už se pravděpodobně nic nestane.
59:32'
Capitals hrají bez brankáře.
59:20'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 2 min., držení).
58:59'
Oddechový čas pro domácí.
58:59'
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:34'
Dlouhou dobu hrají Capitals bez brankáře, ale do výraznější šance se nedostali.
58:15'
Jean-Gabriel Pageau (NY Islanders) zakončoval od modré čáry do prázdné, ale minul ji.
57:35'
Capitals se nemohou usadit v útočné třetině. Travis Boyd to vzal na sebe, jeho rána končí vedle branky.
57:16'
Dmitrij Orlov (Washington) přišel o útočné pásmo, jeho kolegové o něj musí bojovat.
57:08'
56:44'
V poklidném tempu se zápas dohrává, mnoho šancích k vidění není.
56:10'
Capitals rozehrávají od své branky, dostali se do útočného pásma, ale o něj rychle přišli.
55:42'
Braden Holtby (Washington) má kotouč za svou brankou a mnoho času už jeho spoluhráčům nebaví.
55:27'
Michal Kempný (Washington) pálil od modré čáry, jeho projejktil byl zblokovaný.
55:07'
T. J. Oshie (Washington) to zkoušel individuálně, ale jeho akci zastavila pozorná obrana Islanders.
54:40'
Nick Leddy (NY Islanders) pálil od modré čáry, Braden Holtby jeho střelu viděli, a tak kotouč jen vyrazil před sebe. Přikrýt ho nedokázal.
54:04'
Jevgenij Kuzněcov (Washington) to zkoušel z dobré pozice před brankou, jeho pokus byl zblokovaný a nepřesný.
53:00'
Sedm minut nás dělí od konce zápasu, Capitals mají momentálně více ze hry,ale bojují s přesností střelby.
51:55'
Islanders právě vstřelili branku!
Islanders už vedou o dva góly. Tentokrát první střelu výborně brankář chytil, a pak se puk odrazil do míst, kde byl volnýANTHONY BEAUVILLIER. Ten už měl snadné zakončení. Asistence: Josh Bailey a Mathew Barzal.
51:31'
Adam Pelech (NY Islanders) pálil od modré čáry, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale brankář Capitals dokázal betonem..
51:13'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Následně brankář Capitals přerušil hru a před jeho brankou se strhla potyčka.
51:13'
Komerční přestávka.
51:10'
Scott Mayfield (NY Islanders) pálil, a tak musel zasahovat brankář Capitals.
50:30'
Jakub Vrána (Washington) to nemyslel špatně, ale nedokázal nabrat potřebnou rychlost, aby se dostal do útočného pásma snadnějií.
50:04'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Islanders mají jednobrankové vedení.
49:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
48:52'
1056 Semjon Varlamov (NY Islanders) rozehrává od své branky, rychle založil útočnou akci, do střelecké pozice se Islanders nedostali.
48:16'
Obrovskou šanci měli domácí, ale nedokázali přesněji vypálit a překvapit tak brankáře.
46:52'
New York Islanders otáčí vývoj zápasu. Při vlastním oslabení špatně rozehrál brankář Capitals. Nelson snadno získal puk, viděl najetého spoluhráče. JOSH BAILEY dostal přihrávku a rychle pálil. Asistence: Brock Nelson.
46:32'
Jevgenij Kuzněcov (Washington) čeká na dostřídání spoluhráčů, a pak dostal kotouč do útočného pásma. Ovečkin následně pálil mimo.
46:00'
Alexandr Ovečkin (Washington) se vrací do svého obranného pásma, odkud rozehrává.
45:51'
Přesilovku si zahraje Washington.
45:51'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Leo Komarov – 2 min., vysoká hůl).
45:33'
Jeden z hráčů Capitals pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná mimo branku.
45:00'
Pět minut ze třetí třetiny je pryč, Islanders dokázali hned v první minutě třetí třetiny vyrovnat.
44:26'
Jordan Eberle ani Mathew Barzal nedokázali své dobré střelecké pozice proměnit, sledujeme aktivní hru z obou stran.
