NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Islanders - 18. dubna 2023   01:00

Carolina
Carolina
03:47' S. Aho II (Burns, Nečas) • 22:27' Noesen (Burns, Nečas)
Carolina
Raanta (Andersen) – Slavin (A), Burns, Skjei, Pesce, Gostisbehere, Chatfield – Teräväinen, S. Aho II (A), Jarvis – Noesen, Kotkaniemi, Nečas – Martinook, J. Staal (C), Fast – Drury, Stastny, Stepan.
Dwyer, McIsaac – Brisebois,Gibbons
PNC Arena, Raleigh
18 680 diváků
Islanders
Sorokin (Varlamov) – Pelech, Pulock, S. Aho I, Mayfield, Bolduc, Dobson – Lee (C), Horvat, Barzal – Engvall, Nelson (A), Palmieri – Pageau, Parise, Fasching – Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).

3. Martin Nečas (CAR) 0+2
Carolina Hurricanes vyhrává tento úvodní zápas série těsně 2:1, přečkala tlak soupeře v závěru a i díky dvěma asistencím Martina Nečase získává první výhru v sérii.
59:47'
Brock Nelson minul branku dvakrát.
59:37'
Oddechový čas pro tým Carolina Hurricanes.
59:37'
Hra je přerušena, bude se vhazovat. Hosté pokračují v dobré hře v útočném pásmu.
59:28'
Bo Horvat pálil, jeho ránu kryje brankář.
59:18'
Domácí zakázané uvolnění. Antti Raanta bude nyní klíčový muž.
59:00'
Hlasatel v hale oznámil poslední minutu třetiny.
58:40'
Nemohou se ale dostat do útočného pásma, domácí hrají takticky výborně.
58:25'
Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.
57:18'
Více ze hry mají nyní hosté, ale domácí drží těsný náskok, spolehnout se mohou na svého brankáře i skvělé fanoušky.
57:01'
56:32'
Poslední půlminuta z oslabení domácích zbývá.
56:17'
Další domácí vyhození, Teuvo Teräväinen to byl, kdo poslal kotouč až k brance soupeře.
56:03'
Domácím se podařilo vyhodit, a tak mohou hráči vystřídat.
55:47'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde komibinuje.
55:01'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes:
Brent Burns – 2 min., sekání.
55:01'
Komerční přestávka.
54:07'
Jean-Gabriel Pageau vedl rychlou protiakci, ale neuspěl. Následně domácí rozehráli na icing.
53:40'
Seth Jarvis se pokoušel v souboji jeden na jednoho překonat obránce, což se mu nepodařilo.
52:48'
Jack Drury byl volný před brankou, zmocnil se puku a zakončoval. Jeho ránu kryje skokem brankář.
52:08'
Domácí hledají cestu, jak se dostat k brance. Jesperi Kotkaniemi to zkoušel z velké dálky, s jeho pokusem si brankář v pohodě poradil.
50:50'
Více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se snadněji dostávají do zakončení, ale zatím čekáme na výraznější šanci v této části zápasu.
50:33'
Dostali jsme se do druhé poloviny hry ve třetině, zatím vedou domácí těsně o jednu branku.
49:41'
Seth Jarvis měl obrovskou šanci, pálil po přihrávce spoluhráče, ale brankář Ilja Sorokin se vyznamenal.
49:05'
Martin Nečas se dostal do zakončení, jeho rána byla na poslední chvíli před brankou zblokovaná. Důležitý moment obrana Islanders zvládla.
48:19'
Scott Mayfield se dostal do zakončení, s jeho pokusem neměl brankář žádný problém.
47:10'
46:07'
Domácí rozehrávají od své branky, Sebastian Aho hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče, ale obrana si v pohodě poradila.
45:17'
Další zakázané uvolnění Islanders, vhazovat se bude před jejich brankou.
44:48'
Oba kluby střídají, sledujeme klidnější pasáž hry.
44:18'
Jaccob Slavin vypracoval šanci pro spoluhráče, se střelou od modré čáry si dokázal brankář poměrně snadno poradit.
43:26'
Hosté rozehrávají od své branky, následně je z toho jen icing.
42:44'
Píská se zakázané uvolnění, buly v útočném pásmu získal domácí celek.
42:19'
29:18, tak vypadá statistika střel na branku. Více ze hry mají domácí.
41:45'
Islanders rozehrávají od své branky, následně Brock Nelson zakončoval a Antti Raanta vytáhl důležitý zákrok.
40:31'
Shayne Gostisbehere se vrací za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče. Následně ale přišel o puk, pak mohl hrát Lee. Toho vychytal brankář.
40:10'
Utkání pokračuje třetí třetinou dál, sledujeme klidnější pasáž hry.
40:01'
Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině. Nejprve domácí navýšili své vedení, a pak hosté snížili. Dvě asistence má zatím dobře hrající Martin Nečas.
