NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Toronto : Boston - 28. dubna 2024   02:00

(0:1, 0:2, 1:0)
Stav série: (1:3)
Boston
Boston
15:09' J. van Riemsdyk  (Lohrei) • 28:20' Marchand  (McAvoy, Coyle) • 39:19' Pastrňák  (Marchand, Zacha)
Toronto
Samsonov (41. Woll) – Ljubuškin, Rielly, McCabe, Benoit, Brodie, Edmundson – Domi, Matthews, Bertuzzi – Marner, Tavares, Knies – Järnkrok, Holmberg, W. Nylander – Reaves, Kämpf, N. Robertson.
Scotiabank Arena, Toronto
Boston

Přeji vám hezký zbytek dne a u NHL zase někdy příště.

Česká a slovenská stopa
David Pastrňák (BOS) – 1+0, +1 účast, 4 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 19:33

59:40'
Brad Marchand zkusil vystřelit na prázdnou bránu s odrazem o mantinel a netrefil bránu pouze o pár centimetrů. Nakonec se píská icing.
59:00'
Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:55'
Střela Williama Nylandera od modré trefila pouze Brada Marchanda.
58:29'
Oddechový čas pro tým Toronto Maple Leafs.
58:29'
Icing Bostonu po vyhození Davida Pastrňáka.
57:53'
Tyler Bertuzzi vyslal prudkou střelu od modré, kterou Jeremy Swayman chytá.
57:19'
Toronto drží puk ve vlastním pásmu a čeká na prostřídání svých hráčů, následně jede do útočného pásma a Toronto to zkusí v šesti.
56:17'
55:47'
Toronto znovu rozehrává z vlastního pásma, hned ve střední třetině naráží na obranu Bostonu, která ještě jednou vyhazuje za domácí bránu.
55:25'
Boston vyhazuje z obranného pásma a nepouští domácí k téměř žádné šanci.
54:17'
Vyloučení v týmu Boston Bruins:
David Pastrňák – 2 min., sekání.
54:04'
Boston se provinil nedovoleným zákrokem a Toronto si zahraje přesilovou hru.
52:22'
David Kämpf získal puk v obranném pásmu a vyhazuje až za hostujícího brankáře.
51:20'
David Pastrňák nahrál na hokejku Jake DeBruska, který zakončil střelou z mezikruží. Joseph Woll chytá.
50:48'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
William Nylander – 2 min., držení.
50:37'
Jeremy Swayman vychytal první střelu Toronta, ta mu ale vypadla z lapačky a do obrovské šance se dostal Joel Edmundson, který vypálil z bezprostřední blízkosti. Bostonský brankář zasáhl ramenem.
49:18'
Vhazování po pravici hostujícího brankáře vyhrává Boston a Jesper Boqvist míří do útočného pásma.
48:17'
Pavel Zacha prověřil střídajícího brankáře, který tak má za sebou první zákrok v tomto utkání.
47:47'
Boston znovu přenechává puk Torontu, které ale nepřesně rozehrává a puk končí na holi Brada Marchanda.
45:43'
Toronto právě vstřelilo branku!
Toronto se poprvé v zápase prosazuje a snižuje na dvoubrankový náskok! Absenci Matthewse dokázal nahradit MITCHELL MARNER, který vzal všechen tlak na sebe a kličkami se dostal až na hranici levého kruhu, odkud bekhendem zakončil za záda hostujícího brankáře. Asistence: Ljubuškin, Bertuzzi
45:28'
Auston Matthews není od začátku třetí třetiny na střídačce a Toronto je tak oslabené o svého důležitého hráče.
44:19'
David Pastrňák zavezl puk do útočného pásma a navíc nahodil za bránu, čímž jistě získal pásmo pro svůj tým.
44:02'
Icing Bostonu.
43:08'
Střela Ilja Ljubuškina rozezněla brankovou konstrukci.
42:30'
Matthew Knies je na puku ve vlastním pásmu a čeká na prostřídání svých hráčů.
40:57'
Toronto bylo v útočném pásmu, znovu ale nepřišla žádná střela a dopředu jdou hosté.
40:01'
Střídání v týmu Toronto Maple Leafs:
ze hřiště odchází Ilja Samsonov, přichází Joseph Woll.
40:01'
Druhá třetina je minulostí a Boston už vede o tři góly. K Jamesu van Riemsdykovi se přidal ještě Brad Marchand a v poslední minutě i David Pastrňák. Torontu se stále nedaří vymyslet jakoukoliv cestu k bostonské bráně a pokud budou chtít Maple Leafs dnes vyhrát, tak musí ve třetí třetině předvést naprosto jiný hokej, než doposud.
Třetí třetina začne přibližně v 4:13.
40:00'
39:19'
Boston právě vstřelil branku!