43:31'
Jeden z hráčů Islanders tečoval kotouč před brankou, gólman Capitals tak tak dokázal zasáhnout.
43:05'
Richard Pánik (Washington) pálil z dobré pozice před brankou, ale jeho pokus dokázal vyrazil brankář Semjon Varlamov.
42:37'
Hra je nyní přerušena, protože brankář Islanders má nějaké problémy s maskou.
40:51'
Z kraje třetí třetiny máme vyrovnáno. Svou druhou branku v play-off v kariéře dává ANDERS LEE. Pullockovu střelu brankář ztlumil, ale kotouč z něj vypadl, a tak mohl Lee zakončovat do odkryté části branky. Braden Holtby se snažil, ale zasáhnout nedokázal. Asistence: Ryan Pulock a Anders Lee.
40:01'
Hned na úvod třetiny vidíme zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před brankou Islanders.
40:01'
T. J. Oshie (Washington) vstřelil ve druhé třetině dvě branky, díky nimž se Capitals dostali do dvoubrankového vedení. To už ale neplatí, protože v předposlední minuty třetiny snížil povedenou ránou Jordan Eberle.
Střelecky je aktivnější Washington, který na střely vede 16:12.
40:00'
39:43'
Ještě jedno buly před brankou Capitals. Následně Islanders špatně rozehráli, a tak se píská zakázané uvolnění.
38:57'
V samotném závěru druhé třetiny tým vedený jako hostující snižuje. PO pěkné individuální akci se střelou na lapačku brankáře prosazuje JORDAN EBERLE. Braden Holtby (Washington) nedokázal kotouč zastavit, tento gól si může vyčítat. Asistence: Mathew Barzal.
38:43'
Garnet Hathaway (Washington) byl před brankou, ale spoluhráči na něj kotouč nedostali.
38:20'
Probíhá finální fáze hry ve druhé třetině, Cal Clutterbuck (NY Islanders) nahodil kotouč do útočného pásma, ke střele se ale jeho spoluhráči nedostali.
38:04'
37:46'
Capitals rozehrávají od své branky.
36:40'
Přesilovou hru hraje Washington, který ale propadl. Jean-Gabriel Pageau pálil do odkryté části branky, ale jeden z hráčů Capitals zastavil kotouč mířící do branky. T. J. Oshie (Washington) to byl, kdo skvěle zastoupil brankáře.
36:04'
Vyloučení v týmu New York Islanders (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jordan Eberle.
34:26'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v útočném pásmu Islanders.
34:00'
Přesilovku hostující celek nedokázal proměnit, Capitals se bez problémů dokázali obránit.
33:39'
Jean-Gabriel Pageau (NY Islanders) se pokoušel propracovat před branku soupeře, odkud mohl zakončovat. Jeho pokus kryje Braden Holtby (Washington), jehož branka následně vypadla z postavení.
32:26'
Přesilovku nyní hrají hráči hostujícího celku, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.
31:53'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Richard Pánik – 2 min., vražení na hrazení).
31:18'
Washington právě vstřelil branku!
Capitals proměňují znovu přesilovku a navyšují své vedení. Důrazný před brankou byl T. J. OSHIE. Jeho zakončení propadlo brankáře mezi betony až za brankovou čáru. Asistence: Tom Wilson a John Carlson.
31:06'
Washington rozehrával od své branky.
30:30'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Dostali jsme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu, Capitals se dostali do jednobrankového vedení.
30:18'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Jordan Eberle – 2 min., hákování).
30:07'
Ryan Pulock (NY Islanders) pálil od modré čáry, po nepřehledné situaci před brankou ale Braden Holtby pokryl dorážky.
29:43'
Islanders mají možnost přesilové hry, hrají aktivně a pokouší se dostat se stabilněji do útočného pásma.
29:19'
Anthony Beauvillier (NY Islanders) pálil z dobré pozice před brankou, ale jeho projektil viděl a zastavil Braden Holtby.
28:42'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Garnet Hathaway – 2 min., nedovolené bránění).
28:06'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
28:02'
Islanders se dostali do útočného pásma, rána byla zblokovaná nad branku.