40:00'
39:45'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:28'
Brett Pesce pálil od modré čáry, jeho rána byla před brankou zblokovaná.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:51'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před domácí brankou.
38:34'
Paul Stastny se do zakončení nedostal, u puku byl pozdě a výborně zasáhl brankář Ilja Sorokin.
38:26'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, převahu mají domácí.
36:50'
Antti Raanta kryje kotouč, komerční přestávka.
36:30'
Kyle Palmieri byl volný před brankou, dostal puk, ale minul branku.
36:06'
Hosté vybojovali kotouč v útočném pásmu, Jean-Gabriel Pageau pálil mimo branku.
35:11'
Carolina dostala hru do bezpečí, během oslabení nedovolila soupeři žádnou výraznější šanci.
34:25'
Opět musí New York rozehrávat od své branky.
34:04'
Jalen Chatfield znovu dokázal vyhodit přes všechny čáry a přesilovka se hostům příliš nedaří.
33:38'
Jordan Staal vybojoval kotouč a rychle jej poslal přes všechny čáry.
33:18'
Brett Pesce bojoval o kotouč za svou brankou, prohrál souboj, a tak mohou hrát soupeři.
32:52'
Brady Skjei – 2 min., podrážení.
32:44'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
32:02'
Jesperi Kotkaniemi měl zajímavou střeleckou pozici, ale brankář Ilja Sorokin nedovolil dorážku.
31:40'
25:16, tak vypadá statistika střel na branku, více ze hry mají hráči domácího celku.
29:24'
Stefan Noesen rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Marně nyní domácí čekají na šanci.
29:09'
Seth Jarvis pálil, Ilja Sorokin vyrazil jeho pokus před sebe, a pak hráli obránci.
28:53'
Přesilovku hraje domácí celek, který se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.
27:53'
Vyloučení v týmu New York Islanders:
Brock Nelson – 2 min., hrubost.
27:46'
Jordan Martinook měl další příležitost, ale nechal vyniknout brankáře Islanders. Jeho tým následně vyhodil na icing.
27:26'
Antti Raanta si poradil se střelou soupeře, následně Jordan Staal na druhé straně trefil brankáře.
27:10'
Jordan Staal se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho rána končí vedle.
26:10'
Hosté vybojovali kotouč a dokázali jej rychle rozehrát od své branky pryč.
25:46'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před domácí brankou. Hurricanes rozehrávají do své branky, dostávají se následně do zakončení.
25:04'
Kyle Palmieri – 2 min., vysoká hůl.
24:45'
Brett Pesce se dostal do problémů před svou brankou, ale situaci dokázal vyřešit. Následně hrají hosté.
24:27'
Bo Horvat rozehrává od své branky, pokoušel se dostat do útočného pásma, ale dobře si poradila obrana soupeře.
22:51'
Islanders právě vstřelili branku!
Hostující celek dokázal velmi rychle snížit, při ponechané výhodě se nenápadnou střelou prosazuje RYAN PULOCK. Na jeho ránu si brankář sáhl, ale nedokázal zastavit puk.
22:27'
Carolina právě vstřelila branku!
Domácí celek proměnil přesilovku a vede už o dvě branky, po nádherné kombinaci se prosazuje tečí před brankou STEFAN NOESEN. Asistence: Brent Burns a Martin Nečas.
22:05'
Hosté dokázali vyhodit do středního pásma. Následně hraje Aho s Nečasem.
21:52'
Přesilovku hraje domácí celek, který se rychle usadil v útočném pásmu.
21:40'
Hudson Fasching – 2 min., sekání.
21:11'
Nyní už sledujeme hru pět na pět.
20:52'
Noah Dobson rozehrává přesilovkovou akci od své branky, rychle se hosté dostali do útočného pásma, ale nezakončili.
20:01'
Utkání pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Po první třetině vede Carolina střelecky 14:10 a na góly 1:0. Po krátké přestávce budeme pokračovat druhou třetinou.
20:00'
19:50'
Noah Dobson pálil, jeho rána byla zblokovaná, pak domácí vyhazují.
19:14'
Antti Raanta nevěděl, kde má kotouč, ale dokázal jej udržet před brankovou čárou.
19:01'
Brady Skjei – 2 min., nedovolené bránění.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
18:30'
Oba kluby střídají, sledujeme klidnější pasáž hry v závěru první třetiny. Více ze hry mají domácí.
18:03'
Brady Skjei pálil od modré čáry, jeho rána ale končí vedle branky
.
17:33'
Brent Burns se dostal do zakončení ze strany, jeho rána končí vedle branky.
17:00'
12:9, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
16:25'
Shayne Gostisbehere vypracoval pozici pro spoluhráče, následovala nepřesná rána.
16:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, hosté rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
15:21'
Martin Nečas se dostal do střelecké pozice, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale brankáře prostřelit nedokázal. Kyle Palmieri následně otáčel směr hry.
14:57'
Další šance hostujícího celku, dostal se do šance, a tak musel zasahovat domácí brankář.
14:27'
Bo Horvat vypracoval pozici pro spoluhráče, Samuel Bolduc trefil od modré čáry jen brankáře. Komerční přestávka.
14:05'
Sebastian Aho pálil z bezprostřední blízkosti, jeho projektil končí vedle branky.
13:38'
Sebastian Aho se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho rána končí vedle branky.
12:25'
Domácí brankář kryje kotouč, komerční přestávka.
12:07'
Brady Skjei pálil od modré čáry, jeho rána končí těsně vedle branky.
11:35'
Bo Horvat a Mathew Barzal kombinovali v útočném pásmu, výsledkem byla nepřesná střela od modré čáry.
11:05'
Domácí se dostávali do situace dva na jednoho, ale v rozhodující moment se přihrávka nepovedla.
10:37'
Icing Islanders.
10:20'
Kyle Palmieri minul branku, následně se už domácí hráč vrací. Tři střely na branku vyslali hosté.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, více ze hry mají domácí, kteří se ale nyní brání tlaku soupeře v přesilovce.
09:22'
Polovina hostující přesilovky je pryč, zatím největší šanci měl nyní Anders Lee, ale brankáře nepřekonal. Následně domácí vyhodili.
09:03'
Antti Raanta kryje kotouč poté, co zakončoval Noah Dobson. Vhazovat se bude před jeho brankou.
08:23'
Paul Stastny – 2 min., sekání.
08:14'
Nečasova rána nebyla vůbec špatná, hostující brankář tak tak dokázal zasáhnout proti střele českého hráče.
06:54'
Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál, nyní se do šance dostali domácí, ale předcházel tomu ofsajd. Buly ve středním pásmu.
06:18'
Ilja Sorokin vyjel za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče, Ryan Pulock to zkoušel dlouhou přihrávkou, ale je z toho jen icing.
05:40'
Carolina se pokouší hrát dál aktivně, díky přesilovce se dostala do vedení a hosté nyní neví, jak na soupeře hrát.
05:04'
Jesper Fast se po rychlé akci dostal ke střele z bezprostřední blízkosti, brankář si s jeho ránou dokázal poradit.
04:36'
Domácí celek vstoupil do zápasu aktivně, na střely vede 4:1 a dokázal se prosadit jako první.
03:47'
Bleskově využitá přesilovka a domácí celek se dostává do vedení, střelou z první se po akci Nečase s Burnem prosazuje nekompromisně SEBASTIAN AHO. Asistence: Brent Burns a Martin Nečas.
03:42'
Hudson Fasching – 2 min., podrážení.
02:03'
Ilja Sorokin kryje kotouč poté, co z dobré pozice před brankou zakončoval Jesperi Kotkaniemi.
01:34'
Ryan Pulock rozehrává od své branky, dostal se následně do útočného pásma, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
01:02'
Matt Martin se dostal do střelecké pozice, s jeho pokusem si dokázal poměrně snadno poradit brankář.
01:00'
Brady Skjei pálil a jeho ránu kryje brankář, bude se vhazovat.
00:22'
Fanoušci od úvodních minut vytváří velmi hlasitou atmosféru, která žene hráče vpřed.
00:01'
Utkání začalo, úvodní buly pro hosty.
00:01'

Carolina Hurricanes: Raanta (Kočetkov) – Slavin, Burns, Skjei, Pesce, Gostisbehere, Chatfield – Teräväinen, S. Aho II, Jarvis – Noesen, Kotkaniemi, Nečas – Martinook, J. Staal, Fast – Drury, Stastny, Stepan.

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) – Pelech, Pulock, S. Aho I, Mayfield, Bolduc, Dobson – Lee, Horvat, Barzal – Engvall, Nelson, Palmieri – Pageau, Parise, Fasching – Martin, Cizikas, Clutterbuck.
Právě návrat Barzala bývá označovaný jako faktor, který by mohl sérii naklonit na stranu Islanders. Na druhé straně má velmi dobrou formu Sebastian Aho (36+31) v 75 zápasech. Nejproduktivnějším hráčem Caroliny byl Martin Nečas, od kterého se bodový přísun očekává i nyní.
Podle dostupných informací by hned do prvního zápasu série mohl zasáhnout hostující útočník Matthew Barzal. Po posledních trénincích se cítí skvěle a měl by zasáhnout do hry po vynechání 23 zápasů kvůli zranění v dolní části těla.
Dlouhá základní část je minulostí a šestnáct týmů si prodlouží sezonu v play-off. V této sérii prvního kola proti sobě jde Carolina a New York Islanders.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Carolina Hurricanes a New York Islanders.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.