Rychlá kombinace Bostonu přináší další puk v domácí bráně! Brad Marchand si skvěle obhodil bránícího hráče Toronta a jel sám na bránu, přímo před domácím brankářem nahrál na střelu z první DAVIDU PASTRŇÁKOVI, který zametl puk do brankové sítě. Asistence: Marchand, Zacha
39:00'
Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
37:44'
David Pastrňák si snažil prohodit Ilja Ljubuškina, ten ale dokázal situaci skvěle přečíst a zbavil se českého hráče.
37:07'
Boston nahazuje do útočného pásma a Ilja Samsonov nečekaně přerušuje hru přikrytím kotouče.
35:59'
Toronto získává puk ve vlastním pásmu a jde kupředu, domácí ale stále nenalézají cestu přes střední pásmo a kombinovat tak znovu může Boston.
34:42'
Ilja Samsonov nejistě rozehrál zpoza brány, pro štěstí Toronta se nepodařilo Bostonu tuhle chybu využít.
33:34'
Nahození Bosotnu od modré končí v lapačce Ilja Samsonova.
32:47'
Icing Toronta.
31:46'
Brad Marchand a jeho nabídka mezi kruhy, kde byli jeho da spoluhráči. Ilja Samsonov nakonec nemusel zasahovat.
30:48'
David Pastrňák vystřelil směrem na bránu, kde se snažil puk tečovat Pavel Zacha. Nedokázal ale zakončit.
29:45'
Toronto se snaží zvrátit stav utkání a znovu kombinuje v útočném pásmu.
28:20'
Boston využívá přesilovou hru a odskakuje na dvoubrankový náskok! Skvělá kombinace na jejímž konci byla přihrávka Charlieho McAvoyena holi BRADA MARCHANDA, který vypálil z první z levého kruhu a trefil jemu otevřenou bránu. Asistence: McAvoy, Coyle
27:52'
Toronto vyhazuje z obranného pásma a krojí tak cenné vteřiny z oslabení.
27:23'
Max Domi – 2 min., krosček.
26:45'
David Pastrňák zavezl puk až do útočného pásma, kde se snaží se svými spoluhráči kombinovat.
26:25'
Toronto po neúspěšné kombinaci hokejistů z Bostonu pouze vyhazují puk z jejich pásma.
26:12'
Nahození od modré s jistotou Ilja Samsonov chytá, následně vzniká menší šarvátka na brankovišti.
25:21'
Toronto mělo problémy na modré v útočné třetině, které je vyvedly až do středního pásma.
24:35'
Mitchell Marner dojel až před hostující bránu, nepodařilo se mu vystřelit kvůli hraničnímu zákroku Bostonu, který rozhodčí nepískají.
23:45'
Bekhendový pokus Morgana Geekieho končí nad bránou.
22:50'
Signalizovaný ofsajd pro Boston, který tak musel vyklidit útočné pásmo.
21:47'
Nahození na brankoviště hostí nikdo z týmu Toronta netečoval.
20:35'
Tyler Bertuzzi se jako první dostal ke střele ve druhé třetině.
20:01'
První třetina je za námi. Boston otevřel skóre zápasu střelou James van Riemsdyka. Torontu se zatím nedaří zavážet kotouč do útočného pásma a většina střel na bránu pochází z přesilových her. Ty ale Toronto nedokázalo využít, a proto půjdeme do druhé třetiny za stavu 0:1.
Druhá třetina začne přibližně v 3:15.
20:00'
19:35'
Jeremy Swayman předvedl skvělý zákrok proti střele Austona Matthewse.
19:00'
Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:46'
Toronto se dostalo do ofsajdové pozice.
17:49'
Morgan Geekie předvedl individuální akci, při které se dostal před domácího brankáře a vypálil z bezprostřední blízkosti, nedokázal ale zakončit u vzdálenější tyče.
16:22'
Toronto zaváží puk do vlastního pásma a čeká na prostřídání svých hráčů.
15:09'
Boston otevírá skóre utkání! Chyba Ryana Reavese u levého mantinelu vyústila v rychlou akci Masona Lohrei, která si všimnul JAMESA VAN RIEMSDYKA, který perfektně zametl puk mezi betony domácího brankáře. Asistence: Lohrei
14:50'
Boston hned najíždí před domácího brankáře a kombinuje.
14:19'
13:12'
13:10'
Torontu se nepodařilo předvést jakoukoliv nebezpečnou akci, kterou by dokázali vystřelit.
12:19'
Charlie McAvoy – 2 min., sekání.
12:12'
Toronto se dostalo do útoku a vytvořilo tlak nad Bostonem, to vedlo až k nedovolenému zákroku hostí a Toronto si zahraje přesilovou hru.
11:12'
Joel Edmundson – 2 min., hrubost.