25:27'
Capitals se dostávají do vedení. Střelu Kuzněcova obránce Jensen tečoval mimo branku. Od mantinelu se puk odrazil před branku, kde byl neobsazený T. J. OSHIE. Asistence: Jevgenij Kuzněcov a John Carlson.
25:11'
Semjon Varlamov (NY Islanders) musí být pozorný, soupeři se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.
24:19'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Matt Martin – 2 min., nedovolené bránění).
24:07'
Casey Cizikas (NY Islanders) měl velkou šanci, ale z bezprostřední blízkosti netrefil branku.
23:08'
Islanders mají převahu, hrají aktivně, snadněji se dostávají do zakončení, ale obrana Capitals je zatím pozorná.
21:32'
Nick Leddy (NY Islanders) pálil jako obránce od modré čáry, jeho pokus končí vedle branky.
21:02'
Anthony Beauvillier (NY Islanders) bojoval o kotouč v útočném pásmu, jeho tým má převahu.
20:58'
Braden Holtby (Washington) musel být pozorný a dokázal si poradit se střelou od modré čáry. Buly před jeho brankou.
20:20'
Islanders začali aktivněji, snadněji se dostávají do zakončení. Braden Holtby (Washington) musí být pozorný.
20:01'
Utkání pokračuje dál druhou třetinou.
20:01'
Po první třetině platí bezbrankový stav. Aktivnější byl Washington, který vede střelecky 7:2. Gól jsme zatím neviděli, a tak jsou týmy do kabin za stavu 0:0.
20:00'
19:40'
Už se pravděpodobně nic nestane v této třetině.
19:10'
Buly v útočném pásmu Islanders.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:50'
Brock Nelson (NY Islanders) se dostal do šance, po pěkné individuální akci si vybruslil před branku, ale branku minul. Jeho rána končí vedle.
18:01'
Garnet Hathaway (Washington) dostal hru do útočného pásma, ale jeho spoluhráči o kotouč přišli.
17:44'
Capitals rozehrávali od své branky, nepodařilo se jim ale vybojovat útočné pásmo. Směr hry se rychle otáčí.
17:26'
Capitals vybojovali buly v útočném pásmu, kde následně získali další buly. Capitals hrají aktivněji.
17:13'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Anders Lee – 5 min., bitka).
17:00'
Ryan Pulock (NY Islanders) rozehrává od své branky, dostal se jen do středního pásma, kde kotouč na chvíli vybojovali domácí.
16:30'
Buly v útočném pásmu Capitals.
16:30'
Ilja Kovalčuk (Washington) se pokoušel dostat do zakončení, ale Semjon Varlamov (NY Islanders) přerušuje hru. Komerční přestávka.
15:17'
Capitals se pokouší hrát aktivně, ale zatím dokáží hráči Islanders obsazovat volné hráče v červeném.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.
14:34'
Sledujeme rychlou pasáž hry, na gól v tomto zápase zatím čekáme.
14:10'
Nechybělo mnoho a Adam Pelech (NY Islanders) prostřelil brankáře soupeře. Jeho projektil byl ztblokovaný.
13:40'
Tři na dva mířili hráči Islanders, ale finální přihrávka postrádala přesnost.
13:16'
Mathew Barzal (NY Islanders) rozehrává od své branky, ale Capitals se dostali k puku. Alexandr Ovečkin (Washington) pálil nepřesně od modré.
13:00'
12:31'
Islanders rozehrávají od své branky, to už sledujeme hru pět na pět.
12:12'
Anthony Beauvillier (NY Islanders) mohl zakončovat, ale raději pokračoval v kombinaci.
11:43'
Devon Toews (NY Islanders) pálil a jeho ránu dokázal vyrazit brankář Capitals. Braden Holtby (Washington) byl připravený.
11:18'
Přesilovku nyní mají k dispozici hokejisté Capitals.
11:04'
10:47'
Sledujeme hru čtyři na čtyři.
10:24'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 2 min., nedovolené bránění).
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Nicklas Bäckström (Washington) to zkoušel individuálně, ale kotouč nedokázal poslat do horní části branky.
09:37'
Tým vedený jako hostující znovu rychle vyhazuje přes všechny čáry.
09:06'
Islanders vybojovali kotouč, a tak rychle dokázali vyhodit.
09:03'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Scott Mayfield – 2 min., podrážení).
08:59'
08:10'
Islanders vyhazují přes všechny čáry. Následně se rychle Capitals vrátili před branku soupeře.
07:40'
Buly před brankou Islanders.
07:27'
Capitals se usadili v útočném pásmu. John Carlson (Washington) se pokoušel nadvakrát překonat brankáře, ale neuspěl.
07:04'
T. J. Oshie (Washington) pálil z dobré pozice, s jeho pokusem si dokázala obrana poradit a Semjon Varlamov zasáhl.
06:59'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Matt Martin – 2 min., hrubost).
06:59'
06:26'
Mathew Barzal (NY Islanders) hledal před brankou spoluhráče, ale Josh Bailey byl obsazený obránci.
06:15'
Brock Nelson (NY Islanders) pálil od modré čáry, jeho projektil zblokovala obrana Capitals, následně zasáhl brankář.
05:49'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Střelecky aktivnější je zatím Washington.
05:15'
Garnet Hathaway (Washington) kombinuje se spoluhráči v útočném pásmu, ke střele se hráči v červeném nedostali.
04:51'
Capitals pokračují v aktivní hře, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
04:33'
04:22'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Casey Cizikas – 2 min., hrubost).
04:22'
Potyčka před brankou Washingtonu.
04:15'
Dmitrij Orlov (Washington) pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
04:00'
Alexandr Ovečkin (Washington) pálil ze své obvyklé pozice na kruhu, trefil jen beton brankáře.
03:40'
Dmitrij Orlov (Washington) rozehrává od své branky, s rozehrávkou příliš nespěchá.
03:32'
Capitals hrají aktivně, ale nyní se do útočného pásma dostali špatně, píská se ofsajd.
02:48'
T. J. Oshie (Washington) pálil z dobré pozice, a tak musel brankář Islanders zasahovat.
02:33'
Přesilovou hru si zahraje Washington.
02:33'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (John Carlson – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Anders Lee – 2 min., hrubost + 2 min., nedovolené bránění).
02:17'
Alexandr Ovečkin (Washington) pálil z dobré pozice před brankou, jeho rána se od tyče odrazila zpět do hry.
01:45'
Capitals dál udrželi kotouč v útočném pásmu, následně o něj ale přišli.
01:16'
Scott Mayfield (NY Islanders) rozehrává od své branky, následně Richard Pánik (Washington) vybojoval kotouč, a tak pokračoval v útočném pásmu.
00:54'
Vhazovat se bude před brankou Islanders, Capitals vstoupili do zápasu aktivně.
00:19'
Washington se usadil v útočném pásmu, následně Islanders odehráli jen na icing. Buly před brankou New Yorku.
00:01'
Úvodní vhazování pro Islanders, první zápas série začíná.
00:01'
Následovat budou hymny USA a Kanady.

Washington Capitals: Holtby (Vaněček) – Kempný, Carlson, Dillon, Orlov, Siegenthaler, Jensen – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Bäckström, Oshie – Hagelin, Boyd, Kovalčuk – Pánik, Dowd, Hathaway.

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield, Leddy, Boychuk – Lee, Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Jo. Bailey – Brassard, Pageau, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck..
Úvodní buly by mělo být vhozeno ve 22:04.
Boston vyhrál ve druhém prodloužení, tento zápas by měl začít mezi 22:20 a 22:30.
Utkání začne nejdříve ve 22:15.
Začátek zápasu je posunutý kvůli prodloužení zápasu Carolina – Boston.
Washington Capitals hrál skupinu o umístění a skončil na třetím místě na Východě. Na nájezdy nestačil Tampě Bay 2:3, Flyers podlehl 1:3 a vyhrál pouze zápas proti Bostonu Bruins 2:1.
New York Islanders hrál sérii předkola s Floridou Panthers. Islanders vyhráli v sérii hrané na tří zápasy 3:1, a tak postoupili do prvního kola.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase prvního kola play-off proti sobě nastoupí Washington Capitals a New York Islanders.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.