Patrick Maroon – 2 min., hrubost.
09:48'
09:19'
Matthew Knies skvěle získal puk a navíc ještě vyhodil z obranného pásma.
08:49'
David Pastrňák nahodil na brankoviště, Pavel Zacha nedokázal tento puk tečovat.
08:20'
Charlie McAvoy vypálil z mezikruží a Torontu pomohla branková konstrukce.
07:48'
Mitchell Marner – 2 min., podrážení.
07:06'
Brad Marchand vypálil z levého kruhu, jeho střela je sražena do ochranné sítě.
06:16'
Boston pouze nahazuje do útočného pásma, Toronto přebírá puk, skvělou aktivitou Davida Pastrňáka dělají domácí chybu a Boston může kombinovat.
05:42'
04:30'
Bostonu se daří vyhazovat prakticky tak nepouští domácí vůbec k žádné šanci.
03:42'
HL – příliš mnoho hráčů na ledě.
03:30'
Torontu se nepodařilo vystřelit v útočném pásmu a puk převzal Brandon Carlo.
02:24'
Toronto rozehrává u vlastního pásma, puk ale hned u modré čáry ztrácí a Patrick Maroon zkouší vystřelit z pravého kruhu, jeho střela je zblokována.
01:38'
Toronto nevyužilo příležitosti získat puk v útočném pásmu a Boston tak míří před domácí bránu.
00:20'
První akci zápasu rozjíždí Boston, Brandon Carlo vystřelil od modré a Ilja Samsonov má první zákrok.
00:01'

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Woll) – Ljubuškin, Rielly, McCabe, Benoit, Brodie, Edmundson – Domi, Matthews, Bertuzzi – Marner, Tavares, Knies – Järnkrok, Holmberg, W. Nylander – Reaves, Kämpf, N. Robertson.
Trenér: Sheldon Keefe

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy, Lohrei, Carlo, H. Lindholm, Shattenkirk, P. Wotherspoon – Pastrňák, Zacha, DeBrusk – Geekie, Coyle, Marchand – Heinen, Frederic, J. van Riemsdyk – Maroon, J. Boqvist, Beecher.
Trenér: Jim Montgomery

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Michael Markovic, Pierre Lambert – Kyle Flemington, Steve Barton, Tyson Baker.
Preview zápasu

Třetí osmifinálový zápas ovládl Boston výsledkem 2:4. První třetina byla naprosto vyrovnaná a neviděli jsme žádnou branku. Oba týmy měli měli možnosti přesilových her, nikdo ale nedokázal tuto příležitost využít.
Druhou třetinu nastavil tempo Boston, i přesto se jako první prosadili domácí brankou Matthewa Kniese, který tak otevřel skóre utkání. Boston se nenechal na dlouhou dobu umlčet a v 38. minutě vstřelil vyrovnávací branku Trent Frederic a do třetí třetiny se šlo za stavu 1:1.
Třetí třetina začala pro hosty skvěle, v úvodních dvou minutách se trefil Jake DeBrusk a Boston šel do vedení. Toronto se dlouho snažilo vyrovnat, až se to podařilo Tyleru Bertuzzimu a hra byla znovu na samém začátku. Domácí ale narazili na velmi výraznou postavu večera, a to Brada Marchanda, z Marchanda celý večer vyzařovala obrovská touha po vítězství a byl to přesně on, kdo dokázal v 52. minutě propálit domácího brankáře. Maple Leafs předváděli velmi útočnou hru, ale nedokázali ohrozit branku natolik, aby zvrátili stav utkání, navíc se ještě provinili nedovoleným zákrokem, který potrestal znovu Brad Marchand.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.